Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) ackos


ackos
csendes tag

Első körben szeretném megköszönni az itt felhalmozott tudást, melynek segítségével még tovább javíthattam a számomra egyéként is tökéletesen megfelelő felhasználói élményt! :D Múlt héten jutottam hozzá a pad-emhez, nagyon tetszik!A kijelző nekem tökéletesen megfelel, az x10minipro-mnál nagyobb és szebb is :) Akkutól tartottam, de eddig tökéletesnek bizonyult, ha nincs sokat kintatva, gond nélkül elmegy egy napot.
Észrevételem a 2.3-mal kapcsolatban, hogy valóban kicsit lassabban fordul el a kép, ha megdöntöm a gépet, egyéb "hibáról" nem tudok beszámolni.

Ami nem akar menni, az a pendrive, mint háttértár használata.Bedugom az adaptert, bele a pendrive-ot, és nem látja semmilyen program, hogy ott lenne, csak megjelenik az állapotsorban az USB storage safe to remove felirat.Gyanús. :) Hogy kéne működnie?Mivel tudnám ellenőrizni, hogy mivel van a gond?

Más: próbált már valaki androidos telefonról 3G netet osztani wifin keresztül a táblára?Mert azt nem sikerült működésre bírnom.A telefon gyári tethering funkciója alapból kuka, a segédprogramok pedig valamilyen számomra ismeretlen hibára hivatkozva meg sem próbálják.Ugyanez kérdéses GPS-szel kapcsolatban is, hogy BT-n tudnám e a telefon GPS antennáját használni a táblán?

Még egy: feltenném kelzsoca custom ROM-ját, de már belaktam a gyárit.Ötlet arra, hogy "mindent" (progik, beállítások...stb. meg amit lehet) mentsek gyorsan és egyszerűen?Titanium backupot használok alapvetően a telefonomnál, de az xPad valamiért nem szeret visszaállítani.Létezik valamilyen "egygombos" megoldás? :)

Utolsó::) játékok?nincs valahol kigyűjtve, hogy mi megy?Mert szedtem le 3-4 gigányi cuccot enkórról, de egyik sem akart menni.3D chainfire fent van, pluginek telepítve.Egyébként van valami nagy előnye, ha beszerzem a professional verziót?

Nagyon tetszik a fórum, ritka az ilyen kulturált topic a neten.Értelmes, segítőkész emberekkel, hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#2702) Brutális eb válasza aag (#2700) üzenetére


Brutális eb
addikt

Felesleges izmozni meg megmagyarázni tudom a műholdak helyzetét lévén a mobilomra annyi gps-el kapcsolatos progit teszek rá amennyit akarok ellenben célhardverrel. ;]
Egy a lényeg fogadd el,hogy az emberek 99%-nak nincs szüksége külön GPS-re.
Ennyi.
Ezt már a nagy gyártók is belátták ha körülnézel picit.
Ezért nincs hivatalos igló droidra,ezért nem nagyon fejleszt külön GPS cuccot a tom-tom,stb.
Ha neked kell külön cucc használd nyugodtan tejes mértékben megértelek és elfogadom de légy picit belátobb azokkal akik teljesen feleslegesnek tartják pláne ha nem kamionosok csak alkalmi felhasználók amiért feleslegesen nem szeretnének kiadni egy büdös fillért se mivel az okostelefon navi is célhoz juttatja őket.A témát lezártnak tekintem lévén tök off.
Válasz csak abban az esetben születik részemről h nyilvánvaló kötekedési szándék fogja jellemezni.Vagy nem. :) ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2703) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Wifi és GPS problémás userek tegyék fel ezt a kis patch csomagot: link

A wifinél, nem is értem miért, de fixen a 13-as csatorna volt beállítva, ezt töröltem, mint ahogy más szoftvereknél sem szokás beállítani.
Illetve a GPS is le volt tiltva, ez is feloldásra került.
......................
Továbbá várom a visszajelzést a játékokra kiadott patch-el kapcsolatosan.

[ Szerkesztve ]

(#2704) tjb007 válasza ackos (#2701) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pendrive -ot rádugod, bemész mondjuk a gyári fájlkezelőbe, ha látsz egy olyat, hogy usb sda1 akkor működik. Ha nem látsz ilyet akkor A; tedd felé újra a ROM -ot (gyárit vagy a kelzsoca félét), ha ettől sem lett jobb akkor B; rossz a pendrive, ha a pendrive jó akkor C; hardveres probléma van.

