Új hozzászólás Aktív témák

  • Hakudoshi

    tag

    "El sem tudom képzelni, hogy miért van az velem, hogy bármennyire is megadnék bármit annak akit szeretek, mindig csak ráfaragok."

    Pedig egyszerű: PONT EZÉRT!!!

    A lényeg, hogy MAGADNAK add meg, amit szeretnél, aztán a többi meg majd kialakul. De leginkább ecet :DDD

    Amíg ezt a naív (hadd nem mondjam csúnyábban ;] ) hozzáállást nem sikerül levetkőznöd, addig a jövőd ebbe a negatív irányba determinált. Ezt egyébként a saját káromon tanultam meg.

    És igen, az idő minden sebet begyógyít, csak az nem mind1, hogyan... :U

    Amikor az ember már sokadszorra éli át az ehhez hasonló szituációkat, akkor néhány év után már kifejleszti az immunitást, tudatosan, vagy tudattalanul. A lényeg a fejlődés, és hogy ezzel párhuzamosan tanulj meg önzőbbnek (igen!) lenni. Szvsz rádfér. Ugyanis egy nő SEM érdemli meg, hogy jobban szeresd, mint pl. a kutyádat/macskádat/etc. Az a maximum, ami még rendben van, afelett már egészségtelen és káros, mint ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja... :B

    Jobb létet, Halandó! :))

    ---peace---

Új hozzászólás Aktív témák