Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) csababarca


csababarca
őstag

azért ahogy most meg Sabirára szállnak rá, az inkább azt bizonyítja, hogy ők a csapatban a konfliktusforrás, nem ZSófi volt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#252) Vakegérke válasza csababarca (#251) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja. Békének kellene lennie a csapatban, de fúriaként estek neki Sabirának.

Nilton nagy svihák. Sabirával először bratyizott, majd kiderült, hogy ki akarja szavazni. Ugyan mit ártott neki ez a lány? Vagy mivel a falka üvölt, neki is muszáj?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#253) csababarca válasza Vakegérke (#252) üzenetére


csababarca
őstag

Nem osztott nem szorzott volna, de pont ezért nem is engedtem volna első körbe szavazni az eleve védettséget élvező, másfél napja beesett játékost.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#254) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Elment Zsófi, és mi történt? Rögtön belekötöttek a következő kiszemelt áldozatba. Még azt mondja a csaj, hogy Sabira most külön vonul és azt akarja éreztetni velük, hogy most ő a kirekesztett. Könyörgöm, éjjel törlődött a memóriája, nem emlékszik, hogy ahogy visszaértek a táborba, nekiestek Sabirának. Tibi és Dani nyomta főleg az értelmetlen maszlagot. Kár, hogy összeboronálják a két törzset, mert szívesen néztem, volna, hogy mostantól még nagyobb hátránnyal kapnak ki a sárgák. Erre sajnos nem fog sor kerülni. Szerintem ez egy mesterséges közbeavatkozás, nem hiszem el, hogy már itt lett volna az ideje, egyszerűen látták, hogy a sárga csapat ebben a formában menthetetlen. Lépniük kellett.

Ami külön gusztustalan volt, hogy Tibi még Zsófira akarta fogni, hogy a kis kockát rossz helyre tette. Pedig azt nem ő vitte. Sabira mondta is, hogy azt ő cseszte el, de Nilton mélyen kussolt. Pedig leginkább az ő sara, mert hagyta, hogy Sabira szinte egyedül csinálja, míg ő fel akarta adni. Aztán az sem érdekelte, mikor Dzsó mondta neki, hogy Nilton, rossz helyen van a kocka. Nilton egy gerinctelen senkiházi, pont beillik a sárga csapatba.

A pirosakat sajnálom, hogy ezekkel kell vegyülniük.

(#255) Vakegérke válasza csababarca (#253) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sunyi piskóta a srác. Kapaszkodhat, egy Bálint, pláne egy Zsolt fél kézzel a s*ggébe dugja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#256) csababarca válasza Vakegérke (#255) üzenetére


csababarca
őstag

Kíváncsi vagyok a csapatfelosztásra, Gábort meg Tibit ha van eszük szétrobbantják.
Egyébként ez a Rózsa se csinál sokat, igen béna, akarat megvan benne, de igazi suta alkat.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#257) paatrick


paatrick
senior tag

Jó hogy nem sorsot húztak, hanem előre eldöntött volt ki hova megy. Sokkal közelebb került egymáshoz a két erőszint.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#258) Vakegérke válasza csababarca (#256) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most osztották szét őket, Gábor és Tibi papa a Huraca'n törzsben van. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#259) antikomcsi válasza Vakegérke (#258) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ja, szerencsétlen Sabira nem tudott megszabadulni a két suttyó paraszttól.

(#260) Vakegérke válasza antikomcsi (#259) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd Zsolt rendet vág köztük. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#261) antikomcsi válasza Vakegérke (#260) üzenetére


antikomcsi
veterán

Sabirának be kell épülnie a Zsolt-Evelin-Máté trióba és akkor nyert ügyük van.

(#262) Vakegérke válasza antikomcsi (#261) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amilyen rafkós, erre hamar rájön. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#263) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Na, az előzetesből kiderült, hogy a homokláda 1 nap alatt átlátta, hogy a gyenge láncszem Tibi és Gábor, mint ahogy eddig is volt.

