Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kp78 válasza Zimó11 (#500) üzenetére


kp78
addikt

Vegyél csak, jó kis teló ez, de sormintát ne csinálj a smiley-kból, mert nem szeretik a modik :DDD

(#502) mrlujoak válasza dani 97 (#499) üzenetére


mrlujoak
veterán

dani dani dani... :(

A hangzása Walkman modellhez méltóan jó, mert ugye a fülesen keresztüli hangzás a mérvadó!
Ha a kihangosított zene hangzására gondoltál, akkor ezt is tedd hozzá!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#503) burns


burns
tag

Sziasztok !

T-mobilos W880i van es seus-al szeretnem frissiteni a szoftveret, de nem
a t-mobilosra hanem az eredetire ami kezeli a flash menut !
Nem tudjatok milyen beallitasokat kell hasznalnom a seusban, hogy
az eredeti szoftver keruljon a telefonra ?

(#504) mrlujoak válasza burns (#503) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezt a SEUS-szal nem tudod megoldani.
A progi a teló IMEI számából kiolvassa, hogy milyen régióba szánt modellt csatlakoztattál.
A gyári független telóra természetesen gyári független szoftot, a szolgáltatói telókra szolgáltatói szoftot fog újra rátenni. Ezen módosítani nem lehet.

Függő telóra csak a garivesztés terhe mellett lehet gyári szoftot pakolni, és ezt sem a SEUS-szal...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#505) kp78 válasza burns (#503) üzenetére


kp78
addikt

SEUS-on keresztül ez nem fog menni, mert beazonosítja a telódat, és nem tesz rá neked független szoftot. :(
Hogy át tudd vágni a seus-t, már bele kell nyúlni mélyebben a telóba, az meg ugyebár gari vesztéssel jár.

Szerk.: elbambultam a tv-n írás közben, mire befejeztem, megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

(#506) burns válasza mrlujoak (#504) üzenetére


burns
tag

Köszönöm a válaszokat :R
Nem érdekel, hogy veszik a gari :N
Le tudná írni nekem valaki a másik módszert ?

(#507) karmester


karmester
senior tag

Sziasztok! Én is gazdagodtam egy ilyen telóval. T-mobile Domino. Lecseréltem a majdnem 8 éves Siemens készülékemet... Nagyon csinos kis jószág! Nekem nagyon fontos az esztétikus kinézetel. És a jó zene.

Pár kérdés:

Azonos kbit/s-nál (AAC+-al) az m4a tömörítés előnyösebb az mp3-nál? Elsősorban itt a hangminőségre gondolok... Én úgy hallom "szubjektíven" (a saját fülemmel), hogy igen....

Nem vett senki észre olyasmit, hogy miközben egy lejátszási listában ugrál a számok között, a hangminőség/hangszín megváltozik?

Miért van az, hogy egy szám lejátszásának elindításakor, illetve a szünetekben enyhe ropogó hang hallható a fülesben?

És miért van az, hogy amikor egy lejátszási listához másodszor is hozzáadsz zeneszámokat, a hozzáadás befejeztével a képernyőn alul nem jelenik meg többet az "Egyebek", illetve "Lejátszás" menüpont, így ha az ember továbbra is szeretne számokat hozzáadni ugyanahhoz a lejátszási listához a "c" "egy szinttel fennebb" gombokkal kell szórakozni?

Köszi:

karmester :)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#508) nemma válasza karmester (#507) üzenetére


nemma
addikt

A legtöbb ezekből a hibákból nekem szoftverhibának tűnik...
Mi van most épp rajta? -->*<--<--*<--* Így tudod megnézni

(#509) karmester válasza nemma (#508) üzenetére


karmester
senior tag

Legújabb, most frissítettem tegnap előtt... de ugyanilyen volt a hang akkor is, amikor megvettem a T-Mobile-nál Január 5.-én...

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#510) karmester


karmester
senior tag

Ráadásul, amióta frissítettem a szoftvert azok a jobbra dölt ékezetes betűk szépen eltűntek (kivétel az "é"), amelyek akkor benne voltak a telómban, amikor Jan. 5-én megvettem a T-mobile-nál.... :DDD

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#511) karmester


karmester
senior tag

:U

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#512) nemma válasza karmester (#509) üzenetére


nemma
addikt

Akkor nem tudom... :(
Az ékezeteket be tudod állítani, a nemzetközi karakterek, vagy valami ilyesmi menüpontban. Üzenet írása közben nyomj egy opciók gombot.

