Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) f_david válasza onexer (#3900) üzenetére


f_david
tag

hw-ben annyi, hogy más touchpanel került a tab-ba

szrk: és ha jól látom a itt a ph-n is van most 1-2 pad eladó 35-38k között, csak keresni kell :)

[ Szerkesztve ]

(#3902) onexer válasza f_david (#3901) üzenetére


onexer
csendes tag

Köszi. Azt lehet tudni h miben különböznek ezek? Érzékenyebb az eggyik?

Motorola MotoG5 plus / ZTE Blade / Wayteq Xtab-70 / Dell Mini 1010 / Zte Blade 3 / Asus P8H77-V LE

(#3903) tjb007 válasza onexer (#3902) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semmiben sem különböznek.

(#3904) Jabby válasza Cindercone82 (#3899) üzenetére


Jabby
őstag

Gyári töltő 5V 2A-es

(#3905) Cindercone82 válasza Jabby (#3904) üzenetére


Cindercone82
tag

Akkor ezzel elvileg működne is: http://www.ebay.com/itm/5V-input-2A-output-2-5A-Mobile-Power-Supply-USB-Battery-Charger-18650-Box-/150706536749?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2316cf412d#ht_3666wt_1185

Már csak egy USB-töltő csatit kéne csinálni és akkor lenne hozzá külső USB aksi amit alkalmasint egy napelemes panellel is lehetne tölteni.

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#3906) Daler válasza Cindercone82 (#3905) üzenetére


Daler
csendes tag

[link]

Vélemény? (Vatta új cucc.) :U

(#3907) tjb007 válasza Daler (#3906) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerviz.

(#3908) atravel válasza Daler (#3906) üzenetére


atravel
tag

szerintem erről irogatnak, amikor a magas gamma érték hibajelenségről írnak.
Egyelőre nem tudni, mi okozza.

(#3909) kelzsoca válasza Daler (#3906) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg firmware hiba lesz, ezzel nem tudunk mit kezdeni.

(#3910) Daler


Daler
csendes tag

Köszi a segítséget, teljes kikapcsolás + néhány reset megoldotta, egyelőre működik rendesen! :o

Ha jól értem akkor lehet előfordulhat, hogy ismételten jelentkezik a probléma a hibás firmware miatt és szervizelni kell / lehet a cuccot? :W

[ Szerkesztve ]

(#3911) kelzsoca válasza Daler (#3910) üzenetére


kelzsoca
félisten

Remélhetőleg nem jön elő többet.

(#3912) macsouse


macsouse
csendes tag

Sziasztok!

Veletlen xPad-70-es firmware-t toltottem egy xTab-70-re.
Bebootol, de total lassu es alig reagal valamire.
Probaltam feltolteni helyette az oldalon talalhato
wtq_xtab70_2.3.4_v1-es firmware-t
, de a kovetkezo hibauzenetet kapom a cucctol:

Installing update...
assert faild: !less_that_int(1318134441, getprop("ro.build.date.utc"))
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted.

Valaki tud megoldast a problemara?

Jokat!

mOto

(#3913) kelzsoca válasza macsouse (#3912) üzenetére


kelzsoca
félisten

Formázd le az SD kártyát, töltsd le újra a csomagot, és futtasd a telepítőt.

(#3914) macsouse


macsouse
csendes tag

Sziasztok!

Veletlen xPad-70-es firmware-t toltottem egy xTab-70-re.
Bebootol, de total lassu es alig reagal valamire.
Probaltam feltolteni helyette az oldalon talalhato
wtq_xtab70_2.3.4_v1-es firmware-t
, de a kovetkezo hibauzenetet kapom a cucctol:

Installing update...
assert faild: !less_that_int(1318134441, getprop("ro.build.date.utc"))
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted.

Valaki tud megoldast a problemara?