"Ugyanez kérdéses GPS-szel kapcsolatban is, hogy BT-n tudnám e a telefon GPS antennáját használni a táblán?"

Nem.

(#2705) aag válasza Brutális eb (#2702) üzenetére


aag
őstag

de légy picit belátobb azokkal akik (...) nyilvánvaló kötekedési szándék (...) stb.

OK, fejezzük ezt be. Most!

(#2706) Oraculus


Oraculus
tag

Sziasztok!
Le tudja ellenőrizni valaki, hogy a gyári 2.3 alatt a nyelvi beállításoknál van-e és működik-e az Olasz nyelv?

Köszönettel,
Ori

"This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

(#2707) kelzsoca válasza Oraculus (#2706) üzenetére


kelzsoca
félisten

Van és működik természetesen. :)

(#2708) Lokarson válasza kelzsoca (#2699) üzenetére


Lokarson
tag

BlueGps4Droid program legalább feltelepül és kapcsolódik a külső GPS-hez....

Én is azt tapasztaltam, hogy az új firmware-rel újra kell próbálni, hogy mely programok működnek (pl.: BluetoothGPS helyett BlueGPS4Droid) és melyek nem. (A BluetoothGPS telepítése a "application not installed" hibaüzenettel fejeződik be... Ez mit is jelent???)

Ez egy kicsit elszomorít, mert vannak olyan programok(egyszerű játékok), amelyet a gyerekem szeretne használni, de 2.3 alatt már nem működik (hibát ír ki induláskor, hibásan ismeri fel a felbontást); 2.2 alatt tökéletesen működött.
Tudom ez szoftver kompatibilitási probléma, remélhetőleg a szoftverfejlesztő majd kiad egy következő verziót, ami már esetleg jól működik. :((

Egyébként tényleg sokkal gyorsabb lett a működés, főleg a telepítéseknél látom; kb. fele idő alatt tölti le és hajtódik végre a telepítés. Komolyabb játékok is gördülékenyebben futnak, bár konkrét fps értékeket nem tudtam mérni..

Kelzsoca mesternek szeretném megköszönni a munkáját (szaktanácsadás, új firmware + rootolás), amely nélkül nem itt tartanánk :C

[ Szerkesztve ]

"Ha jön a világvége kimegyek majd külföldre, ott nem talál meg elrejtőzöm előle..."

(#2709) atravel


atravel
tag

Megkövetem a Royaltek GPS vevőmet. Ő szépen tette a dolgát, csak a rendszer nem tudta fogadni a jelet. Zsoca update-je ezt is megoldotta :C . Bár én inkább csak kíváncsiságból lőttem össze őket.

(#2710) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Még mindig várom a visszajelzéseket a következő javító csomagok kiadása után:

- játékokra kiadott csomag
- wifi+gps csomag ((#2709) atravel, külső GPS működik)

Jó lenne, ha nem csak probléma esetén tudnátok hozzászólásokat írni, hanem esetleg pozitív visszajelzés is érkezne, ha valami esetlegesen megoldódik egy update után :) :)

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2711) Bibby


Bibby
addikt

Nekem most a chainfire-rel van valami gond. Múltkor is történt már ilyen, egyszerűen eltűnt az alkalmazáslistából, pedig hozzá sem nyúltam. Az alkalmazáskezelőben ott látom, de az ikonja nem látszik, és csak 52KB ( nem tudom az eredeti méretét, de biztos több). :F

Ελευθερια η θανατος

(#2712) ackos válasza kelzsoca (#2710) üzenetére


ackos
csendes tag

Wifi, GPS téren nem tudok nyilatkozni

A játékokkal a tapasztalatom: az Angry Birds eddig is kiválóan futott, a Reckless Racing lite viszont indítás után ugyanúgy visszadob a menübe.A Tin Tin HD detto, a Worms el sem indítja a letöltést, a Fishing King szintén nem kezdi el.

Mondjuk én nem a te ROModra tettem fel az update zipet, hanem a gyári 2.3ra, mivel még mindig kérdéses, hogy mivel mentegessem le a cuccaimat.

