Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) AMD Power válasza SJO72 (#400) üzenetére


AMD Power
titán

Ma már nagyon jó vétel a W880i. Szerintem bátran vedd meg.

(#402) kaller1 válasza SJO72 (#400) üzenetére


kaller1
veterán

Már kb. fél éve ilyet használok.Kontakthibával még nem találkoztam.Az akkuja nagyon jól bírja,még sztereó BT hangátvitel esetén is(én így használom zenehallgatásra).Szerintem nem csalódnál benne,megveheted bátran... :)

.::> <::.

(#403) nemma válasza SJO72 (#400) üzenetére


nemma
addikt

Én is csak dicsérni tudom, nagyon rendben van a telefon, az anyaghasználat példás és a zenelejátszó képességei is meggyőzőek! Egyedül a külső hangszóró gyengécske, de hát Walkman telefont fülhallgatóval illik használni! ;)

(#404) nancsik


nancsik
tag

Hali.2 teló között vacilálok. K770 vagy W880i? :W Most akkor az a helyzet hogy a K770 nem csinál jobb képeket mint a W880i?Hiába a 3 mp?És melyiknek nagyobb a kijelzője?Ti melyiket választanátok?Köszi a válaszokat elöre is :R

nancsik

(#405) LOCOTUS


LOCOTUS
csendes tag

Nekem nem ilyen van de az egyik haveromnak igen.A hangszóró brutál rossz, ha nem tudnám hogy milyen dal megy sose találnám ki. A kilyelző se valami jó, piros helyett narancssárgát jelenít meg,és hasonlók.Szóval többet vártam volna. :((

LOCOTUS

(#406) nemma válasza nancsik (#404) üzenetére


nemma
addikt

Hát, én a W880i-t választanám,már csak azért is, mert szerintem tök jól néz ki+jó még a zenelejátszója és Walkman fülest kapsz hozzá.

Ha viszont annyira nem fontos a zene, akkor jó a K770i is, természetesen jobb képet csinál, mint a másik, de mondjuk a K800i szintjét már nem éri el... A kijelző fizikai mérete a K770i-nek nagyobb, a felbontás viszont ugyanaz.

Szóval nem tudom. Valószínűleg egy K770i-vel és egy HPM-70-nel jársz a legjobban:)
Bár attól függ, melyikhez mennyiért jutnál hozzá...

(#407) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy kérdés:

kiesett a kezemből szegénykém, és (ha szemből nézzük) a jobb alsó részén az előlapnak (az egyetlen rész, ahol műanyag és nem fém!) a sarkán kitörött egy kis darab, elég idegesítő, félek, h kosz, szösz, bármi bemegy...

Benn voltam az SE szervízben a vectendben, ott azt mondták, h 10k az előlapcsere... Egy újonnan 40k-s telefonon...

Van valami tippetek, h olcsóbban hol lehetne megúszni?!

Még másfél év gari van a készülékre, független... :(((

köszi

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#408) bAtt001


bAtt001
addikt

Nemrégiben nézegettem egy bizonyos szolgáltatónál az árlistát és megdöbbenve láttam hogy mennyire lement ennek a telefonnak az ára. Na mármost azt szeretném megkérdezni hogy ez minek köszsönhető?
Komolyan elgondolkoztam h megérné-e lecserélni a most már elégé öregecske Nokia 5200-t. Kiváncsi lennék mások véleményére is a telefonnal kapcsolatban és hogy megérné-e a csere.
Volt már tapasztalatom Walkman mobillal és akkor is éreztem h zenehallgatásra nem kel jobb telefon mint a Walkman. Elsősorban zenehallgatásra kellene nekem a telefon + az alap funkciók.
Köszönöm előre is!

