Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#300) #31757056 válasza SunBreeze (#299) üzenetére


#31757056
törölt tag

Menü->Beállítások->Kapcsolódás fül->Internetbeállítások->Internetprofilok->Új profil: Névnek beírod mondjuk hogy Tiltott, vagy Józsi vagy akármi :) Aztán: Kapcsolódás ezzel: Itt nyomsz egy olyant hogy Új fiók, kiválasztod hogy Csomagkapcs. átvitel, adsz neki egy nevet (Pista :) ) utána feljön egy lap hogy APN meg Felh. név, itt semmit nem bántasz hanem ''Mentés'' gombot nyomod, kiírja a popup aplak hogy Új csomagkapcsolt fiók megvan, aztán már csak annyi a dolgod hogy ''Kiválaszt'' gombot nyomod a ''Pista'' fiókon. Visszakapod az új profil képet:

Név:
Józsi
Kapcsolódás:
Pista

Itt nyomsz egy ''Mentés''-t, kiirja új profil létrehozva. Legörgetsz és kiválasztod a ''Józsi'' profilt... Ez minden :DD

Én a K750i óta használok az első helyen fals nevet számmal, mert fojton sms-eket küldözgettem a fodrászomnak :W Teló övtáskába visszarak, bill zár még nem kapcsol be, joy nyomódik befele sokszor...: Menü, Üzenetek, Új írása, Szöveges üzenet, Folytatás, Kapcsolat keresés, Ági fodrász :), Küldés... Aztán csodálkoztam hogy a jóasszony miről beszél hogy én üres sms-eket küldözgetek neki... :B



[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.