Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) zolikaDB válasza Dave™ (#450) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mondom, h lehalt a teló, és sw frissítést is kapott a szervízben... Gondolom a legeslegeslegújabb sw nem engedi a flash témát (amikor w810-esem volt, a független váltott ikont, és rezgett is - a T-s csak ikont váltott! Aztán ezen javítottak, de most meg még rosszabb lett a helyzet, úgy tűnik!)

[ Szerkesztve ]

(#452) mrlujoak válasza zolikaDB (#451) üzenetére


mrlujoak
veterán

Volt kolléganőmnek - azóta is a legjobb barátnőm - két hete frissítettem a T-Mobile-os W880i-jét.
A legfrissebb szofttal is maradt a flash támogatás, tehát nem ez lesz a gond.

Ezért írtam már korábban, hogy valamit nagyon eltoltak, mert furcsa, amit csinál a teló.
A menü amugy t-s?
Tartalmazza a t-s képeket, animációkat, meg a w'n'w ikont?
Nehogy egy pannon szoftos - ámde hálózathüggetlen - modellt kaptatok vissza a szerviztől...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#453) zolikaDB válasza mrlujoak (#452) üzenetére


zolikaDB
veterán

Felállás:
- amikor kijött a w810i, nekem hálózatfüggetlen volt, rezgett, ikont váltott. Ismerős t-mobile-os W810i-je nem rezgett, csak ikont váltott.

- pár évre rá láttam t-mobile-os W300-at, nem volt benne flash menü, de ismerős vodafone-os telefonjában igen, rezgett, ikont váltott

- öcsém pont egy hónapja vette a W880i-t, amikor lement az ára 22e-re, t-mobile-os, rezgett, ikont váltott.
Lehalt a hangszóró, SEUS, nem segített semmit, viszont a téma nem rezgett, nem váltott ikont.
Felment a telefon Pestre, alaplapcsere, előlapcsere, házcsere - és sw frissítés is.
Minden t-mobile-os, képek, hangok, van benne w'n'w menü is, és függő, voda kari nem megy bele.
Benne vannak a régen flashes témák, pl Orbit, de nem jó. A letöltött flash téma sem megy. :W

(#454) mrlujoak válasza zolikaDB (#453) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, követtem a leírásod, bár ez akkor is furcsa, mert a friss szoftver - ami már jópár hónapos - is engedi a flash dolgokat.
Ráadásul a nem idős példányotok is ezt tette.
Szoftveres változtatás azóta nem volt, így mindenképp az összepakolt - mert még a ház sem T-s - telóval van bibi.
Én visszamennék a T-be, hogy ezt küldték pestről, te olyat kérsz, mint a többi!
Tessék kiharcolni, és kérni egy ugyanolyan mobilt, megnézni az hogy működik.
Ha nem akarnak foglalkozni veled, kérd az üzletvezetőt, főnököt, és a panaszkönyvet!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#455) zolikaDB válasza mrlujoak (#454) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezzel nem lesz gond! Nagyon készségesek voltak - sőt mondták, ha megint tönkremegy a Nokiám hangszórója, ne vigyem Nokia szervízbe (2 utcával arrébb), hanem majd ők megcsinálják garanciába! (a W880i-n felül persze)

[ Szerkesztve ]

(#456) đe$|re


đe$|re
senior tag

Üdv minden w880-as társamnak!:)
Nem értem, pedig nekem is vannak rajta flash témák és nekem nem hagyta az ikonok elrendezésének megváltoztatását...bezzeg már vagy 20-szor hallom hogy másnak a T-mobile-os w880-ije ikont vált... :F :U na mondom kössz... A t-s szoftot nem nagyon akartam frissíteni, mivel akkor ugrik a gari..ha utána bármi baja lenne... :(
Az a gáz hogy a flash témák se a régi W880i-vel sem működtek,de a kicseréltel sem....

[ Szerkesztve ]

(#457) zolikaDB válasza đe$|re (#456) üzenetére


zolikaDB
veterán

Az ikonok elrendezését nem is lehet változtatni, legjobb tudomásom szerint (bár UIQ-ban igen, Nokiákban és Motorolákban igen). A flash témák csak új rajzolatot adnak neki, illetve a menüszerkezetet változtatják meg.
Na, nálunk ez nem megy... Frissíteni pedig csak nyugodtan, de csak SEUS-szal! Az a t-s sw-t teszi rá!

