Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Zsadi válasza Soulfly842 (#700) üzenetére


Zsadi
őstag

Amúgy pedig képernyő képes lenne a pali, de a stílusa... így mindig kipicsázza magát mindenhonnan.

(#702) gergo5991 válasza Zsadi (#701) üzenetére


gergo5991
őstag

képernyő képes? hát nem egy babaarcu az tuti..
amit a vv-ben művelt, a beszarásról nem is beszélve.. szerintem nincs helye a "celeb" világban
annyira nagyképü lenéz mindenkit.. ugy beszél az emberekkel mintha szolgák volnának

[ Szerkesztve ]

(#703) Zsadi válasza gergo5991 (#702) üzenetére


Zsadi
őstag

Erre utaltam hogy a stílusa miatt ..
Elsőre rengeteg embernek szimpatikus, utána kijön a valós énje, és bukja a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#704) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#705) paatrick


paatrick
senior tag

Nem első eset hogy Zsófi alternatív memóriáját csillogtatja :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#706) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mocskosul szövetkeznek a csajok. Hazugság hegyek, a lényeg a gaz ellen megtévesztése, Juliskának meg vesznie kell. Niltont is megkajoltatják, netán Máté is bedől nekik.

Evelin meglepő módon Kabáttal osztotta meg a tortát, lehet, hogy ez lesz veszte. Ha Dani is rá szavaz, akkor Evelin vakációjának vége. Nem hiszem, hogy kabát szavazatát megvette egy fél tortával.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#707) LamaCube


LamaCube
addikt

A falkatörvények uralkodnak itt is ez a SURVIVOR!
Viccet félretéve, remélhetőleg nem a triumvirátusból nyeri meg valaki.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#708) paatrick


paatrick
senior tag

Szerintem csak kamu lesz a holtak szigeteki tanács. Nem esik ki senki.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#709) LamaCube válasza paatrick (#708) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez már a tegnapi előzetesből is kiderült ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#710) Vakegérke válasza paatrick (#708) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem is esett ki senki. Alex és Dani két-két szavazatot kapott, így párbajoztak. mivel Dani dobta el először a kókuszdiót, a mostani játékban plusz súlyt kell viselni. Evelin már kiesett, már csak hárman küzdenek a függőágyért és azért, hogy a következő játékon ne veszítsen a győztes.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#711) Vakegérke válasza Vakegérke (#710) üzenetére


Vakegérke
veterán

Alex másodszor is "verte" Danit. A függőágy egy dolog, de a következő kieséses játékon nem kell részt vennie.

A előzetesben látható volt, hogy Juliska kap egy amulettet. Nesztek, csajszövetség. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#712) LamaCube válasza Vakegérke (#711) üzenetére


LamaCube
addikt

Mondjuk az jó kérdés, hogy miért pont ő kapja... Ha a semmiért, akkor belenyúltak a készítők rendesen.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#713) Vakegérke válasza LamaCube (#712) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok, majd holnap kiderül. Még az se biztos, hogy védettségi amulettet kap.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#714) Danex válasza LamaCube (#692) üzenetére


Danex
addikt

Ő se jól csinálta ilyen szempontból, de legalább próbálkozott tekergetni. Mikor húzgálták ki a csövet lehet látni, hogy melyik "disk" lötyög a helyén, olyankor lehet tudni, hogy az fogja meg... mivel kb 10 centis holtjátéka volt a diskeknek szerintem akkorra végeztem volna mire odaérnek számolni... :U

(#715) paatrick


paatrick
senior tag

Tegnap elég vicces volt a nehezítés amit Dani kapott. Mennyi fért abba 1,5-2 kiló :DDD Ha kapott volna egy 10 kilós mellényt akkor azt mondom hogy értem amit Joe mondott a szavazatok "súlyáról"...

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#716) LamaCube válasza Danex (#714) üzenetére


LamaCube
addikt

Így igaz :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#717) LamaCube válasza paatrick (#715) üzenetére


LamaCube
addikt

Lehet ólommal volt tele ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#718) paatrick válasza LamaCube (#717) üzenetére


paatrick
senior tag

Mennyi esélyt látsz rá? :D

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#719) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, azért nem volt olyan könnyű a súly. Nem a tömege miatt, hanem azért, mert madzagon lógott. Ez sokban rontotta Dani súlyponti helyzetét, miközben a "kilincseken" tornázott hol ide, hol oda.
Végülis mindegy, Alex lett a győztes. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#720) LamaCube válasza paatrick (#718) üzenetére


LamaCube
addikt

Semennyit :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#721) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#722) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szerintem még egyik évadban sem nyúltak bele ennyire a játékba, mint most. Szándékosan megváltoztatják a szavazást az előre célzottan kiosztott amulettel, már kicsit sok nekem.

