Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) lobedoc


lobedoc
tag

Tiszteletem,
A 2.3-as buildből a 2.3.7-es várható a tabletre? Ha igen akkor mikorra esedékes a megjelenése, mert úgy tudtam hónap közepén jött volna ki? Illetve várható-e a 4.0-s android a készülékre a jövőben?

(#2352) kelzsoca válasza lobedoc (#2351) üzenetére


kelzsoca
félisten

2.3-as rendszerből pontosan a 2.3.4-es várható, hogy további szoftverek érkeznek -e a gépre, sajnos még nem tudom megmondani, de ha igen, a topicban fogom jelezni.

(#2353) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Na egy kis gond az erdegbe.
Frissítettem a hivatalos oldalon található firmwarrel a cuccot ami szépen végigment de megakadt a wayteq logonál és nem megy tovább.Próbáljam ismét futtatni?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2354) kelzsoca válasza Brutális eb (#2353) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, próbáld újra.

Illetve pár percet azért várj vele, mielőtt lelőnéd a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#2355) Brutális eb válasza kelzsoca (#2354) üzenetére


Brutális eb
addikt

Megpróbáltam semmi.
Ezt nem hiszem el,hogy a gyári update letéglázza...... :W

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2356) kelzsoca válasza Brutális eb (#2355) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell azonnal megijedni, nagy valószínűséggel az SD kártyával lesz Nálad is valami, mint a többi user esetében.

Mesélj róla pár szót, milyen típus, márka, méret, miként és mire van formázva, miből formáztad stb..

(#2357) Brutális eb válasza kelzsoca (#2356) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia!
Köszi lélektartást.
Samsung 2Gb micro sd droiddal formázva.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2358) Brutális eb válasza Brutális eb (#2357) üzenetére


Brutális eb
addikt

Közben jiii kámon tedsz rájt :)) .
Felraktam a te romod és megy.
Jövök én is és a sok kínai mérnök is rengeteg szeszes itókával. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2359) kelzsoca válasza Brutális eb (#2357) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor próbáld meg mondjuk egy kártyaolvasóval közvetlenül PC-re dugni, és PC-n formázni fat32-re, majd ezután felmásolni a szükséges fájlokat, és a hangerő fel+power gombbal indítani.

Ha ez után sem menne, akkor szintén PC-re dugva, de valami komolyabb lemezkezelő programmal kellene primary, tehát elsődleges fat32 partíciót létrehozni a kártyán.

Esetleg még, ha van kéznél másik sd kártya, azzal is lehet futni egy kört.

Alapvetően első induláskor 3-4-et villan a WayteQ logo, majd pár perc múlva bejön a rendszer.

mod: hopp, látom közben már az én romom fut, jól van, a lényeg hogy felment :)

[ Szerkesztve ]

(#2361) Szipi válasza tjb007 (#2360) üzenetére


Szipi
aktív tag

Reméljük akkor hamar itt lessz a 2.3-as ROM a 70-esre is.
Cortex A8, mintha elírták volna. :)
A WayteQ honlapján meg xTAB a neve. :F

[ Szerkesztve ]

(#2362) Bibby válasza tjb007 (#2360) üzenetére


Bibby
addikt

Uhh, nagyon jó ára van... legalábbis én, akinek megvan a kistestvér, látom hogy milyen jó tabletek ezek, szerintem viszont a laikus többség azt gondolja valami gyenge kínai vacakok. Rájuk férne egy kis reklám.
Nagyon elfogadnám, bár az xpad70 súlya még pont jó, lehet hogy ezt nehéznek találnám.

Ami jobban foglalkoztat, ezek szerint célvonalban a friss rom!! :Y

Ελευθερια η θανατος

(#2363) tjb007 válasza Szipi (#2361) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt még a a kezdetek kezdetén másolták át a WayteQ oldaláról csak aztán módosult ott meg úgy maradt.
A névváltoztatás meg a legkevesebb.

(#2364) aag válasza tjb007 (#2360) üzenetére


aag
őstag

:C

(#2365) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Igen, itt mindent megtaláltok róla: WayteQ xTAB-100

Többek között a névváltás és a szoftver miatt történt a csúszás.