(#2713) lcdtv válasza kelzsoca (#2710) üzenetére


lcdtv
aktív tag

WIFI: teljesen hibamentes
GPS : a "blue4gps" -el és HOLUX vevővel tökéletes
mintha az akku idő is jobb lenne!

játékokat nem próbáltam de különböző app-ok hibamentesen futnak
(ha lesz egy kis időm akkor próbálok pár játékot is)

köszönöm a segítőkész munkádat !!!! :R :R

most elmondhatom hogy tényleg van egy gyors és használható tabletem :C

(#2714) kelzsoca válasza ackos (#2712) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönöm, pont ilyen visszajelzésekre gondoltam, az említett játékokat nemsokára próbálni fogom, és megnézem miért nem akarnak menni.

mivel még mindig kérdéses, hogy mivel mentegessem le a cuccaimat.

Sajnos ilyen verzió ugrásnál az a legjobb, és ajánlatos, ha tiszta telepítés után, ismét belakod az aktuális romot.

(#2713) lcdtv

Ide is jár egy köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#2715) aag válasza lcdtv (#2713) üzenetére


aag
őstag

Szia!

Kérdeznék: hogyan kerül kapcsolatba a GPS-vevőd a tablettel? És miféle GPS-vevőt érdemes hozzá venni?

(#2716) atravel válasza kelzsoca (#2710) üzenetére


atravel
tag

a #2709-et én is visszajelzésnek szántam a GPS patchre ;)
Menet közben a videó lejátszás is elég szépen megy. Mobo player, Rock player, vagy a gyári használatával mindent sikerült lejátszanom (bár ezek főként avik) memóriakártyáról, USB stickről, vagy wifiről. Az a fránya 4.4 GB-os mkv meg valószínűleg a wifi átvitel miatt szaggat. sajnos kártyáról nem tudom kipróbálni, mert az 4 GB-nál leáll, mivel túlméretes a file.
Kényelmi és sebesség szempontból inaktiváltam a lockscreent (UnScreenLocker), így azonnal felébred, ha megnyomom a bekapcsoló gombját.
frissítés előtt amikor kikapcsoltam még kb 1 percig halványan ottmaradt a kijelző tartalma, de inaktív volt. most azonnal kialszik kikapcsoláskor. Ez is pozítívum, illetve nálam a wifi szépen muzsikál akkor is, ha nem kapcsolom ki, mikor kinyomom a kijelzőt.

(#2717) kelzsoca válasza aag (#2715) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bluetooth-on keresztül lehet összekapcsolni a tabletet egy programmal és a bluetooth-os GPS-el.

(#2716) atravel

Igen, olyan visszajelzésekre gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

(#2718) atravel válasza aag (#2715) üzenetére


atravel
tag

Bluetotthon pl a blueGPS programmal.
manapság már nem nagyon vannak forgalomban szerintem, mert a legtöbb új kütyü beépített GPSszel van felszerelve, de lehet, hogy apróhirdetésekben lehet találni.
sirf3-as technológiát érdemes keresni (esetleg újabbat, ha van).
De nem biztos, hogy megéri a beruházást. Ha nincs otthon elfekvőben egy öreg darab, akkor már inkább javaslom, hogy egy alsókategóriás navigációs célgépet keress.

(#2719) tjb007 válasza aag (#2715) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bluetooth + egy bizonyos alkalmazás + Bluetooth -os GPS vevő.
Ha még nem rendelkezel Bluetooth -os GPS vevővel akkor felesleges is beszélni róla, olyannyira kiment a divatból, hogy gyakorlatilag már nem is gyártják, amennyibe újonnan kerülnek (20-30.000 forint) már egy normális PNA -t lehet kapni, a használt példányokat is 10.000 forint felett vannak (persze ha találsz).

(#2720) aag válasza tjb007 (#2719) üzenetére


aag
őstag

Írtam, van nekem, csak kíváncsiskodtam. Köszönöm a válaszaitokat! :R

(#2721) freddyreal válasza kelzsoca (#2691) üzenetére


freddyreal
csendes tag

help!
alapból nem vagyok hülye a műszaki dolgokhoz...sőt.
De ezzel mit is kellene kezdenem?
Az elején sd-re fel, hangerő+ bekapcsoló ok, és utána?

(#2722) kelzsoca válasza freddyreal (#2721) üzenetére


kelzsoca
félisten

Válaszd ki az "apply update from sdcard" menüpontot, majd tallózd be az "update.zip" file-t a microSD kártyáról.

