Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Danex


Danex
addikt

Mikor felálltak lehetett látni hogy ez a pálya Zsófinak fog kedvezni jobban, a holtak szigetén valahogy tudnak olyan játékokat ahol mindenkinek közel egyenlő esélye van, de az eloknel...

Illetve ezeket a szabályokat is eldönthetnék és nem menetkozben kinek mikor szólva ervenyesitenék.

(#802) Zsadi válasza paatrick (#774) üzenetére


Zsadi
őstag

Fókuszt is megihlette a tárgyalt bőrprobléma [link]

(#803) Zsadi válasza paatrick (#794) üzenetére


Zsadi
őstag

Itt is ezt ecsetelik:

(#804) Danex válasza Zsadi (#803) üzenetére


Danex
addikt

Zsófi szerintem már akkor nézte mik a szimbólumok mikor a zsákért kellett ereszkedni. De igen szabály szerint mindent nulláról kellett volna kezdeni

(#805) Zsadi válasza Danex (#804) üzenetére


Zsadi
őstag

Igen, már akkor figyelte. De már nekem az sem volt tiszta, ami Daninak is feltűnt a csomóknál, egy korábbi játékban. Na mindegy.

Más, kiderült őnagysága miért spoilerez: :) [kép]

Az a baj, sokan még adják alá a lovat, ki mikor hogy esik ki... :( Legyen az Ő bajuk.

[ Szerkesztve ]

(#807) Vakegérke válasza Zsadi (#806) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Célorientált vagyok: nyerni mentem és az sem érdekelt, ha hazudnom kell, taktikáznom kell vagy áldozatokat kell hoznom."

Az első kettő megvolt, de mikor hozott áldozatot?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#808) Zsadi válasza Vakegérke (#807) üzenetére


Zsadi
őstag

Amikor elveit feladva, kontaktlencsét használva küzdött a védettségért :D
Kontaktlencse 2db - lehet többes szám- helyes az "áldozatokat" kifejezés így :)

[ Szerkesztve ]

(#809) Vakegérke válasza Zsadi (#808) üzenetére


Vakegérke
veterán

No meg Zsófi "önzetlen" barátsága is az áldozat hozás áldozata lett. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#810) rushty válasza Shadowfax (#784) üzenetére


rushty
senior tag

Konc tábor [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#811) Vakegérke válasza rushty (#810) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értékes infó, de Zsadi már megmutatta nekünk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#812) F34R válasza rushty (#810) üzenetére


F34R
nagyúr

Fake a csaj...

(#813) paatrick


paatrick
őstag

8 foga kilyukadt 30 nap alatt???????

Csóri ősembereknek anno akkor már 15 éves korukra nem lehetett foguk se :N

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#814) F34R válasza paatrick (#813) üzenetére


F34R
nagyúr

Azert mondom hogy fake... a hustol nem fog kilyukadni a foga, mint ahogy az osembereke sem tette. Nem ettek ok annyi szenhidratot. :DDD

(#815) antikomcsi válasza Zsadi (#806) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet!

(#816) Zsadi válasza F34R (#814) üzenetére


Zsadi
őstag

Vagy foggal törte a kókuszt :)

antikomcsi: kár a papírzsepiért :)

[ Szerkesztve ]

(#817) F34R válasza Zsadi (#816) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD Akkor jo nagyra nyilik a szaja. ;]

(#818) Zsadi válasza F34R (#817) üzenetére


Zsadi
őstag

Mint a kígyó olyan amúgy is nem? ;] :D (állkapocs kiakaszt, és mehet a nagy golyó...) :))

(#819) LamaCube


LamaCube
addikt

[link] Pár kérdésre a válasz benne van.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#820) F34R válasza Zsadi (#818) üzenetére


F34R
nagyúr

Melytorok. :DDD

(#821) paatrick


paatrick
őstag

Előzetes alapján Zsófi megint átkerül az alternatív valóságába. Ha tényleg Sabiráról mondja hogy "Csak elárultad őt, én meg ilyen nem tettem meg volna soha"

Közben 2 napja azt hallgatjuk hogy már utálja Sabirát és hogy kéne kiszavazni :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#822) csababarca válasza paatrick (#821) üzenetére


csababarca
őstag

Ténylegesen még nem szavazott ellene, és a háta mögött sem változtatta meg a véleményét, ha jól emlékszem.