Eredeti téma, ikonok, elrendezés:

Flash téma, átrajzolt ikonok, más elrendezés:

[ Szerkesztve ]

(#458) Isti088


Isti088
csendes tag

Üdv! A T-Mobile-nál szeretnék ilyen telefont venni, az lenne a kérdésem, hogy csak ezüst arany és korom fekete színben van tényleg, mint a honapon? Narancs-fekete kombóba nincs?

(#459) zolikaDB válasza Isti088 (#458) üzenetére


zolikaDB
veterán

Debrecenben csak ezüstben volt!

(#460) kp78


kp78
addikt

Csak röviden olvasgattam vissza, de tényleg ennyi gond van a T-s W880-akkal?
Gondolkodom egynek a beszerzésén, de ráadásul turbo simmel, vodás kártyával szeretném használni :U
Van esetleg itt vki, aki turbo simmel másik szolgáltató kártyáját használja vele?
Előre is :R

(#461) Isti088


Isti088
csendes tag

Tényleg olyan gyászosan szól a külső hangszórója, mint ahogy írták itt? :F

(#462) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Namármost! A külső hangszórója jó hangos, (nekem ez számít egy telefonnál a leginkább, mert zajos helyen dolgozom), zenét úgyse azon fogsz hallgatni, tehát nincs is azzal gond! (na, nem egy 2.1-es hangzás, de mint mondtam, a célnak megfelel!)
A T-s modell nem gázos! Hála Istennek, amióta öcsémé megjárta a szervízt, semmi baja, tökéletes! (a másik meg: jóformán kicserélték a telefont!)

[ Szerkesztve ]

(#463) đe$|re válasza zolikaDB (#457) üzenetére


đe$|re
senior tag

De még a menüszerkezetet sem tom...-,-

[ Szerkesztve ]

(#464) Dave™


Dave™
nagyúr

1. Nincs narancs-fekete, "csak" az említett három a T-nél.
2. Nekem eddig semmi gondom, kopp-kopp.
3. A külső hangszóró tényleg gáz, az átlag alatti, és eszembe nem jutna zenét hallgatni rajta, csengőhang szempontból is olyan (ami lényegében ua. :) )
4. A külső hangszórót leszámítva szerintem minden nagyon szuper vele, nálam mp3 lejátszóként is funkcionál, bár ebből a szempontból szerintem a hozzá adott HPM-70 kuka.

(#465) đe$|re válasza Dave™ (#464) üzenetére


đe$|re
senior tag

Szerintem az nem nagy probléma, nekem is az ezüst van. (bár el kell ismernem,hogy a narancs-feketében nekem is jobban tetszik :B ;) ,de mikor megvettem még nem volt..de egy hétre rá egy másik boltban érdekes volt :U :O ) Ebben ezüst-fekete színben elegánsabbnak tűnik a telefon. :K
Egy évig nekem sem volt semmi problémám a telefonnal,de a nyártól kezdve gáz lett a helyzet...bár nem tudom, hogy miért de most mintha megjavult volna XD
z hogy a HPM-70 kuka v. nem kuka az egyéni nézőpont...kipróbáltam más olyan füleseket,amiket szupernek mondtak (haverok adták kölcsön egy próba erejéig),de nekem valahogy nem nagyon jöttek be... :U

Használd egészséggel a telefont. :))

(#466) Dave™ válasza đe$|re (#465) üzenetére


Dave™
nagyúr

Már közel két éve egy Sennheiser CX300-al használom az mp3 lejátszóimat, így direktben össze tudtam hasonlítani a HPM70-el, és bizony sehol sincs hozzá képest. Nem tudom milyen lehet a többi SE füles, de ennek se magasa, se közepe, tiszta dobozhang az egész. Persze az alap SE fülesnél jobb (HPM6x), de attól még karcsú. Aki nem hallotta még a CX300-at, ne is próbálja ki, mert utána nagyon elégedetlen lesz a HPM70-el. Én is ezért nem próbálom ki a drágább Sennheiser füleseket :D Amúgy nekem aranybarna van, az ezüst tetszik a legkevésbé, legalábbis képről, élőben csak dummy-t láttam.