(#513) karmester válasza nemma (#512) üzenetére


karmester
senior tag

Köszi!!!

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#514) joceeboy91


joceeboy91
csendes tag

Ez a telefon egyszerűen szuper...
Már volt a kezemben, meg is rendeltem, holnap megérkezik...
Rengeteg ember van, akik leszólják ezt a telefont. Hogy miért is?
Hát például azért mert nincs benne se mobilfény, se AF, és még egyéb más...
És? Ne felejtsük el, hogy a WALKMAN sorozat egyértelműen a zenére van kihegyezve, kétfunkciós: zenelejátszó és telefon egyben, rengeteg apró szolgáltatással...
Aki fényképezni szeret, az ne mobilt vegyen, hanem fényképezőt...
Ilyen egyszerű...
Különben is mit várnak? Egy mobil soha nem fog olyan szép képet csinálni, mint egy fényképező, akárhány megapixeles, van e rajta mindenféle segédfény, vaku, vagy éppen AF.
Tökmindegy. Egy mobil fényképezője arra való, ha mondjuk nincs nálad a fényképeződ. Egyszerűen zsebből előveszed és ellövöd a képet.
A másik: a kijelző mérete.
Szerintem minél kisebb a kijelző, annál kevesebbet fogyaszt. Így több energia marad másra, jelen esetben ugye zenére. A kijelző nem arra való, hogy filmet nézzünk rajta, nem is arra, hogy egész nap azt bámuljuk. A kijelző nagyon leegyszerűsítve: információt ad. Persze jó, ha megmutathatsz a haveroknak egy-két videót, képet.
Szerintem összességében nagyon jó ez a teló, nemtudom, miért húzzák le annyira egyketten, ráadásul ma már elég jó áron hozzá lehet jutni... :) :D :R

(#515) nemma válasza joceeboy91 (#514) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem kicsit félreértelmezed a tényeket. Én egyébként abszolút elfogult vagyok a telefonnal kapcsolatban, mert nekem is volt, és nagyon szerettem!

Arra viszont nincs mentsége a Sony Ericssonnak, hogy vacak kamerát pakol bele, csak azért, mert Walkman. Na és? A W800i-nél sikerült AF-es, LED-es kamerát integrálni, itt is meg tudták volna csinálni. Persze, hogy nem fotókiállításra való képeket akarsz készíteni a telefonnal, de ha lehet jobb is, akkor miért nem az?

A kijelző engem sem zavart különösebben, szép éles képet adott, de a helyzet ugyanaz, elfért ott volna egy 2"-os is... És azért azt ne mondd már nekem, hogy az számottevően többet kér enni.

All in all, a telefonnak mára nagyon jó ár/érték aránya lett, én egyedül a hangerőgombokat utáltam, tök kezelhetetlenek, meg az egész lötyög is, nem illik a telefon összeszerelési minőségéhez. De boldog leszel vele, úgyhogy használd egészséggel, amint megérkezik!

(#516) joceeboy91 válasza nemma (#515) üzenetére


joceeboy91
csendes tag

Igen, igazad van,kicsit elvetettem a sulykot,de nem félreértelmeztem, hanem elég félreérthető lett, ugyanis azt akartam mondani, hogy sokan szidják a telefont, de mégis ezt veszik...
Akkor vegyenek másikat ilyen egyszerű, szerencse, hogy nem vagyunk egyformák, különben mindenkinek ugyanolyan telója lenne nem? :C

[ Szerkesztve ]

(#517) nemma válasza joceeboy91 (#516) üzenetére


nemma
addikt

Ja, hát valamit mindig kell szidni, sajnos ez az itteni mentalitás, vagy a másikat, vagy a kormányt, esetleg a telefonodat. :)

(#518) joceeboy91


joceeboy91
csendes tag

Megjött a teló! Naggyon baba! :))
Szépen szól, jó a fogása, szép a képrnyője...
Megérte várni rá! :R

