Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van is az a mondás: Nem vagyok olyan gazdag, hogy a legolcsóbbat vegyem meg. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) ngabor2


ngabor2
nagyúr

én megmondtam, a Lajosokkal csak a baj van ;]

(#3) tildy válasza lezso6 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Én megmondtam előre...:D Sebaj, visszakaptuka pénzt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Az előzmények ismeretében meglepő.
Bár az elmúlt (hány éve is van Tesco itthon?) X évben a Tesco név eggyé vált a gagyival. A Tesco ma már a gagyi/ócska/bóvli/stb egyik szinonimája! Ha tetszik, ha nem. Talán nem véletlenül.
Én is kíváncsi vagyok mit szólnak. Sz.tem amíg működik nem fogják kicserélni :)

(#5) Thunderzolee válasza Dany007 (#4) üzenetére

Azért nem feltétlenül a Tescoval van baj, lehet ott márkás cuccokat is kapni. Hausmeister az nem márka, csak egy márkásnak nevezett/hitt terméknév.
Tessék Philips, Bosh, Moulinex stb. cuccokat venni, picurkát drágább lesz, de megéri.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) tildy válasza Dany007 (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Vettem már ott laptopot (arról írok) , ruhát is , nem volt vele gond.

Amúgy én sejtettem , hogy nem lesz jó, egyik sem volt szimpatikus, de egyszer a kedvesnek is meg kell tanulnia a felnőtt élet viszontagságait , hallgattam rá . Ha azt mondja oké, jó lesz , vegyük meg... Ő döntése, ő felelőssége. Amúgy visszamentünk és ő cseréltette ki. :U Vagyis visszakértük a pénzt.
Thunderzolee: most már hisz nekem, azt fogunk nézni. Mondjuk fém fűlű lenne a legjobb.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

áááá
Tescoban nem érdemes semmi műszaki terméket venni...az ember csak ráfizet

(#8) eziskamu válasza tildy (#6) üzenetére


eziskamu
addikt

Ügyes idomítási módszer ;]

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

teszkóból mi "olcsó" szeszt szoktunk venni főleg meg olyan termékeket, ami minőségi... amin teszkó felirat figyel, azt ki is kerüljük... műszaki cikkből talán hausmeister márkájú ventillátorunk van... azzal úgy voltam, hogy annyira egyszerű, hogyha már nem esik szét és pörög, rossz nem lehet :) melegszendvics sütőből sincs nagy márkájú (kaptuk), de ennyire nem is rossz...
hitvány cuccokból (szerintem teszkós) dvd-vel szívtam... kaptam egy 12es guriga omega "márkájú" lemezt, amiből 11/3 a kiköpött lemezek aránya eddig... 3év alatt több ezer lemezből 0-t rontott a pájóm, ebből meg hirtelen 3at is kidobott... 4x-esen próbáltam írni, de nem akarta a jót... ennyit a minőségről...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) eziskamu válasza mephi666 (#9) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem lehet, hogy azt a lemezt csak a teszkósz@r dvd író tudja írni rendesen ;] ?

[ Szerkesztve ]

(#11) tildy válasza eziskamu (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem idomítom én őt :DDD

Felnőtt ember, azt csinál amit akar, én maximum tanácsokat adhatok, de el nem várok semmit , a döntést ő hozza meg.
bár lehet nem le kéne szoknom a hibás döntés után bekövetkező problémáknál a megmondtam előre típusú megszólalásokról :D

Bp : ezzel azért vitába szállnék, márkátlant nem szabad.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Thunderzolee válasza Borify Péter (#7) üzenetére

Tildy véleményét én is osztom.

Csak az olcsó, márkátlan termékeket nem kell megvenni.
A Panasonic plazma, Electrolux hűtő, Sony házimozi, Samsung mikró azért, mert a Tescoban is lehet kapni, még nem "teszkós", de lehet, h olcsóbb mint máshol.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hausmeister terméket sosem szabad venni. :( (persze most tutira lesz valaki, hogy a lábmasszírozó gépe ilyen márkás és mégis tökéletesen működik)

A legtöbb eszközük gagyi, olcsó alkatrészekből készül.

(#14) ladybug


ladybug
őstag

Mi egy pirítóssütővel jártuk meg. Az volt a baja, hogy nem pirította meg rendesen a kenyeret. Beraktuk a dobozva, eltettük a kamrába, mert így ugye, hogy vigyük vissza.

Aztán elmentónk egy MM-ba, és bár szinte ugyanúgy nézett ki mind, mégis inkább egy tefalt vettünk helyette, ami azóta is kiogástalanul teljesít. Hogy miért nem ezzel kezdtük?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15) juliabrilke válasza ladybug (#14) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szimplán csak spórolni akartatok. :) Gyakorlatban többe került viszont. Sokkal több pénzt lehet azzal megspórolni, ha a minőséget veszed inkább 2-3 gagyi helyett.

(#16) tildy válasza ladybug (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Én visszavittem a szenyósütőt?! Hát na nehogymár! A visszaadást párom intézte, ő higgadtabb , nyugisabb , és ha nő az eladó , akkor még lehet az alsóneműt is le tudná beszélni róla a kedvességével, .

Azt mondod a tefalok jók? a kinézet szendvicssütő is az, remélem ez már jó lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ohh, emlékeztek azokra a régi szocreál alumínium fűtőszálas melegszendvicssütőkre? :D Még ma is azt használjuk, évtizedekkel ezelőtt hagyta ránk használtan valami ember. Na, aaaaz strapabíró.

Ilyen a mienk is, csak hát le van sikálva (az alumíniumot könnyen le lehet):

[ Szerkesztve ]

(#18) tildy válasza Crystalheart (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Erre emlékszem, hú de sokat bírtak, koleszben ezzel ment nagyban a szendvicsgyártás.
:C :C
Jahm vettünk végül, 5095 Ft-ért tefalt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) ladybug válasza tildy (#16) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem jól szuperál. Remélem a tiétekkel sem lesz gond. Egyébként helyes a kiszemelt áru. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#20) Crystalheart válasza tildy (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én bele sem merek gondolni, mennyi áramot fogyaszt, de MŰKÖDIK, sok X-el, két elázással és egy vezetékszétolvadással a háta mögött - na ezt überelje bármely mai szendvicssütő ;] (Igazából el sem tudom képzelni, hogy tönkremenjen, annyira egyszerű :P)

(#21) Tomate válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Tomate
veterán

Egyszerű, de nagyszerű. Mi is ilyennel toljuk odahaza. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.