Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) LamaCube


LamaCube
addikt

Zsófi könnyen volt 4 napig szállodában volt habzsi-dőzsi :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#452) paatrick


paatrick
senior tag

Nem volt túl fair ez a medálos szék már megint. Van aki 20 napja koplal, Zsófi meg visszajött kb 4 napja, előtte 2 napig zabált persze hogy könnyen odaül...

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#453) Shadowfax válasza LamaCube (#449) üzenetére


Shadowfax
addikt

Sabira is jól bírta a tartást...

Egyébként elb...ták a csajok, mert Mátét kellett volna kiszavazni. Még egy ilyen rosszindulatú szarkavarót. :U
Vicces, hogy zéró beleérzésük van mások problémájába. Zsófi nyilvánvalóan fél a következő kiszavazástól. Majd ha Máté és Kabát is így állna törzsön belül, akkor ők lennének az elsők, akik rohannának a védettségi amulettért.

(#454) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Imám meghallgatásra talált, Evelin kihullott. Sajnos nem teljes az örömöm, mert mehetett a Holtak szigetére Ketrinnel, a másik kiesővel.

Zsófi kemény. Annyi éhezés után lemondott a finom kajákról, hogy övé legyen a védettségi amulett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#455) paatrick


paatrick
senior tag

Ti amúgy valami másik műsort néztek? :D

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#456) LamaCube válasza Vakegérke (#454) üzenetére


LamaCube
addikt

4 napig a szállodában pihizett meg kajált . Még szép, hogy bírta kaja nélkül.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#457) LamaCube válasza Shadowfax (#453) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja Sabira is kemény volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#458) LamaCube


LamaCube
addikt

Zsolt mégis késett... :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#459) LamaCube válasza paatrick (#455) üzenetére


LamaCube
addikt

Miért? :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#460) Vakegérke válasza LamaCube (#456) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt a tényt elfelejtettem. :B

Sabira már nem annyira rajong Zsófiért. Csak egy pulcsit kellett neki odavinni, csicskáztatásnak vette.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#461) paatrick válasza LamaCube (#459) üzenetére


paatrick
senior tag

Hát írják itt hogy Zsófi éhezett meg fél a kiszavazástól. Közben ott van amit te is írsz, pihizett a szállodában, az meg hogy fél, hát ki alakította így?
Már a sárga törzsben is külön akart költözni meg saját sátrat csinálni, most megint nem akart beilleszkedni. Mit vár?

Gondolom Sabira Zsófi barátnőség is véget ért a játékkal, mint ahogy anno a Love Island szerelem is :D

Szóval védhetitek Zsófit de ha ezek ott vannak vele egész nap és már a "barátnője" is kiakad, akkor képzeljétek el mi mehet akkor amit nem látunk. 1 napból csak 1 óra az összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#462) LamaCube válasza paatrick (#461) üzenetére


LamaCube
addikt

Én nem védem. Felőlem el is áshatja magát. Ő az elejétől különcködött. A Love Island-ban is így viselkedett nekem nem volt fura. Ez a taktikája és itt is azt használja. Hogy meddig jut el az jó kérdés.

Ha a celebek összetartanak és felhasználója Máté a dupla szavazatot, akkor kipicsázhatják a civileket.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#463) LamaCube


LamaCube
addikt

Zsolt véleménye: [link]
Remélem valahogyan visszakerül azt szétcsap mindenkit :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#464) Vakegérke válasza LamaCube (#463) üzenetére


Vakegérke
veterán

A próféta szóljon belőled. :K
Mindenkit nem kell szétcsapni, csak három csajt, Evelin úgyis kiesik a Holtak Szigetéről is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#465) Shadowfax válasza LamaCube (#463) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nem értem, miért beszélt többesszámban. Nem hátbaszúrták, hanem Evelin szúrta hátba egyes egyedül. A másik hárommal semleges vagy ellenséges volt a viszonya, nem baráti.

(#466) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#467) LamaCube válasza Shadowfax (#465) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom még nem állt össze a kép a fejében, hogy ki vágta át. De volt egy elejtett mondat, "hogy ha úgy alakul visszatérek, de majd kiderül."

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#468) LamaCube


LamaCube
addikt

Szerencsétlen Niltont már kezdem sajnálni :DDD
Módosítom az első heti kijelentésem. A civilek castingja katasztrófa. Ha összesítenénk kik nyertek eddig a játékokon, akkor toronymagasan a celebek vezetnek.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#469) paatrick


paatrick
senior tag

Szerintem Zsolt azt érti hátba szúrás alatt hogy ő mindenkihez semlegesen állt, nem veszett össze egy lánnyal se.