(#519) joceeboy91


joceeboy91
csendes tag

Amúgy elég sokaknak van baja a füles és a töltő érintkezésével, nekem pl a füles csatlakozójának mozgatásával néha csak az egyik szól, halkabban szól stb...
Itt az én TIPPem (ez csak tipp, nem bizt h mindenkinek műxik/jót tesz):
Ma délután történt meg velem, mozgatásra elment az egyik fülemre a hang.
Fogtam egy fülpiszkálót, és az érintkezőn egypárszor végighúztam.
Ezután nyomtam egy kis kontakt sprayt az ujjam végére, és bekentem a fülhallgató kiálló érintkezőit...
Egyből megjavult :D
Nekem használ a módszer, a telóban szerintem/remélem kárt nem tesz... :D

[ Szerkesztve ]

(#520) nemma válasza joceeboy91 (#519) üzenetére


nemma
addikt

Na, gratulálok, örülök, hogy megjött! Mármint a teló...
Nekem is volt, hogy nem működött, vagy csak a fele szólt, ilyenkor a csatlakozó szokott koszos lenni, bár ez egy új telefonnál elég fura... Nekem mindenesetre elég volt, ha megfújkáltam, utána működött!

(#521) Márky válasza joceeboy91 (#519) üzenetére


Márky
tag

Én meg -egy már használaton kívüli- fogkefével szoktam megsikálni, és máris tiszta, és tökéletesen érintkezik... :DD

(#522) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok

Valaki megmondaná ha tudja mitől esett le a w880 ára ilyen nagyon? Szinte teljesen érthetetlen számomra,hogy a kissebb képernyőfelbontású W660 simán elmegy 20-ért,a W580, 22-ért még a vacak W550i is 14 körül van,ez a szerncsétlen meg alig tud 16-17 ezret. Vajon miért? Pedig fém előlap,jó kijelző,tuti füles zsír dizájn 3G minden és alig lehet eladni. A párom W580-asát két nap alatt elvitték. :F

[ Szerkesztve ]

(#523) nemma válasza Z.m.Z (#522) üzenetére


nemma
addikt

Gondolom a T-mobile nagyobb tételben tudott beszerezni ilyet, baromi olcsón akciózza kártyás csomagban, így természetesen mindenki hasonló áron, illetve még annál is kevesebb összeget hajlandó csak fizetni érte...

(#524) Z.m.Z válasza nemma (#523) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Na erre én is gondoltam,de a teória nem állja meg a helyét,mert tavaly ősszel ugyan ezt csinálták a K800i-vel,dominóban 21.9 több mint két hónapig árulták,és miután lement az akció simán eladtam 20-ért. Ezt csak egy hónapig árulták,már rég elfogyott,de lent is maradt az ára. :F És ráadásul a nála szarabbak ára alatt. Na itt a bibi.

(#525) Dave™ válasza Z.m.Z (#524) üzenetére


Dave™
nagyúr

Rég(ebb)i modell. Sokakat elvarázsol a W350 flipje (hogy miért, passz), ill. a W580 slide-ja (mondjuk pl. hölgyeknek egy fehér W580 jobban is áll a kezükben, mint egy W880 szerintem). Nincs itt semmi csoda, ez egy régi felső(bb) kategóriás telefon, amit kiszórnak, mielőtt lehúzná a rolót végleg. Ez persze semmit sem von le az értékéből, nagyon szerethető :)

(#526) peti95


peti95
csendes tag

T-Mobile-s W880i-m van ,de az enyém kezeli a flash menüket. Ha most frissíteném akkor utánna elveszne a flash menü? Ez a szoft van rajta:CXC1250640
R6BC002
070607
Sony Ericsson

Még novemberben vettem a t-mobile-nál. Van ennél újjab szoft, ha van mibe lesz jobb a telefon?

