Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) X Factor


X Factor
addikt

Sziasztok, vkinek nincs kedve ezüst/fekete kombót, fekete/narancssárgára cserélni?

Make things work

(#552) Dzseryx


Dzseryx
csendes tag

Üdv
Nekem egy SE K550i-m volt és most cseréltem le egy W880i-re nem tudom hogy megérte e
Nekem nagyon tetszik a 880-as jó a kijelzője meg minden szerintetek megérte???

(#553) mrlujoak válasza Dzseryx (#552) üzenetére


mrlujoak
veterán

Megérte?
Ezt - többek közt - neked kell eldöntened. :)
Minden nézőpont kérdése.
A K550i (Cyber-shot) a fotózásban odaver a W880i-nek. AutoFocus, dupla LED villanó, jobb kameraszoftver.
A W880i (Walkman) pedig zenelejátszásban ver oda a K550i-nek. Walkman szoftver, sokkal jobb végfok chip, MegaBass mélykiemelés, gyári tartozék HPM-70 füles nagyságrendekkel jobb, mint a K550i HPM-62-es headsetje.

Aztán egyéb szempontok, ami a W880i oldalára billenti a mérleget.
Fém burkolat, nagyobb felbontású kijelző 320x240, vékonyabb kialakítás 9,4 mm, és 3G.

Ami a K550i-ben jobb, az a már említett mobil fotózás, a zseblámpa funkció, a nagyobb gombok miatt nem kell annyira odafigyelni, mint a W880i esetében, illetve erősebb vibramotor.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#554) Dzseryx válasza mrlujoak (#553) üzenetére


Dzseryx
csendes tag

Köszön Válaszod!!!

(#555) paramparya


paramparya
őstag

hahó!

múlt hét óta én is boldog tulaja vagyok egy ilyen telefonnak, de két dolog zavar:
- usb-n nagyon lassan másol a kártyára, kb. 480kbyte/sec. csak kártyaolvasóval lehet gyorsítani ezen a folyamaton?
- ezt ugyan ki tudnám tesztelni, de hátha tudjátok a tutit: próbálgattam rajta a zenehallgatást, és közben hívtak. a zene elhallgatott, ez ok. kihúztam a fülest, felvettem, beszéltem, aztán mikor vége lett a hívásnak, folytatta a zenélést a telefon hangszóróján. ilyenkor nem lehet valahogy leállítani a zenét?

köszi!

(#556) papi77 válasza paramparya (#555) üzenetére


papi77
addikt

Minden telónál ilyen lassú a másolás!
Ne húzd ki a fülest!

Az első: NOKIA 1611

(#557) paramparya válasza papi77 (#556) üzenetére


paramparya
őstag

de ha nem húzom ki akkor is lehet beszélni a telefon hangszóróján/mikrofonján, nem a headsettel? amint tudok egy értelmes átalakítót szerezni, ezt a kábelrengeteget dobom is ki a ...ba :)

ja, és vettem hozzá egy sandisk mobilemate microt, egy csoda a kicsike :)

flac-ot nem tud ez lejáccani valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#558) nemma válasza paramparya (#557) üzenetére


nemma
addikt

Állítsd némára a telefont, mikor zenét hallgatsz, és számítasz arra, hogy hívásod érkezik :)
Elvileg a telefon ilyenkor megkérdezi, hogy néma módban is akarod-e tovább játszani a zenét!

(#559) paramparya válasza nemma (#558) üzenetére


paramparya
őstag

az naccerű lenne, úgyis legtöbbször néma állapotban van a telefonom :)
persze most hétvégén, amikor először megesett velem élesben a dolog hetesbuszon, pont volt rajta hang. inkább visszahívtam :DDD

(#560) nemma válasza paramparya (#559) üzenetére


nemma
addikt

Igen, ez ismerős helyzet, én is így csináltam, mikor először bénáztam vele :D
Próbáld ki úgy, működni fog!

(#561) paramparya válasza nemma (#560) üzenetére


paramparya
őstag

már csak az átalakítót kell megvennem, ne kelljen ezt a kétméteres cuccot összekötözve a zsebembe gyűrögetni mindig, nagyon idegesítő.
ilyet te vettél, tudod hol lehet jó minőségűt kapni?

(#562) nemma válasza paramparya (#561) üzenetére


nemma
addikt

Ja, nekem most esett le, hogy mi a problémád. Te a gyári fülest kettészedted, ráraktad a sajátodat, és azért kell kihúzni a fülest, mert akkor nincs mikrofonod? Ja, nem, a mikrofonnál van szétszedve... Na, mindegy. :)
Egyébként nem, én nem használtam átalakítót, nekem a gyári HPM-70-es bőven megfelelt. Most pedig egy CX300-am van, hát az se rossz...