Nyílván, változhat a helyzet, és előbb utóbb muszáj lesz.
Sabira viszont egy napraforgó, Zsófi megnyerte a védettségi játékot, egyből pacsizások...hányinger Sabira.

Amúgy a héten vége lesz?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#823) LamaCube válasza csababarca (#822) üzenetére


LamaCube
addikt

A héten vége lesz.
Szerintem az eddigi legrosszabb évad volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#824) paatrick


paatrick
őstag

Ha 5 nap van hátra, az utolsó nap fele biztos a szavazással megy el. Akkor előtte kell a végső játékot lezavarni csütörtök-pénteki adásban amiben 3-an lesznek. Így hétfő-kedd-szerda kéne kiessen 6 (?) játékos, remélem nem ilyen hirtelen halált csinálnak hogy egy játékban esik ki a holtaktól az összes és csak 1 marad.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#825) csababarca válasza paatrick (#824) üzenetére


csababarca
őstag

Pedig sanszos:/ nem is értettem miért húzták ott az időt, kb mindig max 3 embernek kellett volna ott lennie, Dani is kieshetett volna azon a játékon és viszlát.

Most valószínűleg így lesz, vagy ugye majd csütörtökön lesz egy játék, aki nyeri mehet vissza, többi viszlát. Ezt írtad te is, szerintem így is lesz.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#826) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#827) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megy vadul a törzsben a szövetkezés. A kiszavazott vagy Rózsa, vagy Sabira lesz. Több esélyt látok arra, hogy Sabira "hal meg".

Rossz volt nézni, ahogy Nilton csiklandozta a macsétével a kókuszdiót, ahelyett, hogy egy hatásozott csapással levágta volna a végét. Könyörgöm, küldjék már haza!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#828) paatrick


paatrick
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, én már örülök hogy a héten vége. Ezt az oda-vissza vekengést rossz nézni. A másikon az Exatlon se volt jó mert ott túl hosszú volt a játék, de ez se jó hogy gyakorlatilag azt nézzük hogy nem történik semmi. Én minden napra tettem volna játékot, és akkor a műsor fele legalább azzal menne el hogy küzdenek.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#829) csababarca válasza Vakegérke (#827) üzenetére


csababarca
őstag

Én reménykedem Rózsa kiszavazásában.
Indokolatlan a jelenléte.

Nilton meg, életképtelen az ember, kb mint az aputestű Dani.

Én is örülök, hogy vége. Nem kötelező nézni ugyebár, de tényleg időhúzás jellege volt, főleg a holtak szigetének semmi értelme így, hogy hesszelgetnek ott hetekig egyesek.
ott nem zsákmány, meg előnyszerző (khm, Dani nyomatása) játékok kellettek volna, hanem ha már holtak szigete, minden játék tétje a kiesés.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#830) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fincsi matrac, párnák, takarók. Az alfahím Máté adta fel először a küzdelmet, utána Rózsa. Juliska állítólag önként kiszállt a küzdelemből, hadd építsenek fészket Zsófi és Sabira.

Kabát nyerte a tojásokat, meg egy 10 kilós zsákot. Hogy ez előny, vagy hátrány lesz egy játékban, még nem lehet tudni.
A tojásokat Alexszel osztotta meg.
Hát persze, hogy ez Daninak nem tetszett. Már miért kellett volna vele megosztani? Arról nem is beszélve, hogy még ha nem is tegnap volt, a hajókiránduláson ehetett bőven, amíg a többiek koplaltak.
Nilton legalább kussolt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#831) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jól gondoltam, Sabira "halt meg".

