Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) jeni


jeni
félisten

Airfryer Siguro AF-S800 Air Fry Long (SGR_AF_S800B)

továbbra is bestbuy ennek amegvétele?

(#4802) Keef_Lee válasza jeni (#4801) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Persze, főleg, hogy ablakos is.
Ha nekem nem lenne az 500-as már venném is.

(#4803) Pardise válasza jeni (#4801) üzenetére


Pardise
senior tag

Nekem ilyen van és imádom!

Your car, your life ;)

(#4804) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Az 550-est bezzeg már nem adják BF árban (24k) :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4805) ANDROID??? válasza Pardise (#4759) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mennyi volt ez a kütyü?. állítólag most akciós.. :U

Épp most nézegetek forrólevegős sütőt, úgy hogy a tűzhely sütőlye légkeveréses, csak azt ugye fel kell melegíteni stb stb.. :U

(#4806) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok segítsetek picit légyszíves. Melyik javasolt nem javasolt, ill melyik méret a minimálisan javasolt ezekből a sütőkből? :U
Tefál, Philips, esetleg ez a Siguro?

[ Szerkesztve ]

(#4807) jeni válasza ANDROID??? (#4806) üzenetére


jeni
félisten

Mint márka sorrendben:
Philips,Tefal,Siguro
Árban a Siguro.

(#4808) bul07 válasza ANDROID??? (#4806) üzenetére


bul07
nagyúr

Hány főre, mit akarsz benne sütni
Mert ha egyedül is vagy de akarsz egészben félben csirkét sütni akkor kicsi gép nem játszik
Ha meg vagytok 4-en akkor egy nagyobb gép is kicsi lehet
Akarsz egyszerre sütni dolgokat, mert akkor a két rekeszes gép lehet a megoldás

Philips gép ma az emagon jó áron van, fehér meg pár ezerrel még olcsóbb
Ezt kellene kizárni hogy kel vagy nem, mert lehet hogy lesz még rá akció csak kérdés hogy lesz e ennyi később

De ott az ablakos Siguro AF-S800 Air Fry Long gép [link], egy ideje már akciós ki tudja mikkor veszik le róla, 3év garancia

Ha meg két rekeszes [link] (Xiaomi brend alatt fut), van ilyet itt egy fórumtársnak megvan vele elégedve
Mondjuk menő hogy szikbonba lehet hozni a két rekesz befejezési ideje, egyszerre lesz kész

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4809) ANDROID??? válasza bul07 (#4808) üzenetére


ANDROID???
addikt

4fő megvan. Ajánlott, esetleg nagyon kerülendő típus?

(#4810) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#4809) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pl ez?

(#4811) Pardise válasza ANDROID??? (#4805) üzenetére


Pardise
senior tag

Akciósan vettem 30ert én is!

Your car, your life ;)

(#4812) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#4810) üzenetére


ANDROID???
addikt

Esetleg ez a Tefal.
Jobb minőség, a Tefal mint a Philips? Esetleg jobb választás?

A Tefalhoz van most akció, kést vagy dobozokat lehet mellé választani gratis. :U

A stereo fiókos nem fog meg, minden félét szeretnék vele készíteni, krumplit húst, amit csak lehet a készülékkel..

Pardise: köszi. :)

(#4813) bul07 válasza ANDROID??? (#4810) üzenetére


bul07
nagyúr

Philips gépekre még nemigen volt panasz, igen jó gépek
[link]
(Rendeld meg ma míg akciós és még jövő hét elején is lemondhatod ha úgy alakulna, vagy ne fizesd ki előre és nem veszed át ha úgy alakulna mikkor kiszállítják)

Viszont 4fő, na az már kívánja a minél nagyobb gépet, főleg ha húsok is lennének sütve

(#4812) ANDROID???

Abban a Tefal gépben egy jó dolgot láttok hogy a kosarához van elválasztó
Viszont ha használod az elválasztót akkor 4főre nem elég, egyszerűen 4főre elég köret mondjuk nem fér el a fél rekeszében, így számodra lehet nem hasznos funkció

Meg személy szerint én nem vagyok oda az egykosaras gépekért,

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4814) ANDROID??? válasza bul07 (#4813) üzenetére


ANDROID???
addikt

"Viszont 4fő, na az már kívánja a minél nagyobb gépet, főleg ha húsok is lennének sütve"

Vagyis, lehet nem kell annyira kapkodni és inkább nagyobb gépest venni ha majd lesz valami akciós. ? :U

Az elválasztó funkció nem foglalkoztat..

Előnyösebb a két rekeszes, neked is olyan van?

