Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4821) silver10 válasza bul07 (#4816) üzenetére


silver10
aktív tag

Látom, hogy megjelent nálad ajánlás szintjén a Joyami JDR040. Most már elég sok tapasztalat gyült össze nekem és nejemnek erről a készülékről pro és kontra. Írom ezt úgy, hogy a lányoméknak egy Cosorit vettünk ajándékba, hosszú tesztolvasgatások és némi lamentálás után. Mivel ketten vagyunk ill. időnként nálunk van az unoka, ahogy annak idején gondoltam, elegendő ez a 7,6l-es független két kosár elrendezésü forrólevegős sütő. De! Egy kerek pizzát nem lehet benne megsütni, csupán mini pizzákat. Nagyobb egybesült(töltött) húsokat szintén nem. Egész csirkét is csak félbevágva, 1-1 kosárban. 4 személynek már csak úgy elegendő a méret, hogy mind2 kosárban ugyanazt készítjük. És így már elveszíti a kialakításból adódó előnyét. Maximum 2(-3) embernek ideális. És természetesen, ha nem is mindent, de a legtöbb ételt, rázni, ill. fordítani kell. Ha több személynek kell, akkor már egy Ninja, amit itt belinkeltek, vagy egy Sokany,(10l-es) [kép] vagy más hasonló 9,5-10l-es sütő a célravezetőbb, ha már ilyen megoldásu kell. Végül is kaptam hozzá amiket szerettem volna mindenáron beszerezni. Szilikonkosarat, szilikonlapot, papírtálcát, sasliksütő rácsot, nyársakkal és steakrácsot is, ami patentül beleillik. De ezért sokat keresgéltem Alin, Temun, stb. és alaposan megnéztem a méreteket. De, hogy külön-külön, ám egy időben lehet más ételtípusokat sütni benne, azt nagyon bírjuk és ki is használjuk. Pl. reggilire az egyikben hurka sült, a másikban kolbász. Más sütési idők és hőfokok, de egyszerre készültek el. És nagyon finomak lettek.
Ja és az az 1800W van feltüntetve még mindig a hirdetéseken. 🙄 Pedig egy-egy kosár fölött cca.1400W termeli a jótékony forróságot. (2850W összteljes.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.