Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Petek válasza mrlujoak (#46) üzenetére


Petek
tag

''A külső megjelenést mindenki másképp ítéli meg. Az AF betuszkolására kíváncsi lettem volna.''

A D900-ba is belefért az AF, nem olyan nagy kunszt sztem

In vino veritas

(#52) AS


AS
félisten

D900? hoho, az 12-9mm slider de már felül multák U600 AL ami 10.9 mm lol.

Se 0 fejlödést mutat söt viszafejlödik, mig nokia és Samsung naprol napra jobb dolgokat rak a teloiba..
De még Moto is fejlödik. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#53) Levin01


Levin01
őstag

- 3G-t nem használok (nem is érdekel)
- penge annyira nem jön, inkább legyen kicsit férfiasabb egy teló
- autofókusz???????? :U
- amit el tudnék viselni belőle a W810i-mbe az a 320x240-es kijelző és ennyi

(#54) AMD Power válasza Petek (#51) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! Ha Samsung is beletudta rakni az AF-t akkor SE miért nem? :F

Maga a W880i tetszik külsőre de mivel a külsején kívül szinte semmi olyan nincs benne ami megfogott volna így én biztos nem veszek. Főleg nem a W800i után.

Ebben a telcsiben kicsit csalódtam de a K550i pótolta a bennem levő csalódottságot!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Maradnék én is a w810i-nél, ez botrányosan szar SE lett... :F

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#56) StoneBridge válasza AS (#52) üzenetére


StoneBridge
senior tag

D900 csúszkája vicc kategória szerintem, nyikorog-nyekereg, ráadásul a műanyag felület miatt érezni, hogy tapad az anyag, nem igazán csúszkál.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#57) AS válasza StoneBridge (#56) üzenetére


AS
félisten

Ez nem igaz , pár modelnél elöfordul de legtöbnél nem. Ezt igazolják D900 tulajok. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#58) _seth_


_seth_
veterán

Ez a teló egy kicsit motorola V3 szindrómás :D Azaz újnak új, fejlesztettek meg nem is :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#59) Levin01


Levin01
őstag

Mikor jön el az idő, hogy valós 320x240 felbontású videókat full screen-ben, zökkenőmentesen lehessen nézni egy ilyen telón?

(#60) StoneBridge válasza AS (#57) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Nem tom, többet nem próbáltam. D500 még rendesen csúsztatható volt.
Egy ilyen prémium kat. mobilnál azért gáz, lehetne jobb anyagból, nem?

Na mindegy, azért említettem meg, mert N 8810 és SE W850i csúszkája jött be eddig a legjobban és ahhoz próbáltam hasonlítani.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#61) bobace


bobace
őstag

Igy sokáig nézve már megtetszett a telefon, de a rádió egy olyan dolog, ami miatt biztosan nem fogom lecserélni erre a jó öreg w800-at. Ekkora köcsögséget... :(((

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#62) Zoltanfi válasza Levin01 (#59) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Pl a 6280 képes erre és még sorolhatnám hány Nokia és Samsung modell..

(#63) AMD Power válasza StoneBridge (#56) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt a vicc kategóriát te honnan vetted? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64) ByB válasza Levin01 (#59) üzenetére


ByB
addikt

Ez az idő már elérkezett, hogy csak két példát említsek, a családban található mindkét SE 320x240 készülék képes erre: W850i és P990i. ;) A lényeg az optimalizáláson és tömörítésen van.

(#65) Levin01 válasza ByB (#64) üzenetére


Levin01
őstag

ÉS w810i-nél elérehető, hogy menjen?

(#66) ByB válasza Levin01 (#65) üzenetére


ByB
addikt

Nah itt kezdődnek a problémák, ugyanis a W810i kijelzőfelbontása 220x176 pixel - [link] - így ne csodálkozz, hogy szaggat 320x240-ben. Használj Allok Video to 3GP Converter programot, megfelelő beállításokkal és tökéletes lesz! :R

(#67) evR válasza Zoltanfi (#62) üzenetére


evR
aktív tag

Végre lenyugodtak a kedélyek, akkor most minek jössz fel egy ilyen kérdéssel?

Atlantis

''...trend a lelke mindennek...''

(#68) Atlantis válasza evR (#67) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó volna befejezni ezt a Nokia vs. Samsung vs. Sonyericsson témát.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#69) mrlujoak válasza Atlantis (#68) üzenetére


mrlujoak
veterán

SonyEricsson, vagy Sony Ericsson, de semmiképpen sem Sonyericsson!
Ha a másik kettő megy, ezt is pontosan írd le! :(

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#70) evR válasza Atlantis (#68) üzenetére


evR
aktív tag

teljesen nem értek veled egyet. nem engem kellett volna kimonderálni, hanem az illetőt.. akkor nem lett volna az én hsz-em se. mind1.