[ Szerkesztve ]

(#4815) Brave_86 válasza bul07 (#4813) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Meg tudom erősíteni. Bár még csak hétfőn jött meg ez a típus HD9270/66, 2 ebéd és egy vacsora készült már benne.
4 szelet "rántott hús" fér bele kb egyszerre és ~12 perc alatt készül el.
Mi egyelőre 3-an vagyunk így még kényelmesen elegendő egy 3 év alattival. :)

(#4816) bul07 válasza ANDROID??? (#4814) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy az biztos
Úgy kell választani hogy ne legyen megbánás, mert ilyen gépet több évre vesz az ember
(Már ha nem ép benősül a gázos családjába és dől a pénz)
Inkább kerüljön kicsit többe de ne legyen kompromisszum

Azt kellene megnézni hogy egy étkezéshez mennyi étel kell elkészíteni 4főre
Mondjuk mirelit hasábburgonyából egyszerre mennyi van lesütve ilyenek

Ha meg gyerek is van azok nőnek, így ami most elég egy év múlva akár kevés is lehet

Nehéz így tanácsot adni mert mindenki más, minden háztartás más, én pl nagyon szeretem a hasábot így csak magamnak képes vagyok 700g hasábot is lesütni és meg is eszem
Így két olyan ember mint én és már kicsi is egy 6.2l gép

Én ránéznék a helyedben a két rekeszes gépekre is ([link]) sok előnye van egy ilyen gépnek
Egyre jobban tetszenek nekem, lehet már nem is vennék másfajtát
Érvek mellette,
-Nagy,
-Két részből van így keveset is lehet takarékosan készíteni, mert nem kell mondjuk egy nagy gépet járatni 300g hasáb miatt
-Lehet egyszerre köretet és hűst is sütni, úgy hogy nem zavarják egymás, lehet rázni nyugodtan a hasábot ha igényli
Én pl most úgy szoktam hogy először a mirelit csirkét sütöm meg majd utána kezdek neki a hasábnak, majd a végén még a húst és a hasábbot együtt sütöm hogy újra forró legyen a hús, na de egy két rekeszes gép esetén egyszerre is csinálhatnám, spórolnék vagy 20percet

(#4815) Brave_86

Na igen 3éves, ott még pár évig nem lesz olyan nagy mennyiségi robbanás
De például egy 11-12éves fiú esetén ki tudja kiszámolni hogy egy év múlva mi lesz neki elég :DDD :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4817) ANDROID??? válasza bul07 (#4816) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor most az XL határeset. :U

Ez sem lesz egyszerű úgy látom. :W

Noname csoda bezzeg van méretben.

[ Szerkesztve ]

(#4818) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#4817) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#4819) ANDROID??? válasza bul07 (#4816) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hisense, vagy egyéb csoda márka?
Karlstein?

(#4820) Ajándékok válasza ANDROID??? (#4819) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ninja

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#4821) silver10 válasza bul07 (#4816) üzenetére


silver10
aktív tag

Látom, hogy megjelent nálad ajánlás szintjén a Joyami JDR040. Most már elég sok tapasztalat gyült össze nekem és nejemnek erről a készülékről pro és kontra. Írom ezt úgy, hogy a lányoméknak egy Cosorit vettünk ajándékba, hosszú tesztolvasgatások és némi lamentálás után. Mivel ketten vagyunk ill. időnként nálunk van az unoka, ahogy annak idején gondoltam, elegendő ez a 7,6l-es független két kosár elrendezésü forrólevegős sütő. De! Egy kerek pizzát nem lehet benne megsütni, csupán mini pizzákat. Nagyobb egybesült(töltött) húsokat szintén nem. Egész csirkét is csak félbevágva, 1-1 kosárban. 4 személynek már csak úgy elegendő a méret, hogy mind2 kosárban ugyanazt készítjük. És így már elveszíti a kialakításból adódó előnyét. Maximum 2(-3) embernek ideális. És természetesen, ha nem is mindent, de a legtöbb ételt, rázni, ill. fordítani kell. Ha több személynek kell, akkor már egy Ninja, amit itt belinkeltek, vagy egy Sokany,(10l-es) [kép] vagy más hasonló 9,5-10l-es sütő a célravezetőbb, ha már ilyen megoldásu kell. Végül is kaptam hozzá amiket szerettem volna mindenáron beszerezni. Szilikonkosarat, szilikonlapot, papírtálcát, sasliksütő rácsot, nyársakkal és steakrácsot is, ami patentül beleillik. De ezért sokat keresgéltem Alin, Temun, stb. és alaposan megnéztem a méreteket. De, hogy külön-külön, ám egy időben lehet más ételtípusokat sütni benne, azt nagyon bírjuk és ki is használjuk. Pl. reggilire az egyikben hurka sült, a másikban kolbász. Más sütési idők és hőfokok, de egyszerre készültek el. És nagyon finomak lettek.
Ja és az az 1800W van feltüntetve még mindig a hirdetéseken. 🙄 Pedig egy-egy kosár fölött cca.1400W termeli a jótékony forróságot. (2850W összteljes.)

