Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2407) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Bugreport:

Hová a ménkűbe tünik a feltelepített alkalmazásom ikonja az alkalmazások menüből?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2409) kelzsoca válasza szbence11 (#2408) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk ebben a tesztben: link még ezt írtad:

A gyártó ígér rá 2.3-t, de a frissítés ígéreteknek csak akkor higgyünk, amikor már letölthető.

(#2410) haxxika

Tudja ezt ő is :)

[ Szerkesztve ]

(#2410) haxxika válasza szbence11 (#2400) üzenetére


haxxika
senior tag

0 nap reg odavág...

Akkor se kellene ilyen szinten osztani a kollégákat, szerintem ők már letettek eddig valamit az asztalra. Egy android rendszer fejlesztése, pedig nem egy napos folyamat.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#2411) robotx


robotx
csendes tag

szbence11
Most nem azért de mi van a 2.3-ban ami annyira kell? Akkor már miért nem 4.0?
Hibajavitások? Mint szoftverfejlesztésben jártas emberke azt mondhatom, hogy az idöre kiadott szoftver ritkán hibamentes.
Most már igazán kiváncsi lettem, hogy mi az amire nem alkalmas a 2.2?
Én is várom a 2.3-at, de pusztán a hibajavizátások miatt. Azért hogy ezek valoban bele is kerüljenek, várok.

(#2412) kelzsoca válasza robotx (#2411) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#2409)

[ Szerkesztve ]

(#2413) franc0 válasza szbence11 (#2402) üzenetére


franc0
őstag

Egyébként ahogy látom, te az a fajta tipikus magyar vagy, akinek Big Ben kéne lánccal, lehetőleg ingyen.
Ennyi pénzért mégis mit vártál, ájpedkettőt? Mit gondolsz miért ilyen olcsó ez? Elárulom, a vas mindenkinek ugyanannyiba kerül, ebben pedig jó kis vas van . Akkor min spórolnak szerinted? Support, szerviz stb.
Ha azt akarod hogy minden menjen flottul az első perctől kezdve, annak bizony ára van.

Én sem értem miért vagy annyira rágyógyulva az új szoftverre. Egyedül a Skype jut eszembe ami lényeges fejlődés (ami mondjuk egyáltalán nem érdekel).

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2414) kelzsoca válasza franc0 (#2413) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pontosan ismeri a készüléket, még egy jó kis tesztet is írt róla, sőt a készüléket a WayteQ biztosította számára, ott a teszt pár sorral feljebb, olvasd el :)

Illetve még ez a topic meg sem volt, 1.hsz létehozása: 2011-07-18 12:04:38

Mikor ő már tesztelte...

WayteQ xPAD70 teszt
Írta: maiden
2011. július 01. 15:00

[ Szerkesztve ]

(#2415) haxxika válasza kelzsoca (#2414) üzenetére


haxxika
senior tag

Ennyi erővel "lehet", hogy neki több behatása lett volna a wayteqesekhez, ha már egyszer hamarabb kapta kézbe a cuccost mielőtt napvilágon láttuk valójában.
Nem hiszem magam egyedülinek abban, hogy kellett valami trollkodás erre a napra :D

Viszont a lényegre térek... BUG..
Múlthéten hazajöttem görögből full lemerült tabbal. Hétfőn merült le, kedden elfelejtettem elhozni dbbe, és csak vasárnap tudtam rátenni a töltőre. Töltöttem egész este. Másnap bekapcsolom, boot loop, reset... és ezt még eljátszottam párszor. Ezután meguntam és inkább ráhúztam egy új romot. Szerinted mi lehetett a hiba?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#2416) kelzsoca válasza haxxika (#2415) üzenetére


kelzsoca
félisten

Érdekes jelenség, de nem tudom mi okozhatta, nálam is volt már pedig többször is hogy több napig teljesen le volt merülve, de miután töltőre tettem, nem volt vele gond.

(#2417) haxxika válasza kelzsoca (#2416) üzenetére


haxxika
senior tag

Mind1, mostmár megy. Annyi zavar, hogy ez a rom sokat zabálja az akksit és ezért hamar merül. Ha kijön majd a 2.3, akkor gondolom tervben van 1 olyan rom is amin nincs 3g támogatás, én nem szükségelem, mert telefonon benyomom a tetheringet és kész.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#2418) kelzsoca válasza haxxika (#2417) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 2.3-as rom már nálam is van, hamarosan felrakom és mondok róla pár szót, illetve tesztelem, ha nincs vele probléma adom is ki nyilvánosra, illetve majd az ebből készült custom romot is :)

ui: Igen, lesz belőle olyan változat is :)

[ Szerkesztve ]