(#527) bolondember válasza Z.m.Z (#522) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne feledd, az utódja a W890 is már nagyon olcsó, az is vagy egy éve kapható... :U

Voltam másfél hete SW frissíteni, mert hívástartás/váltás esetén ha visszakapcsoltam az eredeti hívásra, senki nem hallott semmit..
Ez a probléma megszűnt, cserébe ha kikapcsolom, akkor elveszik a navigációs gomb beállítása - SE szerviz a vectendbe' azt mondta, h főszerviz, két hét minimum..

elvileg a SW-verzió: R8BA024

van vmi tippetek? (na nem mintha gyakran kikapcsolnám, de mégiscsak... :U )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#528) peti95


peti95
csendes tag

Vagy ha letöltök egy flash menüt akkor a telefonban az *.svf fájlt bárhol megtalálná, vagy egy adott helyre kell betenni?

(#529) Lipton


Lipton
őstag

Hogy lehet szoftvert frissíteni?

(#530) nemma válasza peti95 (#528) üzenetére


nemma
addikt

Érdemes a Themes mappába tenni, ott tuti megtalálja:)

Lipton: Szia. Hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#531) Lipton válasza nemma (#530) üzenetére


Lipton
őstag

Köszi!
Közben utánanéztem. :) Éppen most csinálom, remélem nem rontom el. :D

(#532) Lipton válasza Lipton (#531) üzenetére


Lipton
őstag

Hát persze, hogy elcseszte...
A függetlenítés megszűnt, az orange bubble téma nem olyan mint volt.
Valahogy vissza lehet rakni a régebbi szoftvrt, vagy el tudná valaki küldeni az eredet orange bubble témát? Most az ikonok olyanok mint az eredeti támában, nem az fekete alapon fehér körvonalak.

(#533) mrlujoak válasza Lipton (#532) üzenetére


mrlujoak
veterán

őőő...khm, khm...
Nem elcseszte a SEUS, hanem azt tette, ami a dolga... :U

A SEUS a SE törvényes, legális szoftverfrissítő progija.
Csak nem függetlenítve lett a teló? Ha igen, akkor gondolom nem a szolgáltatód vette le a SIM zárat jópénzért, emellett a teló gyári szoftvert is kapott.

Ilyen esetben a SEUS visszapakolja az eredeti - ahogy vetted a telót - régiónak, szolgáltatónak megfelelő szoftvert, és esetenként a zárat is visszateszi...
Mindezt azért, mert a teló IMEI száma mindezen adatokat is tartalmazza.

Ha helytállóak az észrevételeim - akár részben is - akkor nem szabad a SEUS-szal frissíteni, az újabb szoftot - ha van - ugyanúgy a nem legális szoftverező progival kell feltenni.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#534) Lipton válasza mrlujoak (#533) üzenetére


Lipton
őstag

Te is tudod mire gondoltam...
Független volt, de most megint nem az, de ezt megoldom.
A nagyobb baj az, hogy megváltozott az orange bubble téma amit eddig használtam. A szép kis rajzolt ikonok helyett a gyéri csicsamicsa színes ikonok vannak. Ezzel mit lehet kezdeni? Nem is értem, hogy ez miért változott meg.

Ilyen az eredeti, ez kéne:

[ Szerkesztve ]

(#535) mrlujoak válasza Lipton (#534) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az ikonváltozás azért történt meg, mert a teló eredeti szoftverében (a szolgáltatói, tehát a még nem függetlenített, megpiszkált szoftver) nem szerepel az a struktúra (menu.ml), így hiába teszed fel a témát, az nem változtatja meg az ikonokat.
Szükséged lesz egy új, gyári független szoftra, és akkor azt a képet - menüt - fogod látni, amit linkeltél.
A pontos részletekkel kapcsolatban viszont mással kell felvenned a kapcsolatot, mert én elvből nem foglalkozom moddolással.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#536) Lipton válasza mrlujoak (#535) üzenetére


Lipton
őstag

Nem értelek pontosan, az eredeti szoftverrel teljesen jó volt a menü, megváltoztak az ikonok a megfelelő témákkal. Tehát megvettem, bekapcsoltam, és a témához tartozó ikonokat láttam.
Most frissítettem a gyári programmal, erre eltűntek az általám megszokott ikonok, és az alap csicsamicsák vannak, ami nekem nem tetszik.
Szeretném visszakapni a régi menümet. :(

(#537) mrlujoak válasza Lipton (#536) üzenetére


mrlujoak
veterán

Akkor a telefonod csak függetlenítetted (SIM-lock), de a T-s szoftver maradt rajta?
Mert akkor az újabb T-s szoftver hozadéka, hogy a menüikonok nem változnak meg.
Ismerős "hiba" ez, ugyanis már olvashattuk itt is a fórumban, hogy mikor megvette a T-s modellt, a rajta lévő szoftververzió engedte a menüikonok váltását, de egy újabb verzió már nem.
Ez is verzió, régiófüggő, mert jómagam is frissítettem már T-s W880i-t, amin a frissítés előtt, és után is működött az ikonváltás.

