Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, gondókoggyunk...

Ha egyszer a celebek civilek elleni harca ez a játék, akkor azt kell mondjam, hogy ez csak péntekig tartott. Most, hogy keverték a törzseket, már csak személyekkel szimpatizálhatunk, törzzsel nem.
Továbbra is érdekel a játék, de a lényegét elvesztette.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#302) Zsadi válasza Vakegérke (#301) üzenetére


Zsadi
őstag

Előbb utóbb átmegy egyénibe, ott azért marad valamennyire a celeb vagy civil nyeri meg dolog.
Csak itt, most hogy vagy direkt belenyúltak, vagy nem tudom mi volt ez a gyors újra osztás, valahogy furán veszi ki magát. De törzsön belül, szerintem maradnak a klikkek, csak taktika miatt lehet keveredés.

De nem megy most a gondolkodás... :) hülye hétfő..

[ Szerkesztve ]

(#303) Vakegérke válasza Zsadi (#302) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem én, de úgy lett volna az igazi, ha eredeti maradt volna a két csapat, aztán egyék meg egymást az egyesítésig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#304) Zsadi válasza Vakegérke (#303) üzenetére


Zsadi
őstag

Vagy nem akarták tovább vinni ezt a fonalat, mind dominancia, mind civakodás terén, mert valljuk be, egy idő után lassan érdektelen lett volna így, és kellett egy csavar a nézettség miatt. Vagy úgy kellett volna, mint az Exatlonban, hogy van csapatfeltöltés x fő esetén, és akkor maradt volna az eredeti felállás.
Nem baj, lett két Cicele(t) csapatunk :)

(#305) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mától 21:15-kor kezdődnek az adások.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#306) LamaCube válasza Vakegérke (#305) üzenetére


LamaCube
addikt

:R Az jó, mert akkor kezdődik a Totem első reklámja. Bár szerintem tologatják össze-vissza.
Nagyon rosszak a nézettségi adatai a Totemnek.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#307) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#308) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ó, a kemény, harcos, tökös Gábor feladja. No persze még egy csatában részt akar venni. Erre az lenne a jogos reakció, hogy szedd a cókmókod és menj a francba most, azonnal!

Nilton Rózsát állítja be úgy, mintha az új törzstagoknak "nyalna", hogy megkedveljék, ezért árulta el, hogy neki amulettje van.
Gyanítom, hogy őt nem fogják megkedvelni, látva a következő játékon nyújtott teljesítményét, kiismerve sunyiságát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#309) Shadowfax válasza Vakegérke (#308) üzenetére


Shadowfax
addikt

Gábor egy puhap*cs. De azt sem érti, amit Evelin próbál elmagyarázni, ha Tibit annyira megkedvelte, akkor bajtársiasságból még két napot várjon a feladással. Egy egoista barom.

Zsófi viszont így vissza fog kerülni a játékba. :)

(#310) LamaCube


LamaCube
addikt

100%, hogy Zsófi visszatér ;] ;] ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#311) paatrick válasza Shadowfax (#309) üzenetére


paatrick
senior tag

Zsófit kiszavazták, kiesett elhagyta a játékot. Ha innen visszahozzák az nagyon gáz. Akkor már inkább jöjjön megint 2 játékos amelyikből 1 marad.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#312) Vakegérke válasza Shadowfax (#309) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gabika kisfiúka elkotródott. :C

Örülnék, ha Zsófi jönne vissza, de volt ám egy Bíborka is. Vajon melyikük jön vissza?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#313) Shadowfax válasza paatrick (#311) üzenetére


Shadowfax
addikt

Régebbi Survivor-ökben is volt, hogy kiszavazott játékost visszatettek (nem a Holtak Szigetére gondolok). Ráadásul most nem nagyon lehetett a C-vírus miatt utazgatni, aki kint volt, abból kellett megoldani a problémát.

(#314) Vakegérke válasza paatrick (#311) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól emlékszem, volt már ilyen a Survivor-ben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#315) LamaCube válasza Vakegérke (#314) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen előfordult párszor. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#316) C4mp3r


C4mp3r
addikt

gaborkanak nagyon hianyzott anyuci foztje ugy latszik, mert egesz jatek alatt csak arrol beszelt, hogy o mennyire ehes. tiszta gaz volt az ember, a nagy szemelyi edzo, nem hiszem, hogy sok kliense marad miutan leegette magat a tv-ben. en mondjuk mar amikor lekurvaanyazta balintot akkor hazakuldtem volna egy kiados veres utan.

(#317) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vita volt a Huraca'n törzsben, hogy a sátorlapon aludjanak, vagy fedjék be vele a tetőt. A természet eldöntötte, csúnyán megáztak.
Tibi papát kirázta a hideg annak esélyét látva, hogy Zsófi visszatér. Ugyan nem lehetett felismerni, hogy ki közeleg, de a levélben erős játékosról volt szó.
Gyere, Zsófi, Tibi papa hadd menjen pihenni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#318) csababarca válasza Vakegérke (#312) üzenetére


csababarca
őstag

Igazi bohóc volt végig, egy hangember.