(#2419) Brutális eb válasza kelzsoca (#2418) üzenetére


Brutális eb
addikt

Remek hír.
Kérem most :D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2420) maiden8 válasza kelzsoca (#2414) üzenetére


maiden8
csendes tag

Zsolt!
Nem igazán értem ennek a hozzászólásodnak tartalmát!
Soha egyetlen szóval sem titkoltam, hogy nem írtam tesztet a készülékről, mint ahogy a tab tesztjének végén is szerepeltettem, hogy ki biztosította a készüléket.
De nem csak ez az egyetlen blogom a WayteQ-ról, mert azon az oldalon van másik 17.
Szerintem elsőként írtam a rootolásról, a BT élesztésről, a navi képességről és sorolhatnám.
De nem vagyok WayteQ blogger, mert egyébként más témákban meg kb. négyszázat írtam.
Személyedre sem tettem kritikus megjegyzést!
Illetve a USB2LAN vitánkat most is fenntartom, hogy nekem van igazam. :)
Ja és szerintem én voltam az egyetlen aki a te romodról is cikket írt!
[link]

Közös ismerősünknél(BK) megvan nevem, telefonszámom. Ha valami bajod van velem, akkor miért nem keresel meg priviben?

Krisz

(#2421) haxxika válasza kelzsoca (#2418) üzenetére


haxxika
senior tag

:DD :DD
Végre egy örömteli hír majdnem a nap végén :)

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#2422) kelzsoca válasza maiden8 (#2420) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd, nekem végképp semmi bajom nincs itt senkivel, veled sem, szerintem én sem írtam semmi bántó dolgot, sőt, még a WayteQ-et is felkerestem a 2.3-as szoftver ügyében, mert számomra is kellemetlen volt, hogy a szoftver közel 2 hónapot csúszott :)

Az USB2LAN beszélgetésre most hirtelen nem emlékszem :)

Ja és szerintem én voltam az egyetlen aki a te romodról is cikket írt!

Ezt köszönöm, nem is tudtam :R

(#2423) vodika


vodika
tag

Szép estét Fórumozók!

Na ez a 2.3-as hírért már megérte a nap...! Előre is köszönet a tesztelésért és a publikálásért, remélhetőleg nem találsz benne semmi "hibát". :K :R
Azt viszont sajnálattal olvastam hogy egy nem időben kiadott frissítés miatt hogy elmérkesedett a helyzet itt a fórumban.
Kár, mert olyan kis békés társaság jött itt össze! :((( Na mind1 majd csak ez a vihar is elül...

Hajrá 2.3-as Android! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#2424) Nara19 válasza vodika (#2423) üzenetére


Nara19
aktív tag

Hát egy pár napig nem olvastam a fórumot, most egy kicsit meglepődtem. Valahogy nem így képzeltem el egy lelkes androidos közösséget. :B

(#2425) Brutális eb válasza Nara19 (#2424) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jaj te nem kell túlragozni nincs itt a világvége. ;)
Volt egy srác aki kicsit elvétette a súlykot aztán helyére lett rakva.
Ha kicsit másképpen mondja a mondandóját még ennyi baj sincs.(Mert azt szerintem mindenki elismeri volt alapja annak anit nem emberi nyelvezettel próbált közölni ;] )Inkább örüljünk nemsoká itt a 2.3 aztán remélem lesz skype. :) :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2426) lobedoc


lobedoc
tag

Hát én addig le nem fekszek amíg fel nem rakom a 2.3-at, remélem nemsokára itt lesz?! :):)

(#2427) ClaydovE válasza lobedoc (#2426) üzenetére


ClaydovE
tag

:)) Nem hinném, hogy olyan hamar kint lenne, bár legyen igazad! :)

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2428) icon


icon
senior tag

Atyaég... szbence11 "kolléga" kitett magáért...

Vannak emberek, akik nem hallottak még az igényesen kivitelezett, 10000x végigtesztelt programokról, meg hogy mivel jár mindez (tudjátok, az idő, amit minden mástól vesz el).
Csak határidőkről... meg mindenhol átverést szimatolnak.

Szerintem ez a kütyü nagyon rendben van, az anomáliái ellenére is ezt mondom.
Nem hibának hívom, mert akkor a problémás funkciók nem működnének (nekem néha a töltöttség-kijelzéssel, és az ezzel járó rom-reakciókkal gyűlik meg a bajom, meg a random időnkénti net-eldobásokkal, de ez egyértelműen szoftveres természetű, mert mindig ugyanúgy tudom kikerülni, no meg a bluetooth-fejhallgatóm miatt vagyok egy kicsit csalódott, hiszen pár éves telefonom simán kezeli, 400MHz-es procijával, és nem akadozik a Symbian-oprendszer, nem úgy mint elvileg fejlettebb Android-os xpad-nél)

De ha a korlátait figyelembe veszi az ember, akkor végülis korrekt a cucc...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#2429) kelzsoca válasza ClaydovE (#2427) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztosan nem tudom ma kirakni, most kaptam meg este, és mindent letesztelni nem lehet pár óra alatt.

Ami már biztos, az órajel 800MHz-ről 1GHz-re van emelve.

(#2430) ClaydovE válasza kelzsoca (#2429) üzenetére


ClaydovE
tag

Ez nagyon jó hír, remélem stabilan fog menni és nem melegszik majd jobban a kicsike! :)

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2431) Brutális eb válasza kelzsoca (#2429) üzenetére


Brutális eb
addikt

De azért egy kisebb összegzés várható még ma? :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2432) Bibby


Bibby
addikt

A trollt ne etessétek, mert messziről látszik minek jött ide. :N Nem is érdemel több szót.