Jokat!

mOto

(#3915) kelzsoca válasza macsouse (#3914) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már válaszoltam, nem kell off-ba tenni :)

(#3916) macsouse válasza macsouse (#3914) üzenetére


macsouse
csendes tag

Koszonom a tippet!

Az SD kartya formazasara nem gondoltam.
Megoldotta a problemat.
Meg 1x koszonom!

Kellemes Unnepeket!!! :)

mOto

(#3917) f_david válasza macsouse (#3916) üzenetére


f_david
tag

jó tudni, hogy azért elindul vele :D

(#3918) bisziboszi


bisziboszi
csendes tag

Érdeklődnék, h számít e milyen procival van. 1Ghz vagy 800.

(#3919) kelzsoca válasza bisziboszi (#3918) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak szintetikus tesztekben látható a különbség, ajánlom az első hozzászólás benchmarkt részét átnézni.

[ Szerkesztve ]

(#3920) bisziboszi válasza kelzsoca (#3050) üzenetére


bisziboszi
csendes tag

Netezni wifi nélkül, lehet vele?

(#3921) kelzsoca válasza bisziboszi (#3920) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amennyiben támogatott usb mobilstick-el rendelkezel.

(#3922) kelzsoca válasza Daler (#3906) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megérkezett a WayteQ válasza a problémára. a válasz a következő volt:

A szerviznek egy alkatrészt kell cserélnie azoknál a gépeknél ahol ez a probléma jelentkezik.

15 perces művelet, megvárható, természetesen ingyenes mert garanciális ügyről van szó.

Tehát nem az ElektroDoki hanem a mi itteni szervizünk végzi el a munkát.
............................
Aki frissen vásárolta a gépet, természetesen cseréltesse ki, ott ahol vette, akinek esetlegesen 3-8 napon túl jelentkezne keresse fel a WayteQ szervízt, és kérjen pontos tájékoztatást.

(#3923) kolbaszosfan válasza kelzsoca (#3922) üzenetére


kolbaszosfan
csendes tag

Na nekem ugyanez a gondom van.

Mivel ajándékba vettem a gépet (karácsonyra) ezért már túl van 8 napon böven. :(

Mit javasolsz, karácsony után irány a szerviz, akkor is ha épp nem jelentkezik a hiba, vagy csak akkor ha "úgymarad" ?

Amugy a szervizről: nem teljesen értem milyen szervizre gondolsz. A waytek honlapon (http://wayteq.hu/hu/node/62) az elektrodoki jon fel, azokat már felhivtam (pár nappal ezelőtt) és fogalmuk nem volt a problémáról. Leirnád pontosabban kérlek hogy hova kell vinni a gépet ezzel a gonddal?

A ROM-od remélem maradhat rajta a szervizeléshez, nem kell visszatenni a gyárit...?

Köszi

(#3924) Apolitosz válasza kelzsoca (#2997) üzenetére


Apolitosz
csendes tag

Korábban kelzsoca xPAD-hoz csinált egy packot mely eltűntei a dátumot és a soft gombokat az állapotsorból

karácsonyra lehet olyat kéri xTAB-ra, ami a dátum és a soft gombokból a hangerő gombokat eltünteti? :)

ezer hála :R

más: való igaz amit korábban vki mondott, hogy fórumra azok jönnek akiknek vmi gondjuk van, hogy ellenpélda is legyen: mióta megvettem még semmi gondom nem volt a készülékkel a Google féle Youtube app force close-ait kivéve... nah nem dicsekvésből mondom, csak ha vki ilyet akar venni akkor lássa hogy vannak jó darabok is, csak azok tulajai csendben örülnek :)

[ Szerkesztve ]

(#3925) f_david


f_david
tag

Tapasztalt valaki olyat h a gep random kiveti az sd kartyat? Konktetan kiirja sd card removed, es ha fizikaliag is kiveszem visszarakom akkor sem tunik el... 2.3as gyari szoft.

