Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) paatrick válasza antikomcsi (#350) üzenetére


paatrick
senior tag

Ezt már Zsófi eljátszotta korábban :DDD ugyanolyan hazudozós manipulátor mindkettő.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#352) Zsadi válasza antikomcsi (#350) üzenetére


Zsadi
őstag

Milyen hajót emlegetnek ezek örökké? Mintha kikötővárosban lennének. :D

(#353) paatrick válasza Zsadi (#352) üzenetére


paatrick
senior tag

Szerintem lakatlan szigeten vannak és hajóval mennek jönnek a játékokra, plusz a hajó hozza nekik a napi friss vizet is.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#354) Zsadi válasza paatrick (#353) üzenetére


Zsadi
őstag

Azt értem, de úgy emlegetik (korábban Gábor), mintha csettintesre ott teremne nekik egy hajó. :)

(#355) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#356) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Azt nem mutatták, hogy a sárga csapat mit szólt, hogy Zsófi visszakerült a játékba, ezúttal a pirosak közé.
Szegény Zsolti nagyot küzdött, de nem ment az úszás. Evelin meg gondolom a merüléstől félt, azért nem ment neki az elem kiszabadítása. Sajnos ez rajtuk ment el.

Én speciel nem örülnék a fűszereknek, mert most a sós bab helyett cukros vagy paprikás babot ehetnék. :U ;] :DDD

(#357) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, nem volt egy nagy durranás a nyeremény, amiért küzdöttek. Semmi tápláló, és/vagy mennyiségi kaja, csak fűszerek.

Tibi papa becsülettel odatette magát, kétszer is úszott, mert Evelin nem tudta (,vagy csak azt mondta, hogy nem tudja) kiszabadítani az elemet a víz alatt. Zsolt se produkált nagyot.

Summa summárum, a Yucahu törzs ehet ízesített babot, meg rizst.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#358) paatrick


paatrick
senior tag

Nilton túl sokat nézte az amerikai Black Lives Matter mozgalmat, elfelejtette hogy itt senki nem fogja megsajnálni csak azért mert más a bőrszíne :P

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#359) Vakegérke válasza Vakegérke (#357) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nilton mesteri fokon járatja le magát.

Bálint becsületes, visszaadja Ketrinnek az amulettet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#360) LamaCube


LamaCube
addikt

Nilton egy gyász... :W
Bálintban nem csalódtam! :N
Sabira is egy alibista. Úszószemüveg használata mellett, hogyan esne ki a kontaktlencséje?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#361) Vakegérke válasza LamaCube (#360) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sabira hamukázására rá se jöttem volna, ha nem mondod. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#362) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi-Bálint párbaj lesz valami jutalomért. Sajnos ezt csak holnap látjuk. :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#363) paatrick válasza Vakegérke (#362) üzenetére


paatrick
senior tag

Zsófi nem volt túl jó a legutóbbi egyensúlyozásban, de itt mindenképp előnyben lesz a kisebb súlya miatt.

A kontaktlencse problémát én se értettem. Nyilván ha kiesik, attól még a másik szemével lát. Ha az is kiesik akkor is lát annyit hogy hol van a víz teteje és kiúszik mint Evelin vagy kimentik. Ez elég hülye kifogás volt. Azért ez nem olyan hogy ha egyszer kiesik akkor utána nem kapja vissza, ha eddig is azzal játszott akkor biztosítottak neki steril felszerelést hozzá minden nap.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#364) Zsadi válasza paatrick (#363) üzenetére


Zsadi
őstag

Soha nem volt bajom lencsével semmilyen vízben.
Pláne nem úszószemüvegben. Ekkora kamut mint ez a csaj nyomott... :( Nem esik ki az olyan könnyen, max ha kiszárad, és úgy pislog rá...

(#365) F34R válasza Zsadi (#364) üzenetére


F34R
nagyúr

buta mint a fold. megint orul mert ott van zso.

(#366) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#367) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi úgy állt a cölöpön, mintha ki lett volna kötözve. Bálint nem bírta, vesztett. Hozzá kell tenni, hogy tériszonya van.
A nyeremény 7 darab hamburger volt a Huraca'n törzs legnagyobb örömére.