(#2723) vw1960


vw1960
csendes tag

A GPS működik, külső vevővel, megnyugodtam, köszönöm! Nagy mágus vagy Kelzsoca

(#2724) Vovi1 válasza kelzsoca (#2714) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Korábban írtam, hogy akkor lesz köszönet, ha megvan az új prg, tehát köszönöm.

Két nap alatt kétszer kellett újra belakni a kütyüt, még jó hogy hosszú hétvége van. Benyomások több órás intenzív használat után. Lényegesen gyorsabb minden olyan funkció, ami sebességet kíván, bekapcsolási idő csökkent, WiFi belépés sokkal gyorsabb, internet az általános használat során és a programok gyorsabban reagálnak, az egész sokkal használhatóbb lett. Csak néhány játékot próbáltam, minden ment. Lefagyás, kiakadás nem volt, viszont előfordult torpanás, amikor túl gyorsan kapja a parancsokat és még töltődik az egyik, amikor küldöm a másikat, (pl. internetnél) kicsit várni kell míg újraéled, vagy hibaüzenettel kiszáll. Meg kell szokni a használatát.

Filmek mennek, mint korábban. 4x töltöttem újra az AC3 kódot mire rájöttem, hogy a korábban jól működő player (mobo) rángatja a 10GB-os mkv-t. A beépített videólejátszó símán vitte. Korábban fordítva volt. Az USB csatlakozások nem változtak, egér, külső Winchester (1.5 TB, USB3-as) símán felismeri és lejátszik róla mindent. Nem vettem észre olyan parancssort, ami lekapcsolná a USB-t, mint a számítógépen - telefonok más rendszerűek. Mivel itt már van OTG, talán kellene ilyen.

Korábban működő launcherek közül több jelezte,hogy nem szalonképes. Lehet, hogy a nem sokkal előttem szólónak van igaza, gyengébb lett a videó driver. Nem lehetne összekutyulni a kettőt?

A hangrerő max-on is kevés, különösen a filmeknél. A képernyő ikonok szerintem kicsik, a korábbi jobb volt.

A cuccok lementegetése nem sok munkát kíván. Bármelyik install fájlokat SD- re kiíró prg-vel a programok kimenthetők, csak vissza kell installálni. Én a Norton-t használom, nekem ez jött be. Bármilyen FW csere után minden visszaállítható, nem kell Marketezni, csak a rábökni a program nevére. A 2.3-ban már beépített program van az Sd káryáról történő installálásnak.

(#2725) freddyreal válasza kelzsoca (#2722) üzenetére


freddyreal
csendes tag

meeeeeeennyire hülye vagyok :-) Simán reflexből kicsomagoltam a zip-et a kártyára, így meg nem csoda, hogy nem ment :-D

(#2726) kelzsoca válasza vw1960 (#2723) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönöm a visszajelzést :)

(#2725) freddyreal

Semmi gond, igen, a lényeg hogy update.zip csomagként kerüljön fel az SD-re.

[ Szerkesztve ]

(#2727) freddyreal


freddyreal
csendes tag

nos, a teszt megvolt, de nem jobb :-(
stupid zombies-t tettem fel, úgy látom nálam az a referenciajáték....
11 pálya után befagyott, de home gombbal ki tudtam lépni a menübe. Utána mikor beléptem, újra, kiírta, hogy nem válaszol a program, és kényszeríthetem a bezárást.
Ezek után újra beléptem, de akkor már egyből ugyanúgy kifagyott az első pályánál. Ezután újraindítottam a tabletet, és úgy léptem vissza a játékba, de 1-2 pálya után kivágott asztalra, mint a legelején :-(

most megpróbálom a custom romodat feltenni, és utána a patchet, hátha úgy jobb lesz

[ Szerkesztve ]

(#2728) kelzsoca válasza freddyreal (#2727) üzenetére


kelzsoca
félisten

A custom rommal néztem, ugye mi mással :)

Tehát 31 pályát végigtoltam rajta és egyszer sem fagyott ki, de mivel ingyenes a játék, bizonyos időnként beadott reklámokat, amit csak a vissza gomb megnyomásával tudtam bezárni, nem tudom net nélkül ez esetben mi történhet, lehet hogy éppen kidob az asztalra, tehát még megnézheted aktív wifivel mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#2729) kelzsoca válasza Vovi1 (#2724) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem vettem észre olyan parancssort, ami lekapcsolná a USB-t, mint a számítógépen - telefonok más rendszerűek. Mivel itt már van OTG, talán kellene ilyen.

