Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Tirexi válasza nebulo5 (#20) üzenetére


Tirexi
addikt

Az az igazság, hogy ekkora szobába ez bőven sok. Fele hangerőn már ablak rezgés van.
Nem megsüketülni akarok hanem élvezni egy-egy filmet.
Tudom, hogy lehet venni fél millióért is házimozit de nekem a 80k-s is elég és hidd el ebből a kis vacak mélyhangsugárzóból is ki lehet hozni a kellő erőt csak meg kéne találni a megfelelő helyet ahol a szoba úgy adja vissza a mélyet mintha moziba lennék.
Vehetek én 1000W-os mélynyomót is ha a szoba olyan kicsi, hogy egyszerűen nem tudnám kihasználni.

Szal ebből a "nyóccá" wattból kell gazdálkodnunk és kihoznunk a maximumot. Az nem megoldás, hogy veszek két 1000W-os mély ládát meg hozzá 200k-ért erősítőt. Pénzkidobás. Az annak jó akinek nagy szobája van az vegyen mozit.

Igazából csak a mély az amivel gond van a többi térhangzás az meg van ezekkel a oszlop hangszórókkal is.

Nyilván amikor készítették le lett tesztelve, hogy mit tud és sztem nem 14 évesek rakták össze a rendszert hanem "szakemberek" és a célnak megfelel.

Ma még rakosgatom megnézem hol lenne jó.

(#19) Shing:
Nem csak az a kicsi van benne, hanem lejjebb is van egy közép hangszóró. Az a felső csak a cicergő. Amit már nem látsz az nem is létezik mi? ;]

Az egyik munkatársamnak meg a szekrényben van a mélynyomója és nagyon erős mélyeket produkál, pedig az is csak egy 100k-s házimozi. A lényeg az elhelyezés ezért próbálgatom én is inkább minthogy kifizessek egy rakat pénzt feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.