Korábbra vártam hogy feladja, de így is jó.
Személyi edző :DDD

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#319) paatrick


paatrick
senior tag

Anno a legutóbbi Gazda évadnál is mondták hogy ezek már félig fizetett színészek és egy része meg van írva a sztorinak hogy legyen konfliktus.

Na hát én valahogy nem tudom elhinni, hogy 1 nappal azután hogy kiteszik Zsófit, nyugalom van, újraosztás, béke, új lehetőségek, és akkor ilyen indokkal hogy "én már itt mindent elértem", "nem készültem fel hogy itt éhezés lesz", azt se várja meg hogy mi lesz a játék vége valaki feladja hogy visszajöhessen egy másik.
Előzetesből meg egyértelmű hogy Zsófi.
Ilyen nincs "véletlenül". :(

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#320) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Az ilyen feladást én sem értem! Ez nem az első széria, teljesen tisztában lehetett lenni azzal. hogy mire jelentkezik az ember. Láttuk, hogy egy minimális rizs és bab a napi kaja. Ezzel a döntéssel csak elvette valaki elől a lehetőséget. Szánalmas egy semmirekellő.

Ezt a kunyhó dolgot sem értem igazán. Van, hogy naphosszat csak fetrengenek, miért nem csinálnak valamit? Én elmennék és vágnék rengeteg ágat, levelet és megerősíteném a kunyhót, nagyon sűrű tetőt raknék, a fekvőhelyt is megemelném kicsit, és arra is pakolnék leveleket, meg amiket találnék, ha nincs más, mint az állatok, valami almot raknék, és azt takarnám le ponyvával. De ezek nem csinálnak semmit, csak rinyálnak.

Az adásban már nem látjuk, de kíváncsi lennék, hogy használják e a megnyert eszközöket, próbálnak e még halat fogni, mert nagyon úgy vettem ki, hogy nem.

Remélem Zsófi jön vissza. És leginkább csak azért, hogy lássam Taktika Tibi arcát! :DDD

(#321) LamaCube


LamaCube
addikt

Azért ne felejtsük el, hogy pár hete rizsen meg babon élnek és mindig van valami próba. Pluszban rendesen aludni se tudnak. Ilyenkor örül az ember szerintem, hogy él. Nem védem egyiket sem, de igazából megértem azt is, aki feladja. Nem mindenki bírja. Persze Gábor egy hangember. Semmi tartás nincs benne. Leégne a pofámról a bőr, hogy férfi létemre a csajok erősebbek minden tekintetben. Elképzelhető, hogy fizettek érte, hogy feladja. Bár rizikós egy ilyen jellemtelen embertől ilyet kérni még ha titoktartásit is írtak.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#322) paatrick válasza LamaCube (#321) üzenetére


paatrick
senior tag

"Azért ne felejtsük el, hogy pár hete rizsen meg babon élnek és mindig van valami próba. Pluszban rendesen aludni se tudnak."

Pont ezért érthetetlen miért most adja fel mikor jobbra fordult a sorsuk. Eddig bármikor feladja azt mondom hogy OK, nem bírta az éhezést, Zsófi kiidegelte stb. De így nincs semmi értelme csak az hogy Zsófi még nem szállt fel a repülőre és vissza tud jönni :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#323) Zsadi


Zsadi
őstag

Szerintetek tuti hogy Zsófi? Valahogy a veterán túlélő jelző szöget ütött a fejembe....

[ Szerkesztve ]

(#324) LamaCube válasza paatrick (#322) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom úgy volt vele, hogy úgyis kiszavazzák a picsába és nem éhezik addig.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#325) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#326) LamaCube válasza Zsadi (#323) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem igen. Azért veterán gondolom, mert megjárta a Love Islandot is. Aztán lehet mégsem ő lesz, hanem fekete pákó...
Zsófi talonban volt és tutira a celebek miatt hozták, mert azt hitték ott lesz feladás vagy gyors kiesés.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#327) paatrick


paatrick
senior tag

Na itt van Zsófi..... fantasztikus. :(

A másik csapatban most az lenne a level 1000 IQ ha Rózsát szavaznák ki. Fiúk bármelyike kijátszaná a medált, az is eltűnne, és maradnának 4:2-ben.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#328) csababarca


csababarca
őstag

Tibi arcát majd fotózzátok már be :D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#329) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez a Tibi a lófa.. ért nem megy a picsába. Nem is szabadott volna belekezdenie ilyen tragédiával a háta mögött.
Zsófi meg se szólalt, de már boszorkányozza :DDD Zsófi jól bezabált tele energiával...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#330) LamaCube válasza csababarca (#328) üzenetére


LamaCube
addikt

Képzelj el egy kifacsart citromot, ami egy rakás kutya.zarban erjed....