(#409) --Nozbert-- válasza bAtt001 (#408) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Az apró kijelző,az FM-rádió kihagyása,és a borzalmas kihangosító szerintem nagy hiba ennél a modellnél,de ha Neked tetszik és nem zavarnak ezek a hibák,akkor ajánlom.
Az ára meg szerintem természetes,hogy lement,márciusban már 2 éves lesz ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#410) bAtt001 válasza --Nozbert-- (#409) üzenetére


bAtt001
addikt

Köszi a gyors választ. Amit még kifelejtettem a kérdésemim közül :) :
Az akkumulátor mennyi ideig bírja kb olyan napi 30-40 perc zenehallgatás mellett?
Térerővel vannak-e gondok ? és h telefonálásnál vannak-e olyan zavaró tényezők mint pl naon halk vagy éppen recsegős hang?
Nekem így tettszik a telefon, amiket leírtál hibáinak nekem nem lényeges dolgok, csak a zene szóljon normálisan headsettel.

(#411) --Nozbert-- válasza bAtt001 (#410) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Napi 30-40 perc zenehallgatás és átlagos beszélgetés mellett 3 nap,ha csak telefonálsz vele,és a kijelzőt nem tekered maxra és leveszed a 3G hálózatról,akkor 4 nap.
Térerő és hangminőség jó.

/\/0zb3/27

(#412) rhen


rhen
senior tag

ma volt a kezembe egy nokia 5310, belehalgattam és hát nem győzött meg. ugyanazt a fülset használtam, mint a jelenlegi sony mp3 lejátszómhoz, de nem volt az igazi. Ennek a telefonnan jobb a hangzása? vagy úgy általában a walkman telefonoknak. persze gondlom alapból rávágjátok, h jóhogy jó, walkman.
de lehet a telefonos walkman annyira nem jó, mint az igazi, vagy tévedek?

(#413) nemma válasza rhen (#412) üzenetére


nemma
addikt

Szvsz csak a füles volt gyenge, amivel próbáltad. A W880i-hez gyári tartozékként jár egy elég ütős HPM-70 headset, amivel elég jó hangzást produkál a cucc. Nekem volt és nagyon szerettem!

(#414) rhen válasza nemma (#413) üzenetére


rhen
senior tag

mondom, ugyanazzal a fülessel használtam mint amivel a sony mp3 lejátszóm, de ahhoz képest laposabb volt a hangja vagy mi. hiába játszottam az eq-val. szal a füles nem szólt bele a dologba.

(#415) nemma válasza rhen (#414) üzenetére


nemma
addikt

Ja, bocs, elkerülte a figyelmemet :)
Nekem nem volt sosem Sony MP3-am, de mondom, a W880i szerintem szép tiszta hangzást produkál.

(#416) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék afelől, hogy ebben a készülékben hány darab sms tárolható? Mert 100-at írnak ebben a tesztben de mondjuk már a w610/k800 telókban dinamikus ez! És sztem ebben is annak kéne lennie! Illetve azt kérdezném, hogy erre a T-mobile-os szériára mit mondtok? Mert ált az ilyen olcsóvá tett SE cuccok minőségben romlanak(bár ez fém, ezen nem lehet mit elrontani :) ) A másik még:A T-s verzióban van flash menü?
Thx a válaszokért!

when the sun shines, we'll shine together

(#417) Ricardo válasza mexicanraven (#416) üzenetére


Ricardo
félisten

Nincs flash menü a szolgáltató függő telefonokban. A minőség nem rosszabb szerintem.

(#418) --Nozbert-- válasza mexicanraven (#416) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Tényleg romlanak. Se a K550en,se apám K800-a nem hozza azt az eredményt fotóban,mint amilyet a független darabok.

/\/0zb3/27

(#419) Ricardo válasza --Nozbert-- (#418) üzenetére


Ricardo
félisten

Anno a K750-él volt ilyen probléma, de a mostani K800i-el nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#420) mexicanraven válasza Ricardo (#419) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Thx! Bár egy kicsit szomorúvá tesz de akkor is ez kell! Aki tudja, hogy dinamikus e az sms tárolása az még szórhatja az infót! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#421) zolikaDB válasza Ricardo (#419) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekünk is volt 2 db t-mobile-os, uccsó szériás K750-esünk! Se a képminőség, se az összeszerelési minőség nem volt olyan, mint a korai (akár szolgáltatófüggő) telefonokban!
DE: flash menü a w810-ben jött ki! Akkoriban volt nekem is, meg egy haveromnak! Az enyém független volt, volt benne flash, a menük rezegtek, ha rákattintottam! A haveré t-s volt, de az övé nem rezgett, viszont volt benne!
Másik: w300 - ismerős vodás példányában volt flash, rezgett is! T-s ben nem volt flash téma se...
Ezért érdekelne engem is, h a t-mobile-os w880-ban van-e flash téma, és esetleg rezeg-e?
Illetve, ha nincs, rá lehet-e tölteni?