(#3926) tjb007 válasza f_david (#3925) üzenetére


tjb007
nagyúr

2.2 alatt igen, 2.3 alatt már nem (kopp-kopp).

(#3927) f_david válasza tjb007 (#3926) üzenetére


f_david
tag

Nocsak, akkor még a 2.2 él a gép emlékében biztos. No majd ünnep alatt feltolom az itteni, ph-s romot a gépre, hátha az megoldja dolgot. Meg maximum újraformázom a kártyát, az ahogy láttam sok problémát megoldott már itt :D

(#3928) vilmoskorte1


vilmoskorte1
csendes tag

Üdv!

Tudja vki, hogy a (felbontástól eltekintve) ugyanolyan touch panel van az xtab-100-ban mint az xtab-70-ben?
Érzékenység, kapacitív?
Vagy csak bebeszélem magamnak, hogy rosszabb?

xtab-70-en sose fordult elő, hogy egy inkonra, gombra kétszer(többször) rá kellett bökjek.
xtab-100-on bár csak egy napja van meg, vagy egy tucatszor.

nem kell kalibrálni a screent? egyáltalán, lehet kalibrálni?
mondjuk, xtab-70-en nem kellett.

köszönöm

(#3929) Luissimo válasza vilmoskorte1 (#3928) üzenetére


Luissimo
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3930) juzerjuzer


juzerjuzer
csendes tag

Sziasztok,

egy hete van meg az xTAB70, ajándék lesz, de előtte beállítgatom :-)
Nagyrészt visszaolvastam a fórumot és lenne néhány kérdésem. Jól látom hogy alapban nincs rá kontaktkezelő program? Airplane módban a a wifi is kikapcsol? Rezgő egység nincs benne? Tudtok olyan appot mondani ami free és .doc .pps-t olvas? Rádió app megy rajta? Az upgrade.app mit is csinál pontosan? Tápellátás ügyben vajon az jó megoldás lenne, hogy egy 5V/2A-es USB-s töltő csatlakozóját szabni át erre a kislyukúra? USB-n egyátalán nem vesz fel töltést? Tud esetleg valaki olyan app-ot ami megflipeli (tükörírás) a kijelző képét?

Majd ha átadja a Jézuska felteszem rá kelzsoca ROM-ját. Csatlakoznék Apolitosz-hoz, lehetne TAB-ra dátum és hangerőgombeltüntető packot kérni? A térerő maradhatna, néha kell a net rá (E220-al csak rádugom és 1 perc múlva már megy is)
Összességében tetszik a tab bár a kijelzője nekem kicsit halvány maxon is és az akksiidő sem sok mozgásteret enged, bár az összehasonlítási alap egy Galaxy tab 7" :-)

(#3931) kelzsoca válasza juzerjuzer (#3930) üzenetére


kelzsoca
félisten

1. nincs rá, nem telefon
2. nem, a wifi megy
3. nem telefon, nincs benne
4. marketen nézz szét
5. max. netrádió
6. update.zip van esetleg, általában komplett szoftver vagy kiegészítő csomagok telepítésére.
7. gyorsboltban vagy egyéb helyeken van lehetséges van már hozzá való töltő, aminek a kábele hosszabb mint a gyári.
8. usb-n nincs töltés

(#3932) tjb007 válasza juzerjuzer (#3930) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Jól látom hogy alapban nincs rá kontaktkezelő program?"

Van rajta (gyári) csak épp a gyári launcher alatt nem jelenik meg. Én például Espier Launcher -t használok, ez alatt megjelenik a Phone (tárcsázó, hívásinfó, címtár) az alkalmazások között de sok haszna nincs mivel telefonálni úgysem lehet vele.

"Tudtok olyan appot mondani ami free és .doc .pps-t olvas?"

Kingsoft Office, Olive Office Premium vagy Google Docs.

