Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) freddyreal válasza Brutális eb (#2750) üzenetére


freddyreal
csendes tag

igen, elvileg szabványom mini HDMI. Legalábbis én így kértem, levett egyet a polcrol, és jó volt. De a legbiztosabb, ha viszed a tabletet, és belepróbálod
És igen, egyszerre meg tudja hajtani. Itt páran próbálták már jóárasított auchanos vezeték nélküli egér-billentyű comboval is, és azzal is ment

(#2752) freddyreal válasza Szipi (#2749) üzenetére


freddyreal
csendes tag

ugyanez nálam is előfordult, konkrét példának a gmote-ot tudom mondani. Csak a kijelző közepén nyílt meg a program

(#2753) Szipi válasza freddyreal (#2752) üzenetére


Szipi
aktív tag

Nekem középen és legfelül van a kép.
Konkrétan a The Settlers HD és az Eternal Legacy.

(#2754) ClaydovE válasza kelzsoca (#2676) üzenetére


ClaydovE
tag

Játékok:

Nagyon nem mindegy milyen verziód van egy adott játékból.

Amik eddig nem mentek és továbbra sem:

Blackstab HD már tovább ment a főmenünél (végig villogot a képernyő) de pálya töltés közben kilép
Nova2 HD ugyanez (3 féle verzióval néztem)
Eternal Legacy HD szintén ugyanez
Shadowgun: nem támogatott eszköz
9mm: szintén ua.

Viszont ami már megy:
Dungeon Hunter: elindul és a játék is megy.
D.A.R.K.: a korábbi romon kilépet pálya töltésnél, a 2.3-al tökéletesen megy.
Valaki irta a splinter cell-t, hogy a textúrák nem jók. Chainfire-el elvileg nekem jó volt a 2.2-es rom alatt.

A Settlers nekem is ugyanazat csinálja, a textúrák is hibásak (de ez az előző rommal is ugyanígy volt, csak teljes képernyőben futott)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2755) ravebp válasza kelzsoca (#2731) üzenetére


ravebp
senior tag

na igen de a gpsnek nincs kódja nem is kér, és nem is kért soha.Régen winmobilenál ez nem volt gond de androidnál mintha nem lenne opció párosítani kód nélküli eszközt.

Rave

(#2756) tjb007 válasza Brutális eb (#2750) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szabványos.

Az USB hubos megosztás is működik de nem mindegyik hubot szereti.

(#2757) dario_p válasza ClaydovE (#2754) üzenetére


dario_p
tag

A Dungeon Hunter 1-re gondolsz? Mert az az alap rendszeren is simán ment. Viszont a 2 nálam ezen sem indult el. A 2.3-s verzión viszont már elindul az Order & Chaos Online. Aki szereti a WOW-t annak érdemes lehet kipróbálni. Regisztálni kell a gameloft online-ra, de utána ingyen játszhatsz azt hiszem 1 hónapig. De ebben nem vagyok biztos.

Samsung Omnia7, Xbox360 Xbox avatar:BaluP1979

(#2758) ClaydovE válasza dario_p (#2757) üzenetére


ClaydovE
tag

Igen szerintem az első részre, nekem nem akart menni valamiért. Ezen most elindul.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2759) k.daniel91


k.daniel91
tag

Nálam elindult a Dungeon Hunter 2, de a képernyő negyede hiányzik -galaxy s II-es verzió-...úgyhogy marad az 1.

(#2760) Brutális eb válasza tjb007 (#2756) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszi.Azért kérdeztem mert a haverom noname kínai tabján valami fura HDMI van :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2761) kelzsoca válasza ClaydovE (#2754) üzenetére


kelzsoca
félisten

A NOVA-nál kérlek nézd meg azt a patchet, amit feljebb mellékeltem, mert az csak úgy indul el bármilyen Androidos eszközön, ha a készülék gyártója a megfelelő helyen át van írva HTC-re.
Abban a kis patchban így van, és mennie kellene vele a NOVA-nak is. (meg lehet a többinek is, ami eddig nem indult)