(#264) LamaCube


LamaCube
addikt

Na itt látszik, hogy már az első napon meglátták milyen Tibi meg Gábor. Két picsogó, szarkeverő kislány. Abban a törzsben Sabira meg Zsófi volt a tökös.
Esélytelen lesz a győzelemre a piros csapat.

antikomcsi
Ki a homokláda?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#265) antikomcsi válasza LamaCube (#264) üzenetére


antikomcsi
veterán

Máté.

(#266) LamaCube válasza antikomcsi (#265) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja. :)) Szerintem biszex. Persze az ő dolga. Nem vagyok homofób.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#267) antikomcsi válasza LamaCube (#266) üzenetére


antikomcsi
veterán

Jó, hát nem akartalak megbántani! :D

Igazából a fejlett érzelmi intelligenciára céloztam ezzel! ;)

(#268) LamaCube válasza antikomcsi (#267) üzenetére


LamaCube
addikt

Miért bántottál volna meg :F :Y
Szerintem nekem elég fejlett az érzelmi intelligenciám, ezek szerint homokláda vagyok. Mindig tanul az ember :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#269) antikomcsi válasza LamaCube (#268) üzenetére


antikomcsi
veterán

Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár.

(#270) LamaCube válasza antikomcsi (#269) üzenetére


LamaCube
addikt

:C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#271) Zsadi válasza antikomcsi (#265) üzenetére


Zsadi
őstag

A nyitott házasságába lehet hogy belefér a ládaság. :)
Egyébként ha nem is lopta magát a szívembe (nem úgy!!! :D ), azért néha jókat derülök rajta.

Amúgy is: Nem minden tarka fajta szarka farka tarka, csak a tarka farkú szarkafajta szarka farka tarka.

[ Szerkesztve ]

(#272) LamaCube válasza Zsadi (#271) üzenetére


LamaCube
addikt

A nyerő párosban be is jutottak a döntőbe. Jól játszottak a feleségével. Itt is jól látja a dolgokat. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#273) antikomcsi válasza Zsadi (#271) üzenetére


antikomcsi
veterán

Engem nem zavar, ha egy homokszem kerül a gépezetbe, csak máshol őröljenek azok a malmok. :DDD

Most szurkolni fogok neki, és "szövetségeseinek", hogy mielőbb kivágják az almájuk férges részét.

(#274) Zsadi


Zsadi
őstag

Egyébként érdekes, hogy a közösségi médiában mintha ez a műsor nem lenne úgy felkapva. Semmi sztori, semmi vicces kép..vagy csak én nem látom. :) Bezzeg a VV :)

[ Szerkesztve ]

(#275) LamaCube válasza Zsadi (#274) üzenetére


LamaCube
addikt

A VV azért szerintem más. Hosszabb ideig is tart és majdnem 24 órás eltolódással látjuk a történéseket. Jobban interaktívabb, mint egy ilyen típusú műsor.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#276) Zsadi


Zsadi
őstag

Amikor nem visel meg a sziget: [kép] [kép] [kép]
Persze Ő is dízséskedik :)

(#277) antikomcsi válasza Zsadi (#276) üzenetére


antikomcsi
veterán

Basszus, lehet ha kisminkelném magam, még talán én is jól néznék ki? :DDD ;]

Áááá, hagyjuk! ;]

(#278) Zsadi válasza antikomcsi (#277) üzenetére


Zsadi
őstag

Csak idéznélek: Engem nem zavar, ha egy homokszem kerül a gépezetbe..

