Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Vakegérke válasza LamaCube (#147) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez is benne van a pakliban.
De Zsófit mikor akarják kiszavazni? Egy esélyt már elvesztegettek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#152) paatrick


paatrick
őstag

Civileknél a Dani azért erősen kilóg felfelé. Többiek mintha tényleg ilyen óvodás agyi síkon mozognának.

Nekem tetszik Joe, hadd ossza őket :DD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#153) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sabira befolyásolható és buta. Olyannal paktált le, aki csak a saját érdekét nézi.
Daninak arany szíve van. Beinvitálta Zsófiékat a "házba", hogy nem fázzanak éjjel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#154) updog


updog
senior tag

Sajnos (na jó nem sajnos, mindent a családért :D) nincs lehetőség nagyon néznem a műsort, de tegnap vacsi közben szólt az rtl-en a fókusz, gondolom a kiesett csaj volt az interjúban mert Survivorról volt szó :D Szóval mondta, hogy óemdzsí, milyen jó visszatérni a civilizációba. Két nap után... azt hiszem jobb hogy tényleg kiesett. :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#155) Vakegérke válasza updog (#154) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valószínűleg Bea volt az.

Nyertem. :)
Itt a riport, 44:17-nél kezdődik.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) LamaCube válasza Vakegérke (#155) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem is értem mire számított és miért jelentkezett :F Mondjuk, ha meg kell várnia még pár kiesőt a hazaindulásig, akkor egy jó kis ingyen nyaralást kapott. Lehet ez volt a cél? :))
Módosítom a véleményem! A civilek castingja kitartás, összetartás, csapatszellem szempontjából siralmas. Inkább VV-be valók lennének. :K Egy ember nincs aki szimpatikus lenne.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#157) Vakegérke válasza LamaCube (#156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, bár lenne VV11! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#158) LamaCube válasza Vakegérke (#157) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem lesz, ha az előző nyereséges volt, akkor biztosan :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#159) Vakegérke válasza LamaCube (#158) üzenetére


Vakegérke
veterán

A próféta szóljon belőled. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#160) Zsadi


Zsadi
őstag

Nézte valaki a Love Island-et amit Zsófi megnyert?
Kíváncsi lennék rá, ott milyen volt.

(#161) LamaCube válasza Zsadi (#160) üzenetére


LamaCube
addikt

Néztem! :K
Jó taktikus volt és meg is nyerte a csávóval egyetemben. A végső játéknál megtehette volna, hogy övé legyen a teljes összeg, de felezte a csávóval, tehát korrekt volt. De ott is ment a balhézás mindig. Mondjuk ott mindenki mindenkivel ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#162) Zsadi válasza LamaCube (#161) üzenetére


Zsadi
őstag

Ha jól értem, levezették a feszkót ?! :) :D

(#163) LamaCube válasza Zsadi (#162) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem gruppen volt, hanem mindenki áskálódott mindenkivel :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#164) Zsadi válasza LamaCube (#163) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát lassan itt is az lesz a sárgáknál

(#165) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#166) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sabira arról győzködi Zsófit, hogy legyen kedves a többiekkel, szerettesse meg magát. Meglepne, ha sikerülne.

Bár a pirosak egységesek a játékokban, azért ott is van feszültség. Mikor Máté rákérdezett, hogy Alexnek mi baja vele, válasz nélkül maradt. Egyszerűbb lett volna, ha Alex megmondja neki, hogy tudja, miszerint Máté őt tartja a leggyengébb törzstagnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#167) LamaCube


LamaCube
addikt

Hát, ha így se fognak győzni, akkor az nagy blama lesz...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#168) Vakegérke válasza LamaCube (#167) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy a térkép információi mennyit érnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#169) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A rákok megfőzése kegyetlen dolog volt, de legalább kizökkentek a mindennapi rizs-bab-banán menüből. Talán még energiát is merítettek belőlük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#170) Shadowfax válasza Vakegérke (#168) üzenetére


Shadowfax
addikt

Amennyit a rajzokból ki lehetett venni, az nem sok, pláne nem a sárga csapat IQ fightereinek. Lehet, hogy érdemesebb lett volna a halat választaniuk.

(#171) paatrick válasza Zsadi (#160) üzenetére


paatrick
őstag

Ott is ugyanilyen kiállhatatlan volt. Csak azért nem esett ki mert talált egy szerencsétlen mazochista fiút aki folyton futott utána meg bocsánatot kért akkor is ha Zsófi volt a hülyepicsa.

Nekem nagyon nem tetszik hogy ezt a szenvedést kell nézni kb 1 órán át. Bőven jól ellennék ilyen műhiszti nélkül is :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#172) Vakegérke válasza Shadowfax (#170) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hamarosan kiderül. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#173) LamaCube


LamaCube
addikt

:DDD :DDD :DDD A hallal jobban jártak volna :)) Bár valamikor nyerniük is kell, lehet most lesz, mert az öreg 25 éve ezzel foglalkozik ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#174) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ehhez kellett térkép?
A sárgák csúfos vereséget szenvedtek. Ismét. Hétfőn valakit kiszavaznak.

