Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) tildy válasza Hasek (#90) üzenetére


tildy
nagyúr

Megtapasztaltam. Indulaskor a busz fel orat kesett, mert Whitechapelen at jott, ezenkivul itt van 1 km-re Hackney. Mint irtam, nem rasszista inditekbol feltem, hanem amiatt , mert nagyon nem koser lakohazakat gyujtogatni meg rabolni, borszinol fuggetlenul.

dabadab : hulyeseget irt vakegerke, nem fajidegen fenyegetettseget lehetett itt erezni, hanem azt amit fentebb leirtam.

Vakegerke: nem magyarazom, fentebb leirtam. Nem faji alapbol ereztem fenyegetettseget. Ha ezt nem erted, nem tudok tobbet mondani.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#202) Apollyon válasza tildy (#199) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jujj ez nagyon nem az én stílusom :DDD Attól függetlenül fun lehetett.) Lesz majd róla bejegyzés képekkel? :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#203) tildy válasza Apollyon (#202) üzenetére


tildy
nagyúr

Bejegyzes lehet lesz, kepek egyelore nincsenek, 3. napon elszallt a memkartya (transcend 16GB) ugy nez ki az osszes kepunk oda.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#204) Apollyon válasza tildy (#203) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Úbaz... ez kellemetlen :/
Ha már ez egy kocka fórum, leírod hogy milyen kártya (SD, microSD, xD stb) és kb mér ment tönkre? Csak úgy magától? Mert nem egy bonyolult eszköz hogy tönkremenjen, és a Transcend nem szar.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#205) tildy válasza Apollyon (#204) üzenetére


tildy
nagyúr

transcend 16 GB SDHC class 10. Kamera nem olvassa, mac nem olvassa. Kamera memory card errort ir ki, mac sem latja a fileokat. Meg probalkozunk...:(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#206) proof88 válasza tildy (#205) üzenetére


proof88
addikt

getdataback

(#207) tildy válasza Vakegérke (#69) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos, az egesz (aug 6) szombaton kezdodott , a legdurvabb 8-an volt illetve 9-en, utana mar nyugi volt. Mi 9-en mentunk, tehat kóstolót kaptunk az aldasbol. De ettol meg nem lettem rasszista. Ugyanis nem a borszint es a szarmazast nezem, hanem a viselkedest .

Tudomasom szerint a devians, nem normalis viselkedes eliteleset nem szokas rasszizmusnak nezni. ( most ne menjunk el abba az iranyba, ha ez betegsegbol kifolyolag van, itt nem errol volt szo) .

Szoval vakegerke, ezt sajnos csunyan benezted.

proof88:sajna nem talalt igy sem semmit:(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#208) proof88 válasza tildy (#207) üzenetére


proof88
addikt

a fat-os verzió nem talált semmit a kártyán?

(#209) tildy válasza proof88 (#208) üzenetére


tildy
nagyúr

vagy 6 fele progit probaltam, tobbek kozt a fatos verziojat ennek, egyik sem talalt semmit.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#210) dabadab válasza tildy (#201) üzenetére


dabadab
titán

persze, hogy hulyeseget irt, az egy dolog
de ha valaki elereszt egyu ilyen szoveget, aztan panaszkodik, hogy lerasszistazzak, az gerincproblemakra is utal.
egyebkent pont tegnap futottunk bele munchenben a varoshaza elott egy rakat ordibalo svajci frocidrukkerbe (feherek voltak) es az is eleg remiszto volt (a polizei is igy erezhette, mert gyultek rendesen), el is huztunk

DRM is theft

(#211) tildy válasza dabadab (#210) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt nem akartam igy mondani, de abszolut egyetertek. a focidrukkeres resszel is, pont errol beszeltem .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#212) Gergő_ válasza tildy (#209) üzenetére


Gergő_
őstag

Nekem a Killdisk élesztette fel a microsd kártyám, a rajta lévő fájloknak viszont annyi lett. Egy próbát megér.

(#213) Vakegérke válasza tildy (#207) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már itt is megértettem mondandód. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) tildy válasza Gergő_ (#212) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos ugy nez ki, eleve hibas kartya volt, visszahivja a transcend...

Transcend 16GB SDHC Class 10 Memory Card
Transcend recalls the above product due to possible failure on data transfer with over 4GB usage.
Due to manufacture process issue, item subjected to this recall might cause read/write blocking if in use capacity is over 4GB.
Please follow these steps in order to determine whether your memory card is subject to this recall:
Printed at the back of the SDHC Card is a 10-digit serial number, look at the first 6-digits to determine if your product is subject to this recall:
http://www.transcend-uk.com/Support/ShowSNImg.asp?PartNo=ts16gsdhc10
Serial Numbers subject to recall are: 446136 XXXX and 446121 XXXX
(XXXX represents numbers from 0001 to 9999)
Customers with matched serial number product, please contact Transcend via email at techsupport@transcend-uk.com or telephone (01442) 265494 to arrange a replacement.
If you purchased this product as a gift for someone, please notify the recipient and provide them with this information.
We regret the inconvenience this issue has caused you.
We look forward to serving you again in the future.
Warmest regards,
Customer Service Department
Amazon.co.uk

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#215) emvy válasza tildy (#214) üzenetére


emvy
nagyúr

Huh, nekunk is 16G-s Transcend van a gepben, de pont kimarad ebbol a tartomanybol.

while (!sleep) sheep++;

(#216) tildy válasza emvy (#215) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos ami meghalt -es ezzel az ossze portugaliai kepem es videom odaveszett - benne van ebben a szeriaban. Amit az amazon cserenek kuldott , az mar hala egnek nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.