(#3933) juzerjuzer válasza tjb007 (#3932) üzenetére


juzerjuzer
csendes tag

Igazából a kontaktok címe, koordináták, emilcímek legyenek egy helyen... Nem a telszám az elsődleges info :-)

köszi mindkettőtöknek

(#3934) Daler válasza kelzsoca (#3922) üzenetére


Daler
csendes tag

Ok, köszi az információt! :R

(#3935) tjb007


tjb007
nagyúr

100 fizetős alkalmazás, mint például a Fruit Ninja HD, Beautiful Widgets, Guerilla Bob, Samurai II: Vengeance (!!) most ingyenesen letölthető a GetJar oldaláról: [link]

(#3936) kolbaszosfan válasza kelzsoca (#3922) üzenetére


kolbaszosfan
csendes tag

Hali Kelzsoca!

Lécci válaszolj erre, elsősorban a szervizes dolog érdekelne, fehér képernyős áldozat vagyok :(

Kelzsoca irta:
"Tehát nem az ElektroDoki hanem a mi itteni szervizünk végzi el a munkát."

Nem teljesen értem milyen szervizre gondolsz. A waytek honlapon (http://wayteq.hu/hu/node/62) az elektrodoki jon fel, azokat már felhivtam (pár nappal ezelőtt) és fogalmuk nem volt a problémáról. Leirnád pontosabban kérlek hogy hova kell vinni a gépet ezzel a gonddal?

A ROM-od remélem maradhat rajta ilyen tipusu hiba szervizeléshez, nem kell visszatenni a gyárit...?

Ezer köszi előre is!

(#3937) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is egy ilyen "kütyüm" van pár nap óta,és szerintem elég jól muzsikál a kicsike. Külön öröm számomra(olvasgatva itt a hozzászólásokat),hogy mennyi értő emberke van itt. No ezen felbuzdulva merem kérdésemet feltenni.

Van nékem egy Nokia N8-as telefonom,amivel ugye szépen lehet a telós netet megosztani WiFi-n. Ez megy is más készülékekkel,pl:laptop,másik teló fel is ismeri a nokiám által szórt wifis netet,de ez a wayteq az istennek sem látja. Más router jelét simán veszi,így az én itthoni TP-Linkemét is.Lehet rá esély,hogy valamilyen úton módon lássa a telefonom wifi jelét?
A másik kérdésemre már a sok utána olvasással itt a fórumon elméletileg választ kaptam. Ez lett volna a filmek lejátszásánál nincs hang,de láttam legelején,hogy erre már van megoldás.

Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném :R

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#3938) onexer


onexer
csendes tag

sziasztok. most voltam a 220 as boltban hátha a kezembe foghatok egy xtab70 est de nem sikerült.. :(
Helyette valami yamoto csudát adtak a kezembe, aminek egyadta concord 7020 kinézete volt.
na szoval technikai adatokrol nem irok mert nem érdemel szót :)
a pozitívum h megérezhettemm mekkora is a 7". bár a kijelző felbontása es a kapacitív érzékenysége.... hát nem volt megyőző. a fényerő maxon volt de a zte blade-emhez képest a minimumon pislákolt. ha levettem minimumra akkor szinte elsötétült.
No röviden ennyit.
Esetleg volna valaki pesten aki szánna rám pár percet hogy kézbevehessek egy wayteq 70 est? holnap du. érnék rá.
Köszi

Motorola MotoG5 plus / ZTE Blade / Wayteq Xtab-70 / Dell Mini 1010 / Zte Blade 3 / Asus P8H77-V LE

(#3939) onexer válasza olajbogyo (#3937) üzenetére


onexer
csendes tag

szia.
esetleg nézd meg a telón a wifi beállításainál nehogy hideolva/rejtve legyen az ssid. más ötletem most sajnos nincs.
de mégis, esetleg még nézd meg lehet e állítani b/g között, csatornát tedd másikra ijeneket probálgatnék.
sok sikert. :)

Motorola MotoG5 plus / ZTE Blade / Wayteq Xtab-70 / Dell Mini 1010 / Zte Blade 3 / Asus P8H77-V LE

(#3940) kelzsoca válasza kolbaszosfan (#3936) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Vissza kell tenni a gyári romot, csak azzal érvényes a garancia, custom rommal nem viheted vissza :)

Tehát nem az ElektroDoki hanem a mi itteni szervizünk végzi el a munkát.