A pirosak közül Evelin és (ha jól láttam,) Juliska megsérültek. Remélhetőleg nem komoly a baj.

Már nincs Holtak Szigete.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) LamaCube


LamaCube
addikt

Ekkora balfékeket...
Evelinnel meg Mátéval mi történt? Máté nem evett halat, tehát attól nem lehettek rosszul. Evelinnek esetleg vakbélgyulladás :F

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#176) LamaCube válasza Vakegérke (#174) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezeknek agyhalottak szigete kellene ;]
Evelin nem játszott mibe sérült volna? Na, de majd kiderül :U

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#177) Shadowfax válasza LamaCube (#175) üzenetére


Shadowfax
addikt

Lehet, hogy találtak valami bogyókat, megették, aztán kidobták a "tacskót" - ahogy Ketrin mondaná. Kiszáradás, infúzió, kórház.

Gábor azt mondta, hogy ha ma se nyernek, felmászik a pálmafára és leugrik. Készítem a popcornt. ;]

(#178) LamaCube válasza Shadowfax (#177) üzenetére


LamaCube
addikt

Benne van a pakliban.
Gábor meg a fára mászás 😁
Azért mindent elmond róluk, jogy Zsófira kenik, hogy kikapnak. A feladat előtt csak annyit kérdezett, hogy nem a tervnél matadnak, erre elindult a veszekedés megint. Nem bírtam eddig, de lassan már sajnálom, persze valószínű ez a taktikája.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#179) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ennél szánalmasabb évadot még nem láttam! A sárga csapatnál ez a Gábor gyerek, egy igazi 12 IQ-s sutyerák. Mr. 25 éve taktika, pedig az egoizmus mintapéldánya. Legtöbbször ő kezdi el a balhét, de rávetíti Zsófira. A szája jár, de amint észre vettem nincs mögötte valós tudás.

Lehet, hogy ez a taktikája Zsófinak, de már ott tartok, hogy azért fogok szurkolni, hogy bent maradjon, és a többi kretén essen szépen ki mellőle. A játékon is, csak kérdezett valamit, nem durva módon, erre rögtön neki estek. Meg egyébként máskor is ez volt. Aztán felnőtt férfiak a vereséget egyetlen lányra fogják. Ez a szánalom csúcsa! Zsófi volt az, aki nem tudott befutni a tutajhoz, és aztán a lépcsőfokokat rajta tartani, míg kihúzzák? Még Kabátnak is probléma nélkül ment. Zsófi nem tudta a lépcsőfokokat felrakni? Zsófi nem tudta a biztosító csapot kihúzni, hogy leessen a zsák? Szerintem nem, de a végén az ő hibája. A fiúknak javaslom, hogy köpjenek fel és álljanak alá!
Ha kimennék ma a piacra, és találomra rámutatnék 8 emberre, szerintem akkor egy értelmesebb csapat jönne össze, mint amit sikerült a stábnak összekasztingolnia.

(#180) Vakegérke válasza antikomcsi (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami Tibi papát illeti:
Miért jelentkeztél a műsorba?
"A műsorba gyermekeim neveztek be... Gondolták, megszabadulnak tőlem egy kis időre..."
Nem kizárt, hogy rátapintott a lényegre. :D
Ne feledjük, ő akart lenni a megmondóember, a vezérbivaly, a csúcsgóré. Vállalkozóként megszokhatta, hogy mindenkit kedvére ugráltathat. Nos, akadt valaki, aki megkérdőjelezte kivagyiságát, felsőbbrendűségét. Nem tudja elviselni.

Tibi papa gyásza egy dolog, a játék szempontjából nem tényező. Vagy küzd a törzsért, vagy menjen haza.

Zsófi kellemetlen jellem.
Bár lehet hogy igaza van, ezt nem kulturált módon hozza a többiek tudomására, hanem letorkol mindenkit, kajakra közli a véleményét. Vele nem lehet vitatkozni, mert a másik mondókájába közbevág, ha pedig ő beszél, nem tűri, hogy bárki közbeszóljon.

Két erős jellem feszül egymásnak, a többiek csak mellékszereplők.
Mondjuk Tibi papa esetében megkérdőjelezhető az erős jellem, hiszen hagyta magát letaszítani képzeletbeli trónjáról.
Hogy ki győz? Szerintem már eldőlt.
Zsófi vasakarattal tartja pozícióját a többiek erőtlen támadása ellenében.