''...trend a lelke mindennek...''

(#71) AMD Power


AMD Power
titán

Megjött! :B Nekem nagyon bejön! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#72) AMD Power


AMD Power
titán

Lehet, hogy ismét megkövezés áldozata leszek a gyártó rajongótábora részéről, de szerintem ezek a billentyűk használhatatlanul kicsik.

Én leteszteletem az SMS részét, de azon kívűl ,hogy furcsa volt a W800i után jól tudtam használni pedig nincs kis ujjam. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#73) AMD Power


AMD Power
titán

Kicsit furcsa a lejátszó része , de nem rossz. Az viszont elég gáz ,hogy a W800i szebben szól! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#74) czipaocsi válasza AMD Power (#73) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

na ez érdekelne :D
miben jobb? dinamikusabb? tisztább? hangosabb? mélyebb? ütősebb? vagy mi? :F

Róma... Gondolák...

(#75) AMD Power válasza czipaocsi (#74) üzenetére


AMD Power
titán

Egyáltalán nem hagosabb a W800i csak szebben szól. A W880i-nek olyan furcsa doboz hangja van. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#76) tween válasza AMD Power (#75) üzenetére


tween
őstag

Külső hangzásra gondolsz?

(#77) AMD Power válasza tween (#76) üzenetére


AMD Power
titán

Természetesen igen. Füllessel nem teszteltem még!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#78) joshua7


joshua7
veterán

Ez csalódás.. :( Forma, gombok, rádió, kamera... szinte minden.

Semper Fi

(#79) AMD Power


AMD Power
titán

Nem szeretnék ingyen reklámot csinálni a cégnek, de már kivan rakva a falra a W880i! Így ha valaki kiváncsi rá megtudja nézni azt (Meg a K550i-t is).

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#80) mrlujoak válasza joshua7 (#78) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Akkor ez a készülék nem a te készüléked lesz...
Bár ha minden csalódás rajta, akkor neked milyen lenne a megfelelő?
Tényleg kérdezem.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#81) joey04 válasza joshua7 (#78) üzenetére


joey04
titán

A forma az hihetetlenül gagyi...
a gombokról nem nyilatkozok amíg nem próbáltam ki de előzetesen az a véleményem h csúnyák de szvsz használhatóak
a rádió az egyenesen szégyen...lehet h ez az én hülyeségem de nálam eddig az SE a hihetetlen jó rádió miatt(is) volt a kedvencem de ez...
a kamera meg... jó nem kell ide K800 kamera de azért akárhogyis az elvileg legfejlettebb W-telóba egy K750 kamera nem lenne nagy elvárás...
ha korlátlan pénzügyi lehetőségeim lennénak és w-szériás telót kéne választanom akkor se kéne ez hanem inkább egy W800...

ez a teló 10/5 maximum...

[Szerkesztve]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) AMD Power válasza joey04 (#81) üzenetére


AMD Power
titán

A AF hiánya illetve a FM rádió valóban fájó pont. Nekem főleg az AF! DE egyébként nincs ezzel a telefonnal semmi baj!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#83) Takashi


Takashi
aktív tag

Első voltam, aki azt mondta, hogy ez a telefon nem egy nagy cucc. Ehhez képest ma kézbe vettem, és olyannyira megváltozott a véleményem, hogy egyből el is hoztam. A gombok nem vészesek, sokkal kezelhetőbbek, mint mondjuk a W950i esetében. A kamera ugyan fixfókuszos, de 1) nem csinál olyan rossz képet 2) VÉGRE nem tűnik ki a hátlapból, hanem szépen megbújik, feltűnő feliratok, tükör, mobilfény nélkül. Ezt már régóta kerestem mobilban, de eddig nem találtam. Telefonáláskor a hangminősége jó, talán kicsit lehetne hangosabb. A kijelzője DURVÁN kontrasztos és egyszerűen gyönyörűen éles képet ad. Némely samsung csúcsmodellben láttam eddig hasonlókat. A menü egyelőre még kis késéssel reagál, lesz mit gyorsítani rajta következő firmware-ekben. Nekem nagyon kézre áll, állati könnyű és az ezüst színe miatt még elegáns is - ami azért eddig nem volt a walkman modellekre jellemző. Lényeg, hogy amire nekem kell, megfelel, örülök, hogy azt mondhatom: felülbírálom az első hozzászólásomat. :)

七転八起

(#84) AMD Power válasza Takashi (#83) üzenetére


AMD Power
titán

Végre valaki megvilágosult! ;)

Egy fotóról nem lehet képet kapni egy telefonról. Úgye mennyire más volt már élőben? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85) czipaocsi válasza AMD Power (#77) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

ja külső hangzás...végülis penge vagy mi, nem fér el olyan minőségű/méretű hangszóró.
Egyébként meg ki nem sz@rja le a külső hangzást??? :DDD ;) a lényeg h fülessel jól szóljon!