Erre majd valami külső programot megpróbálok nézni.

Korábban működő launcherek közül több jelezte,hogy nem szalonképes. Lehet, hogy a nem sokkal előttem szólónak van igaza, gyengébb lett a videó driver. Nem lehetne összekutyulni a kettőt?

Biztos hogy nem lett gyengébb, a drivereket nem lehet keverni.

A hangrerő max-on is kevés, különösen a filmeknél. A képernyő ikonok szerintem kicsik, a korábbi jobb volt.

A hang valóban gyenge, fülhallgatóval viszont erős, az ikonok annyira nagyban túl pixelesek voltak, nyilván ezért vették őket vissza.

(#2730) ravebp


ravebp
senior tag

kelzsoca nincs tipped a pinkod nélküli gps-t hogy tudnám párosítani?

[ Szerkesztve ]

Rave

(#2731) kelzsoca válasza ravebp (#2730) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondolom párosításnál kér kódot, próbáld meg az 1234 vagy a 0000 kódsorral.

(#2732) freddyreal válasza kelzsoca (#2728) üzenetére


freddyreal
csendes tag

megnéztem azzal is, de ugyanúgy kivág.
Megpróbálom egy cpu manager programmal visszavenni 800MHZ-re az órajelet, hátha tényleg az a baj....merthogy 2.2 alatt semmi gond nem volt vele

(#2733) kelzsoca válasza freddyreal (#2732) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos nem az a baj, mert nálam meg hibátlanul fut, és semmit nem piszkáltam.

(#2734) robotx


robotx
csendes tag

Slice It! nevű játék a patch előtt max. 2-3 pályát bírt, patchelés útán hibátlan.
Splinter Cell Convintion rábökés után egyből kilép. Ami fura a dologban, hogy 2.3-ra frissítés után elindult(mivel még az SD-n volt még az 500M körüli adat) csak a pályán nem voltak textúrák(a karakterek viszont textúrázva voltak). Gondoltam újra leszedem a datát ezért töröltem, azóta nem sikerült elindítani :O
Köszönöm én is ezt a sok kis hasznos csomagocskát!

(#2735) freddyreal válasza kelzsoca (#2733) üzenetére


freddyreal
csendes tag

hmmm, fura dolog történt. Feltettem a romodat, de előtte a root jogot megadtam. Most feltettem egy cpu manager programot, ami azt irta, hogy root jog megtagadva....
Rossz volt a sorrend? Előbb kellett volna a rom, aztán a root?

(#2736) kelzsoca válasza freddyreal (#2735) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mire rootolsz, ha nincs fent a szoftver, először a romot tedd fel, aztán engedd rá a root csomagot, és menni fog.

Illetve a kérdés, hogy a játék futása során van -e aktív net a tabon vagy nincs?

(#2734) robotx

Vannak játékok, amik jelen pillanatban nem indulnak el, de egy kis hack-el már lehetséges hogy igen.

Próbáld meg, dobd fel ezt a kis patch-et, amit most csináltam. (erre a játékra gondolok: Splinter Cell Convintion)

[ Szerkesztve ]

(#2737) freddyreal válasza kelzsoca (#2736) üzenetére


freddyreal
csendes tag

sorry, elfelejtettem mondani az előbb, pedig akartam, hogy aktív net mellett csinálja. Egy-két reklámot be is dob, mire megadja magát.
De mindjárt kipróbálok más játékokat is, amikben csak a szokásos google reklámok vannak, mert tegnap azok is fagytak
Jah, és most még jobbat csinált. Elindítottam, és miközben ezt az üzenetet írtam, anélkül, hogy bármihez is hozzányúltam volna, kidobott az asztalra.....
Szóval még csak játszani sem kell vele, jelenleg magától is megdöglik

(#2738) kelzsoca válasza freddyreal (#2737) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbáld meg wifi nélkül, most nyomtam le 19 pályát ebben a játékban, és semmi hiba nem volt.