(#563) paramparya válasza nemma (#562) üzenetére


paramparya
őstag

én akg k324p-vel használom, de még rajta van a mikrofon is, csak nem szeretek headszettel beszélni :)

(#564) fateless


fateless
veterán

Ha valakinek fontos az infó: MM-ben 20k-ért osztogatják a készüléket gyári garival.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#565) nemma válasza fateless (#564) üzenetére


nemma
addikt

Az igen, melyikben?

(#566) chevvalier69


chevvalier69
csendes tag

Sziasztok en egy erdelyi srac volnek..es hat gondban vagyok,eloszor is elmondom h nem cseretletem se xs se semmi mas progival semmit a w880i telomon,de sajnos nem ertem miert nem indul el,mikor bekapcsolom vagy tolteni rakom rezeg egyet es fekete kijelzo jon be enyi,segistsegek mi tevo legyek? setool? is probaltam de nem jott osze :(

CHEVVALIER 69

(#567) mrlujoak válasza chevvalier69 (#566) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha mod progival (setool...) és SEUS-szal sem tudod beindítani, akkor szerviz lesz belőle.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#568) chevvalier69


chevvalier69
csendes tag

Ahm.. a seust honnant tudnam letolteni?
;)

CHEVVALIER 69

(#569) chevvalier69


chevvalier69
csendes tag

jah, updatoltam meg regeben a telot szoval a legujabb van rajta..de nem tudok mit kezdeni a teloval fekete kepernyi jelenik meg mikor bekapcsol, nincs valamit tanacsotok? valami hard reset mint az s60 nokiaknal vagy iesmi ? :F

CHEVVALIER 69

(#570) fatal` válasza fateless (#564) üzenetére


fatal`
titán

Igen, 2 éves T-Mobile előfizuval.

(#571) Tristis


Tristis
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy ilyen kütyüm lesz, mert most kb. 10e Ft-ért megszerezhető magenta-lilafos szolgáltatónál.

Néhány kérdés:
- Játékokat hogy lehet kezelni azzal a fura középső gombbal?
- Billentyű mennyire megszokható? (Fiú vagyok érzéki újakkal :DDD )
- Egyéb hibája a cuccnak? (Hallottam, hogy rossz a külső hangszórója)

Előre is köszi a választokat!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#572) kp78 válasza Tristis (#571) üzenetére


kp78
addikt

Én második telefonnak használok egy ilyet, de nagyon szeretem.
Gombok megszokhatóak, a középső gomb alatt nem értem mire mondod, hogy fura.
Kihangosítva tényleg gázul szól, de nem is arra vettem, hogy az utcán kihangosítva zenéljek :DDD
Ha 10-ért meg tudod venni, akkor annyit szerintem mindenképpen megér.

(#573) niti


niti
aktív tag

Beszereztem végre én is egy ilyen csodát :) nagyon tetszik, hogy ilyen minőségi anyagokból van, szerintem nem gáz a kezelhetősége sem, bár igaz, hogy picit szokni kell a kicsi gombokat.
Viszont van nekem egy problémám: szeretném használni a készüléket néha- néha mobil tv-zésre is, ha már a díjcsomagom lehetővé teszi plusz költségek nélkül. De sajnos ha elindítom bármelyik csatornát, olyan szinten szét van esve a kép, és a hang is szaggat, hogy semmi értelme így az egésznek. Mit gondoltok, a készülék hiányossága okozza ezt, netán a hálózati lefedettség gyenge hozzá? Kérdeztem a t-mobil topicban is, de még nem kaptam választ.

(#574) nobika1


nobika1
tag

Nagyon jó telefon, nekem is ilyen van egy ideje. Szép, kicsi, bár a hangszóró lehetne nagyobb.

06-70-419-1638

(#575) niti


niti
aktív tag

Nos, 2 hét után úgy döntöttem, megválok a telefon garanciájától, és tettem rá új flash menüket :) valamint szoftvert is frissítettem, mert helyenként borzasztó lassan reagált. Sajnos ez nem is változott :( pedig többek között emiatt is váltottam a w580-ról, az is nagyon lassú volt. Úgy látszik, ezek a hasonló korú és kategóriájú SE-k mind ilyenek :( Vagy csak én jártam megint pórul?

[ Szerkesztve ]

(#576) kp78 válasza niti (#575) üzenetére


kp78
addikt

Az enyém T-s volt, amitől meg lett szabadítva, de semmi lassulást nem vélek felfedezni. :U
Mondjuk asszonypajti sem panaszkodott a korábbi W580-ra, hogy belassulna.
Bár nincs agyonpakolva mindennel, 1-2 giga zene a memóriakártyán, és kész.

(#577) niti válasza kp78 (#576) üzenetére


niti
aktív tag

Nekem csak egy 512-es kártya van benne. De azt nem hiszem, hogy csak nekem tűnne lassúnak... Esetleg a sok flash menü miatt lassulhat be?

