Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Takashi


Takashi
aktív tag

Hát, nem rossz, de annyira beharangozták ezt a telót, hogy többet vártam volna tőle. Elég gáz, hogy a W810i meg a W900i után egyszerűen ''elfelejtenek'' autofókuszt tenni a walkman-telókba. Jó, persze, érthető, a Cyber-Shot miatt, de ez akkor is egyszerű sz*rrágás... A rossz minőségű külső hangzás meg az extravékony mérettel együtt sem megbocsátható - illene legalább hangzásilag alátámasztani azt a WALKMAN nevet. Továbbá szvsz külsőleg sem olyan hihetetlen nagy durranás. Egy szó mint száz: tudná ezt jobban is csinálni az SE.

[Szerkesztve]

七転八起

(#2) Bibby


Bibby
addikt

''A készülék menüje a szokásos Sony Ericsson kontra Live! változat.''

Ezt azért nem mondanám, így hogy csak a böngészőikon van lecserélve igazán nem szemetszúró.

A készülék elég felemás, a formáján kívül sok újat nem ad...

Ελευθερια η θανατος

(#3) Athos07


Athos07
senior tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy a hangminőségről nem igazán esett szó? Már a kontakthibán kívül.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#4) Bibby válasza Athos07 (#3) üzenetére


Bibby
addikt

Gondolod van bármi különbség ezek között a walkmanek között? Egy hangchip van, azt szerelik mindegyikre.

Ελευθερια η θανατος

(#5) dbius


dbius
veterán

Tömören: Nem tetszik.... :(

(#6) Mac!


Mac!
aktív tag

Az akku miatt :R
De összhatásban nem győzött meg. Jelenleg az ára kb duplája a W810i-nek, ilyen nagy induló különbségnél szerintem még fél év múlva is jobban meg fogja érni a W810i, ha kapható lesz még akkor. :(

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#7) Atombalu válasza Mac! (#6) üzenetére


Atombalu
senior tag

Vicc, hogy még mindig nem tudom mire fogom cserélni a W810i-met, annyira szar a kínálat :D /n95 mondjuk nem rossz/

iPhone 5

(#8) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Gratula a kijelzőfotókhoz!! Készül a Walkman téma ;)

(#9) xuldar válasza Atombalu (#7) üzenetére


xuldar
őstag

Minek akarod cserélni, ha az is jó? Ha meg nem tetszik, akkor miért nem cserélted már le másra?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10) Polacheck válasza Bibby (#2) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Jól megfogalmaztad. Valahogy végig olyan érzésem volt a teszt alatt, hogy a formán kívül semmi újat nem mutat a telefon. Támaszkodtak a jól bevált sablonokra, csak megdobták egy új designnel.

less qq more pewpew!

(#11) legiaap


legiaap
nagyúr

Lehet,hogy penge,de zenében nem...
:DD :DD :DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

AF hiánya szerintem bűn! :(

(#13) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Ezek a fotók.. Itt aztán van részletvesztés. Amikor bejött a 6280 1 éve, mindenki azt pampogta, hogy túl erős a zajszűrés a fotókon.. És itt mi van? Itt még 50%-on is tiszta paca minden. A 6280-nál 50%-on már nem látszanak a pacák. Az Se kajakra visszafelé fejlődik..

(#14) rumos14


rumos14
nagyúr

hát ez nagyon gyengusz. ez egy divattermék. ennyiért már ezerszer inkább egy okostelefont, legyen az szimbis vagy vindózos.

(#15) blueMerle


blueMerle
veterán

Hatalmas csalódás. Ez visszafejlödés, a 3g-n és a kijelzön kívul, ami manapság már igazán elvárható felbontású, semmi újat nem hoz...söt...

A rádió pedig...pfff...a köv. walkman teló már olyan lesz, hogy a zenéket is csak online lehet megvásárolni? Háromgén? :W :O

