Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4816) bul07 válasza ANDROID??? (#4814) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy az biztos
Úgy kell választani hogy ne legyen megbánás, mert ilyen gépet több évre vesz az ember
(Már ha nem ép benősül a gázos családjába és dől a pénz)
Inkább kerüljön kicsit többe de ne legyen kompromisszum

Azt kellene megnézni hogy egy étkezéshez mennyi étel kell elkészíteni 4főre
Mondjuk mirelit hasábburgonyából egyszerre mennyi van lesütve ilyenek

Ha meg gyerek is van azok nőnek, így ami most elég egy év múlva akár kevés is lehet

Nehéz így tanácsot adni mert mindenki más, minden háztartás más, én pl nagyon szeretem a hasábot így csak magamnak képes vagyok 700g hasábot is lesütni és meg is eszem
Így két olyan ember mint én és már kicsi is egy 6.2l gép

Én ránéznék a helyedben a két rekeszes gépekre is ([link]) sok előnye van egy ilyen gépnek
Egyre jobban tetszenek nekem, lehet már nem is vennék másfajtát
Érvek mellette,
-Nagy,
-Két részből van így keveset is lehet takarékosan készíteni, mert nem kell mondjuk egy nagy gépet járatni 300g hasáb miatt
-Lehet egyszerre köretet és hűst is sütni, úgy hogy nem zavarják egymás, lehet rázni nyugodtan a hasábot ha igényli
Én pl most úgy szoktam hogy először a mirelit csirkét sütöm meg majd utána kezdek neki a hasábnak, majd a végén még a húst és a hasábbot együtt sütöm hogy újra forró legyen a hús, na de egy két rekeszes gép esetén egyszerre is csinálhatnám, spórolnék vagy 20percet

(#4815) Brave_86

Na igen 3éves, ott még pár évig nem lesz olyan nagy mennyiségi robbanás
De például egy 11-12éves fiú esetén ki tudja kiszámolni hogy egy év múlva mi lesz neki elég :DDD :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.