szerk: annyi bajom azért van vele, hogy míg a K660i-ben volt intelligens telefonkönyv-bejegyzés keresés vagy mi a szösz (pötyögöd a számokat mintha a nevet írnád T9-el és kidobja a találatokat), de lehet enélkül élni :D

[ Szerkesztve ]

(#467) zolikaDB válasza Dave™ (#466) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én csak azt furcsálom, h 2 év cx300 után is feltűnően szar a HPM-70 hangja neked... Nekem akármilyen fülesem van, nagyon hamar megszokom, és valami mindig megragad egy újabban! Persze nem Hamára kell gondolni, eddig csak Sennheiser, AKG füleseim voltak (ill volt egy Philips fejhallgató, meg Panasonic, amit nagyon (sokáig) szerettem, és asszem még mindig megvan valahol otthon - a legtovább ráadásul ez bírta, kis kihagyásokkal majd 3 év)

(#468) Isti088


Isti088
csendes tag

Az előző Sony Ericssonom egy V630i volt. Annak meg voltam elégedve a hangzásával. A W880i-nek jobb a hangzása, vagy legalább van olyan mint a V630i-nek? Thx

(#469) Dave™ válasza zolikaDB (#467) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nincs ezen semmi furcsa, megszoktam, hogy szépen és tisztán szól minden, flat eq mellett, de hpm70-el szintén flat eq mellett gyakorlatilag nincsenek magasak. Nyilván ha nincs más, megteszi az is, csak ha már egyszer megvettem anno, akkor inkább azzal használom, ehhez meg még vehettem egy fastport -> jack átalakítót, mert a hpm70 alsó részével már közel két méteres volt a kábel, az meg sok. Headsettel amúgy sem telefonálok, ebből a szempontból nem ér hátrány. Szerintem nem kellenek denevérfülek, a különbség égbekiáltó, és akkor halkan jegyezzük meg, hogy a CX300 az in-ear Sennheiserek "legalja". A telefon hangminősége megfelelő fülessel remek, volt előtte iaudio és creative lejátszóm is, simán hozza azok szintjét. Mondjuk nekem az a furcsa, hogy Senn./AKG (van mindkét márkából fejhallgatóm is) fülesekkel nem hallod, hogy mennyire tompa a HPM70.

szerk: #468: azt tudom mondani ismételten, hogy megfelelő fülessel szuperül szól, ebben biztos lehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#470) Vicoo


Vicoo
senior tag

Jaj de jó,karácsonyra meglesz az enyém is! Már előre konvertáltam filmeket rá:d Tudom,nem nagy akijelző,de felbontásban legalább megfelel. Az a baj,hogy így lesz 2 1gb karim,mert a z530ban is van egy... Meg persze lesz felesleges adatkábelem,és hpm-70em is:D

(#471) Dave™ válasza Vicoo (#470) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ezen filmet? :DDD Hát az komoly lesz... Még a kétszer ekkorán is gázos szerintem, az meg csak hab a tortán, hogy a 24 fps sem megy neki (legalábbis ha jól tudom).

(#472) Vicoo válasza Dave™ (#471) üzenetére


Vicoo
senior tag

Hátigen,kicsi akijelző, de legalább qvga:D Nem ezen fogok ittohn filmezni az tuti:D Amúgy nem megy szerintem se,legalábbis én xmediaval kódoltam a filmeket a w880 profillal,és ott 15 fps az előre beállított érétk. Lehet hogy 3gp esetén vinné,az nem olyan erőforrásigénye talán mint az mpeg4 ( :F )

(#473) Dave™ válasza Vicoo (#472) üzenetére


Dave™
nagyúr

A 20 még azt hiszem megy mpeg4 alatt, de nem esküdnék meg rá. Mindenesetre eléggé sasolós lehet, sok sikert hozzá:)

(#474) Vicoo válasza Dave™ (#473) üzenetére


Vicoo
senior tag

Hurrá,gondolom le is merül miatta szépen:D Mit gondolsz h263 alatt menne a 24?