[ Szerkesztve ]

(#2366) opeter87 válasza tjb007 (#2360) üzenetére


opeter87
senior tag

A nagytestvérnek is ugyanolyan kiváló az ár/érték aránya, mint a tesónak :C

(#2367) aag válasza kelzsoca (#2365) üzenetére


aag
őstag

Jó-jó, de mostmár kérlek mondj részleteket is. Hogy ne kellejen sokat beszélned, a mindannyiunk által jól ismert 7"-os és ez a 10"-os ketyere közötti különbséget mondd csak el. OK?

Ja-igen, még amire kíváncsi vagyok, az a kamera képminősége. A többit elég ha egyetlen mondattal elintézed, de ezt részletezd légyszíves a Skype oldaláról! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2368) Szipi válasza kelzsoca (#2365) üzenetére


Szipi
aktív tag

Csak nem félnek az Apple-től? ;]

#2367: A kijelzőméreten(na meg felbontáson) és a kamerán (1,3MPixel) kívül sztem semmiben sem különbözik. Persze az árát leszámítva. :P
Ja és alapban 2.3.4-el jön.

[ Szerkesztve ]

(#2369) vodika


vodika
tag

Baromi jó ára van ennek a 10"-osnak... :((( Na megint egy dilemma... :B Csak szerintem kicsit nagy, bár ez ugye szubjektív.
Hú akkor már nem sokat kell aludni a 2.3.4 publikálásáig... :U Az jó lenne... :K :R
Lehet akkor asszonypajti is már azzal kapja kézhez a meglepi 70-et? :Y :C

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#2370) kelzsoca válasza aag (#2367) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jelen pillanatban annyit tudok mint itt bárki más, még nincs nálam se szoftver se gép, tehát nem tudok semmit mondani :(

(#2368) Szipi

Nem az Apple miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#2371) tjb007 válasza aag (#2367) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nagyobb átmérőjű és felbontású kijelző, nagyobb felbontású kamera és talán egy nagyobb akku, méret és súlybeli különbségek és slussz, ennyi a különbség (na meg ugye ez már alapból 2.3 -mal érkezik).

[ Szerkesztve ]

(#2372) kopy1275


kopy1275
csendes tag

Sziasztok.

Lenne egy kis problémám.
A mai nap megpróbáltam bekapcsolni a kb 1 hónapja vett wayteq xpad-70-es gépemet és se kép se hang.
Egyszer már volt szervizben.
Akkor a táp csatlakozó miatt.
de most még akkor se kapcsol be ha rádugom töltőre.

Esetleg valakinek valami ötlet/tapasztalat?

(#2373) kelzsoca válasza kopy1275 (#2372) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tedd fel töltőre, és jópár percig hagyd is rajta, valószínűleg teljesen lemerült, és még a töltést sem mutatja azonnal.

(#2374) kopy1275 válasza kelzsoca (#2373) üzenetére


kopy1275
csendes tag

Már töltőn van kb 1 órája. És semmi! :-(

(#2375) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Eszem megáll.
Ma reggel levettem töltőről bekapcsoltam és megszünt a képernyő fordulás. :W

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2376) kelzsoca válasza kopy1275 (#2374) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor telefon a szerviznek...

(#2375) Brutális eb

Biztos nincs kikapcsolva?

Húzd le a status bar-t fentről (redőnyt) és nézd meg a power widgetben hogy áll az elforgatást jelző gomb.

[ Szerkesztve ]

(#2377) Brutális eb válasza kelzsoca (#2376) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia megnéztem.
Jó volt.
Rom flash ismét megoldotta.
Egyébként lazán fogom fe ezeket az anomáliákat mivel tényleg remek árértékű a cucc és megértem,hogy valamin spórolni kelett jelen esetben a szoft bogárírtáson.
Várom a 2.3-at amit kezelésbe veszel az lesz az igazi. :R
Segítsen kelzsoca kenobi ön az utolsó reményem. :DD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2378) SATIKA31 válasza kelzsoca (#2343) üzenetére


SATIKA31
tag

Üdv ! 2 emberrel is beszéltem a WAYTEQ-nél akik közölték kerek perec hogy nem kapható töltő semmilyen formában náluk.ezt csak egy féle képen lehet érteni.érthető hogy véded őket de egy hete nem megy a tabim.

