Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) csababarca válasza antikomcsi (#750) üzenetére


csababarca
őstag

Jah nekem is ha mindent nézek Kabát az aki megérdemelné, ha a játékokon való teljesítést is akkor mögötte Zsófi.
A többiek marha gyengén muzsikáltak végig.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#752) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#753) Danex


Danex
addikt

Nagyon igazságtalan volt az, hogy így bevédték Juliskát a semmire... mire fel? kész vicc volt... inkább cinkelték volna meg neki a következő játékot vagy valami.

Amúgy Rózsa annyira nem szimpatikus, ellenben tetszik a játéka abból a szempontból, hogy talán jókor billeg.

Zsófiék nagyon eltaktikázták ezt, amint látták, hogy Rózsa ebbe nem menne bele nyugodtan akkor instant mennie kellett volna Niltonnak, így jó eséllyel Rózsa nem áll át és akkor következőnek meg mehetett volna Juliska és kész, a többit később lemeccselik.

Erre a magaslóról kiadták parancsba, hogy márpedig Máté... így Rózsa ment az őszintébb szövetségeséhez és így fordult a kocka, remélem most Zsófi végre elbukik egy játékot és lesz annyi eszük, hogy gyorsan ki is pakolják mielőtt a döntőig megy védettséggel. Bálinttal amúgy szépen össze is illenének, mindkettőnek akkor arca van, nem is tudom hogy férnek el :D

Máténak viszont túltolta a törzsi tanács után, nagyon elszállt az egoval.

Evelin bár jól taktikázgatna, de ahogy játszik az szánalmas. Alex gyenguszka, de mindig beleadja a 100%-ot. Evelin már az előző játékot is feladta félúton, ezt pedig kb már egyből.

(#754) LamaCube


LamaCube
addikt

Maradok Kabát Petinél. Zsófi 12 "évesezi" le Rózsát, de ő hisztizik mindenért. Meg is érdemelte a gumicukrot. Mit gondolt védettségi amulett lesz az utolsó? Pedig azt gondolta és jött a hülye dumájával, hogy ő mindenért meg szeret küzdeni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#755) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rózsa nagyot kaszált. Teleette magát, jeges kávét is ivott.
Juliska benyomott egy tál rántott csirkecombot, meg lenyalogatta magáról a mogyorókrémet. Meg is lett a böjtje, hanyatt fekve piheg a tengerparton.
Sabira nagyot szakított, hajókirándulást nyert a licitáláson, kaja, pia, talán még férfit is kap.
Zsófi eltaktikázta, egy szem gumicukrot nyert a licitáláson.

Szerk: Ja, Juliska előnyt nyert a következő játékra.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#756) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez a mogyorókrémes dolog valaki szerint vicces volt? Szerintem inkább szánalmas, beteg, perverz. Amúgy is, milyen az, hogy olyan emberek, akik alig esznek, egyszer kapnak egy tál csirkecombot, de azt ott helyben kell megenni. Van akibe az bele sem fér. És persze a 2 Kg nutellára van 20 másodperc, na ne már. :U Ja, magadra is kenheted és eheted a sós izzadt testedről.

Rózsa egyébként nagyon gusztustalanul tolja a játékot. Főleg, hogy már egyszer kiesett.

(#757) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi koppant egy nagyot. Emelt fővel kéne elviselnie, de az nem megy neki.

Sabira Danit vitte kirándulni. A srác kikotyogta, hogy Bálint végleg kiesett a játékból. Sabira ugyan megígérte, hogy ezt titokban tartja, de kíváncsi vagyok, hogy mikor dörgöli Zsófi orra alá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#758) csababarca válasza Vakegérke (#757) üzenetére


csababarca
őstag

Zsófinak talán rá kéne eszmélnie, hogy hiába ad, kapni nem fog soha az ilyen ostoba emberektől semmit mint Rózsa és Sabira. Sokadszor szívja meg.
Mondjuk ezt se értem, hogy Sabira miért Danit vitte. Mi ebben a ráció?
Hátha majd esetleg rá szavazna ha Sabira döntőbe kerülne?
Elég vicces ez így.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#759) paatrick


paatrick
senior tag

Zsófinak ismét nem jött be az érzelmi zsarolása, de most az önsajnáltatással túllőtt a célon már Sabiránál is.
Priceless volt mikor Zsófi elkezdi mondani hogy "jajj én nem ehettem semmit a játékon" és erre bemondta Sabira hogy "én se" (ráadásul Sabirát ki is zárták) :C és Zsófinál még ekkor se esett le hogy most kéne inkább befogni, még folytatta az önsajnáltatást hogy "te legalább nyertél hajóutat" és ebben a pillanatban Sabiránál pukkk :P