(#2755) ravebp

Párosítani nehéz lesz kód nélkül, mondtam már mit próbálj meg: 1234 vagy 0000

[ Szerkesztve ]

(#2762) atravel válasza Brutális eb (#2760) üzenetére


atravel
tag

nekem egy kamerához való mini HDMI - Hdmi madzag teljesít szolgálatot. USB HUBról meg az a tapasztalatom, hogy szaggat az egér, kiváltképp, ha pendrive is van mellette. tehát elképzelhető, hogy a billentyűzet kihagyna.
ha csak az egér van rádugva, akkor tökéletesen megy, minde kattintást vesz. Emiatt ha komolyan gondolod, akkor a vezeték nélküli kombó megoldást javaslom az egér-billentyű párosra.

(#2763) atravel válasza kelzsoca (#2761) üzenetére


atravel
tag

ez a megfelelő helyen való gyártó átírás megoldás lehet a Market kompatibilitási listájára is?
Mert ha lehet ilyen patchet készíteni, annak asszem nagyon soka örülnénk :C

[ Szerkesztve ]

(#2764) kelzsoca válasza atravel (#2763) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ennél azért nehezebb átverni a Google-t, amikor azonosítja az eszközt, majd megnézem azért.

(#2765) Brutális eb válasza atravel (#2762) üzenetére


Brutális eb
addikt

Akkor megpróbálkozom elsőnek egy BT szettel.Köszi neked is az infót. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2766) ravebp válasza kelzsoca (#2761) üzenetére


ravebp
senior tag

próbáltam, sajna ezek nem fognak működni.
Hidd el nem kérdeznélek ha ilyen egyszerű lenne.

Rave

(#2767) levee82 válasza kelzsoca (#2703) üzenetére


levee82
csendes tag

Király vagy!!! Eddig szuperál a Wifi rendesen!

(#2768) kelzsoca válasza ravebp (#2766) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor viszont szerintem nem fogod tudni összekapcsolni :F

(#2767) levee82

Szuper, remélem nem is lesz vele ez után gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#2769) ravebp válasza kelzsoca (#2768) üzenetére


ravebp
senior tag

tehát androidon nem lehet bypssolni a jelszó kérést

Rave

(#2770) Bibby


Bibby
addikt

Ha már GPS megoldásról szó volt, biztos van erre is valami: ha nincs router, akkor meg lehet osztani bluetooth-on az asztali gép internet elérését?

Ελευθερια η θανατος

(#2771) k.daniel91


k.daniel91
tag

Tökéletes futó játékok -2.3_kelzsoca rom--mindegyik játékot 10-20 percig teszteltem és nem lépet ki-:
AirAttack Hd part 2
Angry Birds
BattlerHeart
Burn The City
Can Knockdown 2
Cut The Rope
Death Worm
Dungeon Hunter 1
Fieldrunners HD
Fruit Ninja THD -Chainfire-
Gem Miner
HomeRunBattle 3D
Modern Combat 2
Plants vs Zombies
Pottery
Puffle Launch
Samurai II: Vengeance
Stupid Zombie
They Need To Be Fed
Worms
X Construct

Amik nem mennek vagy csak részben:
Dungeon Hunter 2 -galaxy S II-es verizó megy de csak 3/4 képernyőn-
The Settlers HD -6 különböző verziót próbáltam, de egyik sem volt jó-
UNO HD -kicsi képernyőn fut-

Egyenlőre ennyi játékot teszteltem le, és én személy szerint megvagyok elégedve kelzsoca romjával.

(#2772) prisz válasza kelzsoca (#2768) üzenetére


prisz
aktív tag

Szia kelzsoca!
Mostanában fogom feldobni az új romot, csak gondoltam várok még egy kis időt, amig "finomitgatsz" rajta. :C
A kérdésem az lenne, tervezel kihozni a közeljövőben egy olyan romot, amiben már integrálva lesznek az eddigi javítások?
Mondjuk egy "v2.3.4 SP1" verziót? :R

(#2773) kelzsoca válasza prisz (#2772) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még a mai napon kiadok egy javított változatot amiben a következő dolgok kerülnek bele, az előző romhoz képest:

- root jog
- Wifi javítás
- GPS engedélyezése
- állapotsorból a dátum eltüntetése

(#2774) ClaydovE válasza kelzsoca (#2773) üzenetére


ClaydovE
tag

Lehetne kérni, hogy a játékokhoz való update-et is beletedd, ha megoldható?