(#2379) kelzsoca válasza SATIKA31 (#2378) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyilván valami alkalmazottal beszéltél mindkét esetben, én majd rákérdezek a fönökségnél is erre, és természetesen ezt a hiányosságot valahogy meg kell oldani :K

(#2377) Brutális eb

A végleges 2.3-at már én is várom :)

[ Szerkesztve ]

(#2380) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Vakker összerakom a gatyóm...
Tegnap még net a yt app nma kapom az fc-t.....
Adatok,"kes" törölve és így sem.
Pedig ez is vásárlási szempont volt.Serezések közbeni jukebox...

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2381) szbence11 válasza kelzsoca (#2379) üzenetére


szbence11
csendes tag

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, hogy hivatalosan mikorra várható az xpad70-re az android 2.3 frissítés?

(#2382) kelzsoca válasza szbence11 (#2381) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még nincs róla információ!

(#2380) Brutális eb

Általános jelenség ez Androidos körökben, legyen az telefon vagy tablet, hogy a különálló Youtube alkalmazás nem mindig működik megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#2383) Brutális eb válasza kelzsoca (#2382) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ezzel nem értek egyet.
Itt van melettem egy desire HD,soha ilyesmi,apám,wildfire telója semmi ,haver defy soha,stb.
Dehát ez van ismét.....

Mod:Érdekes amúgy nem az összes vidinél.
Várok még azért pár napot a kategórikus kijelentéssel hátha google oldalán van valami hiba.Bár kérdéses mert a Desire HD-n megy a video ugyanaz ami tabon fc.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2384) szbence11 válasza kelzsoca (#2382) üzenetére


szbence11
csendes tag

Mikor lesz róla információ?

A wayteqnek is írtam ezügyben, látom hogy olvasásra megnyitották de nem válaszoltak.

Egyre inkább azt érzem, hogy ez hitegetés! :W

(#2385) kelzsoca válasza szbence11 (#2384) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amint elkészül, közzé lesz téve.

Én már tesztelek egy beta verziót, tehát nem hitegetés :)

[ Szerkesztve ]

(#2386) szbence11 válasza kelzsoca (#2385) üzenetére


szbence11
csendes tag

Ne haragudj de egyszerűen nem tudom elfogadni, és nálam elszakadt a türelem fonala.
Én július 28-án vettem az enyémet. Már akkor itt a fórumon többször le volt írva és a hivatalos oldalon is augusztus szerepelt a 2.3-al kapcsolatban.
Nem akarok idézgetni felesleges elég csak ezt hisz így kezdődött:
[link]
Tulajdonképp te és tjb állandóan hitegettek és állandóan mindent nagyon jól tudtok.
Ezekből ha visszaolvasod a hozzászólásaitokat az derül ki, hogy nem igaz, folyamatosan csúszik tehát jól használom a szót HITEGETTEK.
Akkor amikor meg kellett győzni, hogy ilyet vegyek és épp ez lesz az előnye, akkor persze jöttek könnyen a hozzászólások. Most meg "amit elkészül közzé lesz téve".
A leggusztustalanabb, hogy a wayteq meg sem szólal hivatalosan. Addig amíg a pénzem kellett addig persze ez a legszebb készülék. A megjelenése óta az oldalán a frissíthetőség 2.3 van felírva
Ki veszi vissza tőlem ezt a készüléket mert október 26-án , vagyis három hónappal azután ahogy vettem még mindig semmi. Persze kéthetetne leírva, hogy a következő két hétben fog megjelenni. Ez volt beharangozva mint tuti tulajdonság és eddig nem lett belőle semmi. Ez nem a vásárló szándékos félrevezetése? Miért nincs a Wayteqnek hivatalos fóruma ahol ezt számon kérhetem? Miért nem válaszolnak levelekre. Hogy hihetem el ezután, hogy kelzsoca és tjb007 nem egy wayteq dolgozó aki amíg szép valami addig löki a szöveget, de ha valamit csinálni kell akkor nagy a csend. :W :W :W