Róma... Gondolák...

(#86) AMD Power válasza czipaocsi (#85) üzenetére


AMD Power
titán

Ez is igaz! Bár szerintem ennyi pénzért szólhatna jobban is ez a telefon. Az szerintem elég gáz ,hogy egy 1,5 éves első kiadású Walkmen mobil szebben szól.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#87) joshua7 válasza mrlujoak (#80) üzenetére


joshua7
veterán

A jelenlegi telóm (w850) + az előző (w810) kamerája. Vagy valami 3mpx-es AF-es csoda. :)

Semper Fi

(#88) blueye válasza joshua7 (#87) üzenetére


blueye
veterán

Na ilyen nincs.
Ezért van most nekem is w850.

(#89) mrlujoak válasza joshua7 (#87) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hát igen, ilyen koncepcióra még várnod kell.
Ha nem lenne a zene - gondolom - ilyen fontos, akkor Samsung D900-ra voksolnék a helyedben...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#90) blueye válasza mrlujoak (#89) üzenetére


blueye
veterán

Nem véletlenül volt a d900 nálam is a kosárban.

(#91) joshua7 válasza mrlujoak (#89) üzenetére


joshua7
veterán

De fontos... vagyis a legfontosabb. ;)

Semper Fi

(#92) Takashi


Takashi
aktív tag

Csak egy érdekesség: tegnap előszedtem a HHMK-t (Hitelesített Hosszmérték Megállapító Készüléket, más néven vonalzót...) és megmértem a vastagságát(?). Nos, a 9,4mm valóban helytálló, de ebbe még azok a kis mikorpöckök is beletartoznak, amiket azért raktak az alájára, hogy ne karcolódjon a hátlap (mint pl. M600-nál, W950-nél). Azokat leszámítva a készüléktest csupán 9mm ''vastag''. Nem semmi. :R Azt hittem, ez még jó ideig a Samsung privilégiuma marad - tévedtem. :)
A készülék hangszórója valóban szörnyű - az egyik legrosszabb, amivel valaha is találkoztam. Ha valaki arra akar venni egy walkman mobilt, hogy fülhallgató NÉLKÜL hallgasson rajta zenét, nos az kerülje el ezt a modellt messzire. Csengőhangnak jó ez a hangszóró, másnak sajnos nem. Viszont! Fülessel nagyon komolyan szól, az alapján valóban megérdemli, hogy a walkman sorozat tagja legyen. Kipróbáltam egy Nokia BH-501-essel is, és atom! Überbrutál basszus, nagyon ott van. :C
Összességében, eddig tetszik a teló. De furcsa készülék, mert TÉNYLEG élőben kell látni, hogy az ember hiteles véleményt formálhasson róla.

七転八起

(#93) Takashi


Takashi
aktív tag

Még egy apró érdekesség:
Tegnap eladtam azt a telefonomat, aminek ez vette át a helyét (N91), a vevő srác megnézte a W880i-t, és megkérdezte, hogy nem akarom-e inkább ezt eladni neki? :DDD

七転八起

(#94) joshua7 válasza Takashi (#93) üzenetére


joshua7
veterán

És miért nem adtad el? Biztos jól lehúzhattad volna. :DDD

Semper Fi

(#95) AMD Power válasza Takashi (#93) üzenetére


AMD Power
titán

Látnád néhány vásárolók/nézelődők fejét mikor meglátják a W880i-t! ;)
Hiába nincs AF meg FM rádió akkor is sikerre van ítélve a telefon!!

Sok embert az nem érdekli , hogy ez meg az nincs benne!
Főleg ha lesz feketében is abból még többet fognak elvinni!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#96) joshua7 válasza AMD Power (#95) üzenetére


joshua7
veterán

Mint a Moto v3. Kőbunkó, de vitték mint a cukrot.

Semper Fi

(#97) AMD Power válasza joshua7 (#96) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen! Eladtam belőle egy párat az biztos!

De ez a telefon még szép is! Már alig várom ,hogy legyen nekünk feketében is! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#98) Takashi válasza AMD Power (#97) üzenetére


Takashi
aktív tag

Láttam feketében, de az eleganciáját a teljes narancssárga hátlap totálisan agyonvágja. Eredetileg én is feketében akartam megvenni, de amikor megláttam, úgy voltam vele, hogy na neeeeeee :Y :))

七転八起

(#99) nemma válasza Takashi (#98) üzenetére


nemma
addikt

Mi köze van a walkman-nek az eleganciához? Pont hogy fiatalos és extravagánsnak kell lennie. Olyan is ;)

(#100) AMD Power válasza nemma (#99) üzenetére


AMD Power
titán

Az ''elegáns széria'' inkább a K sorozat! De ettől függetlenül elég komolyan néz ki a telcsi!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.