Előre is köszi!

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2775) kelzsoca válasza ClaydovE (#2774) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az direkt maradt ki, mert nem mindenkinél jelentkezik a probléma.

Lényegében ezeket a kis update packokat ~10mp feltenni, akár közvetlenül is a rom után.

[ Szerkesztve ]

(#2776) ClaydovE válasza kelzsoca (#2775) üzenetére


ClaydovE
tag

Értem, én meg épp most tettem fel :( Mindjárt visszaolvasok milyen problémát is okoz, mert erről lemaradtam.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2777) kelzsoca válasza ClaydovE (#2776) üzenetére


kelzsoca
félisten

Problémát nem okoz, csak bizonyos felhasználóknál több játék indítása után is visszadobta őket a főképernyőre, ennek számos oka lehet, ezért jött ki egy ilyen frissítés, de mint mondtam a többségnél nincsen gond alapból sem.

(#2778) ClaydovE válasza k.daniel91 (#2771) üzenetére


ClaydovE
tag

Én még leszenvedtem a rainbow 6: Vanguard fájljait wifivel az is működik, korábban nem ment, igaz van valami vektor kivetülés a képernyőn de ettől játszható.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2779) kelzsoca


kelzsoca
félisten

==================================
WayteQ_xPAD_70_2.3_v2_kelzsoca
2011.11.01.
==================================

A szoftvert pontosan úgy kell telepíteni mint a hivatalos frissítést de azért pár pontban én is leírom most:
- A mellékelt csomagot töltsd le a számítógépre, majd csomagold ki.
- A kicsomagolt 4 fájlt kibontás/változtatás nélkül másold be egy üres SD kártyára
- Az SD kártyát tedd be a készülékbe (kikapcsolt állapotban)
- A hangerő + gombot nyomd be és tartsd lenyomva, majd nyomd le a power gombot is ameddig a kis zöld felirat nem lesz látható.
Ezután recoveryben menj végig a következő formázásokon:

- wipe data/factory reset
- wipe cache partition
- wipe media partition

A recoveryben a hangerő fel és hangerő le gombokkal lehet lépkedni.

Az ENTER/OK gomb pedig a vissza gomb lesz.

A csomagot innen tudod letölteni: >>>letöltés<<<

MD5: eb5c8889046302b7e9c59e5812c60cf8

A szoftvert a saját tárhelyemre/fórumomra töltöttem fel, mivel az ingyenes fájlmegosztó oldalak megbízhatatlanok, és a tartalom rövid idő után nem elérhető!
Letölteni egy rövid regisztráció után lehet.
=====================================
Változások az előző verzióhoz képest:

- root
- Wifi javítás
- GPS engedélyezve
- állapotsorból a dátum eltüntetése

======================================================
AZ ESETLEGES ADATVESZTÉS VAGY A KÉSZÜLÉKBEN KELETKEZŐ KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!
MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE VÉGEZZE EL A MÓDOSÍTÁSOKAT!
======================================================

[ Szerkesztve ]

(#2780) ClaydovE válasza kelzsoca (#2777) üzenetére


ClaydovE
tag

Rendben, akkor megnézem van-e probléma ha van, akkor felteszem korábban az új frissítésedet mint azt terveztem. Köszi!

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2781) aag


aag
őstag

Kérdés: Kb. mikorra várható teszt-blog a xTAB-100-ról?

(#2782) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Kedves fórum!

Valaki tud ajánlani normális minőségű és árú képernyővédő fóliát (természetesen xpad 70hez)?
A webshopokban levő fóliák 1300-1500 körül drágának számítanak?