(#2739) freddyreal válasza kelzsoca (#2738) üzenetére


freddyreal
csendes tag

most először nekimegyek mégegyszer a telepítésnek, és mindent elsőre jó sorrendben teszek fel, meglátjuk mi lesz :-)

(#2740) kelzsoca válasza freddyreal (#2739) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rakd fel a romot, de előtte csináld meg a szükséges formázásokat, aztán töltsd le a játékot a Marketről, és próbáld meg, ha problémás és megint kilép, küldd rá a megfelelő patch-et és próbáld újra.

(#2741) tjb007

Köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

(#2741) tjb007


tjb007
nagyúr

1. hozzászólás frissítve.

(#2742) Bibby válasza robotx (#2734) üzenetére


Bibby
addikt

Amelyik játék kilép, vagy textúrahibás, azt meg kell próbálni chainfire-rel elindítani, mert valószínűleg más hardverre van optimalizálva. Nem a wayteq hibája. :U

Ελευθερια η θανατος

(#2743) kelzsoca válasza Bibby (#2742) üzenetére


kelzsoca
félisten

A legtöbb komolyabb játék csak bizonyos rendszereken indul, el, van amelyik HTC-n van amelyik máson, ilyen dolgok miatt is kilépkedhet egyébként, na meg azért mert virágbolti verzió :)

(#2744) franc0


franc0
őstag

Ebben az új kelzsoca romban az a legjobb, hogy ébresztéskor SOKKAL hamarabb csatlakozik vissza a wifire.
De mintha a böngészés is picit gyorsabb lenne (Dolphin alatt).

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2745) freddyreal válasza kelzsoca (#2740) üzenetére


freddyreal
csendes tag

megpróbáltam mindent...csak a romodat, csak a gyárit, a patchedet gyárival, a patchedet a te romoddal, root joggal, és anélkül, wifivel, és anélkül. Minden esetben ugyanaz a hiba.

Aztán elgondolkodtam, hogy lehet, hogy valami megkettyent a tabletben, és nem is a 2.3 miatt csinálja, így visszatettem a 2.2-t, és ott tökéletesen futott, 38 pálya lement mindenféle gond nélkül...szóval egész biztos, hogy 2.3 kavar be valamit nálam

(#2746) robotx válasza kelzsoca (#2736) üzenetére


robotx
csendes tag

A patch hatására ujra letöltödött a data, de így sem akart elindulni. Mindegy végülis megvagyok enélkül a játék nélkül. Az is lehet, hogy a gameloft csinált valamit a csomaggal ami miatt már nem fut.

(#2747) sptkyle válasza tjb007 (#2704) üzenetére


sptkyle
senior tag

"Ugyanez kérdéses GPS-szel kapcsolatban is, hogy BT-n tudnám e a telefon GPS antennáját használni a táblán?"
Nem.

Ez helytelen. Nagyon sok GPS tether program létezik androidra, egy részük BT-n is tud kommunikálni. (de ha nem, akkor meg wifin) Pont az ilyen tabletekhez ideális megoldás, ha mégiscsak hiányzik a GPS néha.
Teszem hozzá nem volt még alkalmam egyet sem kipróbálni.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#2748) tjb007 válasza sptkyle (#2747) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mea culpa, igazad van, előbb járt a kezem mint, hogy visszaemlékeztem volna egy keveset.
Valamelyik topikban (lehet, hogy pont ebben) kérdezte pont valaki ezt és akkor a TetherGPS alkalmazást ajánlottam neki ami pont 2 Androidos készülék GPS megosztására szolgál. Majd ha nagyon ráérek és nem felejtem el ki is próbálom, hogy működik e egyáltalán.

(#2749) Szipi


Szipi
aktív tag

Felraktam én is a Kelzsoca féle 2.3-as ROM-ot, eddig mûködik minden.
Egy furcsaságot észleltem, 2 gameloft játék is csak kicsi ablakban megy.
Még az is ami 2.2-ôn teljes méretben ment, nincs erre valami megoldás?
A többi játékok mennek rendesen(Air Attack HD part1, Tank Heroes, Pinball for Tegra HD stb..., a játék updat-et még nem próbáltam.

Más, Chainfire-ben próbálta már valaki az egl drivert meg az élsimítást, mûködik?

(#2750) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hali!
Azt kérdezném,hogy a mini HDMI a készüléken az szabványos?
Illetve USB hubon kresztűl képes meghajtani egeret és billentyűt egyszerre?
Köszi.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.