Ezesetben is csak azt tudom javasolni, hogy a független szoftot tetesd fel - amelyikben nincs w'n'w ikon - mert az biztos úgy fog működni, ahogy azt elvárod.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#538) Lipton válasza mrlujoak (#537) üzenetére


Lipton
őstag

Igen, minden maradt a régi, csak független lett.
Most visszavittem, remélem minden működni fog rendesen ha visszakapom. :)

(#539) mrlujoak válasza Lipton (#538) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hajrá! :))

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#540) lordring


lordring
aktív tag

Sziasztok! Egy W810i-m van, holnap érkezik a 880i. Szeretném a jelenlegi telóban lévő adatokat( kapcsolatok, sms-k, naptárbejegyzések,stb.) átmigrálni az újra. Van ehhez valamilyen szoftver? :U

(#541) mrlujoak válasza lordring (#540) üzenetére


mrlujoak
veterán

MyPhoneExplorer segíteni tud.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#542) lordring válasza mrlujoak (#541) üzenetére


lordring
aktív tag

Köszi! :R

(#543) Lipton


Lipton
őstag

Most megint független, de nem megy rendesen a régi menüm. :(
Sőt, nincs is benne.

(#544) mrlujoak válasza Lipton (#543) üzenetére


mrlujoak
veterán

Akkor most független a telód (SIM-lock feloldva), de a menüd (szoftver) még mindig a T-mobile-os verzió?
Pontosan mi nincs benne?
Téma, vagy gyári független SE W880i szoftver?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#545) Lipton válasza mrlujoak (#544) üzenetére


Lipton
őstag

Most megint független, nem a T szoft van benne, mert nincs web'n'walk menü.
Az orange bubble téma tűnt el, pedig mindig azt használom.
A flash szerintem megy, mert a City Beat és a Mosaic theme is animálódik, cserélődnek az ikonok meg minden.
Netről szedtem le pár Orange bubble témát, de eddig egyiknél se változnak meg a menük ikonjai, hanem maradnak az alapikonok. Olyan OB téma kéne, ami az ikonokat is kicseréli.
Esetleg valaki le tudná menteni, és el tudná küldeni? Csak 1-200K az egész.

[ Szerkesztve ]

(#546) mrlujoak válasza Lipton (#545) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ok, már tiszta.

A SE weboldaláról - wapon/neten keresztül - telefonnal is le tudod tölteni pont azt az OB témát, ami a W880i-nél animálja az ikonokat.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#547) Lipton válasza mrlujoak (#546) üzenetére


Lipton
őstag

Lehet, hogy láma vagyok, de nem tudtam letölteni. :)
Regeltem, de be se tudok lépni az oldalra. :(
Ráadásul az előnézti képben teljesen mások az ikonok.

[ Szerkesztve ]

(#548) domesz


domesz
aktív tag

Üdv emberek.
Kéne egy kis help, van egy w880-am és egyik pillről a másikra olyat csinált hogy bármilyen kártyát teszek bele azt írja ki hogy hibás sim kártya :(
vkinek vmi ötlete?
fontos lenne
köszönöm előre is
üdv.: Domesz

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#549) nemma válasza domesz (#548) üzenetére


nemma
addikt

Hm, hát vagy rakd bele a megfelelő módon a SIM-et, vagy irány a szerviz.
Esetleg fújkodd meg egy kicsit.

(#550) domesz válasza nemma (#549) üzenetére


domesz
aktív tag

megfelelő módon van beletéve :) próbáltam mind3 szolgáltató kártyájával és ugyanez a helyzet, természetesen független a teló, megfújkodom meg egy kis wd40 hátha az segít neki, ha nem megy a szervízbe, de kitudja menyiért csinálják meg :S azért köszi

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.