Azt mondjuk nem értettem Zsófi miről beszél hogy ő mennyit segített Sabirának a játékban, egyszer nem adta át neki semmijét, ha meg Sabira nem lett volna mellette az elejétől akkor már rég kiesett volna.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#760) csababarca válasza paatrick (#759) üzenetére


csababarca
őstag

Megosztotta vele a tortát nettó 1 nappal ezelőtt.
Hagyta magát befolyásolni, és bent tartotta Sabira miatt Rózsát, feláldozva a védettségi medálját.
Ez pont kettővel több, mint amit Sabira tett Zsófiért.

Zsófi naív, hülye, ez lesz a veszte.
Nem esik le neki, hogy Rózsa és Sabira két mániákus hazudozó, akikben minimális szinten sem lehet megbízni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#761) paatrick válasza csababarca (#760) üzenetére


paatrick
senior tag

Mivel meg kellett osztania a tortát, mégis kinek adta volna? Mátét, Juliskát pont aznap akarta kirakni.

Ha nem menti meg Rózsát akkor mostanra 5 celeb ülne a törzsben.

Az meg mindent elmond Zsófiról hogy már most puncsol Juliskának és azt mondja rakják ki Sabirát.
Ha nem tud érzelmileg zsarolni egyből fordul máshoz.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#762) paatrick


paatrick
senior tag

Az egész Love Island játékban Zsófi úgy jutott a döntőbe hogy folyamatosan zsarolta a párját a hisztijeivel. Az meg akkora balfasz volt hogy folyamatosan bocsánatot kért. 1 hónapot se voltak együtt a játék után.
Mivel a Survivorban viszont csak 1 ember nyer így senkinek nem érdeke magát lealacsonyítani.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#763) csababarca válasza paatrick (#761) üzenetére


csababarca
őstag

Joggal érzi, hogy ha ő adott, akkor Sabira miért nem őt vitte most?
Danit? Ennek mi értelme?
Vitte volna Sabira Mátét, vagy Juliskát, de Danit?

Honnan tudod hogy 5 celeb ülne ott? Kabát játékban esett ki, pl.
Ki tudja, akkor hogy nyúltak volna bele a játékba, lásd tegnap.

Érdekes, Sabiránál, vagy Rózsánál, vagy Daninál amikor mentek puncsolni (egy nap többször váltva az álláspontjukat), az nem zavart :)

na mindegy, nem éri meg ezen veszekedni.
Nekem a tegnapi után, illetve Dani indokolatlan játékban tartásán keresztül nyilvánvalóvá vált, hogy itt kottából készítik a műsort.

most a love island hogy jön ide? az egy páros játék. kik vannak együtt abból azóta? sose arról volt híres az ilyen jellegű műsor, hogy örök szerelmek köttettek. Régebben is volt hasonló műsor (éden hotel), ott is érdekből, a győzelem miatt álltak össze és tartottak ki egymás mellett a párok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#764) Vakegérke válasza paatrick (#761) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mint az előzetesből kiderült, Zsófi nagyon mellre szívta azt, hogy nem kapott meg valamit, ami nem is járt neki. Hisztizik, rikácsol.

Sabira kiköhögi Rózsának, hogy Dávid már nem oszt, nem szoroz. Már csak idő kérdése, hogy Zsófi is megtudja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#765) LamaCube válasza csababarca (#760) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt az apró tényt ne felejtsük el, hogy rég kiszavazták Zsófit és lett volna mást visszaküldeni, de mégis őt tették vissza. Ha ilyen nyíltan segítettek Juliskának, akkor mi mehet a háttérben? :)) Nem mondanám naivnak, inkább eltaktikázta magát.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#766) paatrick válasza csababarca (#763) üzenetére


paatrick
senior tag

Úgy jön ide a Love Island hogy ott már láthattuk Zsófit, és ugyanezt csinálta. Tehát hiába próbálod úgy beállítani hogy Zsófi nem tehet semmiről, ismét adott itt több mint 10 ember akiből most már 10+ nem képes elviselni Zsófit. Ennyi. De nyilván a többiek a hülyék.

A napraforgóságról meg annyit hogy pont tegnap volt kiakadva Zsófi hogy Rózsa micsoda áruló, erre ma ő ugyanezt teszi. :DDD

Zsófi Rózsára joggal lehet dühös, de Sabirára nem. Sabira nyerte az utat ő dönt kivel megy. Inkább az fáj Zsófinak hogy egy gumicukrot tudott csak szerezni. :K

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#767) csababarca válasza paatrick (#766) üzenetére


csababarca
őstag

Én nem állítom be semmilyennek, ugyanazt csinálom mint te, megítélem a tv-n keresztül.
Nekem totálisan más hogy jött le már a legelejétől kezdve.
Rózsa 15ször árult el valakit (nem Zsófit), neki semmi és senki se szent. Máténak is hazudott, aki a legnagyobb barátja most már.