(#16) DarkByte


DarkByte
addikt

Nagyon kár hogy az SE elrontja az eddig felépített pozitív önképét azzal hogy elkezdi ezt a Cybershot-ba jobb kamerát, Walkman-be jobb lejátszót hülyeséget. Miért nem lehetett a K750i/W800i vonalon tovább haladni :F Ezen felül a régi billentyűzetet sem értem miért kell piszkálni. Egyedül a joy volt kényes darab, azt lecserélhették volna egy olyan négyirányú navi gombsorra mint a k610i estében. Ezt a rendszertöltő csatlakozót sem értem miért kell oldalra rakni azon felül hogy így minden kihangosítót lehet cserélni (arra sem lehet hivatkozni hogy így a fülhallgató csatlakozóval együtt jobban elfér a zsebben, mert sztem a pipa alakú csatlakozó az eredeti felállásban sem zavaró). E helyett a dolgok helyett dolgozhattak volna a jobb videólejátszáson és felvételen, meg jöhetett volna egy HSDPA. :W

A netes rádióhallgatással meg marhára nem volna gond, ha lehetne kapni korlátlan mobilnetet kishazánkban (már régen ezt tenném). :O Így legalább annyira kihasználatlan dolog lesz, mint a PlayNow netes zenevásárlós menüpont.

De jól kirinyáltam magam :D

(#17) Petek


Petek
tag

Ez most akkor miben is jobb a W810i-nél? :F
Sztem nagyon ronda, és rengeteg a hibája: kamera, rádió, gombok... Kíváncsi lennék egy statisztikára majd 1 év múlva hogy vajon hányan cserélik le a 810-est ilyenre, illetve hány új vásárlót köszönhetnek majd ennek ( persze lehet hogy divatból majd megveszik páran )
A teszt alapján nem vártam volna a végére a tetszett ''bélyegzőt''
Régen nem csalódtam ekkorát mint most, pedig nagyon szeretem a SE-t a Z600-as óta.
Azért az aksikapacitását :R elcsrélném a mostani telóiméval, de mást nem

[Szerkesztve]

In vino veritas

(#18) blueMerle válasza Petek (#17) üzenetére


blueMerle
veterán

Miben jobb?
- kijelzö 240x320
- 3G


Mindezek ellenére sok a visszalépés.

(#19) kowk


kowk
tag

Nekem tetszik.

Mivel w950i-t nem lehet kapni a magentanal ezert kenytelen leszek ilyet (felteve ha 2007ben felkerul az arlistara :U ). Regota szemezgetek wm modellel, de w950i-n kivul a tobbi nem jott be, ez vallalhatonak tunik. nagyon cinkes, h e61-el telefonalok es siroccoval hallgatok zenet (foleg, h ruhellem a nokiat)

(#20) blueMerle válasza kowk (#19) üzenetére


blueMerle
veterán

LOL. Ne haragudj de nem hiszek neked. Akinek telik E61-re és Scirocco-ra, az nem fog ''akciósan'' telót venni :))

(#21) evR válasza blueMerle (#20) üzenetére


evR
aktív tag

osztom a véleményed! :R
siroccoval zenéthallgatni?? :C
egyébként ha tényleg ennyire jól megy neked, akkor miért nem veszel nagyon jó mp3 lejátszót? 100E HUF-ért biztos találsz jót. ha már ennyire jól megy.. :C

''...trend a lelke mindennek...''

(#22) fateless


fateless
veterán

A külseje nekem is tetszik. A gombok hibájával nem értek egyet, nekem böszme egy kezem van, de megy a nyomkodása, persze nem körömmel, hanem ujjbeggyel. Sztem ez hamar megszokható. Viszont engem teljesen kiborít az EDGE hiánya. Pápán lakom, itt nincs - és nem is lesz egyhamar - 3G, ebből kifolyólag csak az EDGE marad szélessávnak. A SE meg rendszeresen kihagyja ezt a feature-t. (OK, pl 810, 550 tudja) Viszont eddig sem voltam elájulva a tudásától, most meg még kevésbbé... Összességében divatmacák és kölykök ideláis telfonja lesz, bőven fogy majd belőle, de a 800-as zenefont soha nem fogja megközelíteni sem. Most már tényleg várom a SE-tól a durranást.

Az E61-ed nem eladó?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) AMD Power válasza kowk (#19) üzenetére


AMD Power
titán

Külsőleg nekem is tetszik! De az én 1,5 fél éves ''fejlesztésű'' W800i-ben van 2MP AF-s Kamera!! :(

(#24) DarkByte válasza AMD Power (#23) üzenetére


DarkByte
addikt

És annak sokkal részletgazdagabb képe is van. Ez olyan, mintha az egész képre rányomtak volna egy festménnyé tevő szürőt.. Okés, legyen benne ilyen is (azoknak akik totál nem akarnak foglalkozni azzal hogy egy jó képhez jó környezetet és beállítást válasszanak), de miért fejlődünk vissza.. :Y

(#25) Ricardo válasza kowk (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Na persze :U
Többet vártam ettől a telefontól. :(

(#26) Zoltanfi válasza kowk (#19) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Scirocco nem is bővíthető és mégis azon hallgatsz zenét, mikor az E61 sokkal alkalmasabb rá?