(#422) --Nozbert-- válasza zolikaDB (#421) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A Vodás W880-ban van flash menü egyes Profiloknál,a T-sben nincs.
Egyébként flash téma volt már a W550-ben is,de arra nem emlékszem volt-e a szolgáltatóknál...

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#423) mrlujoak válasza --Nozbert-- (#422) üzenetére


mrlujoak
veterán

A T-s W880i-ben is van flash, pl az Orange Bubbles témánál, menücsere, és rezgés, emellett az Orbit téma és a Magenta ami formál még.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#424) mexicanraven válasza mrlujoak (#423) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Uh thx az infót Mrlujoak!! :C :R

when the sun shines, we'll shine together

(#425) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Az élet apró örömei, mexikói holló :DDD
Thx mrlujoak!

(#426) mexicanraven válasza zolikaDB (#425) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Így van! Bár enélkül is a w880 lenne a nyerő! De ez még rátesz egy lapáttal! :DD

when the sun shines, we'll shine together

(#427) zolikaDB válasza mexicanraven (#426) üzenetére


zolikaDB
veterán

:DD
Mondom én!

Apropó:
strapabírósággal mi a helyzet? (gondolom fém, tehát jó...) Hátlap nem nyiszorog?
Akksi zene mellett mennyit bír?
Nálatok a headset mennyi idő után adta meg magát?
SMS memória tényleg 100 v dinamikus a belső memória keretéig?

Thx mindenkinek a segítségért!

(#428) roly7


roly7
tag

Halihó.
most nézegetem ezt a telót a T-nél most nagyon jó áron van 22k egy k750i-t cserélnék egyetlen dolgot nem tudtam sehonnan kivadászni h van e benne világítás ha valaki tudja annak megköszönném az infót.

(#429) Viktor0610 válasza roly7 (#428) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit értesz világítás alatt? :U

Amennyiben a fényképező melletti LED jelenlétét, az nincs benne.

Samsung Galaxy A54

(#430) roly7 válasza Viktor0610 (#429) üzenetére


roly7
tag

Hát a k 750i-ben van egy olyan funkció h világítás és igen a fényképező melletti LED világit. Akkor ezek szerint ebbe nincs ilyen lehet h csak engem zavar de sokszor amikor "hosszabb" volt az út hazafelé bizony jól jött , de vaszleg ettől függetlenül meglesz a csere.

(#431) Viktor0610 válasza roly7 (#430) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Véleményem szerint a kijelző fényereje is használható erre, még ha nem is olyan "hatásfokkal", mint a LED.

Samsung Galaxy A54

(#432) roly7 válasza Viktor0610 (#431) üzenetére


roly7
tag

Hát jobb híján az lesz :) mert élőben még ugyan nem láttam w880i-t de megtetszett.Neked ilyen telód van vagy volt esetleg?

(#433) Viktor0610 válasza roly7 (#432) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs, nem is volt, nem is lesz.
Nem rajongom a Sony Ericsson telefonokért, bár ár/érték-arányban, illetve akkumulátor-kapacitásban jobbak a konkurens márkáknál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#434) roly7 válasza Viktor0610 (#433) üzenetére


roly7
tag

Értem. Kösszi a segítséget.