A Yucahu törzsben lévő amulettek mehettek a tűzbe, ez volt vesztes, tehát Bálint büntije. Csak Ketrin vette elő az övét. Ezek szerint Nilton tényleg elvesztette a sajátját. Ha netán később mégis megtalálná, az csak megerősítene a jellemét illető véleményemben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#368) LamaCube


LamaCube
addikt

Ezek szerint Nilton tényleg elhagyta a medált?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#369) Vakegérke válasza LamaCube (#368) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem csak spejzolja. A legközelebbi törzsi gyűlésen ki kell szavazni a francba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#370) LamaCube válasza Vakegérke (#369) üzenetére


LamaCube
addikt

Volt a Fókuszban, hogy hogyan wc-znek. Ásnak egy lyukat elvégzik betemetik, majd kókusszal megjelölik. Lehet valaki kileste Niltont és kiásta a medált még amikor civilek együtt voltak? mert akkor a pirosaknál valakinek van medálja. Vagy egyszerűen tényleg ennyire balfa.z Nilton...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#371) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vége Tibi papa siránkozásának, hazament gyógyítgatni a lelkét. A Huraca'n törzs megkapta helyette Rózsát. Eléggé vegyes volt a fogadtatása.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#372) paatrick


paatrick
senior tag

Niltonnal jól jött ez a medál megsemmisítés. Így még ha kamuzott is hogy elhagyta most akkor se bukhat le hogy mégis van nála.

Másrészt ebből a játékból már kiesni se lehet, most Rózsa jött vissza :DDD és még nem is vagyunk a holtak szigeténél.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#373) csababarca válasza Vakegérke (#371) üzenetére


csababarca
őstag

Tibit még valahol megértem, én el se kezdtem volna a játékot a helyében.

Btw, ennyi erővel Catrine is bemondhatta volna gyorsan, hogy elvesztette.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#374) Vakegérke válasza LamaCube (#370) üzenetére


Vakegérke
veterán

Poén lenne, ha egy törzsi tanácson mondjuk Sabira megvillantaná az amulettet. :)
Kétlem, hogy Nilton eltévesztette a helyszínt, hogy hova ásta el. Ha igen, akkor térkép kell neki még ahhoz is, hogy elmenjen vízért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#375) LamaCube válasza paatrick (#372) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem nem lesz holtak szigete.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#376) antikomcsi válasza Vakegérke (#374) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is arra gondoltam, mikor azt mondta, hogy nincs meg az amulett, hogy ha valaki megtalálta, az leginkább Sabira lehet. Ez a Nilton gyerek tényleg egy agyhalott amúgy.

Bálintot könnyedén legyőzte Zsófi, nem volt nagy küzdelem. Szerintem Robi itt is jobban teljesített volna.

(#377) LamaCube válasza antikomcsi (#376) üzenetére


LamaCube
addikt

Melyik a Robi?
Alexa is nagy lógós. Elég sok játékból kimaradt.
Sabira sokáig bírta..kamu az a nő
Rózsa is kiállt úgy hogy 2 napig szállodázott...
Celebek leiskolázzák a civileket

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#378) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A Yucahu törzs szerezte meg a védettséget, Nilton megúszta a kiszavazást.

Elméletileg szerintem Rózsát szavazná ki a Huraca'n törzs, de a csajok Evelin vezérletével nagyon szövetkeznek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#379) csababarca válasza Vakegérke (#378) üzenetére


csababarca
őstag

Kívàncsi vagyok kin csattan az ostor, Sabira vagy Alexa lehet a befutó szerintem.
Meglepődnék ha a mai után kiraknák Zsófit azért, de benne van.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#380) antikomcsi válasza LamaCube (#377) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Robi a VV-ból, szerintem jobban megérdemelte volna a lehetőséget a survivorba, mint Bálint.