(#475) Dave™ válasza Dave™ (#473) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem tudom, ezt is csak olvastam valahol emlékeim szerint, nekem a multimédia kimerül a zenehallgatásban :) Ki kell majd próbálni, és kiderül. De google segít, vannak, akik komolyabban beleásták magukat a témába.

(#476) kp78


kp78
addikt

A hangerő szabályozó gombja nem túl kicsi?? Használható normálisan?
A képeken nagyon nem úgy néz ki :U
:R

(#477) mrlujoak válasza kp78 (#476) üzenetére


mrlujoak
veterán

De az, nagyon kicsi, viszont használható.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#478) kp78 válasza mrlujoak (#477) üzenetére


kp78
addikt

Remélem, hogy én is így fogom látni :DDD
:R

(#479) Dave™ válasza kp78 (#478) üzenetére


Dave™
nagyúr

Beleakad az ujjad, ahogyan végigcsúsztatod az oldalán - na ebből másra is lehetne asszociálni, a lényeg, hogy tényleg használható :DDD

(#480) nemma válasza kp78 (#478) üzenetére


nemma
addikt

Finoman szólva is baromi szar a hangerőgomb, főleg, ha tényleg nagyobb mértékben akarsz hangosítani, ilyenkor, a nagy hidegekben pedig még annyira sem érezhető, mint egyébként. Szóval én utáltam, de maga a telefon és az életérzés kompenzált. :)

(#481) kp78 válasza nemma (#480) üzenetére


kp78
addikt

:R Remélem annyire nem fogom utálni, mint Te. Igazából T-set vettem, dominó árnál is valamelyest olcsóbban, max. eladom, ha nagyon nem jön be.
De szerintem második telónak jó lesz, ennél drágábbat úgysem vennék erre a célra.

(#482) nemma válasza kp78 (#481) üzenetére


nemma
addikt

Ne értsd félre, egyedül ezt utáltam a telefonban, de mondom, a többi rész kárpótolt! Baromi jó az összeszerelési minőség, a többi pedig egyszerűen kiforrott és kész, nagyon jól használható, most már jó ár/érték arányú, nagyon szépen szól, és szerintem baromi elegáns, stílusos. Úgyhogy gratulálok, ennyi pénzért tényleg szinte ajándék.

(#483) kp78 válasza nemma (#482) üzenetére


kp78
addikt

Elsőre tetszik a teló, a gombokat kicsit szokni kell.
Majd elválik... :))

(#484) kp78


kp78
addikt

Másnak mennyit megy el a teló akksija?
Két nap alatt lemerítettem 1óra 10 perc beszélgetéssel, nagyon kevés zene hallgatás, meg kevés opera mini.
Nem kellene kicsit többet mennie?
Lehet, hogy nem érte el a max. kapacitását, meg mivel turbo simmel használom (T-s telefont voda kártyával), lehet, hogy az által is tényleg jobban merül. :U

(#485) mrlujoak válasza kp78 (#484) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Li-ion, Li-polymer akksik 4-5 feltöltési ciklus alatt érik el a maximális teljesítményüket, addig a vártnál hamarabb merülnek le.
Opera minit GPRS vagy 3G hálón használod?
Ha 3G-n akkor ez rendesen beleharap az akksidba. Ha nem használod a 3G hálót, érdemes csak GSM módba állítanod a telót!
A turboSIM használata is járhat többletfogyasztással. Ezt csak kísérletezéssel tudod kipróbálni. Kérsz kölcsön egy T-s SIM-et(amirőlazért telefonálhatsz is), azzal megnézed, mennyit bír a W880i. Majd fogod, belepakolsz egy aktív, de általad nem használt Vodás kártyát a TurboSIM-mel. Mindkét kártya esetében azonos mennyiségű hívást indítasz - mondjuk felhívod az ügyfélszolgálatot - illetve játszasz, vagy zenéthallgatsz közel azonos ideig.
Ki fog derülni, hogy a TurboSIM fogyaszt-e érezhetően többet.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#486) kp78 válasza mrlujoak (#485) üzenetére


kp78
addikt

:R
3G-t mindig kilövöm, mert utálom, hogy állandóan ingadozik miatta a térerő, ahogy átáll, meg keres.
Opera mini-nél szerintem úgysem érezni akkora külömbséget. :U
Remélem, a 4-5 feltöltés után tényleg jobb lesz.

