Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) akom válasza Pardise (#4750) üzenetére


akom
senior tag

:C :K

(#4752) M3aN válasza Brave_86 (#4749) üzenetére


M3aN
senior tag

Told rá a KOSZI15 kupont is!

(#4753) jeni válasza M3aN (#4752) üzenetére


jeni
félisten

vagyis fordítva kell,előbb a
koszi15 (azon több engedmény)
kettőt nem fogad el
bár kérdés melyik a jobb gép?
Philips 3000 Series XL vagy a Siguro AF-S800?
márkában az előbbi -árban az utóbbi az előny.

[ Szerkesztve ]

(#4754) Brave_86 válasza jeni (#4753) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Több kupont nem enged nekem, de külön mind a kettőt elfogadja. :F
[kép] [kép]

(#4755) M3aN válasza jeni (#4753) üzenetére


M3aN
senior tag

Igen, csak egyet enged és így a 15%-os az ésszerű.

(#4756) Brave_86 válasza M3aN (#4755) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Végül egy szülinapi kuponnal 40 600 Ft -ért sikerült megrendelnem (HD9270/66). :)

(#4757) n@p@lm válasza Pardise (#4729) üzenetére


n@p@lm
őstag

Nekem is nagyon megtetszett de sajnos itt bukik a mutatvány:

(#4758) w.miki


w.miki
veterán

(Szelíd)gesztenyét meg lehet sütni jól, Air fryerben? Hogyan?
Múltkor alap beállításon próbáltam, úgy nem lett jó, a közepe nyers maradt :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4759) Pardise


Pardise
senior tag

Sziasztok!

Írok egy picit részletesebben a most vásárolt Alzás Air Fryerről:
Siguro AF-S800 Air Fry Long
Mivel ez az első air fryerem, így nincs összehasonlítási alapom, de ez a gép szerintem nagyon jó. A mai nap sütöttem benne pácolt csirkeszárnyakat (Szoky konyhája recept alapján), virslit, sültkrumplit. A sültkrumplival jó félig tettem a kosarat. 200 fokon 20 perc alatt tökéletes lett. A csirkeszárnyakat 20 percig sütöttem 160 fokon majd 5 percig 200 fokon. Szintén isteni lett és hamar el is fogyott, a család többi tagjának is nagyon bejött.
Ami számomra jó, az a ki-be kapcsolható belső világítás. Nem kell leállítani a gépet és húzgálni ki a kosarat, hogy milyen állapotban van az étel. Az ablakon lehet csekkolni. Ha bekapcsolod a belső világítást, az pár perc után magától kikapcsol. A gép egyáltalán nem hangos. Masszív, erős szerkezet. A fogantyú is. Az ablak, pedig vastag üveg. Mosogatógépben nem mosható a kosár, de ez engem nem izgat, mert nincs mosogatógép. Használat után csap alatt elmostam, és szárazra töröltem. Minden dzsuva könnyedén lejött.

Eddigi tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom.!


Your car, your life ;)

(#4760) erdey_a válasza n@p@lm (#4757) üzenetére


erdey_a
őstag

amelyiket lehet, azt se tedd be, mert minden tapadás mentes bevonat legnagyobb ellensége a mosogatógép.
szóval amelyiket lehet, azt se ajánlott.

Vérboci

(#4761) kenwood válasza w.miki (#4758) üzenetére


kenwood
veterán

Alapvetoen ha valaminek a kozepe nyers marad, akkor kisebb hofok,hosszabb ido szokott a megoldas lenni. Gesztenyet meg nem csinaltam, de gondolom ott is igy van.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4762) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok,

Kicsit off topic de hätha van tapasztalata valakinek.
ùgy indult hogy szeretnénk egy rizsfözöt venni. Viszont akkor lättam hogy vannak multicooker-ek. Akkor már miért ne ilyet vegyünk hätha mäsra is hasznälható.
Ebböl is van két féle fö ágazat.
Olyan ami nyomáson föz mint a kukta:
Cosori . . . . Tefal

Vannak olyanok amik kifejezetten a rizsfözésre vannak optimalizálva (6-7 fäzist említenek a gyärtók), viszont nincs nagy nyomás alatt az étel fözés közben:
Reishunger . . . . Cosori

Az alap feltevés hogy a rizs gyorsabban készül el nyomás alatt.
Viszont ízben meg jobb ha hosszab az elkészítési idö? Esetleg egészségesebb? Vagy ugyanaz a végeredmény? Nagyon húzok a nyomás alatti fözökhöz, de ha jobb a rizs a 30-40perces elkészítés alatt akkor meggyözhetö vagyok. Gyerekek szeretik a tejbe rizs-t is. Ott mi a helyzet? Nyomás alatt vagy sem?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4763) batuz válasza w.miki (#4758) üzenetére


batuz
csendes tag

Én sűrűn sütök Philipsben.
- Kereszt irányba bevagdosom
- 2-3 órát vízben áztatom
- 180 fokon 14-17 percig sütöm

(#4764) Ajándékok válasza Flashback (#4762) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Főzési idő kb ugyan az. A nagy nyomásúban meg kell várni, míg a nyomás lecsökken. De igazából ez sem gond, mert a rizs főző lényege az, hogy beteszed, elkészül és amikor kedved van kiveszed. Tejberizst sosem csináltam (ha lesz jó recepted, légy szíves osszd meg), de arra készülj, hogy a rizs alja kicsit megpirul. Minél tovább hagyod melegen tartáson, annál jobban. 1-2 óra után kb rózsaszín lesz. A rizs mennyiség általában pohárban van megadva. 1kg rizs=8 pohár. De én mindkét fajtából névtelent vettem.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#4765) Keef_Lee válasza w.miki (#4758) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Beáztattad előtte? Mert mi mindig áztatjuk sütés előtt és úgy lejön a héja és puha a közepe.
Airfryerben még nem próbáltuk, mert csak télen sütünk, tavaly meg még nem volt (airfryer se, meg tél is alig :)

(#4766) Janusz001 válasza Pardise (#4759) üzenetére


Janusz001
őstag

Hazajön házisárkány, rábeszélem, hogy kell neki ilyen.

(#4767) Keef_Lee válasza Janusz001 (#4766) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Lepd meg vele! Lesz este vacsi is :)

(#4768) Beni2360 válasza Keef_Lee (#4767) üzenetére


Beni2360
félisten

És felvágott desertnek. :D

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4769) n@p@lm válasza erdey_a (#4760) üzenetére


n@p@lm
őstag

Értem, köszi.

(#4770) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Siguro AF-R550-be vajon belefér egy (grillezni való) csirke? És 1 kg hasáb kisüthetó egyszerre?
5 literes kosara van.

(#4771) erdey_a válasza n@p@lm (#4770) üzenetére


erdey_a
őstag

igen és igen

de 1kg krumplit azért gyakran kell rázogatni és 22-25 perc biztosan kell neki.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#4772) bul07 válasza n@p@lm (#4770) üzenetére


bul07
nagyúr

Kosár mérete 22x23x9.3 cm

Így a csirke mérete dönti el hogy ebbe belefér e, azért a 9cm magasság nem olyan sok

Hasábból szerintem kényelemesen süthető 1Kg, persze többször kell rázni mint mondjuk 600g-ot
Na meg a burgonya fajtája se mindegy, mert ha nem mirelit simán lehet hogy olyan fajta a burgonya amit rossz és nehéz sütni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4773) Essejó válasza bul07 (#4772) üzenetére


Essejó
veterán

Én ezért szoktam terített csirkét sütni benne, úgy tuti jó a magassága.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4774) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, közben vissza is olvastam, ma délelőtt megrendeltem egy Siguro AF-R550 Air Fry Deluxe szerkezetet BF kedvezménnyel 24000 forintért.
Már nagyon várjuk hogy megérkezzen :)

(#4775) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!
Akinek az alábbi típus van, le tudná mérni a kosár belső méretét?
Siguro AF-R550

(#4776) woodworm válasza M3aN (#4775) üzenetére


woodworm
veterán

Pár hozzászólással korábban írták le, 23cm*22cm*9cm

(#4777) gabor1974


gabor1974
tag

Sziasztok. [link] ebből a fajtából hogy lehet kiszedni a kaját. Tetszene a kivehető középrész, de lehet hogy nehéz ebből kiszedni a kaját🙁.