(#381) LamaCube válasza antikomcsi (#380) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem egyik kutya másik eb. Tériszonyosként tudom, hogy rohadt szar az egyensúly érzéke az embernek. Én egy 3 fokú létrán nem tudok megállni kapaszkodás nélkül. Viszont a védettségi játékban tarolt, ami fontosabb volt szerintem. Alexa helyett simán jöhetett volna Robi.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#382) LamaCube válasza csababarca (#379) üzenetére


LamaCube
addikt

A csajok szövetkezni fognak. A gazdát vagy Mátét fogják, de szerintem Máté még marad.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#383) csababarca válasza LamaCube (#382) üzenetére


csababarca
őstag

Pont Zsoltot? Hát nem tudom, kár lenne érte.
Meglátjuk:)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#384) antikomcsi válasza LamaCube (#381) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem Robi sokkal kitartóbb és szívósabb volt, sokkal jobban bírná itt a feladatokat. Na de ezen már kár is elmélkedni, Bálintot küldte az RTL.

Bálint is tériszonyos? Nem tudtam. Én meg téliszonyos vagyok! :DDD

Mondjuk szerintem félrevezető volt a feladat beharangozása, hogy erő, meg mittudomén már mi kell hozzá. Ha azt mondják, hogy egyensúly, meg koncentráció, akkor lehet valamelyik lányt küldik. Mondjuk azzal, hogy vesztett nem hamburgereket vesztett, kicsit kiszúrt magával és amerikáslány barátjával, és jót tett sötét Niltonnal (nem bőrszín, agy) akinek nem kell az amulett miatt aggódnia már, meg jót tett Danival is aki így könnyebben tud matekozni.

Tibi családjában történt halálesetet őszintén sajnálom, ugyanakkor örülök, hogy haza ment végre, mert ilyen arrogáns, öntelt, rosszindulatú játékost nem sokat láttam. De, hogy pont ez a szintén szellemi sötétverem Rózsa jött vissza elég lehangoló. A többieknek is lesz dupla esélye? Elrontották a játékot, eltaktikázták magukat, kiestek, ennyi, viszont látásra. Berakhatták volna a kis csajt aki Hiltonnal együtt jött.

A nyeremények amúgy rendkívül nullák, 1 zsák krumpli. Milyen 1 zsák? Az a szánalmas szatyorka 7 szem krumplival? Egy tálca fűszer. Hűha, sós rizs helyett ehetnek borsos rizst. Engem tényleg csak a győzelmi vágy motiválna nem az ilyen szánalmas nyeremények.

A védettségi játéknál szerintem előnyből indult a sárga csapat, nyertek is, ahogy vártam, így remélem Rózsa posta fordultával megy is vissza a feladóhoz.

(#385) Vakegérke válasza antikomcsi (#384) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha a csajok megkajolják Evelin feminista dumáját, akkor Rózsa megússza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#386) Shadowfax válasza Vakegérke (#385) üzenetére


Shadowfax
addikt

Jó nagy hülyeség lenne a csaj szövetség, mert a másik csapat tele van erős pasival, onnantól kezdve az összes védettségit ők nyernék, aztán a piros csajok szépen kiszavaznák egymást. Persze értem, hogy Evelinnek ez az egyetlen bent maradási lehetősége, mert a játékokban nem teszi oda magát.

Tibi még utoljára részt vehetett volna az aznapi védettségin, így lett volna fair. Ha már Gáboron számon kérte, miért nem maradt még két napot, akkor neki csak a délutánt kellett volna kibírnia.
Ráadásul úgy tudom, nem egyesével jöttek haza, hanem mindenki egyszerre, tehát Tibi se ért haza előbb a szeretteihez.

(#387) antikomcsi válasza Shadowfax (#386) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Evelin lépésekben gondolkodik szerintem. Elsődleges, hogy eljussanak az egyesülésig. És oda, minél kevesebb erős fiú jusson be. Nekik az a jó, ha elvesztik a védettségi játékokat, és kiszórják a fiúkat, hogy aztán az egyéni versenyekben minél kisebb ellenállásba ütközzenek.