(#27) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Sikerült a SE-nek másfél év alatt megvállnia a rádiótól és az AF-től... :W
Gratulálunk nekik a fantasztikus (vissza)fejlődésért! ;]

Már épp' megörültem, mikor Placheck a rádióról kezdett írni, mondom, akkor tévedés volt, h. nincs benne -hát nem... (Egyébként nem lenne baj a streaming-alapú rádióval, ha szolidabbak lennének a mobilnet-árak. :U )

Samsung Galaxy A54

(#28) tween


tween
őstag

Ez a teló ér max. 55 ezret!

(#29) medion0


medion0
csendes tag

Ami miatt örülök a telefonnak...remélem egy kicsit lenyomja a W850i/W810i árát :)
Azok elég jól tartották magukat eddig.

Hatékony tőkepiacokon nincsen ingyen ebéd...

(#30) mark75 válasza kowk (#19) üzenetére


mark75
senior tag

ezt birom a forumkban,mindekinek 100e ft-os teloja van meg mindenki azonnal megveszi ahogy bejön(tök mindegy menyi). ezek a mondatok nem mindenkire értendök.(tisztelet a kivételnek). amugy szerintem 45e-nél többet nem ér w880i.nem nagy szám

(#31) Petek válasza Zoltanfi (#26) üzenetére


Petek
tag

Te elhiszed hogy vannak neki olyanok? :D

[Szerkesztve]

BlueMerle: :R Igazad van a kijelző tényleg jobb, és ráadásul ez fontos tulajdonság, de a többi akkor is lol. A 3G bajai lakosként még pár évig nem lesz szempont a telóválasztásnál :O

[Szerkesztve]

In vino veritas

(#32) mark75 válasza Petek (#31) üzenetére


mark75
senior tag

nem :(

(#33) Petek válasza mark75 (#32) üzenetére


Petek
tag

Érdekes hogy nem is igyekszik megvédeni magát :F
Vajon miért? ;]

[Szerkesztve]

In vino veritas

(#34) Bog válasza Petek (#33) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szerintem lépjünk túl ezen. Köszönöm.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) Petek válasza Bog (#34) üzenetére


Petek
tag

Bocsi...

In vino veritas

(#36) Buflon


Buflon
tag

Érdekes, érdekes...
Szerintem a telefon külsőre egy nagy nulla. Méghogy ez a ''dizájn''...
A telefon tudása meg egyszerűen nevetséges... Rádió nincs??? - no comment... Külső hangszóró: pfff... Kamera: nem rossz, de visszalépés, ezért ez is... Szerintem ez egy felejthető termék lesz(nekünk), de bizony a SE csinálj majd hozzá olyan reklámot, hogy minden ártatlan vásárló bedől neki, nem hogy vennének egy W800i-W810i-t. Ennyi...

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#37) DTF


DTF
aktív tag

100-at persze, hogy nem ér meg, főleg nem angol menüvel. 1-2 hónap és lemegy 75-80-ra. Azért van hozzá 1gb M2 kártya (meg a többi csicsa), szvsz 45 meg 50 azért kevés lenne érte.
Ezt a telefont a legtöbben a külalakja ill. talán a zenelejtászója miatt fogják megvenni. nagyon sok vásárlót nem érdekel, hogy milyen kamera meg mi egyéb van benne, sokan csak a dizájnra pályáznak (lásd. V3)

mod: a W850i ha jól emlékszem 100 vmenny volt a bevezetésekor. most már 75-ön van. és sok eltérés nincs a két modell között.

[Szerkesztve]

DTF

(#38) AMD Power válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egyébként tényleg nevetséges! Bár az tény ,hogy engem az FM rádió nem vonz de egy 8** szériában már minimum lenne a AF. Arról nem is beszélve ,hogy ebbe a K800i kamerája kelett volna! Akkor talán még érdekelt is volna.

[Szerkesztve]

(#39) atuci


atuci
senior tag

Melyik a nagyujjad?

