Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy dübögő 2.1-hez képes még egy jobb kis belépő 2.0 kész megváltás, főleg hogy ez anno ajánlott darab volt 12-13k-ért újonnan.

"30 hz körül már hallani"

Ja, hát ilyen kis dobozra ha 30 Hz-et küldesz, akkor nem azt hallod, hanem legfeljebb a harmonikus torzítást, ami 60, 90, 120, stb Hz, de azt is elég halkan. Ezek a dobozok valahol 80-100 Hz körül indulnak. 30 Hz-et még az 5-6x ekkora dobozok sem tudnak értékelhetően megszólaltatni. De amúgy nem is kell. Legtöbb zene 40-50 Hz alá nem megy. Kötekedés off. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) SunMount3r válasza lezso6 (#1) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

SP-HF1250B-nél jobb azért? Most a duplája, gondolom már azért nem ajánlott, mert ennyiért már van jobb is, de ha most is 13K lenne?

(#3) lezso6 válasza SunMount3r (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom, bár valószínűleg hasonló kategória, mert anno amikor 20k-ra emelkedett az ára már nem volt ajánlott az MS16. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Victoryus válasza SunMount3r (#2) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Valami fa dobozos Geniust teszteltem egyszer, nekem annyira nem jött be. Az csak egy utas volt. Az összes közül még mindig a Modecom Mc-2110 a nyerő nálam, 2. helyezett a Behringer.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5) kemotox


kemotox
addikt

Hmm én egy Mackie CR-3-el (esetleg CR-4) szemezgetek mostanában. Kicsit más árkategória, de még az is egész olcsó :D Azt ismeri valaki?
Lehet ezzel a béringerrel bepróbálkozom, habár egészen rossz hírneve van a márkának, ennyi pénzért azért elég menő.

(#6) lezso6 válasza Victoryus (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az szerintem a kis cuki USB tápellátású Genius SP-HF160 lehetett. Az nem nagy szám, de 2500 Ft-ért nagyon bestbuy.

A Modecom MC-2110 az amúgy valójában a Microlab FC 330. Mivel tejfölösdoboz jellegű 1 utas szatelitjei vannak, ezért akár még a "nem rossz" kategóriát is elérheti. De az az 5.25-ös hangszóróval szerelt mélynyomó középnyomó legfeljebb csak püffögni tud. Ha az ember jó basszusokat akar, akkor legalább 35k-t rá kell költeni, s akkor sem 2.1-et venni, hanem mondjuk egy Microlab Solo 6C-t.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) lezso6 válasza kemotox (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mackie CR3-at ne, az egy drága szutyok. Ha ilyen kompakt cucc kell, akkor ott a Tascam VL-S3, ami ugyanaz a kategória, de sokkal jobb és még olcsóbb is. De ugye ezek nagyon kompakt 3" mélyközéppel szerelt hangfalak, szóval basszusok terén elég kompromisszumosak. Ha a basszus fontos és van hely, akkor a Microlab Solo 6C. :) Más ebben az árkategóriában nincs.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) kemotox válasza lezso6 (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Jó, de a maki ződ ;]
Kösz a tippet, megnézem.

(#9) Victoryus válasza lezso6 (#6) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Valami hasonló a Genius, de normális tápkábele volt. Talán hf500. 10e körül vették, munkahelyre. A Microlab Fc330 is 9000 volt anno újonnan. Annyiért jó. Most lesz 10 éves, és még mindig működik. :) Majdnem sikerült egy Marantz 1072-őt Bose hangfalakkal csak pont elvitték...

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10) quailstorm


quailstorm
nagyúr

A kiadott frekvencia mérésénél a felharmonikusok által okozott érzéki csalódást elkerülendő legalább egy okostelót nyomj oda spectroiddal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.