---
Közben persze Zsófi már el is kezdte az önsajnáltatást, hogy nincs benne semmi cukor és nem nyerte meg a reggelit. Ezt is megint kinek köszönheti? Önmagának.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#470) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A 3 személyes reggeliért nagy volt a küzdelem. Megvallom, Zsófinak drukkoltam. Este éhesen nézte, ahogy a többiek lakmároznak, nagyon szeretett volna nyerni. A karika dobálás kifogott rajta.
Kabát nyerte a bulit. Szerintem Bálint lesz az egyik vendége, Juliska, vagy Alex a másik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#471) LamaCube válasza Vakegérke (#470) üzenetére


LamaCube
addikt

Egy fikarcnyi sajnálat nem volt bennem Zsófi iránt. Bálintnak tökre igaza volt tegnap. 1 amulettel nyer kb. 1-2 napot, de ugyanúgy éhezni fog. Most meg arra fogja, hogy nincs benne cukor? Inkább maradt volna csendben. 3-4 napot zabálhatott a szállodában.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#472) LamaCube


LamaCube
addikt

A celebek se normálisak. Máténak dupla szavazata van. Mit taktikáznak? Vagy én látom rosszul?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#473) paatrick válasza LamaCube (#472) üzenetére


paatrick
senior tag

Dupla szavazattal is még csak 6-5. Ha Zsófira rádobnak 6-ot és ő meg amulettezik, onnantól kiesik egy celeb és már fordult is a kocka.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#474) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Evelin nagyon el van ájulva önmagától, hogy mennyit dolgozott. Sokat mondok, félóra meló lehetett azt a kevés homokot kilapátolni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#475) Vakegérke válasza paatrick (#473) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Sabirát szavazzák ki, az nyerő, mert Zsófi nem fogja átadni neki az amulettet, most nincsenek annyira jóban.
No persze azt is el tudom képzelni, hogy nem használja fel, mert tudják, hogy van neki, így elképzelhető, hogy nem szavaznak rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#476) antikomcsi válasza paatrick (#473) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Zsófi nem adja át senkinek az amulettet, ezt mindenki tudja, a celebek is. Kirakják Niltont a duplát felhasználva és onnét kezdve nincs miről beszélni.

(#477) LamaCube válasza antikomcsi (#476) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek :K
Zsófi nem adja oda szerintem se az amulettet.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#478) LamaCube válasza paatrick (#473) üzenetére


LamaCube
addikt

Jogos. El is felejtettem Zsófi védettségét. :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#479) Vakegérke válasza antikomcsi (#476) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Sabira sincs biztonságban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#480) paatrick


paatrick
senior tag

Zsófi szerintem se fogja átadni az amulettet. Csak az a baj hogy fixen ki lehessen tenni el kell jutni 5-2-ig úgy hogy civil nem lesz védett épp akkor. És még akkor is párbaj lenne belőle és csak utána 5-1 vagy 4-2-nél tudna kiesni.
A készítők hamarabb belenyúlnak minthogy sorban essenek ki a civilek.

Vagy nagyon el kéne altatni hogy ne használja fel és úgy rárakni. De ez megint kizárt mert a úgy tűnik a stábban van egy beépített embere és biztos szólna neki hogy mégis használja fel.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#481) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#482) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Evelin szerint ő a Holtak szigetének úrnője. Az újonnan érkezőket kisemmizi, a fele ponyvát lefoglalja, a másik felén meg osztozzanak az újak. Ketrin partner ebben.

Hú, megy ám a fondorkodás a törzsben, hogy kit szavazzanak ki. Zsófi Danival szemben elővette a régi, korántsem szimpatikus énjét.

Szerk: Szerintem Zsófi nem használja fel az amulettet. Ha elég szavazatot kap, akkor repül.
Ha másként döntenek a törzstagok, akkor Nilton megy a Holtak szigetére. Na, ott aztán Evelin kikészíti az idegeit.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#483) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Bálint mondta meg a tutit: "Dani nyelve ott van mindenki seggében." Nem csoda, ha nem bízik meg benne.

(#484) csababarca válasza Shadowfax (#483) üzenetére


csababarca
őstag

igen, ritka sunyi alak, szépen kavarta a fekáliát már a kezdeti törzsben is.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#485) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt eltaláltam, hogy Zsófi nem használja az amulettet, de azt nem, hogy Danit szavazzák ki. Kíváncsi leszek, hogy Evelin uraskodását megtöri-e.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#486) csababarca válasza Vakegérke (#485) üzenetére


csababarca
őstag

Dani lett? végre.
ki hogy szavazott?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#487) Shadowfax válasza csababarca (#486) üzenetére


Shadowfax
addikt

A celebek Danira tették, Máté duplán szavazott az amulettjével, így lett 6 szavazat Danira. A civilek Niltonra tették, Nilton pedig Zsófira.