Jöhet a rom, végre. :C Két hónap készenlétet várok, és hogy kávét is főzzön vele a gép. ;] :))

Ελευθερια η θανατος

(#2433) codric


codric
csendes tag

Srácok,

annak hogy az xpad támogat egy mobilsticket vagy nem, annak hardveres, vagy szoftveres követelményei vannak? Igazán az érdekelne, hogy a 2.3-as frissítéssel elindulhat olyan stick, amivel eddig nem sikerült 3G-t varázsolni a tabletre?

(#2434) tjb007 válasza kelzsoca (#2429) üzenetére


tjb007
nagyúr

Majd egy rövid changeloggal dobjál meg.

(#2433) codric

Szoftveres.

[ Szerkesztve ]

(#2435) codric válasza tjb007 (#2434) üzenetére


codric
csendes tag

Akkor érdemes várni még egy pár napot mielőtt lecserélném a sticket. Köszi.

(#2436) lobedoc válasza kelzsoca (#2429) üzenetére


lobedoc
tag

Ó, semmi gond, várok én, alig 2 óra már csak és holnap lesz :D:D

[ Szerkesztve ]

(#2437) Peltár


Peltár
aktív tag

Halálcsillag? Hol? Mit kerestem össze. Halálcsillag 2.3 :K
Lehet csak rossz napja volt szegénynek.

(Tetszettek volna Dos és Win 3.1 alatt nevelkedni.) :C

Részemről Inkább legyen stabil az a 2.3 ,mint most hirtelen, a mai nap "hatására" egy -két nappal előbb megkapjuk.

[ Szerkesztve ]

(#2438) lobedoc


lobedoc
tag

én anno uhu linuxon gépeztem évekig. Várom a 2.3-at, .h halálcsillag legyen a xpademből, és végre eljött a nap, már elmúlt éjfél!! :D:D Idevele! :)

(#2439) TheSaurus62 válasza Peltár (#2437) üzenetére


TheSaurus62
tag

Nekem már a DOS is előrelépés volt a Commodore meg a PTA-4000 után.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#2440) Oldman2 válasza kelzsoca (#2365) üzenetére


Oldman2
veterán

Írtam a WayteQ-nak, válaszuk szerint 10.26 -tól kapható, az ajánlott fogyasztói ár 59.900.- HUF

(#2441) Peltár válasza TheSaurus62 (#2439) üzenetére


Peltár
aktív tag

TheSaurus62 itt mondjuk nem Rád gondoltam :) "62" Eszembe sem jutna, gondolhatod! :)))

(#2442) Nara19


Nara19
aktív tag

TheSaurus62, Peltár:

Ugye akkor Ti tudjátok, hogy mi is volt a COCOM lista :D

(A környezetem mindig hülyének néz, amikor ilyeneket mondok :) )

(#2443) SATIKA31


SATIKA31
tag

"Ami már biztos, az órajel 800MHz-ről 1GHz-re van emelve"

Ez azt fogja jelenteni hogy még kevesebb ideig bírja az aksi?
Tudna valaki segíteni nekem egy otg KÁBEL beszerzésében ?
előre is köszi

(#2444) anti77


anti77
tag

Mi bajotok van az akksival. Akár hogy nyúzom két napot akkor is elmegy.
Gondolom a 2.3 jobban van optmalizálva ami az akkuidőn is látszódni fog.

[ Szerkesztve ]

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#2445) f_david válasza SATIKA31 (#2443) üzenetére


f_david
tag

Én abba bízom, hogy azért emelték fel, mert stabilan tudod működőin a 2.3-as verzion kicsit gyorsabban. Remélhetőleg a rendszer és az alkalmazások sebességén is meg fog látszódni :C

(#2446) hdanesz


hdanesz
senior tag

Sziasztok!

Gyári frissítés telepítésénél EZ a kép fogad. FAT32-re van formatálva a microSD kártya.
próbáljam más kártyával? kikapcsolni, kihúzni nem merem.

[ Szerkesztve ]

(#2447) anti77 válasza hdanesz (#2446) üzenetére


anti77
tag

Minek frissíted ? Mindjárt itt a 2.3

Telefon vagy e-mail nélkül vicces hirdetést feladni.

(#2448) hdanesz válasza anti77 (#2447) üzenetére


hdanesz
senior tag

Azért, mert nem a legfrissebb verzió van rajta és kb. 5napja folyamatosan szarakodik a gép. Eldobja a wifi hálózatot, kikapcsolás után ha visszakapcsolom teljesen gyári állapotra áll vissza. Be kell lépni újra a google account-al,konfigurálni a beállításokat stb. És reméltem megoldja a frissítés.

(#2449) tjb007 válasza hdanesz (#2446) üzenetére


tjb007
nagyúr

Próbáld másik kártyával.

(#2450) rottbali válasza hdanesz (#2446) üzenetére


rottbali
csendes tag

Nekem akkor csinált ilyet amikor SDHC kártyával próbáltam frissíteni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.