(#2387) Szipi válasza szbence11 (#2386) üzenetére


Szipi
aktív tag

Valahol igazad van, én is tűkön ülve vártam augusztus végén a ROM-ot de csak csúszik és mindjárt november. :U

(#2388) tjb007 válasza szbence11 (#2386) üzenetére


tjb007
nagyúr

Arról, hogy a WayteQ ígér valamit és csúszik a végtelenségbe nem én és nem is kelzsoca tehet. Már párszor bebizonyosodott, hogy a WayteQ nem tudja tartani a határidőket.
Nem hitegettet senki sem, ha egyszer valaki azt nyilatkozza, hogy XY akkor nem írhatom azt, hogy YX.
Szerintem senki sem nyomott pisztolyt a fejedhez és mondta azt, hogy ezt vegyed meg.

A WayteQ -hez meg annyi közöm van mint neked.

[ Szerkesztve ]

(#2389) kelzsoca válasza szbence11 (#2386) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy szoftver fejlesztése a készülék gyártóján múlik, vagyis annak szoftverfejlesztő részlegén, a folyamaton még a WayteQ sem tud semmit gyorsítani, hiszen nem közvetlenül ők csinálják:

Dobozon feltüntetve:

WayteQ Tablet PC
Származási ország: Kína
Importőr: WayteQ Europe Kft.
................................................
Én egy független rom modder vagyok, ez csak egy készülék a többi közül, amit "supportálok"

tjb007 fórumtárs pedig egy elégedett tulajdonos, aki jártas az Android világában, és szívesen segít a közésségnek.

Gondolom érthető, ha valaki megkérdezi, hogy mikor érkezik a 2.3-as szoftver, arra válaszolok/válaszolunk, mivel valóban érkezik is, így csak azt lehet válaszul adni, hogy érkezik, remélhetőleg hamarosan, ha ez hitegetésnek minősül, akkor nyilván az is, én/mi csak a tényeket közöljük.

[ Szerkesztve ]

(#2390) szbence11 válasza kelzsoca (#2389) üzenetére


szbence11
csendes tag

Tjb007 hsz-eiben 13-szor, a a te hozzászólásaidba a 2.3 romfrissítés ténye 19-szer fordul elő. Ezek visszaolvashatók. Te a beta teszteléseddel való dicsekedést 4x-írtad le.
Kétszer is leírtad, hogy te mondod meg a fejlesztőknek mit csináljanak. Most ez igaz vagy sem?
Linkeljem a hozzászólásokat?
Délelött már kiröhögött az eladó amikor elégedetlenségemet fejeztem ki neki. Még jó, hogy ki nem dobott. A wayteq válaszra sem méltat. Ti ketten pedig?
Ebből kiindulva , ezekből a számokból mertem azt leírni, hogy TI folyamatosan hitegettek.
Elhittem akkor is amikor megvettem, de már nem hiszem.

Ismét kérdezem, hogy mikor lesz ez a beharangozott 2.3?

(#2391) szbence11 válasza kelzsoca (#2389) üzenetére


szbence11
csendes tag

"Én egy független rom modder vagyok, ez csak egy készülék a többi közül, amit "supportálok"

Ez nem igaz.
A hozzászólások visszaolvashatók!
Te magad írtad, hogy a wayteqtől milyen készülékeket kaptál, hogy te csináld a romot.
Akkor most melyik az igaz?
Megint megy a ferdítés!

(#2392) kelzsoca válasza szbence11 (#2391) üzenetére


kelzsoca
félisten

A WayteQ felajánlott egy készüléket számomra, mivel olvasták link és link hogy ilyen tabletet szeretnék vásárolni saját célra.

Kétszer is leírtad, hogy te mondod meg a fejlesztőknek mit csináljanak.

