Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Márky válasza Vicoo (#600) üzenetére


Márky
tag

milyen mem.kártya van benne? mekkora? és mennyire van telepakolva?

Azért kérdezem, mert az enyémben 4GB van, és ha 3.5Gb-nél több cumó van rajta, akkor kikapcsol magától random időközönként, beszélgetés közben vagy épp amikor pont csörög...

DE, ha kevesebb, mint 3.5Gb-nyi cumó van a kártyán, akkor simántökéletesen műxik.

(#602) Vicoo válasza Márky (#601) üzenetére


Vicoo
senior tag

1g,és még midig nem javították meg:(

(#603) Vicoo


Vicoo
senior tag

Ma visszakaptamelviuleg javítva,de ahogy bekapcsoltam,ismétr lefagyott. Azonnal visszavittem ,szóval most újabb két hét várakozás...

(#604) Márky válasza Vicoo (#603) üzenetére


Márky
tag

:(

majd írj, hogy mi volt a fejlemény...

(#605) Vicoo válasza Márky (#604) üzenetére


Vicoo
senior tag

Még semmi :(((

(#606) Vicoo válasza Vicoo (#605) üzenetére


Vicoo
senior tag

Mreggel kaptam SMS-t a Pannoiintól hogy még mindig nem készült el :W

(#607) Vicoo


Vicoo
senior tag

Még miondig semmi :((( :(

(#608) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nem mintha érdekelne valakit , de ma átvettem egy hónap után ,kb új a telefonom, csak a háza a régi. Azóta is megy szépen :D

(#609) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Kicsit belekötnék a topic címébe. Zenehallgatásra tudok jobb telefont is. Amilyen reklámot kapott régebben, többre számítottam. a zsebembe bepukkant a kijelzője... a hangerőgombot egy kész rémálom kezelni. Nekem nem jött be :F :(

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#610) lapartman


lapartman
tag

Használtan vettem 16-ért haveromtól, 1 évig használta kb. És 2,5 évet bírt ki, jó telefon volt! Csak nekem már nem töltötte az aksit, mert a csatlakozásnál nem érzékelte, csak ha forgattam a zsinórt. Most egy Xperia Rayem van. Megérte váltani.

(#611) bb.bocs válasza lapartman (#610) üzenetére


bb.bocs
őstag

hogy lehet narancssárga gombvilágitást csinálni? elvileg narancssárga és nem fehér nem?

(#612) quailstorm válasza bb.bocs (#611) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Narancsszínű fólia a billentyűzet alá.

(#613) TomPack válasza quailstorm (#612) üzenetére


TomPack
őstag

Szerettem, csak sajnos elromlott benne a hangszóró! Lehet még ilyet újonnan kapni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.