(#578) kp78 válasza niti (#577) üzenetére


kp78
addikt

Sok flash menü? Egyszerre így is úgy is csak egyet tudsz beállítani, szerintem ez nem lehet probléma.
Mondjuk én nem használok flash menüt, mert nem jön be, hogy egy sorba kell végig lapoznom, ha vmit el akarok érni. Legalábbis nekem csak olyan flash menüm van.

(#579) kp78


kp78
addikt

Amúgy lehet vhonnan letölteni más fajta flash menüket? :U

(#580) csukszik16


csukszik16
csendes tag

fekete narancs szerintem szebb mint szürkébe és jó kis telo

(#581) niti válasza kp78 (#578) üzenetére


niti
aktív tag

Ahhoz, hogy a gyárin kívül más flash menüket is tudj használni, .swf fájlokat kell a teló belső mappaszerkezetébe másolni. Arra gondolok, esetleg ez vehet ki belőle :F
Egyébként itt vannak jók: [link]
És itt van leírás, hogyan kell csinálni.
Nem olyan bonyolult, mint elsőre tűnik, én is segítek, ha úgy döntesz, megpróbálod. :K

(#582) kp78 válasza niti (#581) üzenetére


kp78
addikt

:R a felajánlást, de ha ennyi energia befektetéssel jár, akkor szerintem hagyom.
Második telefonnak használom. Azt hittem ezekből is van olyan csak letöltöm, és kész fajta is :DDD
Nekem ami rajt van tetszene, de a menübe lépve az az 1 soros menü elrendezés nagyon nem jön be. :( Sokáig tart mire vmit megtalálok.
Az oldalon amit linkeltél a "Digitize Orbit & Floating" és a "BlackCarpet & Burbujas" pedig tetszene. :)

[ Szerkesztve ]

(#583) niti válasza kp78 (#582) üzenetére


niti
aktív tag

Ez úgy néz ki, hogy a "rátöltöm és kész" típusú dolog, az a téma (.thm), ami a hátteret, az almenük és a betűk színét, meg minden ilyesmit tartalmazza. Hogyha azt akarod, hogy flash menüd legyen, akkor kell a .swf, ami csak a főmenü kinézetét változtatja. Viszont emellé is kell a .thm, csak azzal együtt működik.
Általában, ha letöltesz valahonnan flash témát, akkor becsomagolva megvan mind a két fájl, csak rá kell másolni őket a telóra: Total Commanderrel (vagy amivel akarod ;) ) a thm-et, a JDF-fel meg az swf-et. Csak egyszer kell rászánni magad, hogy letöltsd a programokat, meg kibogarászd, mit hogyan kell csinálni, utána nem tart semmiből.
Nekem ezek tetszenek most: ez, ezek közül a bal oldali, és ez, mert olyan, mint az mp3 lejátszóm menüje :C
Egyébként nekem sem jön be az oldalra léptetős meüstruktúra. Pedig ez nagyon aranyos, de nagyon nehezen használható.

Szerk.: ismerős volt az avatarod... Egyszer már váltottunk p.ü-ket majdnem ebben a témában... :)

[ Szerkesztve ]

(#584) kp78 válasza niti (#583) üzenetére


kp78
addikt

Igen, jól emlékszel, már váltottunk pár pü-t korábban, ezen telefonnal kapcsolatosan. :))

(#585) niti válasza kp78 (#584) üzenetére


niti
aktív tag

Itt lentebb azt írtad, hogy már független a telefonod... Ha azzal megbirkóztál, egy flash menü csak nem fog ki rajtad :))

(#586) kanute


kanute
csendes tag

Hello!Sony Ericson W880i kisüttető kódját valaki tudja nagyon sűrgős lenne!!!iRJATOK Légyszi[B][/B]

(#587) kaller1 válasza kanute (#586) üzenetére


kaller1
veterán

kisüttető kódját :DDD :W

.::> <::.

(#588) kp78 válasza kaller1 (#587) üzenetére


kp78
addikt

Ez nagyon nagy :DDD

kanute
A SE telókat nem lehet kóddal függetleníteni, meg ez a téma itt amúgy is tiltott.

(#589) stangli


stangli
senior tag

W880nál tapasztaltatok olyat, hogy kikapcsol magától és ezt követően az akkuja túlmelegszik ennél a telónál? Arra lennék kíváncsi, hogy egyéni hiba vagy széria hiba ez a jelenség...

