Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) AMD Power válasza legiaap (#150) üzenetére


AMD Power
titán

W850i szerintem a legjobb választás ha zenére kell. ''olcsó'' 1GB kari hozzá none joy és a többi..... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#152) legiaap válasza AMD Power (#151) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem a W850-ről a tamagocsi ugrik be mikor ránézek.
A W880 sokkal szebb,csak azok a bajok.
áááá

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#153) blueMerle válasza legiaap (#152) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem a W850-ről a tamagocsi ugrik be mikor ránézek.
Ez nagyon tetszik, elkérhetem aláírásnak? :DD

(#154) legiaap válasza blueMerle (#153) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nyugodtan elkérheted.
:DD :DD :DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#155) blueMerle válasza legiaap (#154) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezer köszönet :))

(#156) legiaap válasza blueMerle (#155) üzenetére


legiaap
nagyúr

ezt a tamagocsit nem cseszegetés képpen mondtam,mert nekem is tetszett annak idején a teló,de valahogy a W880 a letisztult formavilágával elegánsabb a villogó W850-hez képest.
De mind a kettő remek tella.
hááá látom ott az aláírás by tőlem.
:C :DD

[Szerkesztve]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#157) blueMerle válasza legiaap (#156) üzenetére


blueMerle
veterán

Így van, hasonló véleményen vagyunk, ezért is tettem be aláírásnak.
Valóban a W850i nem a formatervezés csúcsa. :U

(#158) AMD Power


AMD Power
titán

[kép]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#159) tween válasza AMD Power (#158) üzenetére


tween
őstag

A Sony Ericsson is elkezdi a Motorola hülyeségeit :( :(((

(#160) acky7373


acky7373
csendes tag

Ez nagyon gáz amit művelnek! Minden s***t odaírnak, de semmivel nem tud többet kb., mint az én telóm a Nokia 7373. Össze kéne szedniük madukat, mert a nokiáknak nagyobb a hírneveÍ! Lassan ien gagyimárka lessz a son*Eric**on

***nino***

(#161) AMD Power válasza acky7373 (#160) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem igazán értem miről beszélsz. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#162) Remittenda válasza AMD Power (#161) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Csatlakozom. :U

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#163) joshua7 válasza legiaap (#156) üzenetére


joshua7
veterán

Bazz, már megint ez a villogás... Kikapcsolod, oszt kész. :)

Semper Fi

(#164) AMD Power válasza tween (#159) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt nem az SE adta ki! Amosu nevű cég csinálta.

A W880 a cég aranyozott sorozatának egyik tagja, ahol többek között a Nokia 6300 és az LG KE970 Shine is szerepel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#165) uratti


uratti
tag

sziasztok valaki nem tudja hol lehet magyarországon kapni Black-Orange színben, milyen szolgáltatónál? mert jelenleg egy W880i-re szeretnék beruházni és ilyen szinben keresek! :R

Aláírtam

(#166) Viktor0610 válasza uratti (#165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Függetlenben kapható csak ilyen színben, mindhárom szolgáltató ezüstben árulja.

Samsung Galaxy A54

(#167) uratti válasza Viktor0610 (#166) üzenetére


uratti
tag

van egy külföldi vodafone szolgáltató annál láttam ilyen Black-orange szinben.
a mi vodánk gondolom nem forgalmaz ilyet! mert felhivtam őket és meg kérdeztem.

Aláírtam

(#168) Victor-y


Victor-y
aktív tag

AAC+ -t nem is játszik?:F

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#169) AMD Power válasza Victor-y (#168) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem igen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#170) Viktor0610 válasza AMD Power (#169) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nem játszik.
Pont az (volt?) a baj a walkman-modellekkel, h. nem játszottak le AAC-t, mikor az elvileg Sony formátuma.

Samsung Galaxy A54

(#171) Victor-y válasza Viktor0610 (#170) üzenetére


Victor-y
aktív tag

szimpla AAC-t viszont tud, és amúgy apple formátuma;)

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#172) Viktor0610 válasza Victor-y (#171) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, igazad van, mindent én sem tudhatok... :U ;]

Samsung Galaxy A54

(#173) bebar


bebar
aktív tag

Megfüleltem tegnap a telót, de mekkora hulladék a hangszórója!
Mint valami ciripelés szólna zene helyett, erősen magas hangon.
Szégyen a SE részéről ez! :(

(#174) johnny23


johnny23
tag

Hali !

Sztetek W880i v. W610i :F ??

-- new gamer --

(#175) Apollyon válasza johnny23 (#174) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bocs hogy megint én, de talán tudok segíteni :B

Szóval a W610i-ben van rádió, a kamera mellé meg autofokusz, ebben jobb a W880-nál. De csak 512-es kari jár mellé.