Ráadásul választás gyanánt volt pofájuk rizst vinni. :U

(#723) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Juliska amulettje csak arra jó, hogy ha ő kapja a legtöbb szavazatot, kihívhatja párbajra azt, aki szavazatok számában utána következik. Szerintem ezt kár volt elárulnia a többieknek.

Zsófi és Sabira nagyon Máté ellen volt, de Rózsát nem tudták befűzni. Szerintem Nilton "hal meg". Mindjárt megtudjuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#724) antikomcsi válasza Vakegérke (#723) üzenetére


antikomcsi
veterán

Máté <-> Nilton párbaj készül.

(#725) Vakegérke válasza antikomcsi (#722) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt ott más is, nem csak rizs. Tény, hogy a rizs helyett lehetett volna a tálon -mondjuk- sült krumpli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#726) LamaCube válasza antikomcsi (#722) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek. Ebben az évadban rengetegszer belenyúltak a játékba :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#727) Shadowfax válasza antikomcsi (#722) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egyetértek. Ritka nagy szemétség egy amulettet célzottan valakinek kiosztani.

Máté megint magáról beszél, amikor Zsófit támadja. Ő lesz mindig idegbeteg, amikor a neve negatívan felmerül. Bárcsak kiesne végre!

(#728) csababarca válasza LamaCube (#726) üzenetére


csababarca
őstag

Megindokolták hogy egyáltalán mire fel kapta?
Kb Rózsa is kaphatta volna ennyi erővel, mondván második lett az előző játékban.

Máte is bohóc lett, ha Zsófiról van szó mindenre ugrik.
Nem csoda, tart tőle, tudja hogy kb semmilyen jellegű játékban nincs esélye ellene, de egy szavazásnál se sok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#729) csababarca válasza csababarca (#728) üzenetére


csababarca
őstag

Rózsa mennyire undorító jézus, hogy ünnepel :DDD :U
Együtt Juliskával akit kirakott volna:D

Máté amiket mond Zsófira, azokat amúgy magàra érti, ő viselkedik idegbetegként, és önzőként.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#730) paatrick


paatrick
senior tag

Zsófinak nem jött be az érzelmi zsarolása, Rózsa nem ment Máté ellen. :C

Az amulett után viszont már biztos volt hogy Nilton esik ki, Nilton-Juliska párbajon is Juliska nyert volna szerintem.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#731) Shadowfax válasza csababarca (#728) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nem indokolták meg.

Vicc ez az egész. Máté fél percig se tartotta szabályosan a rudat, de ez nem számít, mert az RTL munkatársa, neki lehet. Ő az alfahím! Hahaha! :C

(#732) csababarca válasza paatrick (#730) üzenetére


csababarca
őstag

Jah valóban, csak éppen előtte pár perccel még hazudott neki:D

Belenyúltak most a legegyértelműbben a játékba.
Legalább szervezték volna meg hogy elrejtik valahova, és Juliska “véletlen” megtalálja.
De így…

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#733) paatrick válasza Shadowfax (#731) üzenetére


paatrick
senior tag

Egyikük se tartotta végig egyenesen, mikor Mátét mutatták Niltonnak már 90 fokban volt a könyöke hajlítva, Máté meg nem bírta kiemelni.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#734) Vakegérke válasza antikomcsi (#724) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ráéreztél. :K
De én is, ami a kiesőt illeti.

Nilton ment a Holtak szigetére rizst és babot pusztítani. Még kasserolja magát, hogy a Yukahu törzsben 100%-ot nyújtott, és ez így lesz itt is. Ha itt is annyit teljesít, hamar a tökére lépnek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#735) Shadowfax válasza paatrick (#733) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ezért kellett volna mindkettőt kizárni.

Máténak nagyon kinyílt a csipája. Szabira szemére hányja, hogy ki akarta őt szavazni. Miért, nem ez a játék lényege?

(#736) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez az évad tényleg egy vicc :))
Az egészet öszevetve Kabátnak tudok még szurkolni. A civilek közül Zsófinak, de Kabát játéka szimpatikusabb.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#737) paatrick


paatrick
senior tag

Nilton hogy besztárolta már magát hogy ő egy harcos és úgy szeretne küzdeni ahogy eddig mindig és mindent belead :DDD hát ha az emlékeim nem csalnak szinte minden játékban majdnem utolsó volt szóval nagy jövőt nem jósolok neki.