Köszönöm előre is

(#2783) kelzsoca válasza aag (#2781) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez egy igen jó kérdés volt, várhatóan hamarosan, szerintem ez csak a ph-tól függ.

(#2782) Arcanis

Azok a fóliák vannak, amit látsz, ekkora kijelzőre nem drága.

[ Szerkesztve ]

(#2784) franc0 válasza Arcanis (#2782) üzenetére


franc0
őstag

Én eddig minden készülékemre tettem fóliát, de erre nem, mert minek.
Van hozzá egy frankó tok, csak akkor nincs benne ha nyomogatom. A körmöm nem karcolja, más veszély meg nincs.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2785) Keraa válasza kelzsoca (#2783) üzenetére


Keraa
aktív tag

Szia Kelzsoca!
A cella készenlétnél az információs sávban mindenképpen megmarad a térerő ikon?
Mármint ha a 2. frissítést felrakom még újraindítás nélkül közvetlenül a rom után? Vagy én szúrok el valamit? :))

(#2786) ClaydovE válasza Arcanis (#2782) üzenetére


ClaydovE
tag

Drágának nem drága, hogy mennyire tartós az már más kérdés. Nem lebeszélni akarlak, de én is gondolkoztam egy ilyen beszerzésén, de mára rájöttem hogy teljesen felesleges, ha nem kulccsomó mellett tartod gyakorlatilag nem sérül meg. Az ujjlenyomatot és az esetleg zsírfoltokat (Lángosos kéz :DD) könnyen el lehet távolítani egy kijelző tisztítására való kendővel.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2787) tjb007 válasza Keraa (#2785) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]

Tehát egyelőre marad.

(#2788) kelzsoca válasza Keraa (#2785) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem szúrsz el semmit, majd javítva lesz az is a napokban.

(#2789) atravel


atravel
tag

Dicsérni jöttem a gépet az új ROMmal.
Bár nem sokat játszadoztam vele, de amit próbáltam az tökéletesen ment (Tank Hero, castle of shadow meg TrialX2HD)
Ezen kívül, amit sokkal jobban értékelek, hogy az ADW launcher (sima ingyenes, még tjb kollega) linkelte, az tökéletes lett. eddig fektetve nem írta ki a neveket, pontosabban csak legfelső pixeleket. Ugyanez a jelenség volt akkor is, ha az alkalmazás listában nem vízszintes lapozást, hanem folyamatos függőleges görgetést választottam. Mindkét esetben szépen kiírja a neveket.

Egyik kedvenc órás widgetem (Sense Analog Clock) is szépen megnőt. ez viszont elveszíti az alján lévő adatokat, ha vízszintesbe fordítom.

Billentyűzet: Anysoftot használok, mert ez jött be, és jól lehet ékezetes karaktereket vésni.
nagyobbak lettek a gombok, tehát könnyebb eltalálni őket. sokkal gyorsabb és hibamentesebb gépelésre ad lehetőséget. elforgatva eddig nagyon lelapultak a gombok, ami miatt nem igazán lehetett használni az ilyen teljes kiosztást. Most azok is magasabbak lettek, de ha igazán írni szeretnék, akkor állítva tudok a legjobban, mert ekkor a kijelzőt nem érek á rendesen fektetve. (Erre még megoldás lenne, ha az Anysoft tablet kiosztását megtanulnám kezelni, mert abban a betűk két szélen vannak kiosztva, tehát eléred, amit el kell és semmi kísértés nincs jobb kézzel a "D" betűt bepróbálni :D )

Jah és a magyar területi beállítás miatt a hírek widget is használhatóvá vált.

Ami viszont furcsa, hogy a Gmail alkalmazásból eltűnt (vagy én nem találom) az értesítések beállításait. 2.2 alatt (meg általában Androidos telefonon) ez szépen ott van programon belül a beállítások alatt. Mivel a mailek érkeznek a telefonomra, eddig ki volt kapcsolva az értesítés a tabon. Ezt most nem találom. Persze a hangerő lekapcsolásával megoldható a dolog. Esetleg az értesítéseket a beállítások alatt a mailboxra kattintva is ki lehet kapcsolni. De mégsem az a beállítás, mint ami volt. Ez inkább csak tipp azoknak, akik eddig nem találták az értesítések kikapcsolása opciót ;)

Ömlengés vége :D

(#2790) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziasztok!