(#488) Vakegérke válasza csababarca (#486) üzenetére


Vakegérke
veterán

A "pirosak" Danira szavaztak, Máté duplán, Dani Zsófira(?), (talán) mindenki más Niltonra.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#489) csababarca válasza Shadowfax (#487) üzenetére


csababarca
őstag

Köszi.
Mi volt a nagy terve a civileknek?
Meg sem próbálták üzenetértékűen megszórni valamelyik celebet?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#490) Shadowfax válasza csababarca (#489) üzenetére


Shadowfax
addikt

Természetesen az volt a terv, hogy valamelyik celebet kirakják. Zsófi Kabátot szavazta volna ki (mint potenciális veszélyforrás), csak közben aztán Dani elkezdte járatni a szokásos lemezt, hogy ő nem bízik meg Zsófiban, aztán jól összevesztek a semmin.
Utána Dani és Rózsa elhívták Kabátot, s Dani elárulta, hogy Zsófi őt akarja kirakni. Szóval puncsolt egyet Kabátnak, hogy Zsófit most kéne kirakni, de végül annyira nem bíztak benne, s a celebek inkább Danit küldték a Holtak Szigetére.

(#491) Vakegérke válasza csababarca (#489) üzenetére


Vakegérke
veterán

Püff neki, Zsófi megnyerte a védettségi játékot, így a következő törzsi gyűlésen nem lehet kiszavazni. Ráadásul még egy amulettje is van.

Evelin nagyon érezteti Danival, hogy ő a Holtak szigetének úrnője. Ha ezt Dani lenyeli, akkor nem férfi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#492) paatrick


paatrick
senior tag

Legjobb volt a kiszavazás után a tűz körül. "Rózsa te szemét, hazudsz, meg elárulsz mindenkit"
Máté: "Miért Zsófi, te nem mondtad el a többieknek amit titokban mondtam neked az amulettemről?"
Zsófi: "Hátdeőőő, azt nekem kötelességem volt elmondani nekik"
Máté: "Szóval nem érzed úgy hogy elárultál?"
Zsófi: "Nem"
:C

Remélem Máté sokáig benn lesz mert úgy látszik csak ő látja vagy mer rákérdezni mások hazudozásaira. ;]

Niltonnak is felnyílhatna a szeme, a saját népe akarta kirakni. Rózsa viszont nem tudom mire gondol hogy "mostantól én is másképp játszok" mert sok mindent nem tud tenni magában.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#493) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#494) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Evelinnek nem jött be a csicskáztatás. Ahogy Dani mondta, úgy akar bánni vele, mint egy kotorékebbel. Persze a srác nem hagyja. Evelin mit tud tenni? Semmit.

A törzsben szinte senki nem tudja, hogy ki kivel van, kire számíthat.
Azért poén, hogy Zsófi és Bálint kiskifli-nagykifli alakzatban aludtak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#495) csababarca válasza Vakegérke (#494) üzenetére


csababarca
őstag

Én Rózsát még kitenném onnan azért, igazi fekáliakavaró nő, teljesítmény nulla mögötte.

Vicces volt a tegnapiban látni, hogy Zsófi a tűzgyújtással szerzett védettséget :D Emlékszem amikor okos Tibi nekiment, hogy mit gyakorolgatja a tűzgyújtást...ugye amikor eltörte Zsófi :D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#496) LamaCube válasza csababarca (#495) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

Pont ezt írtam anno Vakegérkének, amikor eltörte a tűzgyújtót. [link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#497) Vakegérke válasza csababarca (#495) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rózsa nem sokáig marad a törzs tagja. :N
Kérdés, hogy elsőként esik ki, vagy később.

Bálint nyerte a egyéni tulajdonság játékot. Kapott egy tyúkot. Azt mondta, hogy várja a tojásokat, de szerintem hamar meg fogják enni.

Ketrin egyre inkább Danihoz húz, Evelin hegemóniája úgy tűnik, hogy semmivé foszlik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#498) csababarca válasza LamaCube (#496) üzenetére


csababarca
őstag

igen, emlékeztem is hogy valaki írta.
megnéztem volna Tibi fejét, ha ott van :D

na én mindig napos késésben vagyok, másnap nézem vissza, kíváncsi vagyok majd mi volt ez a játék, ahol Alexa szokásához híven hisztizett.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#499) Vakegérke válasza csababarca (#498) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk senkinek nem esne jól, ha annyi negatív tulajdonságot tulajdonítanának neki, mint amennyit Alex kapott. Ahhoz képest nem volt hisztis.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#500) LamaCube


LamaCube
addikt

Tényleg már kezd Vv lenni. Semmi jó kemény feladat csak ez a drámázás... :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.