Hozzáteszem, Zsófi vastagon a legjobb csaj az egész mezőnyben. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#181) antikomcsi válasza Vakegérke (#180) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Gondolom nem hajtanád ki a paplanod alól!? ;] :DDD

(#182) Vakegérke válasza antikomcsi (#181) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy Pató Pál úr mondta, ej, ráérünk arra még! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#183) Zsadi válasza paatrick (#171) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi az infót. Egy nappal később nézek be ide, hogy ne olvassam a történést. (Másnap nézzük)

(#184) paatrick válasza antikomcsi (#181) üzenetére


paatrick
őstag

Értelmes férfi ilyen nő közelébe se megy. Ez az ágyban is szövegelne, meg oktatna hogy milyen balfasz vagy bármit is csinálsz.
Nem véletlen nem bírta egy csávó se a Love Islandben. Sokat elmond hogy sokan inkább választottak egy kevésbé csinos lányt. Ezt meg meghagyták annak az egynek amelyik élvezte a napi 3 összeveszést.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#185) Zsadi válasza Vakegérke (#88) üzenetére


Zsadi
őstag

1... :)

(#186) paatrick


paatrick
őstag

Ha ma se mennek rá hogy kitegyék Zsófit akkor én lehet fel is adom a nézését :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#187) LamaCube válasza paatrick (#186) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem most használni fogja a védettségi amulettet, ha nem akkor tényleg idióta :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#188) Vakegérke válasza paatrick (#186) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van egy amulettje. Először nem használta fel, de mi van, ha most megteszi. Marad és kiröhögi őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#189) paatrick válasza Vakegérke (#188) üzenetére


paatrick
őstag

Igen, most kiesik helyette a barátnője, következőt direkt elvesztik és mehet haza.

Nagyon balfasznak kell lenni hogy ezt eltaktikázzák.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#190) LamaCube válasza paatrick (#189) üzenetére


LamaCube
addikt

Hidd el elfogják :)) ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#191) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#192) paatrick


paatrick
őstag

Ebben az egész szituban Sabirát nem értem egyébként. Neki itt mi a taktika? Simán a csoport tagja volt, nem látszik gyengébbnek vagy ügyetlenebbnek a másik lányoknál. Nem szereti a veszekedést ezért odaáll az egyetlen veszekedő mellé, ezzel folyamatosan kiesőjelöltté téve magát :P

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#193) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ami a sárgáknál megy az már boszorkányüldözés! Tibi, minden részvétem mellett pedig egy szánalmas balf@sz. Tízből, kilenc veszekedést ő provokál ki, aztán játssza az áldozatot. Remélem párbaj lesz, és valamelyik idióta kiesik. Vagy, ha mégis Zsófi esik ki, remélem minden játékot elvesztenek utána is.

(#194) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Evelin és Máté a csónakban sérültek meg egy nagy hullám miatt. Remélhetőleg hamar felépülnek.

A Yucahu törzsben továbbra sincs béke.
Zsófi eltörte a tűzcsiholót. Mondhatjuk, hogy véletlenül, de mondhatjuk az is, hogy szándékosan. Jogos volt Tibi papa kérdése, miszerint minek csiholt tüzet, amikor már van tüzük. No igen, azt is gyakorolni kell.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#195) antikomcsi válasza Vakegérke (#194) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A másik törzsben ugyan úgy eltört, ott is véletlen volt, mert elhasználódott, itt is az volt. Tibi papa kérdése szimpla provokáció volt. Nem is hagyta annyiban. Miután Zsófi bocsánatot kért, még tovább provokálta, hogy még nagyobb mártírként tudjon elvonulni. Tibi papa egy nagy nulla.

(#196) LamaCube válasza Vakegérke (#194) üzenetére


LamaCube
addikt

Volt olyan párbaj, ahol tűzcsiholással kellett kezdeni és azon bukott meg a versenyző, mert nem tudta begyújtani. Gondolom gyakorolni akart, mert lehet párbajra készült, ha odaadja az amulettet a szövetségesének.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#197) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi töpreng, hogy átadja-e az amulettet Sabirának. Poén, hogy a törzs ezt biztosra veszi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#198) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szuper! Bíborka kiesett!

Természetesen Zsófi hibája!

(#199) Vakegérke válasza antikomcsi (#198) üzenetére


Vakegérke
veterán

Persze, hogy az övé. Ha nem használja fel az amulettet, Bíborka megússza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#200) paatrick válasza antikomcsi (#193) üzenetére


paatrick
őstag

Mindig mikor mutatták, Zsófi gyújtotta a tüzet a sárgáknál. Nyilván tudtuk hogy el fog törni mert a másiknál is eltört, de ez hogy gyakorolni kell abszurd kifogás. Főleg hogy ég a tűz és akkor próbálok egy másikat gyújtani mellé.
Senkit nem érdekelt volna ha úgy törik el hogy a vacsorához gyújtja a tüzet.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.