Meg tudnátok nézni, hogy az alábbi játékok futnak-e már rendesen (sebesség, kijlezőt hogy használja, kihúzza-e a képet teljes képernyőre stb.)

Dungeon Hunter 2 (erre már páran írták, hogy csak "ablakban" fut)
Starfront Collision

Köszi előre is!

Más: vajon az xtab100 szoftvere jobban van optimalizálva?
Kelzsoca féle frissítések kompatibilisek lesznek vele?
Ha nem, Kelzsoca tervezed xtab100-ra is bármi custom rom kiadását?

[ Szerkesztve ]

(#2791) kelzsoca válasza lolchief70 (#2790) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az xTAB-100-as más szoftvert futtat, visszafelé nem kompatibilis.

xTAB-100-ra is lesz support :)

(#2792) lolchief70 válasza kelzsoca (#2791) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi a gyors választ!
Ezek szerint azt is bátran megvehetem :DD
:R

Starfront collisiont próbáltad már?

(#2793) Brain75 válasza kelzsoca (#2791) üzenetére


Brain75
senior tag

kelzsoca !

Esetleg lehetne valahogyan mondjuk egy clockwork recovery dolgot variálni az XPAD-70-re ?

Jó lenne mert akkor egyszerűbb lenne a ROM próbálgatás.

Valamit lehet tenni az ügy érdekében ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2794) kopy1275 válasza Arcanis (#2782) üzenetére


kopy1275
csendes tag

http://www.speedshop.hu/termekoldal/56386_kepernyovedo_folia_wayteq_xpad_70.html

(#2795) kelzsoca válasza lolchief70 (#2792) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem néztem még :)

(#2793) Brain75

A backup/restore funkció hiányzik?

(#2796) kopy1275

:) ;)

[ Szerkesztve ]

(#2796) kopy1275 válasza kelzsoca (#2779) üzenetére


kopy1275
csendes tag

Köszönet a root megoldásèrt és az új rom-ért. :-)

(#2797) Peltár


Peltár
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Kelzsoca! Felraktam a friss ROM-ot meg az update.zip gyűjteményt. Majd jött volna az AC 3
Recoveryben a set efuse item ahol is azt mondja nincs audió licensz, ezért nem tudja felülirni. 3x próbáltam. Mit szúrok el? Illetve hogyan tudom ellenőrízni hogy rendesen felment e a ROM-od van valami verziószám amit megleshetek?

Üdv

Peltár

(#2798) Peltár


Peltár
aktív tag

Na lejárt az idő.. azt kérdezném még hogy

- wipe data/factory reset
- wipe cache partition
- wipe media partition

-apply update from sdcard majd tallózza be az "update.zip" file-t a microSD kártyáról.

Ezt a lépést nem kellene megcsinálni a TE "ROM"-od esetében is?
Gondolom inkább megkérdezem :K

[ Szerkesztve ]

(#2799) Brain75 válasza kelzsoca (#2795) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia

Igen a Backup/Restore hiányzik.

Jó lenne néha RO csere előtt komplett ROM mentést csinálni.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2800) atravel válasza Peltár (#2798) üzenetére


atravel
tag

De, mivel a recovery ugyanaz, mint a gyári update-nél.

Érdekes volt, mert elsőre nekem is a régi recovery jött fel. Nem is értettem, hogyan lehetséges, hogy a készülék újraindítása nélkül javasolta kelzsoca a patchek felrakását.
szóval újra ráindítottam az update-et... akkor nekem jól megállt a folyamatjelző csík kb 1/3-ánál. Mivel se előre, se hátra nem volt hajlandó mozdulni, kénytelen voltam nyomni neki egy resetet.
utána újra indítottam recoverybe és már az új fogadott, amiben valóban lehet választani, hogy melyik file-t szeretnénk feltenni. innentől szépen működött a dolog :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.