Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bambano: Bambanő háza tája
- Pajac: PassMark - Intel Core2 Quad Q9400
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 7 – Még egy megosztó – de gyors – étel: resztelt máj
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 8 – Ami félresikerül, még nem biztos, hogy rossz is
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
dchard
veterán
válasz
ssarosi #2978 üzenetére
Változni semmi nem változott, óvatosabb becsléseket adok, mert a modemek jellemzően csalnak. Így ha jobb lesz az eredmény akkor örülhetsz, ha meg mégsem jön be, akkor legalább annyit biztosan megy, amennyit mondtam.
Lemérni anélkül nem tudják, hogy ne dugnának fel nálad egy VDSL2 képes eszközt. EZ megtörtént? Nem valószínű. Ergó ők is max a távolságból tudnak tippelni, erről már többször elmondtuk, hogy csúnyán torz képet is mutathat, mert például az áthallási zajt ami elég jelentős, nem veszi figyelembe. Ráadásul napszaktól függően változik, míg a csillapítás ugye nem.
Ha engedik, kösd meg a 30-as csomagot, aztán látni fogod mennyi megy majd belőle. Ha szerencséd van meglesz a 30mega, felfelé az 5megára nagyon kevés esély van, de tény, hogy a sima DSL-en nyújtott max 1 megabitnél én is jóval többre számítok, legalább 2-2,5megára. De azt is látni kell, hogy a VDSL2 nagyobb feltöltésere a magasabb vivőket használja, amik egyre jobban csillapodnak.
Dchard
Új hozzászólás Aktív témák
- DJI AVATA 2 drón - csak a drón, akku, RC és szemüveg nélkül
- DJI AVATA 2 Fly More Combo drón - 3 akku, garancia
- VivoBook S413EA 14" FHD IPS i5-1135G7 8GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- AMD Ryzen 7 9800X3D - Új, 3 év garancia - Eladó!
- Playstation 5 lemezes 825GB CFI-1216A, újra fém pasztázva, 6 hónap garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Beszámítás! Samsung Odyssey G5 32 QHD 144Hz VA 1ms monitor monitor garanciával hibátlan működéssel
- iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3086, 94% Akkumulátor
- Samsung S23+ 256GB Állapot: 10/10 6 hónap jótállás!
- Bomba Ár! Fujitsu LifeBook S762 - i5-3GEN I 8GB I 320GB I DVDRW I 13,3" HD I DP I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest