Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) plaschil válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


plaschil
aktív tag

Azért azt nem mondanám hogy butaság hitelt felvenni. Főleg azokra a dolgokra amiket te írtál (a nyaralást kivéve, mert az szerintem nem luxus, bár attól függ hogy ki hová szeretne menni nyaralni :)) ).
Aki meg plazma tv-re hitelt vesz fel, és nem tudja fizetni, az meg is érdemli hogy a bankok "gusztustalan módon" lehúzzák. Addig ne legyen annak a valakinek nagyravágyó gondolatai amíg esetleg a mindennapi megélhetésért is küzdenie kell, vagy nem biztos az anyagi háttere annyira, hogy az akár egy hitelt is elbírjon.
Az autóról viszont már más a véleményem. Az szerintem igenis luxus. Szinte már csak hitelre lehet autót kapni, vagy ha nem hitelre veszed, nem kapsz kedvezményt. (hisz ha megnézitek a hirdetéseket, a kedvezmény(ek) meg van(nak) csillagozva - igen az a bizonyos csillag, és apró betű - és a csillag mellé oda van írva hogy: Hitelre történő vásárlás esetén.) És pont úgy mint egy ház árát (8-10 millió) egy autó árát sem lehet előhúzni a farzsebedből.

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.