(#487) zolikaDB válasza kp78 (#486) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez a két nap elég jó! Öcsémé is kb ennyit bír. De gondolj bele: nagy kijelző, az akksi se valami bika, memkártya is eszik valamicskét. Jó kis tella ez!

(#488) kp78 válasza zolikaDB (#487) üzenetére


kp78
addikt

K800-ban ugyanez az akksi van, és az simán megy 3-4 napot, ugyanilyen használat mellett :U, meg a kijelző fizikai mérete is nagyobb, amiből én azt gondolom, hogy nagyonbb kijlező többet eszik.
Szóval szerintem nem olyan jó a 2 (2,5) nap.
Amúgy a telefon nem rossz, ez igaz.

(#489) zolikaDB válasza kp78 (#488) üzenetére


zolikaDB
veterán

Passz! Árban hasonlóak, kamera vs hangzás (felszereltség). Mindenki maga dönt, mi kell neki! :))

(#490) đe$|re válasza zolikaDB (#487) üzenetére


đe$|re
senior tag

Hát...nem vmi jó az a két nap... :( :U Nekem ilyen problémám nincs, szerencsére. Sok zenével és telefonálással viszi a 3 napot...a 4. napra elég kevés marad benne :DDD
Az előző akksim (amiatt lett másik hogy az egész telefont kicserélték a nyáron, mert balfasz voltam...) , amivel sokat neteztem,zenét hallgattam, telefonáltam a 4 napot simán vitte. De ez a mostani...szarabb... :O

(#491) Márky


Márky
tag

Aki szeretne a telefonba 4GB-os memkártyát venni, az nyugodtan tegye meg, mert bár a SonyEricsson weboldalon az áll, hogy max 2GB-t tud kezelni, ennek ellenére 2hete használom 4GB-os kártyával.

Fullon van a kártya, csak zene van rajta és naponta 2-3órát hallgatom a zenét róla, és tökéletesen működik... :C

(#492) kp78 válasza Márky (#491) üzenetére


kp78
addikt

:R
Bár nekem egy 1 gigás is bőven elég, átnyomom az mp3 számokat mp4-be, és a fele akkora fájlterjedelemnek hála bőséges zenemennyiség fér arra is.

(#493) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok
Nekem is W880i-van
Október 9-edikén kaptam egyszert történt egy olyan hogy félre csuszot az aksi nektek történt ilyen amugy nagyon jó telefon
Meddig lehet bőviteni a telefont?Mert én 1 GB ig olvastam
A Válaszotokat előre is köszönöm

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#494) kp78 válasza misiizsai (#493) üzenetére


kp78
addikt

#491 :DDD

(#495) nemma válasza kp78 (#486) üzenetére


nemma
addikt

Nekem 4-5 napig mindig elment úgy, hogy kilőttem a 3G-t, napi 1-1,5 óra zenével és 5-10 perc telefonálással. Nagyon jól bírta, meg is lepődtem :K

(#496) joe69


joe69
senior tag

kerdes:
mp3akkal/magaval a teloval mit kene kezdeni, hogy a rendes sorrendben kezelje oket a walkman szoft?
a fajlok elejen arab szamok, 1,2,3 stb, de az istennek se akarja ilyen sorrendbe rakni:(

(#497) nemma válasza joe69 (#496) üzenetére


nemma
addikt

Az ID3 tageket rakd rendbe, hátha az segít.

(#498) misiizsai


misiizsai
tag

Mi az a Flash Téma amiről irtatok? és hol tudom megtalálni a teloba mert nekem nem rezeg ahogy irtátok És Pannonos a telo
A Választ előre is köszönöm
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#499) dani 97


dani 97
csendes tag

hát a hangzása egy szart sem ér amugymeg nagyon jo kis teló de a hangzása meg a kis mini gombok..

_!+=%)(/+%/=

(#500) Zimó11 válasza dani 97 (#499) üzenetére


Zimó11
csendes tag

Én most fogok venni :DD

Khmm... :U

[ Módosította: Viktor0610 ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.