Mert nekem van hüvelyk-, mutató-, középső-, gyűrűs- és kisujjam.

A nagyok közül csak a nagy lábujjamat ismerem :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#40) kowk válasza blueMerle (#20) üzenetére


kowk
tag

savanyu? faj?

szerinted csak akciosan lehet telefont venni a lilatol? siroccoval meg azert hallgatok zenet, mert e61-el nem lehet es ez volt elfekvoben.

(#41) Zoltanfi válasza kowk (#40) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Off:
Miért nem lehet az E61-el zenét hallgatni, hisz bővíthető, van benne mp3 lejátszó és még fulltávvezérlős fülest is lehet hozzá pászítani. De Te tudod..
On:
AMD Power:
A k800 kamerája nem fért volna bele. A D900-é már talán..

[Szerkesztve]

(#42) Wictor válasza Zoltanfi (#41) üzenetére


Wictor
senior tag

Mindenki azt mondja, hogy rosszabb a D900-as kamerája, mint a K800-é. Nekem mindkettő volt, de érdekes módon a D900-as sokkal jobb képet csinált. Amúgy ez a W880-as tényleg elég gyenge a többi Walkman-hez képest! Feketében viszont baromi jól néz ki!!!

(#43) AMD Power válasza Zoltanfi (#41) üzenetére


AMD Power
titán

Jó jó! De egy AF belefért volna! ;)

[Szerkesztve]

(#44) evR válasza kowk (#40) üzenetére


evR
aktív tag

bakker
szvsz nem kellett volna szólnod már erről a sztoriról.. még mélyebbre... pff. :U :F

''...trend a lelke mindennek...''

(#45) tkazmer


tkazmer
addikt

A teszt elején elkezdtem gondolkodni rajta, hogy lecserélném a k750i-met egy ilyesmire, (hiába olyan picik a gombok, talán 1 hét alatt én is megszoknám), de mikor eljutottam odáig, hogy nincs benne AF, és láttam a képeket, akkor eldöntöttem, hogy na ilyet biztosan nem...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#46) mrlujoak válasza tkazmer (#45) üzenetére


mrlujoak
veterán

Üdv!

A cikk előtt - már hetekkel - lehetett tudni a készülék tudásáról.
Ha neked a zene és AF-os kamera a fontos, de nem kell, hogy vékony legyen, fémborítással, és nem kell a 3G, akkor a W610i lesz a készüléked.
Bár akkor a kisebb felbontású kijelzővel kell beérned.

Mindenkinek:

A külső megjelenést mindenki másképp ítéli meg. Az AF betuszkolására kíváncsi lettem volna.
A billentyűket a hüvelykujjunk begyével érdemes nyomkodni - különben érdekes, hogy a nagy rivális (Nokia) 6080-as modelljének billentyűire senki nem panaszkodik - akkor meglepően jó, és kellemes a nyomáspont.
Remélem ez a fajta streaming rádió felejtős lesz a későbbiekben. Ha nem fér bele, inkább legyen külső, mint a W900i-nél.


mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#47) blueye


blueye
veterán

Sima rétegtelefon, technikai befektetés nélkül.
A képek láttán azt hittem ez lesz az enyém, most már tudom, hogy jó döntés volt a w850.

(#48) tkazmer válasza mrlujoak (#46) üzenetére


tkazmer
addikt

Ez a készülék pont a fém borítása, és a designa miatt fogott meg(de csak mikozben olvastam a tesztet, előtte annyira azért nem tetszett), a 3g meg azért kellene, mert reménykedek, hogy hamarosan csökkeni fog a mobilnet ára. De igazából ráér, ha jól néztem, pl fotofény sincs benne, ami pedig nem árt(bár nem tudom, van e olyan új SE telefon, amelyiket lehet a k750i-hez hasonlóan zseblámpának is használni)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#49) orbano


orbano
félisten

kér, hogy ennek a telefonnak az erényei kimerülnek a méretében és a kinézetében :( pedig nagyon vártam, azt hittem meglesz a w800i utód. de egy kisebb tudású telefonra nem fogok váltani egy valag pénzért (ha nem számoljuk a 3G-t, amit úgysem használok).

A vér nem válik VAZZE!™

(#50) blueye válasza tkazmer (#48) üzenetére


blueye
veterán

A w850 az utolsó olyan SE telefon, amelyiket lehet zseblámpának is használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.