(#435) đe$|re válasza roly7 (#434) üzenetére


đe$|re
senior tag

Üdv!
Ha van bármilyen kérdésed akkor szólj. Jelenleg 1,5 éve vagyok boldog tulajdonosa ennek a mobilnak. :B :DD :DDD

(#437) AMD Power


AMD Power
titán

Függetlenűl 29990Ft-ért 2 év garival nem rossz nem? Lehet ,hogy kéne vennem egyet. :B

(#438) đe$|re válasza AMD Power (#437) üzenetére


đe$|re
senior tag

Hát ha függetlent akarsz....akkor ennyiért már nagyon megéri ;) :B

[ Szerkesztve ]

(#439) Dave™ válasza đe$|re (#438) üzenetére


Dave™
nagyúr

Magentánál az arany nagyon megéri 22-ért. Egyik másik színben sem tetszik, viszont aranyban annyira elegáns, hogy nem igazán lehet mérni semmihez sem. Eddig a 6500 Classic bronz volt az etalon külsőre, de ez üti. A hpm-70 egyébként sajnos egyáltalán nem egy nagy szám, a sima alap SE headsethez képest persze, valóban, de akinek lehetősége van rá, nézze meg mennyivel szebben szól egy Sennheiser CX300-al. A hpm-70-ből hiányoznak a magasak, a közép meg olyan doboz fíling, a mélyek sem olyan szépek mint a CX300-nál. A gond annyi, hogy a CX300 hosszú zsinorú, így marad a CX400, ami másfélszer annyiba kerül (12e). De a hangminőség ég és Föld... Amúgy a telefon hangminősége több mint jó, egyszerűen hibátlan.

(#440) zolikaDB válasza đe$|re (#435) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hali! Öcsém w880-a egy hét után szétfordult - semmi hang, megnémult. SEUS se segített. Bevittem t-hez, fel Pestre, ma érkezett meg. Alaplap hibás lett!
Erre nézem, h fóliás - hát kicserélték a burkolatot, sehol t-mobile felirat, eredeti walkman matrica :DD
De: megvannak benne az ikonváltós flash témák, viszont, nem vált ikont és nem rezeg! Ez miért lehet??? Esetleg el tudnád küldeni ezeket? (csak azért mondom, mert eddig váltott ikont, meg rezgett is)
Segítségedet előre is köszönöm!

(#441) máyköl


máyköl
veterán

Jó a teló, csak a kijelző lett kicsi... :(( Egyébként a tudása nagyon jó. :DDD

(#442) máyköl


máyköl
veterán

dupla volt

[ Szerkesztve ]

(#443) zolikaDB válasza zolikaDB (#440) üzenetére


zolikaDB
veterán

Valaki segítség?

(#444) mrlujoak válasza zolikaDB (#443) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hát, akkor szépen összekutyulták a dolgot.
Tényleg jól emlékszel, a T-s W880i-nél működnek a flash dolgok, rezeg, ikont vált stb.

Én megpróbálnék egy mastert resetet, majd SEUS-szal egy szoft frissítést.

Ha ezek után sem megy, akkor be kellene vinned egy T kirendeltségbe, és megkérdezni, miért ilyet kaptatok.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#445) zolikaDB válasza mrlujoak (#444) üzenetére


zolikaDB
veterán

Azért nem vergődünk, mert:
1, itthon, amikor elment a hang, volt master reset, majd SEUS - el is tűnt a rezgős téma
2, amikor bevittem a t-hez, azt mondták pár óra múlva, h frissítik, de a gép nem ismeri fel, úh megy Pestre
3, amikor megkaptam, gondoltam, Pesten is az sw frissítéssel kezdik, és kap szép rezgős t-s témát
4, nem kapott, de mivel zenélni vettük, nincs kedvem hurcolászni, jó ez így is, csak rákérdeztem (ui elég jól moddolhatók ezek a telefonok :DDD , mármint a SE-ok)

(#446) zolikaDB válasza zolikaDB (#443) üzenetére


zolikaDB
veterán

UP!

(#447) Dave™ válasza zolikaDB (#446) üzenetére


Dave™
nagyúr

Itt vannak az eredeti Walkman témák, köztük a flashesek is.

Üdv.

(#448) zolikaDB válasza Dave™ (#447) üzenetére


zolikaDB
veterán

THX ;)

(#449) zolikaDB válasza Dave™ (#447) üzenetére


zolikaDB
veterán

Áhh, mint halottnak a csók... Downgradelni kéne a software-t :S

(#450) Dave™ válasza zolikaDB (#449) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem asszem mentek a T-s W880-al, de lehet rosszul rémlik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.