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#331) csababarca válasza LamaCube (#330) üzenetére


csababarca
őstag

:DDD

ostoba Tibi, na majd holnap visszanézem.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#332) paatrick válasza LamaCube (#329) üzenetére


paatrick
senior tag

Ez amúgy megint baromira nem fair a többiekkel szemben. Még ha 2 napot is volt kinn, azalatt pihent, kajált, gondolkozott. Mekkora előny már ez a többiekkel szemben, akik 2 napja az esőben alszanak.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#333) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi visszatért. :D :DD :C

Tibi papa sokadszorra játssza el a nagyhalált. Hú, de gyászolni akar. Legalább egyszer látnám imádkozni, még el is hinném neki.

Bálint terve jó. Valahogy el kell intézni, hogy Nilton felhasználja az amulettet, így védtelen marad, de Danit kell kiszavazni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#334) LamaCube válasza paatrick (#332) üzenetére


LamaCube
addikt

Értem én, de az se életszerű, hogy rizsen, babon éljen addig, amíg el nem utazik haza. :N Gondolom tartották, ha valaki lesérül vagy feladja.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#335) LamaCube


LamaCube
addikt

Dani jól behúzta Bálintékat és jól kicseszett Rózsával.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#336) paatrick válasza paatrick (#327) üzenetére


paatrick
senior tag

Úgy is lett :K egész életképesek a celebek.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#337) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bálint mi a francért kérte el az amulettet Ketrintől, ha nem használta fel? Remélem, elég vékony a bőr az arcán és visszaadja neki.

Rózsát golyózták ki. Nem osztott, nem szorzott, sokat nem vesztettek vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#338) paatrick válasza Vakegérke (#337) üzenetére


paatrick
senior tag

Azért hogy a néző kapja a showt meg az izgalmat. :U

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#339) LamaCube


LamaCube
addikt

Mekkora kamu, hogy nincs nála az amulett... Vagy Zsófi ellopta?
Bálintnak hova kellett már mennie?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#340) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lassacskán az egész törzs számára kiderül, hogy Nilton milyen sunyi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#341) Shadowfax válasza LamaCube (#339) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha Zsófi ellopta volna az amulettet, akkor felhasználta volna a törzsi tanácson.

Az előzetesben megint elspoilerezték, hogy kik nyerték a védettségi játékot. :U

(#342) LamaCube válasza Shadowfax (#341) üzenetére


LamaCube
addikt

Jogos, erre nem is gondoltam :Y
Szerintem most nem védettségi játék volt. De már teljesen összekavarodtam :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#343) paatrick


paatrick
senior tag

Ez az elvesztettem az amulettet is olyan megírt csavarnak tűnik :( főleg a kamuásásos bevágással.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#344) LamaCube válasza paatrick (#343) üzenetére


LamaCube
addikt

Ebben is van igazság :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#345) paatrick


paatrick
senior tag

Most rákerestem Zsófi 2 éve nyerte a Love Islandet és nyert 10 milliót :Y . Egyáltalán hogy lehetett így becastingolni? Még a celebekhez se lett volna fair.

Kb mintha az X-faktorba elindulna az előző év nyertese...

Illetve most beleolvastam a facebook oldalba és ott is teljesen értelmes dolgot hoznak fel. Gábor helyett miért nem az a csaj jött vissza aki Nilton ellen "kiesett".

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#346) csababarca válasza paatrick (#345) üzenetére


csababarca
őstag

kb olyan? az összes tehetségkutató direktbe castingol, lásd a szlovák lány a mostani sztárban sztár leszekben, aki már volt a magyar xfaktorban is korábban, a cseh-szlovák SuperStar műsort talán meg is nyerte, de döntős biztos volt.
Aztán eljátsszák mintha ismeretlen, véletlen felfedezett lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#347) paatrick válasza csababarca (#346) üzenetére


paatrick
senior tag

Igen X-faktor lehet rossz példa mert a nézői szavazásnál már kiesne egyből.

Viszont akkor is gáz hogy ott egy 10 milliót nyert játékos, meg egy valóvilág 2. helyezett aki semmit se nyert. :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#348) LamaCube válasza paatrick (#345) üzenetére


LamaCube
addikt

Amióta feltünt a Survivorban ezt mondom, hogy megnyerte Zsófi azt a műsort. És még mindig úgy gondolom, hogy a celebeknél volt tartalék, mert nem gondolta senki a stábból, hogy a civilek hullanak, mint a legyek. Azután, hogy minden versenyt elbuktak hozták Niltonékat. A műsor érdekében persze, hogy Zsófit hozták vissza. Ez erről szól. Cirkuszt a népnek :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#349) Zsadi


Zsadi
őstag

De megnézném Alekoszt mit alkotna itt.. képzeljétek el a reggeli vágóképet, ahogy bojler testtel áll alsógatyájában a tengerparton, és a napsugarak sejtelmesen körbeveszik az alakját...:D

Egyébként Bálint hova készül?

[ Szerkesztve ]

(#350) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.