(#388) Shadowfax válasza antikomcsi (#387) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ebben igazad van, csak Evelin azt felejti el, hogy a másik csapatból is ki kellene szórni az erős fiúkat, viszont ha folyamatosan veszítenek, akkor csak az ő csapatuk fogyatkozik, ami két szempontból is rossz: az egyesülésig bent maradnak az erős (sárga) fiúk, illetve a sárgák lesznek fölényben.
Remélem, ma nem Zsolt gazdát akarják kiszavazni. :U
Mondjuk Joe mondott valami olyasmit az előzetesben, hogy most a Törzsi tanácson nemcsak a törzs tagjai döntenek, hanem valaki más is. :F

(#389) Zsadi válasza Shadowfax (#388) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja, hogy valaki még beleszólhat bá döntésbe. De hogy ki lesz :F

Más, nincs jelentősége, csak most szúrtam ki Niltont a főcím végén. Csak amikor úgy lett vége hogy a két új közül ki marad bent a párbajról, akkor már az is ott le lett lőve. :) Tudom, utólag könnyű. :)

(#390) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#391) paatrick


paatrick
senior tag

Tegnap akartam írni, hogy jól bemondta Sabira hogy ő erős jó tartó aztán kiállt elsőnek :DDD

Az viszont durva hogy erre a mondatra ők is emlékeztek 1-2 óra után is.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#392) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Nem értem Kabát mit rugózik még azon, hogy Dani kiállt harmadikként. Totál begörcsölt a válla, de még az ujjaival is próbálta tök hülye pózban tartani a rudat, de persze nem sikerült. Ez csak egy mondvacsinált indok. Itt speciel semmit nem számít, hogy Dani 25-30 kilóval nehezebb nála, ez bárkivel előfordulhat.

#391paatrick: Mert a töketlenek nem beszélték meg, hogy kinek kell elsőnek kiállni. De azért azon jót röhögtem, hogy Sabira helyett Alexát küldte volna Máté. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#393) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sabira már megint magyarázza a (szegénységi) bizonyítványát. Ó, persze, ő még tudta volna sokáig tartani a bambusz rudat, de valakinek azonnal ki kellett állnia, így ő feláldozta magát.

Megy a szövetkezés keresztbe-hosszába. Szerintem a fő sz*rkavaró Evelin.

Vajon ki szólhat bele a kiszavazásba? Szerintem Tibi papa.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#394) paatrick válasza Shadowfax (#392) üzenetére


paatrick
senior tag

Másik óriási kamu beszólás Zsófitól: "én tovább bírtam volna tartani mint Zsolt" :Y

Azért tudjuk már a határokat :D

Szerintem Evelin csak megvezeti a civil lányokat a lányszövetség szöveggel aztán végül Sabira repül.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#395) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érdekes. A Yucahu törzsből átmegy Dani a Huraca'n törzsi tanácsába beleszólni a kiszavazásba. Szerintem méltánytalan húzás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#396) LamaCube válasza Vakegérke (#395) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek!
Lassan már a bab és a rizs is szavazni fog. Így bele lehet nyúlni a licenc szabályaiba?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#397) Vakegérke válasza LamaCube (#396) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dani a hasára csapva fog szavazni, vagy a Zsófi-Sabira páros egyik tagjára szavaz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#398) paatrick


paatrick
senior tag

Azt is akartam tegnap kérdezni hogy valakinek rémlik hogy Zsófi most mit durcizik Rózsára? Nekem nem rémlik hogy összevesztek. Vagy csak ennyi hogy rárakta a kiszavazáskor? Miért ne rakta volna? Ha jól rémlik akkor Zsófi és Gábor kaptak szavazatot, Gábor meg jóban volt Rózsával. Miért kellett volna a barátjára raknia? :D Tiszta hülye ez a Zsófi.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#399) paatrick


paatrick
senior tag

Szomorú volt ez a mai adás :(

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#400) LamaCube


LamaCube
addikt

"A csajok szövetkezni fognak. A gazdát vagy Mátét fogják, de szerintem Máté még marad."
Feladok egy Lottót :D
Lett volna esze Evelinnek nem áll át, hanem tartották volna a celeb szövetséget, akkor egyesülésnél celebek lettek volna többségben. Ott meg már jöhet a taktika meg a ki a jobb.
Itt még kár volt taktikázni, főleg úgy, hogy Dani vitte a hírt a törzsébe.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.