(#590) kp78 válasza stangli (#589) üzenetére


kp78
addikt

Én :N

(#591) stangli válasza kp78 (#590) üzenetére


stangli
senior tag

Sajnos nálam ez majdnem mindennapos, kikapcsol, vörösen ég hátul a led és pár perc után olyan meleg az akku, hogy tojást is lehet sütni rajta... :(((

(#592) mrlujoak válasza stangli (#591) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egyértelműen szerviz. Előbb egy házi szoftverfrissítés "kötelező" :) (SEUS) de hatástalanság esetén mindenképp szerviz.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#593) niti válasza stangli (#591) üzenetére


niti
aktív tag

Ez elég ijesztően hangzik. Nekem -lekopogom- még nem produkált ilyet. Viszont már kétszer is volt olyan, hogy írtam a böngészőben egy hosszabb megjegyzést, konkrétan hozzászólást ide a logoutra, és egyszer átváltott kisebb betűkre, aztan pár karakter után kikapcsolt...

(#594) stangli válasza niti (#593) üzenetére


stangli
senior tag

Akkor lesz ijesztő ha frissítés után is ezt fogja csinálni... most frissítettem SEUS-al, ha egy héten belül ismét eljátssza ezeket akkor megy szervizbe, ha az után is akkor sok választásom nem marad... pedig már megkedveltem a kis dögöt, nehezen válnék meg tőle.

mrlujoak: Thx.

(#595) niti válasza stangli (#594) üzenetére


niti
aktív tag

Neked volt sokáig a Motorola a kedvenc gyártód?

(#596) stangli válasza niti (#595) üzenetére


stangli
senior tag

Nem, Motorolám sem volt :)

(#597) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

A feleségem w880a is kikapcsol 1nap minimum 2x!Meg beszélgetés közbe elmegy a térerő,azt megszakad :F

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#598) kp78 válasza zsoltinnó (#597) üzenetére


kp78
addikt

Valószínűleg nem szoftveres a gond, de próbálj egyet frissíteni SEUS-sal, aztán pedig szervíz.

(#599) zsoltinnó válasza kp78 (#598) üzenetére


zsoltinnó
aktív tag

okés!megfogadom a tanácsod!köszi

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#600) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nekem is előjött ugyanez a hiba amit fentebb leírtak ,eleinte működött hogy kivettem az akkut és vuisszaraktam aztán már akkor sem kapcsolt be,és tölteni se lehetett,most várom mi lesz a vége a szervizelésnek...

(#601) Márky válasza Vicoo (#600) üzenetére


Márky
tag

milyen mem.kártya van benne? mekkora? és mennyire van telepakolva?

Azért kérdezem, mert az enyémben 4GB van, és ha 3.5Gb-nél több cumó van rajta, akkor kikapcsol magától random időközönként, beszélgetés közben vagy épp amikor pont csörög...

DE, ha kevesebb, mint 3.5Gb-nyi cumó van a kártyán, akkor simántökéletesen műxik.

(#602) Vicoo válasza Márky (#601) üzenetére


Vicoo
senior tag

1g,és még midig nem javították meg:(

(#603) Vicoo


Vicoo
senior tag

Ma visszakaptamelviuleg javítva,de ahogy bekapcsoltam,ismétr lefagyott. Azonnal visszavittem ,szóval most újabb két hét várakozás...

(#604) Márky válasza Vicoo (#603) üzenetére


Márky
tag

:(

majd írj, hogy mi volt a fejlemény...

(#605) Vicoo válasza Márky (#604) üzenetére


Vicoo
senior tag

Még semmi :(((

(#606) Vicoo válasza Vicoo (#605) üzenetére


Vicoo
senior tag

Mreggel kaptam SMS-t a Pannoiintól hogy még mindig nem készült el :W

(#607) Vicoo


Vicoo
senior tag

Még miondig semmi :((( :(

(#608) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nem mintha érdekelne valakit , de ma átvettem egy hónap után ,kb új a telefonom, csak a háza a régi. Azóta is megy szépen :D

(#609) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Kicsit belekötnék a topic címébe. Zenehallgatásra tudok jobb telefont is. Amilyen reklámot kapott régebben, többre számítottam. a zsebembe bepukkant a kijelzője... a hangerőgombot egy kész rémálom kezelni. Nekem nem jött be :F :(

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#610) lapartman


lapartman
tag

Használtan vettem 16-ért haveromtól, 1 évig használta kb. És 2,5 évet bírt ki, jó telefon volt! Csak nekem már nem töltötte az aksit, mert a csatlakozásnál nem érzékelte, csak ha forgattam a zsinórt. Most egy Xperia Rayem van. Megérte váltani.

(#611) bb.bocs válasza lapartman (#610) üzenetére


bb.bocs
őstag

hogy lehet narancssárga gombvilágitást csinálni? elvileg narancssárga és nem fehér nem?

(#612) quailstorm válasza bb.bocs (#611) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Narancsszínű fólia a billentyűzet alá.

(#613) TomPack válasza quailstorm (#612) üzenetére


TomPack
őstag

Szerettem, csak sajnos elromlott benne a hangszóró! Lehet még ilyet újonnan kapni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.