(#4822) bul07 válasza silver10 (#4821) üzenetére


bul07
nagyúr

Ház igen azt tudni kell hogy ki mire akkarja használni
Én pl pizzát sosse csinálok, ha megkívánom akkor rendelek egyett

Méret, hát igen, az probláma sok fő esetén
Ha valaki egyszerre akarja befejezni a köretett és a hozzá való fő éttelt és már kicsi a két rekeszes gép és két gép kellene akkor lehet gazdaságosabb a rendes légkeveresés sütő használata.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4823) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Nagyon terjed és megy le az ára. Lidlben lesz 14444 HUF-ért. 4L-esnek írja.
(A végén már a pénztárnál osztogatják :)

(#4824) g@bo


g@bo
nagyúr

cosori pro nektek nem szimpi? [link]

én tartok a saját márkás cuccoktól, mint siguro...

(#4825) wjbhbdux válasza g@bo (#4824) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Philipsen kívül minden márka kínai cumókat matricáz, csak a reklám költségvetése más a cosori féléknek, amiért többnek hatnak.

/s

(#4826) jeni válasza wjbhbdux (#4825) üzenetére


jeni
félisten

A Philips az egyedüli saját gyártás és fejlesztés?
A 9270/xx (per) jel utáni szám az a színre értendő?

[ Szerkesztve ]

(#4827) jeni


jeni
félisten

50-55 körül milyen duplás Fritőz a javasolt?
ha marad az 1 kamrás akkor Siguro type 800 helyett más alternatíva?
Tefal
Philips

[ Szerkesztve ]

(#4828) jeni válasza jeni (#4827) üzenetére


jeni
félisten

ilyet is találtam és itt a legolcsóbb.
Tefal Easy Fry FW501815

bár szerintem ez nem valós dupla rekeszes
ebben a csirkés sütése az forgósan megoldva?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4829) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Egy kis gyakorlat is...
Kacsacomb, oldalanként 35 perc 150 fokon, a végén 3 perc 200 fokon. Tökéletes. Ropogott a bőre.

(#4830) mvkly


mvkly
senior tag

Sziasztok!
Szívesen beruháznék egy air fryer-re, de első körben a panelkonyha mérete jutott eszembe. Vagy a konyhaszekrény alá (50cm hely), vagy a konyhaasztalra kerülne. Előbbi lenne az ideális, de nem tudom, mennyire zsíros, forró a gépekből kiáramló gőz, számolnom kellene-e azzal, hogy idővel "elrohad", elpenészedik a bútor?

(#4831) Voice24 válasza mvkly (#4830) üzenetére


Voice24
őstag

Én nem tapasztalom, hogy zsíros lenne a kifújt levegő, a hőmérsékletéről sem gondolom, hogy a bútorokra veszélyes lenne. Melegnek meleg, de nem forró. Bár aztán hosszabb távon ki tudja...

(#4832) mvkly válasza Voice24 (#4831) üzenetére


mvkly
senior tag

Máshol olvasva se mondják annyira forrónak, talán nem akkora gond. De még mindig nem tudom eldönteni, szükségem van-e rá, úgyhogy még nézelődöm.

(#4833) lhurgoyf


lhurgoyf
tag

Sziasztok!
Nézegetem egy pár napja a Siguro AF-S800-at [link], valakinek van róla hosszú távú tapasztalata? A képen jól néz ki, elég nagy is, de tartós használatra érdemes megvenni, vagy inkább egy Philips/Tefal dupla áron? Köszi a hozzáértő véleményeket!

(#4834) bul07 válasza lhurgoyf (#4833) üzenetére


bul07
nagyúr

Olyan hosszú távú tapasztalat nem igen lesz senkinek mert nem régen van a piacon ez a gép, ha jól rémlik valamikkor nyáron jelenhetett meg

Rosszul emlékeztem ÁK szerint 2023.09.27[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4835) mvkly


mvkly
senior tag

Philips felé nézelődöm, gondolom a rapid air már minden típusnál adott. Amit viszont nem mindnél emelnek ki, a félidei rázás/fordítás jelzése szintén az összesnél alap?