Ennyi idő után mondhatom, hogy Joe jól vezeti a játékot. Nem nyálas, nem bratyizik, keményen irányít.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#832) paatrick


paatrick
őstag

Ma se esett ki senki :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#833) Vakegérke válasza paatrick (#832) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lesz olyan nap, amikor úgy dőlnek ki, mint a tekebábuk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#834) csababarca válasza Vakegérke (#831) üzenetére


csababarca
őstag

Zsófi ràrakta?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#835) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A nagy taktikus, Sabira, most jól kitaktikázta magát! Csak szerencsétlenségére a Búzadara törzsből! Irány a holtak szigete, hogy másnap remélhetőleg onnét is kiessen. :DDD

(#836) Vakegérke válasza csababarca (#834) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsófi és Sabira Rózsára szavazott, a többiek Sabirára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#837) Vakegérke válasza antikomcsi (#835) üzenetére


Vakegérke
veterán

Könyörgöm, Niltont szórják már ki a francba!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#838) antikomcsi válasza Vakegérke (#837) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Elég összetett feladat lesz, és mintha valami kirakós félét is láttam volna bevillanni. Nilton nagyon tufa, de most Kabát Petit is féltem egy kicsit!

(#839) Vakegérke válasza antikomcsi (#838) üzenetére


Vakegérke
veterán

Drukkoljunk neki, hogy megússza. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#840) Danex válasza Vakegérke (#830) üzenetére


Danex
addikt

Szerintem Dani nem szólt semmi olyat, rákérdezett és ennyi, mondta is, hogy Alex és Kabát között ez így fix nincs semmi meglepő. Szerintem Ő kezeli ezeket a helyzeteket a leghiggadtabban, pl az Evelines eset is, kimondta hogy nem esett neki jól de ennyi, haladjunk.

Élők között meg látjuk mi történik ha azt nem kérdezik meg, hogy vizet hozzunk-e neked.

(#841) Danex válasza antikomcsi (#838) üzenetére


Danex
addikt

Szerintem kirakós darabok vagy valami összegyűjtendő elem lesz a zsákban előnyként.

Ennyi szerintem néhány mondatban :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#842) Vakegérke válasza Danex (#841) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tíz kiló?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#843) Zsadi válasza Vakegérke (#842) üzenetére


Zsadi
őstag

Én 10 kiló hántolatlan rizst adnék nekik hántolásra.

(#844) Vakegérke válasza Zsadi (#843) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vagy zabot, hegyezni. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#845) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#846) paatrick


paatrick
őstag

Sabira kiakadása nagyon vicces. Ő is ugyanúgy rárakta Rózsára, most mit várt? Hogy Rózsa a biztos bennmaradás helyett válasszon mást? :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#847) Vakegérke válasza paatrick (#846) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt várta, hogy Dani majd sajnálgatja. Nem jött be neki. Igazából nem fogadták kitörő örömmel.

A törzstagok mentek kakaót enni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#848) antikomcsi válasza Vakegérke (#847) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem is értem, mit várt Sabira? Majd jól megsajnálják? Tesz rá mindenki, már a holtak szigetén vannak, megvan a maga bajuk, taktikázni meg már nem kell.

(#849) paatrick


paatrick
őstag

Jó lett volna ha minden hétre raknak valami hasonló oktató részt, milyen ott a lét, mit csinálnak az emberek. Nem kellett volna ki se menni a táborból hanem odavisznek valami autentikus helyi cuccot amit meg lehet nyerni, vagy azzal kell játszani.

Úgy érzem a tükör+ hány kilót fogytál cuccot idén már kihagyják, lehet mostanra már nem lehet kimondani a lányokról hogy hány kilók nehogy megsértsék szegényeket :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#850) paatrick


paatrick
őstag

Szegény Kabát 2x is a kirakón esett ki :(

Nekem maradt Alexa, hajrá :)

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.