:D :))

(#279) LamaCube válasza Zsadi (#276) üzenetére


LamaCube
addikt

Egy klasszikust idézve: "Az aki szép az reggel is szép..." :DDD Filterek, photoshop nagyon sokat eltakar, de a sziget könyörtelenül megmutatja a reális képet ;]
Úgy látszik a Totemnél kikötötték a csajok, hogy smink nélkül nem vállalják. :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#280) csababarca válasza Zsadi (#276) üzenetére


csababarca
őstag

Meg lehet nézni Zsófi képeit is, ég és föld:D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#281) Zsadi válasza csababarca (#280) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja, főleg itt: [kép] :D

(#282) F34R válasza Zsadi (#276) üzenetére


F34R
nagyúr

Kicsoda ez? :DDD ilyen not nem lattam a szigeten.

(#283) Zsadi válasza F34R (#282) üzenetére


Zsadi
őstag

De de, de ahogy LamaCube nyilatkozott: "a sziget könyörtelenül megmutatja a reális képet" :)

(#284) Vakegérke válasza Zsadi (#283) üzenetére


Vakegérke
veterán

A fenekéről nem könnyű felismerni, nem nagyon mutogatta. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#285) Zsadi válasza Vakegérke (#284) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem is az a lényeg... Lebuktál! :))
Az "ég és föld" -re kerestem képet. :P :D

(#286) Vakegérke válasza Zsadi (#285) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én a képen tíz deka földet se látok. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#287) csababarca válasza Zsadi (#281) üzenetére


csababarca
őstag

Jaja:D pl erre is gondoltam:D
Ki fenve emészthető, élőben is láttam már, egész jól nèz ki ha el van készítve.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#288) F34R válasza csababarca (#287) üzenetére


F34R
nagyúr

Milyen kajat foznel belole? ;] ha mar survivor. :DDD

(#289) Zsadi válasza Vakegérke (#286) üzenetére


Zsadi
őstag

Ott van az is, a víz alatt. :D

Egyébként, amikor ment a sopankodas az újraosztás miatt, valakinek (most nem emlékszem kinek), azt mondta a Kabát, nyugi már csak egy hét. No itt vajon mire gondolt :F

csababarca: egészségedre! :D

[ Szerkesztve ]

(#290) csababarca válasza F34R (#288) üzenetére


csababarca
őstag

tudom, hogy tudod hogy értem :D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#291) F34R válasza Zsadi (#289) üzenetére


F34R
nagyúr

Egy het mulva vege xD

(#292) LamaCube válasza Zsadi (#289) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem 1 hétig lesznek még csapatok. Utána már mindenki egyéni játék.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#293) Zsadi válasza LamaCube (#292) üzenetére


Zsadi
őstag

Lehet, erre nem gondoltam, köszi.
Már összeesküvés elméleteket gyártottam magamban :)

(#294) Zsadi


Zsadi
őstag

Srácok, készültök a holnapi adásra? :D

(#295) paatrick válasza Zsadi (#289) üzenetére


paatrick
senior tag

Eddig kb 2 naponta volt védettségi játék, este kiszavazás. Most vannak 14-en és gondolom 10-nél fésülik össze egy csapattá. Akkor az 8 nap.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#296) LamaCube válasza Zsadi (#294) üzenetére


LamaCube
addikt

Én inkább a csajt választanám... :B Csak az asszony meg ne tudja :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#297) F34R válasza LamaCube (#296) üzenetére


F34R
nagyúr

Ki nem :D

(#298) Zsadi


Zsadi
őstag

Csalódtam.... :O :O :))

LamaCube: küldtem printscreent asszonynak! :D

paatrick: valószínűleg, így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#299) LamaCube válasza Zsadi (#298) üzenetére


LamaCube
addikt

Baszdki.... ez az utolsó üzenetem még, mert éppen fürdik. Ezt is az orrom hegyével pötyögtem be, mert le vagyok kötözve...letiltott mindenről. Nálam most kezdődött el az igazi SURVIVOR :Y :Y :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#300) Zsadi válasza LamaCube (#299) üzenetére


Zsadi
őstag

Küldtem egy virtuális amulettet, használd fel! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.