Rózsa, Sabira is folyamatosan közellenségek voltak, ahogy Zsófi is.

Parttalan a vita, mert rögzítetted a fejedben a Zsófi utálatod, és ezt hajtod.
Nekem mindegy.
Én leírtam róla is hogy milyen ember, meg hogy hülye, naív, és valószínűleg a szigeten én sem bírnám hosszan elviselni.

Viszont ha Survivor, akkor megérdemli hogy ott legyen, mert minden játékban toppon van, veri a fiúkat is, szívós csaj. Az, hogy emberileg milyen, nem annyira izgat, főleg, mert nem ismerem. Azon is túl tettem magam hogy az utóbbi két vévét két IQ negatív csaj nyerte, akkor itt sem annyira izgat a dolog.

Kabát, Zsófi, Juliska, Sabira, Evelin, Máté. Nekem közülük mindegy.
Dani és Rózsa a két embertípus akiket nem bírok elviselni, még így tv-n keresztül sem.
Neked ez Zsófi.
Na bumm. :)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#768) paatrick válasza csababarca (#767) üzenetére


paatrick
senior tag

Nyilván hátrányból indult nálam Zsófi, de adtam neki egy esélyt, hátha egy ilyen közösen kell hajtani játékban tud alkalmazkodni.
Kb 3 napig tartott, mikor kitalálta hogy ők majd ketten építenek egy palotát és külön alszanak, aztán nem sikerült. Na ott én már láttam hogy megint ez a bűnbakkeresős kötekedős önsajnáltatás lesz a terítéken. És mint a műsor megmutatta ahogy valami nem úgy alakul ahogy őnagysága elképzeli egyből jön a hiszti.

Amúgy Love Islandhez képest kicsit finomodott a stílusa ott folyton a "most felkérdezel?" "mit kérdezel fel???" "kussoljál már" ment. Ott már én agyfaszt kaptam mikor belekezdett...
De előzetesből ítélve holnap megint kihozza ezt a szimpatikus énjét.

Azt hogy ügyes a játékokban senki nem vitatja. A játékon kívüli viselkedése a probléma.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#769) LamaCube válasza csababarca (#767) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint sokszor hangoztatják a Survivor a taktika játéka is. Mint az életben is a gyenge mindig az erősebbhez húz az életben maradásért esetükben a bentmaradásért. Ha az erős egyén mellől elfogy a falka, akkor az új falkához húznak a gyengék. Zsófi is ezt csinálja most. Szemrebenés nélkül elárulja Sabirát. Igazából mindkét típust meg lehet érteni és elítélni is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#770) csababarca válasza LamaCube (#769) üzenetére


csababarca
őstag

persze, de mindenki ezt csinálja a játékban.
az összes aki bent van, helyezkedett.
SAbira már többször elárulta őt, mit csináljon Zsófi, várja meg még konkrétan kiteszi őt Sabira álmosolyogva Rózsával, "de Zsófi, értsd meg, ez érted van" szöveggel?

Rózsa folyamatosan helyezkedett pl, mert sehova nem kellett, egyik "falka" se vette be igazán soha. Maradt a hazudozás, és a "szövetségesei" elárulása mint tuti recept.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#771) LamaCube válasza csababarca (#770) üzenetére


LamaCube
addikt

Igazad van. Mint írtam ez a Survivor :))
Ha a játék határon kívül lenne, akkor megengedhetetlen lenne ez a fajta taktika.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#772) Zsadi válasza paatrick (#768) üzenetére


Zsadi
őstag

Valaki nagyon nem szereti: [kép]

Rózsa amikor nem a szigeten kavar: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#773) Danex válasza csababarca (#770) üzenetére


Danex
addikt

Szerintem Rózsa jól játsza a játékot, ahogy Máté is, igazából az ő kapcsolatuk az ami mindkettőjüket eljuttatta eddig kölcsönösen. Ezt a játékot így kell játszani, helyezkedni kell, olyan szövetségeket kötni, hogy mindig csorogjon információ, hogyan alakulnak a szavazatok, most pl Mátét ez a szövetség mentette meg. Vagy mikor Máté is félreszavazott.