(#4836) peternac válasza mvkly (#4835) üzenetére


peternac
tag

ami nekem van Philips abban nincs felidei figyelmeztetes
en vagy figyelek ra vagy magrazom ha ugy gondolom/latom (van rajta ablak)
ha hosszabb ideig kell sutni, akkor siman berakom felidore, lejar, csipog, raz, megy vissza ujabb felidore
nem kell ezt tulgondolni sztem :DDD

(#4837) mvkly válasza peternac (#4836) üzenetére


mvkly
senior tag

Ez nem is rossz ötlet :)

Köszi a segítséget neked és Voice24-nek is.

Még 2 kérdés merült fel bennem, aztán már csak valasztanom kell. Asszem meggyőztem magam, hogy lesz helye nálam egy ilyen masinának.
- mirelit zöldség gondolom nem probléma neki, pl. bébirépa, brokkoli
- Philipsnél maradva, 50-150ezer közt csak méretben és egyéb ficsőrökben van eltérés, a sütés minőségében nem, igaz? Persze ha minden beállítás optimális.

(#4838) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok Lidl 4 literest érdemes megvenni 14.444.-ért, vagy van ami ellene szól azon kívül, hogy nem ablakos?
1-2 főre lenne használva, bepácolt sütőzacskós csirkecombok, édesburgonya hasáb, ilyesmi lenne a cél :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4839) FingR86 válasza Pardise (#4759) üzenetére


FingR86
őstag

Köszi a kis beszámolót. Ez alapján én is rárepültem egyre. Majd én is bedobom ide a tapasztalataimat. :R

(#4840) lhurgoyf válasza Pardise (#4759) üzenetére


lhurgoyf
tag

Én is köszi a részletes beszámolót! Esetleg édes krumplit sütöttél már benne? Az vajon mennyire sült ropogósra?

(#4841) Árpi001 válasza Mercutio_ (#4838) üzenetére


Árpi001
senior tag

Az ár nagyon jó, csak kicsit kicsi.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#4842) pekoka


pekoka
tag

Sziasztok!

Otthon van egy airfryer, igy tudom, hogy eleg hasznos dolog.
Most lattam leakciozva egy Tefal EY2018-at.
A kepen 170€-rol van leakciozva, de utananeztem, az ~1/3-at levehetjuk ebbol.
Viszont, igy is megeri, ha ~10 perces utanenezesem nem csal. :DDD
[kép]
Velemenyek, esetleg van konkret tapasztalat a termekkel kapcsolatban?

O->-<

(#4843) BioNiCMaN válasza pekoka (#4842) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Erről van szó?

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4844) pekoka válasza BioNiCMaN (#4843) üzenetére


pekoka
tag

Szerintem igen.
:R

O->-<

(#4845) Mercutio_ válasza Árpi001 (#4841) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, az tiszta, hogy jó az ár, ezért érdekelne, hogy a felvázolt dolgokat/mennyiséget mennyire lehet benne megvalósítani, vagy mekkora kompromisszumot kell kötni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4846) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Erősen gondolkodok rajta, hogy holnap nyitásra nyomorgok egy ilyen Air fry-ért a lidl-be.
[link]
Korábban is lidl-s volt, csak egy kisebb, 2,5L-es saját márkás. Hibátlanul szolgál még ma is, de már kicsinek bizonyul és nem kellene sok esetben több körben sütögetni ezzel.

Ebből a Masterproból futott már más fajta, pl. 7L-es giga változat is... valaki nem vett? :) Tapasztalat érdekelne. :)

(#4847) BioNiCMaN válasza Soulfly842 (#4846) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szerintem két hete volt kétkosaras, mondjuk dupla ennyiért. ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4848) Soulfly842 válasza BioNiCMaN (#4847) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, az is derengett, meg a szóló 7lieres is :)

Mindegy, szerintem teszek vele egy próbát, akkor is ha nincs visszajelzés. Ennyit megér. 3 év garival a lidl meg nem szokott xarozni :)

(#4849) FingR86 válasza Soulfly842 (#4846) üzenetére


FingR86
őstag

arrafelé nincs olyan, hogy a csütörtöki akciós terméket már kipakoljak szerda este fél 9 körül? Meg lehet spórolni egy korai kelest, én most megyek rá próbálni, mert itt szoktak olyat csinálni.

(#4850) Soulfly842 válasza FingR86 (#4849) üzenetére


Soulfly842
addikt

Itt nem jellemző, az egyik legforgalmasabb lidl kelet mo-n. Le is tárolni ak mindent. (Nyitáskor ellenben úgy szokott lenni mindenből)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.