A W880-ban nincs rádió, meg AF, de 1 gigás kártyát adnak hozzá, nagyobb a kijelzője, alig van súlya: 71g, és állati vékony! Na és persze 3G!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#176) johnny23 válasza Apollyon (#175) üzenetére


johnny23
tag

helo ! :B

...nah akkor fene tudja :U

néztem még a W660i-t is,de vhogy dizájnosabb a w610i :P

...1ébként a w880i-röl meg vmi olyasmit mondanak,hogy ratyesz a hangja (nem fülesen keresztül)

-- new gamer --

(#177) Apollyon válasza johnny23 (#176) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na most ha ez a döntő, hogy milyen a W880 hangszórója, annak ne dőlj be, valszeg rossz napja volt :DDD Egy hangszórónak nem kell stereónak lennie, csak szóljon. Annyit csak tud egy Walkman telefon.

A W660 nekem is bejön, de sajna nem tetszik hogy nincs benne AF, meg mobilfény. Ezt, meg a 3g-t leszámítva ugyanaz mint a W610i.

Mindegyik jó valamiben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#178) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag


SZiasztok!!

Most vettem egy w880i telefont.. Eddig w550i telefonom volt.. A bajom az hogy lényegesen rosszabb; halkabb a w880i a régihez képest.. Szombaton rohanok a szervízbe; és ha gáz visszacseréltetem.. Tipp vagy tapasztalat valakinek?

Elfogathatatlan nekem így ez a telefon.. Sehol a walkman hangzás szinvonal; amit egy nálla jóval kevesebbet érő telefon nyujt (w550i)

(#179) AMD Power válasza Apollyon (#177) üzenetére


AMD Power
titán

Azért az túlzás , hogy ugyan az. Külsőleg azért elég nagy az eltérés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#180) Apollyon válasza Lazarus911 (#178) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lehet hogy a W880i hangszórójának rossz minősége abból fakad, hogy így is alig 10mm vastag meg 71g, szal eléggé szét van préselve.
Ha pedig a fülesre gondolsz hogy az a halk, az pedig azért lehet mert az új Walkmanek le lettek kicsit halkítva hogy ne szenvedj még jobban halláskárosodást...
mp3 lejátszó után nekem is eléggé halk volt a telefon, de már megszoktam és nem kellene hangosabbnak lennie!

AMD Power: Ebben teljesen igazad van, de én most csak kizárólag a tudásra meg szolgáltatáskínálatra fókuszáltam ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#181) AMD Power válasza Apollyon (#180) üzenetére


AMD Power
titán

Abban sajnos tényleg nincs lényeges eltérés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#182) bebar


bebar
aktív tag

Nemtudom, de ha valakinek W810i, vagy 850i-je van, marhaság lecserélnie erre.

Rádiót miért hagyták pölö ki.. :F

(#183) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Hát nemtudom.. Én Mikor bejött a w550i azóta az van nekem; és egyáltalán nem szenvedtem halláskárosodást.. A másik hogy nem csak hallkabb de szarabb a minősége is szerintem.. Basszus az pl sehol... Mind szerintem szar; de ha nem sikerül kicserélnui olyanra ami ugyan úgy szol akkor dobom ki mert rkás fos. a telefon.. Ez walkman telefon.. hát legyen is az

(#184) uratti


uratti
tag

Na én is beruháztam egy SE W880i-re természetesen fekete-narancs színben nagyon durva igy külsőre! de a külső hangszóró tényleg ratyi, mondjuk a tesómnak van egy W810i-je ahoz képest a fülesen eléggé halkabb a zene, nem tud olyan minőséget produkálni! de azt hallotam hogy szoftveresen vannak le korlátozva, és ezt orvosolni lehet kis buherálással! bármelyik walkman telónál.

a gombokról annyit hogy jók! eléggé könnyű használni, mondjuk akinek bazi nagy ujjai vannak annak nehéz :DDD

a kijelző nagyon állat! az oldalsó csati is elég jó, nem zavar. egyedül a hanerő szabályzó gombok, visszatért a régi T68-as feeling, csak kicsit amatőrebb verzióba, egy szóval nagyon szar a hang szabályzó gomb!

az aksi az nagyon sokat bir igaz a telefon több mint felét elfoglalja hátul, csodálkoztam is ilyen nagy aksival mekkora vékony a teló, az Sam U600 aksihoz képest 2x nagyobb kb. zene halgatásnál kb. egy huzamban 5órát halgattam a telót persze ugy hogy fullon volt az aksi és pontosan 1/4-e ment le a zene halgatással! igy kb. olyan 3-4 napot bir átlagos használat mellet éjjel nappal bekapcsolva!

ha valakinek bármilyen kérdése van a telóval kapcsolatban szivesen segitek!

Aláírtam

(#185) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Hali every! Segítsetek... teló vásárlás előtt állok, kb holnap meg is veszem de melyik jobb? w810 vagy w880?

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#186) Viktor0610 válasza MR_Joe (#185) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem kell a 3G, vegyél W810i-t, egyéként W880i-t.

Én a W810i mellett voksolnék.