Itt az őszinteséget el kell engedni és nem szabad itt semmit sem mellre szívni. Dani ilyen szempontból jól kezeli a játékot, még Evelin is látja ,hogy ez egy ilyen játék.

Rózsán meg nem szabad meglepődni, Zsófiék a falhoz állították, hogy erre szavazz és kész, amint mondta, hogy ő nem így gondolja máris jött Zsófitól a zsarolás ,hogy hát én benned egyáltalán nem bízok meg... hát hülye lenne ezek után Rózsa még nekik bepucsítani úgy, hogy a szövetségesét meg kiraknák és még szarba is nézik.

El kell fogadni, hogy eltaktikázták.

Arról ne is beszéljünk, hogy amíg a védettség a nyakába van mennyire fennhordja az orrát, kaja után is mindig sír a szája, és mindig a saját döntése az, hogy eszik vagy éppen mindent beáldoz valami előnyért... de ezeknek következményei vannak amiket vállaljon is.

(#774) paatrick válasza Zsadi (#772) üzenetére


paatrick
senior tag

Ez a Zsófis megint vagy igaz vagy nem. De terápiás lovasoktatónak pont nem ilyen embert képzelnék el, hanem aki akkor is higgadt és kenyérre lehet kenni ha amúgy belül idegállapotban van. Pont egy ismerős mesélte hogy voltak sima lovagláson gyerekkel, és egy másik gyerek alatt kicsit bemakrancosodott a ló a vezető meg ráordított, erre a gyerek is beszart, röviden a szülők következő hétre kirúgatták az oktatót. :DDD

Rózsa meg durva, de ha megfigyeled a lányokat nagyon szétkapta a nap meg a környezet. Szerintem Rózsán valami napallergia is kijött, plusz valami bogár/hangya akármi is lehet a szigeteken. Múlt héten Juliskát mutatták közelről hát ha 100 csípés nem volt a lábán akkor egy sem. Mostanra meggyógyult a képek alapján, ez olyan lehet mint itthon a szúnyog valakit jobban csípnek valakit meg egyáltalán nem. Zsófi, Sabira szerencsésnek tűnik rajtuk kevesebb csípést látni. Fiúkon meg szinte egyáltalán nem.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#775) Zsadi válasza paatrick (#774) üzenetére


Zsadi
őstag

Ha igaz, ha nem, ott már lassan a lovaknak lesz szükségük terápiára. :D

Persze a lányoknál a nap is közbejátszik, meg a különböző sminkek, filterek, photoshop hiánya. :) De már a bemutatkozó filmükhöz képest is szembeötlő a különbség. Hát igen, ez a való világ! Ja bocsi, az egy másik topik. :)

[ Szerkesztve ]

(#776) F34R


F34R
nagyúr

Fuuuu egyre komolyabb a tema, atment ovadaba a Survivor.. mar nagyon kivancsi vagyok ki megy vissza a holtak szigeterol. :U

(#777) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#778) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi nagyon fűzi Juliskát, akit -mivel önálló gondolatai vannak,- nem tud madzagon rángatni.

Hála az égnek Evelin már csak egy rossz emlék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#779) LamaCube válasza Vakegérke (#778) üzenetére


LamaCube
addikt

Juliska Sabirára fog menni szerintem, de ahhoz kell még pluszban egy ember, ami nem lesz :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#780) Vakegérke válasza LamaCube (#779) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vagy ő győzi meg Mátét, hogy Sabirára szavazzanak, vagy Máté őt, hogy Zsófira. Érdekes lesz, mert Sabira és Rózsa nagyon összebratyiztak, így érdemesebb Zsófira szavazni, mert 99%, hogy ők így tesznek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#781) Shadowfax válasza LamaCube (#779) üzenetére


Shadowfax
addikt

Várjuk ki a végét! ;]

(#782) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi úgy érzi, hogy provokálják, pedig ő a provokátor.

Alex a szívére vette amit Dani mondott, pedig semmi bántó nem volt benne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#783) paatrick


paatrick
senior tag

Tudom én vagyok a helyi Zsófi utáló, de most komolyan azon hisztiztek össze hogy Zsófi magára zárta a cellát és befeküdt legbelülre?
Mármint WTF, reggel már úgy volt a sátor hogy elöl sehol nem volt rajta ponyva, tehát nem fixen rögzített a széle se. Sabira is ezt mondta hogy miért kell máson átmennie ha ki tud menni a szélén is? :C

Ettől függetlenül Máté 20 centin megáztam kötekedése nagyon erőltetett volt. Bár én is aludtam már 1x sátorban úgy hogy beázott és az alvás az volt 5 percenként felriadtam hogy baromi hideg van, szóval nem a legjobb :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#784) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Szabirát most nem zavarja a kontaktlencse a vízben? Három hete még azért nem vett részt egy játékon...