Benne van a válasz, nem az ElektroDoki (gondolom ezzel vannak szerződésben?!) hanem a WayteQ házon belüli szervize csinálja meg a gépeket.

A gépet szerintem ide kell vinni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3941) kolbaszosfan válasza kelzsoca (#3940) üzenetére


kolbaszosfan
csendes tag

Köszi!

Már raktam egy csomó cuccot a gépre (karácsonyi ajándék előkészület).

Elég vacak lesz azzal inditani hogy "használd, de nemsokára gyalu az egész, mert vissza kell vinni szervizbe" :S

Éppen ezért kérdezem hogy nincs valami mód esetleg arra hogy egy teljes backupot csinaljak (rom + minden ami a gepen van), aztán amikor a szervizelés megtörtént 1 mozdulattal visszarakom?

(#3942) 33as válasza kolbaszosfan (#3941) üzenetére


33as
senior tag

De van! :K

Titanium-backup

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3943) Gabocca


Gabocca
csendes tag

Sziasztok,

most érkezett meg a cucc, töltőn van egyelőre. Kikapcsolt állapotban van valami "charging" screen? Mert ez semmit nem csinál.... :) Gyárilag 2.3-al szállítják az új Xtab-eket, vagy nekem kell frissítenem?
Kelzsoca, a Te főzött ROM-od mit tartalmaz a gyárihoz képest pluszban? Vannak a gyári 2.3-nak wifi gondjai?

Előre is köszönöm a választ, üdv, Gábor.

hoppá hoppá hopp hopp hopp

(#3944) tjb007 válasza Gabocca (#3943) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Kikapcsolt állapotban van valami "charging" screen?"

Ha megnyomod mondjuk a be/kikapcsoló gombot akkor a képernyőn meg kell jelenni egy animációnak amin egy nagy zöld elemet látsz töltődni.

"Gyárilag 2.3-al szállítják az új Xtab-eket, vagy nekem kell frissítenem?"

Gyárilag azzal jön.

(#3945) atravel válasza olajbogyo (#3937) üzenetére


atravel
tag

nem biztos, hogy igazam van, de ha az N8 nem wifi hotspot, akkor neked kelleni fog az adhoc patch. Talán Winben járta ki az utat. 1. hsz rulez

(#3946) Bibby válasza tjb007 (#3935) üzenetére


Bibby
addikt

Azt nem tudod véletlenül meddig fog tartani? Most semmi időm nincs, de hétvégén átböngészném.

Ελευθερια η θανατος

(#3947) atravel válasza Bibby (#3946) üzenetére


atravel
tag

a getjar folyamatosan kínál ingyenes alkalmazásokat. Nem hiszem, hogy hirtelen leszednék őket.

(#3948) tjb007 válasza Bibby (#3946) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igazából konkrét dátum nincs de mivel 2011 decemberi katalógusként szerepel ezért gondlom év végéig elérhető lesz.

(#3949) f_david válasza tjb007 (#3935) üzenetére


f_david
tag

fruit ninja hd-re nekem azt irta h nem jo a készülékem hozza, sam2 Vengeance felvettem, faintos

(#3950) tjb007 válasza f_david (#3949) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem a Fruit Ninja HD a Tegra 2 -re optimalizált változat viszont az érdekes, hogy a Market szerint a fizetős változata kompatibilis míg az ingyenes nem.

Ha van Androidos telefonod akkor megpróbálhatod azt, hogy letöltöd arra, csinálsz róla egy backupot és átmásolod az xTAB -ra, így már nagy valószínűséggel menni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.