Samsung Galaxy A54

(#187) AMD Power válasza MR_Joe (#185) üzenetére


AMD Power
titán

Tudás/árban a W810i jobb választás.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#188) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Légyszi segitsetek ki.Sajna a w850-met le kelett cserélnem mert voltak érdekes dolgai és gari már nem volt rá.Tehát most egy w800i-m van de vodás lebutitott állapotban.A menüje nem zavar de a hangja sokkal +roszabb'' mint bármelyik telomé /K700i,K750i,w800,w810i,w850i/ tehát hol tudnék rajt segiteni beállítottam a hangoknál de nagyon magas semmi+bassust nem tudok kicsikarni.
Szerintem le lett az is butitva....

(#189) nemma válasza #00809728 (#188) üzenetére


nemma
addikt

Lehet, hogy én értem félre, de ellentmondásnak tűnik, amit írsz :)
Azt mondod, hogy a W800i rosszabbul szól, mint a W800i? Hogyvanez?

Egyébként pedig nem tudtam, hogy a W800i-t is liveosították volna, viszont mivel gondolom arra sincs már garancia, sztem nyugodtan tegyél rá egy normális gyári walkman sw-t

(#190) #00809728 válasza nemma (#189) üzenetére


#00809728
törölt tag

Bocsika W880i

(#191) #00809728


#00809728
törölt tag

Lényeg,hogy a w880i külső hangszorója gyengébb minőségben szol mint bármelyik sony telom volt.
Viszont ha fülest teszek rá alőjőnnek azok a brutál hangok amik nekem kellenek és megszoktam.
Most meghalgattam a k800i-t is azonos zenével és sajnos az én w880i-m ami vodás menüvel van gyengusz a hangja.

(#192) #00809728


#00809728
törölt tag

de a külső hangszóró tényleg ratyi, mondjuk a tesómnak van egy W810i-je ahoz képest a fülesen eléggé halkabb a zene, nem tud olyan minőséget produkálni! de azt hallotam hogy szoftveresen vannak le korlátozva, és ezt orvosolni lehet kis buherálással! bármelyik walkman telónál

Na ezzel van némi gondom azaz ratyin szol a külső hangszorom.

(#193) nemma válasza #00809728 (#192) üzenetére


nemma
addikt

Áh, W880i, így már oké :)
Szóval az ratyi, ilyen és kész, sztem kizárt, hogy butították volna hardveresen. Ilyen nincs.

(#194) #00809728 válasza nemma (#193) üzenetére


#00809728
törölt tag

Értem.Akkor marad az ősszehasomlitom egy w880i-vel és reménykedem,hogy annak nem fog ilyen ratyin szolni a hangszorója. :O

(#195) Viktor0610 válasza #00809728 (#194) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A W880i esetében a kihangosított zenehallgatás elég rossz minőségű. Legalábbis a fórumon olvasottak alapján...
Ez nem bug, ez feature!

Samsung Galaxy A54

(#196) #00809728 válasza Viktor0610 (#195) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Beszéltem egy sonyericsonnál dolgozó hőlgyel.
Nos egy hangszorót rak bele a sony és azonos a szoftverje mindegyiknek.Igaz a w880i esetében kb 2006 10hó ota ugy 3-4 softvert adtak ki és kb mindegyikben volt egy hangzás téma.Tehát a vodához be kell slattyognom és szoftver frissitést kell végeztetnem rajta nekem még a 2006.10havi van rajta.
34.6mb az uj szoftver tahát lesz mit rajta javítani....

(#197) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Sajna a szoftver frissités se hozta meg a várvavárt eredményt.Tehát sajna vissza kértem a pénzemet és maradt a jó ''őreg'' w850i-m.
Külső hangszoró része ratyin szolt és hiába állítottad a hangszintet még roszabb lett.
Srác aki beadta ujonnan a telobizományisokhoz annyit mondot végül is sonyericson gyári 1 év gari van hozzá.
Ja csak fel Bp majd csináltatás stb...nekem addig kell a telo mert űzletnek mennie kell+fel-le az ut nincs ingyen+nem azért veszek egy vadi uj telót,hogy egyből javittasam.
Tehát maradt a csere és mindenki békével távozott.
Egyébként sem tetszett a vodás lebutitott menü. :O

(#198) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Hali! Levitték pont ma a w880 árát, így azt választottam. A külső hangszórója tényleg szegényes hangvilággal rendelkezik, de fülessel elég jó. Méretileg pedig meggyőző az a 9 mm vastagság:) Drukkoljatok hogy ne fürödjek be vele:D köszönet :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#199) AMD Power válasza Viktor0610 (#195) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon gázúl szól sajnos Nem értem ,hogy egy W SE-be miért ilyen gagyi hangzás ''van''. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#200) nemma válasza AMD Power (#199) üzenetére


nemma
addikt

Nyilván a méretcsökkenés miatt kellett más hangszórót beletenni.Valljuk be, pl a K800i-nél nincs nagyon helyhiány :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.