Egyet nem értek, Sabira játékát. Neki mi lenne a cél? Önként száműzte magát Zsófival, nincs senkivel igazán jóban csak Zsófival így viszont ki szavazna rá a döntőben ha odajutna? Vagy arra számol hogy Zsófival lesz a döntőben és hátha Zsófit többen utálják? :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#738) csababarca válasza paatrick (#737) üzenetére


csababarca
őstag

Szerintem igen, erre számít.
Nem vèletlen hogy Zsófi háta mögött sokszor beleáll és szidja.

Azt nem értem hogy ilyenkor Sabira Rózsát miért nem kérdezi fel, hogy miért sunnyog?

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#739) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A "holtak" megküzdöttek a zsákbamacskáért. Alex és Kabát győzött, kaptak pipere holmit, mondjuk némi kajának jobban örültek volna.
Evelin nem remekelt, mert ugye "ennyi van benne".
Nilton kimaradt a játékból, hát nehogymár küzdenie kelljen. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#740) Zsadi


Zsadi
őstag

Egyébként az hogy van, hogy este kiesik valaki, másnap reggel megy a holtakhoz. :F
Azt az időt hol és mivel tölti?
Vagy sétál reggelig? :)

(#741) Vakegérke válasza Zsadi (#740) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eltévedt a sötétben. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#742) antikomcsi válasza Zsadi (#740) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én is gondolkodtam már ezen, és én is arra jutottam, hogy nagyon messze lehet ez a túlvilág, mert reggelig tart oda az út! :DDD

(#743) Zsadi válasza antikomcsi (#742) üzenetére


Zsadi
őstag

Vagy úsznak egész éjjel :)
De azért kíváncsi lennék, addig hol, hogy tartják...

(#744) Vakegérke válasza Zsadi (#743) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy hotelben és telezabálhatja magát a nélkülözés előtt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#745) Zsadi válasza Vakegérke (#744) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát simán el tudom képzelni, ahogy megy ez a mostani széria :)

(#746) Shadowfax válasza Vakegérke (#744) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ez így van, plusz van tisztálkodási lehetőség is, Alexa látványosan frissen mosott hajjal ment reggel a Holtak Szigetére. Ezért is volt csalódás számukra a pipere cuccok megnyerése...

(#747) csababarca


csababarca
őstag

amúgy innentől felesleges drukkolni bárkinek is.
mi lesz legközelebb, bejön Joe és közli valakivel, hogy xy neked viszlát?
vagy ahogy Dani nem eshet ki, mondjuk Rózsa se meg Juliska se?

tényleg vicc, ami történik, ez már végképp nem reality, hanem egy előre megírt forgatókönyv. szerintem ez a tegnapi után egyértelmű kell, hogy legyen.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#748) csababarca válasza csababarca (#747) üzenetére


csababarca
őstag

btw, Sabira miért nem mondta el, hogy az egész Rózsa ötlete volt, hogy verjék át Mátét meg Juliskát, és pöcköljék ki Juliskát? ezt nem értem.

Rózsában megbízni meg...elég nagy ostobaság. Zsófinak a játéka mehetett rá, hogy anno bent tartotta.
Máté meg nekem amilyen szimpatikus volt korábban, ahogy beszél, amilyen fellengzős, szégyen.

Az is vicc, hogy minden kieső hüledezik, hogy Rózsa átverte őket, elárulta őket, de továbbra is hallgatnak rá :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#749) Zsadi válasza Shadowfax (#731) üzenetére


Zsadi
őstag

Ja alfahím a 16 perccel.
Volt már ez a feladat korábbi évadban, ott egy lány nyerte sokszor 16 perc után.

(#750) antikomcsi válasza csababarca (#747) üzenetére


antikomcsi
veterán

Egyértelmű persze, de azért szereti magát hitegetni az ember, mert ilyen a természete. Én azért még szurkolok Kabát Petinek, mert lehet, hogy nem ő a legélesebb kés a fiókban, de amit láttam belőle a műsorban, az derült ki számomra, hogy ő a legemberibb ember.

Remélem a bent maradt 5 lány közül egyik sem nyeri meg a játékot a végén. (Tudok számolni, nem véletlen írtam ötöt! ;) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.