Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#287) #50192640 válasza Tüzi (#281) üzenetére


#50192640
törölt tag

lebuktam, nem vagyok erőműszakértő.

akkor most leegyszerűsítem: amíg egy olyan erőmű is van, ami nincs tökéletesen elszeparálva a lakosságtól, illetve nincsen valamiféle nagyon alacsony szennyezési szint alá szorítva, egyenesen egy balek idióta és/vagy sznob gazdag az, aki villanyautóval jár a városban, hiszen az erőmű miatt jóvanazúgy, mindegymosmá?

agyrém, bammeg.

bambano #286: ne legyen már az, hogy mindenki ellened van, azzal kezdted, hogy mindenbe beleszálltál, hogy miért azt vette, miért annyiért, mikor miért volt hülye.
az meg, hogy kiben mi merül fel, parttalan vita. nyilván ostobaság azt gondolni, hogy egy villanyautóval bármi megmenti a világot, pl mint anno a Soth Parkban, amikor a Priusosok egynés fingját szagolgatták - ettól senki sem lesz egy zöld hős, hogy akárhány milláért villanyos kocsival jár, de ne is hülyézzük már le. ugyanígy a bicajosnak attól még nem szabad a piroson átmennie, mert ő megőrzi a lendületét, mert ő helyettem is vigyáz a környzetre. véleménye mindenkinek lehet, szerintem az viszont egy igazi kispolgári, irigykedő rosszmájú, aki egyből, a körülmények pontos ismerete nélkül képes ilyen szinten eszet osztani.

főleg nem értem, hogy miért az olyanoknak megy az észosztás, akik nem négynégyes vényócas ikszötöst meg bármilyen használt német prémiumot vettek akármennyiért, amit aztán csippeltetnek, meg lekötik a dpf-et, mert fenntartani már nem fussa, meg vidáman tankolja ötezerér a városban huszat fogyasztó fosládát, hanem vettek egy kicsi villanyautót - ők ettől nem lesznek hősök, de azért többre becsülöm őket, mint azokat, akik 1-2-en pöffeszkednek a tököm tudja hány tíz milliós kamuhibrid luxusvágenekben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.