(#785) Zsadi válasza Vakegérke (#778) üzenetére


Zsadi
őstag

"Hála az égnek Evelin már csak egy rossz emlék."

Azért még iderakom, nehogy gyorsan elfeledd :)

(#786) LamaCube


LamaCube
addikt

Ezt nem hiszem el, hogy megint Zsófi nyert. :N És még Joe mondja neki, hogy figyeljen az irányra is és érdekes módon pont egyet fordít meg és megnyeri... Nem azt mondja, hogy nem jó menjen vissza. Jó tudom összeesküvés elmélet, de egyszerűen a számok törvénye alapján nem nyerhet mindig :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#787) paatrick


paatrick
senior tag

Na az első játék ahol érezhető volt hogy Zsófinak mintha előnye lenne.

Joe mindenkire ráordított, hogy alapból úgy kell kirakni a táblát hogy egyik oldalon a szimbólum másikon a szín. Erre Zsófié az első kirakás után már összevissza lehetett, és "véletlen" a jobb alsót is sikerült Juliskáéról lelesnie amit Joe jó helyre rakott be neki mint előny. :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#788) Vakegérke válasza Zsadi (#785) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudtam, hogy rád számíthatok. :D

Zsófi megint megnyerte a védettséget. Bármilyen rossz a modora, bármilyen kiállhatatlan, a teljesítményét el kell ismerni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#789) LamaCube válasza paatrick (#787) üzenetére


LamaCube
addikt

Már várom a Nyerő párost, mert ott 1 hét után már mindenki egymás torkának esik :DDD
És Sabira már megy is Zsófihoz, hogy akkor tegyék ki Rózsát :DDD Ez a Survivor :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#790) LamaCube válasza Vakegérke (#788) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem tudom elhinni, hogy ez csak teljesítmény :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#791) Zsadi válasza LamaCube (#789) üzenetére


Zsadi
őstag

Én is várom, annak ellenére hogy az a bizonyos nőszemély azt is elspoilerezte :( (félek igaza lesz, de valahol remélem nem, de itt is jön be amit írt sajnos)

Vakegérke: szívesen! :D

[ Szerkesztve ]

(#792) LamaCube válasza Zsadi (#791) üzenetére


LamaCube
addikt

Arról nem hallottam és nem is akarok :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#793) Zsadi válasza LamaCube (#792) üzenetére


Zsadi
őstag

Én is véletlenül futottam bele :( , azóta először megnézem ki írja a kommentet.

Amúgy nem lett volna rossz ebben a szériában ez celeb szál, de valahogy nem úgy sül el számomra mint ahogy vártam. Néha már mintha a Celeb vagyok ments ki innen féle light verziót nézném.

[ Szerkesztve ]

(#794) paatrick válasza paatrick (#787) üzenetére


paatrick
senior tag

Így mentek el az első kör után mikor mindenkinek úgy kellett volna kinéznie mint a zöld, barna tábla. :( Kivéve Juliskáé (piros) aki előnyt kapott. Egyik oldalon a szimbólum másikon az üresek.
Joe külön leordította Rózsát (kék) hogy előbb ugyanúgy rakja ki mint Máté, Sabira (zöld, barna). Erre Zsófinál (sárga) meg "elnézni" hogy már 4-et berakott előre...

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#795) Zsadi válasza Vakegérke (#788) üzenetére


Zsadi
őstag

Ez neked való cikk
Tényleg Bud Spencer titkos lánya lenne is lehetne :D

[ Szerkesztve ]

(#796) Vakegérke válasza Zsadi (#795) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hálával tölti el szívemet, hogy így törődsz velem. :D

Idézek a cikkből:
"Az tény, hogy az apja csodálatos génjeit örökölte, 😂 és saját magának tetszik."
Kinek tetsszen, ha nem saját magának? Meg persze a rokonainak.
Én bottal se piszkálnám meg. Ha oroszlán lennék, és hosszas koplalás után csak ő lenne ebédre, bizony sírva enném meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#797) Zsadi válasza Vakegérke (#796) üzenetére


Zsadi
őstag

Utolsó vacsora lenne :)

(#798) Vakegérke válasza Zsadi (#797) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még az is lehet, hogy inkább az éhhalált választanám. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#799) F34R válasza Vakegérke (#798) üzenetére


F34R
nagyúr

Te is lennel Vegan oroszlan. :DDD

(#800) Vakegérke válasza F34R (#799) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erre nem gondoltam, de ez is egy lehetőség. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.