Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#500) F_Peter válasza laci_csk (#495) üzenetére


F_Peter
őstag

A nagyon keveset tud azért vicces, mert akkor a te nézőpontod alapján szerintem a Nexusok is keveset tudnak.
Ami hiba van azokra van megoldás.
Például: az optika könnyen karcolódik. Nem egyedi eset. Iphonról van ugyanilyen tapasztalatom, de szerintem máshol is előfordul. A dolog javítható pár ezer forintból, ha annyira elvadulna a dolog.
És igen van még pár hasonló dolog. A fotónak a vakuja is valóban zavarható lehetett valakinek, de ezt javították.
Amiket te írtál problémának azok meg sajnos nem a telefon hibája, mert vagy a másik eszköz is lehet hibás, vagy esetleg egy alkalmazás körül kell keresni a megoldást.
- Nem tudod telepíteni a suitot
- A te tv-dre csatlakozik, de az ismerősére nem tud (nyilván a tv-re kellene telepíteni egy alkalmazást ehhez)
- Nem tudsz kihozni belőle annyi SoT-ot mint mások (erről kértünk képet hogy segítsünk, de csak egyet küldtél, amiben 3 perce lehúztad a töltőről és még semmi adat nem volt benne).
- A te headseteddel nem működik a hangerő szabályzás.
- Tárcsázott a szebedben, pedig "rajta volt az ujjlenyomat olvasó amivel minden irányból megvizsgáltattad az ujjad (megjegyzem feleslegesen, mert 360 fokos az olvasója).

Félre értés ne essék, olvashattunk olyan hibákat másoktól amik valóban a telefon hibájára utalnak, mint mondjuk a bal szélen nem érzékel az érintőképernyő, vagy a jackdugós eset, de ezek meg garanciás esetek.
A többi hiányosságra vagy zavaró dologra pedig (pl. vodafone felirat az értesítési sávban és hasonlók) vannak megoldások csak élni kell velük.

Oroszpeter: Én valami olyasmit gyanítok, hogy vagy vissza lett állítva neki az előző telóról az alkalmazások és adatok ; vagy az SD kártya nem üresen került be, hanem régi cuccokkal és valami onnan okozza a galibát. de persze ez csak tipp. Ha "teljesen szűz" telefonnál is ugyanezek a jelentkeznek akkor irány a voda.

AS: Nekem azt mondták, hogy szinte teljesen mindegy milyen SD lesz benne, árt a sebességnek ha belsőtárnak használjuk. A képek, videók és dokumentumok tárolására valók elsősorban. A belsőtárhelyként használat inkább a kis belsőtárhelyes telefonoknál egy kényszer helyzet. Szerintem amíg nem ütközöl tárhely gondba, addig inkább csak tárolóként használd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.