Megbízható márkának számít, van róla infótok esetleg?

(#4778) erdey_a válasza gabor1974 (#4777) üzenetére


erdey_a
őstag

csipesz?

Vérboci

(#4779) M3aN válasza woodworm (#4776) üzenetére


M3aN
senior tag

Valóban :DDD Köszi

(#4780) gabor1974 válasza erdey_a (#4778) üzenetére


gabor1974
tag

Nahh igen😁 de leteszek a márkáról a bing is azt mondja változó minőségű.
Philips, Tefal, De'Longhi,Severin,Domo,Ninja, Cosori, Princess. Ezek a top márkák.

[ Szerkesztve ]

(#4781) csibe1 válasza gabor1974 (#4780) üzenetére


csibe1
addikt

A Tefal nem igazán ajánlott a topikban.
Keress rá a véleményekre.[link]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#4782) bul07 válasza csibe1 (#4781) üzenetére


bul07
nagyúr

Úgy fogalmaznék hogy az adott Tefal gép hátrányai le vannak írva
Mert azért Tefal gépből is van sokfajta

Én a Tefal EY111B15 gépről alkottam véleményt

Voltak itt unokatestvéremék
Mesélte hogy még tavasszal vettek egy Grundig gépet az Euronics üzletből
Kibontva törött volt a gép
És nem úgy hogy dobozostul leeset és sérült tört, hanem törötten került a dobozba mert csak úgy mellé voltak téve a darabkái
Ez még előfordulhat bármelyik márkával
De
De azóta is megy a huzavona, hogy kinek kellene cserélni garanciába javítani
Már mondták azt is neki hogy forduljon fogyasztóvédelemhez
De tavasz óta nincs nincs megoldás, se gép se pénz vissza

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4783) Flashback válasza Ajándékok (#4764) üzenetére


Flashback
addikt

Komoly időt szántam rá, és végül a Cosori lett. Lényegében ez a híres amerikai Crock pot továbbfejlesztett verziója, kicsit jobb minőségibb és kivitelben.
Kuponnal 95€ lett a vége. A normál rizst 10-15 percre ígéri ami bomba jónak számít.

De hogy ON is legyek kicsit:

Van két forró levegős sütőnk. Egy Cosori es egy Phillips XL.
A Cosori marha kényelmes, minden nap megy többször is.
Ráadásul a normál 5.7l-es, akcióban 100€ környékén elhozható. Félévente egyszer biztos van... Best Buy annyiért.
A Phillips XL kicsit más liga: jobb minőség, jobb tálca kialakítás. De az ára is dupla.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4784) bul07 válasza Flashback (#4783) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne nézd meg a magyar Cosori árakat :N
Phillips itt sokszor, és sokkal olcsóbb mint Cosori

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4785) bul07 válasza Flashback (#4783) üzenetére


bul07
nagyúr

Most komolyan szerkesztésre dupláz, mint régen :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4786) Flashback válasza bul07 (#4785) üzenetére


Flashback
addikt

Ja múltkor láttam. Ledöbbentem. Brutál. Min 2-3x szorzó.
Itt ez kb egy jónak számító közép kategóriás eszköz, otthon luxus márkának próbálják pozícionálni.
Mondjuk majdnem minden elektronikai cikk olcsóbb itt.
Sőt mostmár egy nagy bevásárlás is :(

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4787) bul07 válasza Flashback (#4786) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak az a baj hogy el is hiszik hogy annyival jobb, és sértésnek is veszik ha valaki rosszat mer írni a vásárolt dolgáról, de még csak annyi is elég hogy jól túl van árazva itthon :D