Én csak javaslatokat tehetek, amit vagy megfogadnak vagy nem, ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

(#2393) kelzsoca válasza kelzsoca (#2392) üzenetére


kelzsoca
félisten

A második linkelés nem sikerült: link

A WayteQ-et pedig telefonon hívd fel szerintem, és ne emailt küldj.

[ Szerkesztve ]

(#2395) franc0 válasza szbence11 (#2386) üzenetére


franc0
őstag

Welcome to 2011. Eddig hol éltél?
Ígéretre semmit sem veszünk meg vagy írunk alá, ha nincs szerződésben rögzítve.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2396) szbence11 válasza franc0 (#2395) üzenetére


szbence11
csendes tag

Igazad van ígéretre semmit nem veszünk.
Ezt a fórumot a megnyitása óta követem. Két ember szavára azt hittem adhatok akik ráadásul 14.000 és 5000 hozzászólás felett járnak. Ez a két ember mindig azt mondta, hogy ár/érték arányban ez a legjobb készülék. Az elején egy csómószor elhangzott a frissítés és igen ez alapján egy hónap után elhittem és bíztam és megvettem.
Azóta eltelt három hónap és nem történt semmi.
Ha emiatt trollnak vagyok titulálva akkor troll vagyok. Én a készülékben mélységesen csalódtam, a hitegetésekben mélységesen csalódtam.
Az biztos, hogy ennek a két embernek én ezután semmit sem hiszek el.
Ha megkérdezném tőlük, hogy megveszik tőlem akkor ezt a készüléket amit többször ajánlottak akkor biztos ülnek csöndben.
További jó forumozást, más talán ezután elgondolkodik és nem dől be hozám hasonlóan az itt leírtaknak. Igen, továbbra is rendkívül gusztustalan, hogy a wayteq erre HIVATALOSAN semmit nem reagál.
"vétek lenne kihagyni?" nem jó a fórum neve
Vétek megvenni!

Mikor lesz hivatalosan elérhető android 2.3 a készülékre?

(#2397) kelzsoca válasza szbence11 (#2396) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mikor lesz hivatalosan elérhető android 2.3 a készülékre?

Most telefonáltam, és hamarosan visszaszólnak mikorra várható a szoftver megjelenése/kiadása.

(#2398) tjb007 válasza szbence11 (#2396) üzenetére


tjb007
nagyúr

Látom nem nagyon akarod felfogni amit eddig írtam/írtunk neked.
Én (és kelzsoca) is csak azt írtam le amit a WayteQ mondott, nem megálmodtam, nem a kisujjamból ráztam ki és nem a kristálygömb dobta.
Ha ezt nem vagy képes megérteni akkor sajnálom.

Ezért az előadott produkcióért meg k.va felesleges volt regisztrálnod.

(#2399) Brutális eb válasza szbence11 (#2396) üzenetére


Brutális eb
addikt

Részben érthető a dühöd én is kiakadok picit az iszonyatos bugosság miatt.
De mindig gondolj arra,hogy 2.2-vel is tudja azt amit a dobozára írtak és igencsak olcsó a konkurenciához képest.
Meg komolyan mi az ami miatt annyira fontos a 2.3?
A 2.1-2.2 frissítés igencsak sok újdonságot hozott a 2.2-2.3 meg nem volt valami nagy ugrás inkább optimalizálás.
Nehogy azt hidd a 2.3 halálcsillagot csinál a készülékedből.
A két fórumtársról meg picsit nagyobb tisztelettel beszélj lévén ők igencsak segítőkészek.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2400) szbence11 válasza tjb007 (#2398) üzenetére


szbence11
csendes tag

Látom te sem nagyon akarod felfogni mit írtam.
Azért mert leírtam elkeseredetségem és csalodottságom én vagyok a troll, a szemét hangulatkeltő. Azt hittem panaszt is le lehet ide írni és nem csak isteníteni a vétek megvenni tabot, amin megjelenése óta már négy hónapja nem került 2.3

Ha megveszed tőlem a te általad oly sokat ígérgetett és dícsért készüléket, akkor nem is írok többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.