És nem csak nyugaton Romániában is ez megy
Régen pl a vegyi árú sokkal többe került Romániába, de tényleg raklap számra hordták a mosószert a helyi Lidl-ből, de mára egál az ár és akcióba olcsóbb is

És témába vágóan példa erre

COSORI Premium CP158-AF-RXB

649,90 lei 51920Ft(80Ft/Lei árfolyammal de 78-as árfolyamon már 1300Ft-al kevesebb)
[link]

Itthon
62 999 Ft
[link]

De nézzünk egy olcsót

MYRIA MY4493WH, 6.7l, 1800W
[link]
239,94 lei
19200Ft

De most tényleg ha nem lenne az Alza és az ő 24e Ft-os akciós gépe olyan szakadékba lennénk

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4788) ggeleven válasza bul07 (#4787) üzenetére


ggeleven
őstag

Egy ideje megint nincs készleten Siguro AF-R550. :(((

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4789) Janusz001 válasza ggeleven (#4788) üzenetére


Janusz001
őstag

Pár ezressel drágábban a nagyobb nem éri meg jobban?

(#4790) ggeleven válasza Janusz001 (#4789) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem megérné nagy család mellé, de egyedülálló ismerős még az 5-6 literes gépet is "nagynak" gondolja, szóval neki meg pláne ágyú lenne verébre a nagyobb gép.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4791) Brave_86 válasza Brave_86 (#4756) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Ma reggel meg is érkezett (Philips HD9270/66), már sül is benne az ebéd. Nagyon kíváncsi leszek az eredményre. :))

(#4792) Flashback válasza bul07 (#4787) üzenetére


Flashback
addikt

Jaja adom.
Pont ez a gép szokott lenni 100€, nekünk is ilyen van, szeretjük de én sem gondolom hogy annyival rosszabb egy digitális vézérlésü noname. Mondjuk a Cosori support kiváló a németeknél, ezt nem biztos hogy jár egy noname-hez, de a dupla árat ez sem indokolja.

BTW nagyon jó akciók szoktak itt lenni. Pont ma vettem egy Lidl-ös väkum fóliázót, 3m fóliäval 24€-ért (3év gar), és még csak most jön a karäcsonyi elötti BF roham...

Ha valakit érdekel a Cosori elektromos kukta szóljon, írok róla.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4793) gabor1974 válasza csibe1 (#4781) üzenetére


gabor1974
tag

Kockáztattam, Klarsteint rendeltem, chef
tipusú, 14 nap alatt majdcsak kiderül valami róla. Nagy márkáktól kicsit tartok amióta a 8k s tv 3 év 1 hónap után mondta hogy szia 😁.

[ Szerkesztve ]

(#4794) Beni2360 válasza gabor1974 (#4793) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálunk tavaly április óta teszi a dolgát, igaz két gombos változat de állandó használatban van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4795) borix válasza gabor1974 (#4793) üzenetére


borix
őstag

Ez amit írtál egy jó nagy ellentmondás!
A 8k-s tv mennyi volt 600eFt vagy több, mennyi gyártó közül válaszhattál volna?
Nem sok...
Airfryer sütőn meg (szarrágóskodsz) és azt hiszed, hogy a Klarsteinnel jobban jártál mint egy márkásabbal.

[ Szerkesztve ]

(#4796) bul07


bul07
nagyúr

emag fekete péntek, ma 17-én indul valamikkor
(keresőnek Philips HD9270/70)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4797) Essejó válasza bul07 (#4796) üzenetére


Essejó
veterán

eMag.hu-n egyelöre ez jön be:

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4798) Keef_Lee válasza Essejó (#4797) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

még most is :)
Szerintem ez így lesz még "kora reggelig", csak kérdés, hogy az hány óra.

(#4799) Essejó válasza Keef_Lee (#4798) üzenetére


Essejó
veterán

7 - 8?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4800) bul07 válasza Essejó (#4799) üzenetére


bul07
nagyúr

7óra körül szokott indulni legalábbis az utolsó pár évben így volt ha jól rémlik így volt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.