Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Rettenet mennyi szenvedtem a teszttel, és lehet hogy a szokásosnál picit több munkát adtam Kalandornak, ezért elnézést is kérnék tőle :B

All→M8

(#2) leonejoci2


leonejoci2
tag

Olcsón,használható teló.
Gratula az íráshoz! :C

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#3) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Én kezdem azt észrevenni, hogy az olcsóbb s40-es Nokia telók elől ezek egyre jobban elveszik a piacot,

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) eziskamu


eziskamu
addikt

Nekem ilyen kéne T-mobilosban :)

(#5) sNORh


sNORh
addikt

Műszakis vagyok a kék fehéreknél, és viszik mint a cukrot, de van a kistesója az R222 és az S320 na azt még jobban viszik 3k-ért :DDD egyébként simán megéri az árát..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo kis keszulek az arat figyelembe veve...

"There is nothing permanent except change"

(#7) amanoba válasza eziskamu (#4) üzenetére


amanoba
őstag

a t-s, olcsó hipermarketes telefonok sajnos nem közelítik meg ezt.
de a másik olcsó telenor készüléket se. (funkcionalitásban)

pedig én is beruháznék egy ilyenre. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) eziskamu válasza amanoba (#7) üzenetére


eziskamu
addikt

Azért volt nekik egy OT-505-ük, csak sajna azon nem volt jack.

(#9) amanoba válasza eziskamu (#8) üzenetére


amanoba
őstag

igen, 3,5 jack, micro usb, bővithetőség, rds rádió..ezek a minimumok szerintem, még olcsó készülékeknél is.
az pedig, ha apróságokkal meg van toldva, lásd webcam funkció, vagy zseblámpa funkció, csak hab a tortán. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) Armagedown


Armagedown
őstag

Egy olcsó alap telefon legyen inkább kisebb tudásu , de működjön is az normálisan.
Szóval inkább azt Samsungot választanám amit emlitettél a cikkben
Nokiát inkább nem írok mert itt mindenki Nokia utáló

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#11) eziskamu válasza Armagedown (#10) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát én Nokiát használok, de nem ájultam el a minőségétől. Egy Operát nem tudok telepíteni, mert meghülyül a menü, valamint a füllhallgató érzékelése is külön szenvedés. A rádió érzékenysége meg rosszabb mint a nemrég tönkrement Philips MP3 lejátszómé. Akku is vagy 1-2 napig bírja, akár hallgatok zenét/rádiót, akár nem. Persze lehet, hogy egy frissítés javítana a dolgon, de nincs T-mobil álltal jóváhagyott változat a telepítő szerint. Amúgy nem utálom a Nokiát :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Raucher


Raucher
tag

Hamis hívás:

Szóval anyós, ex barát(nő), ..., vagy más kényes szituáció.

Beállítod, és csörög 3 perccel a horror kezdete után.
Hallgatsz egy kicsit, majd.
- Úgy lesz főnök, meglesz főnök, megyek főnök, viszlát főnök.

Gyorsan elköszönsz, miközben elnézést kérsz, hogy el kell menned, halaszthatatlan ügy miatt. Meg egyébként is a világ sorsát most adták a kezedbe. Majd gázt adsz.

Öt perc alatt letudva, több órás borzalom.

Hamis hívás helyett, az ébresztőszolgáltatás is megfelel a célnak.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#13) PierNight


PierNight
aktív tag

szemezek ezzel vagy az olcsóbb verzióval (r222 v mi) és ma voltam is mert megvolt írdetve h csak 3750 de nem volt készleten. amúgy ha bemek telenorhoz ott értékesítenek ilyet v az r222-t? mert pl neten nincs feltüntetve.

(#14) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Ennyi pénzért simán jó telefon. :)

(#15) Binczet válasza Raucher (#12) üzenetére


Binczet
aktív tag

Vagy elég ennyi is:
-Bocs, rezeg a telefonom! -Majd előveszed, megnyomsz egy gombot és már beszélhetsz is. :-D

(#16) Paul119


Paul119
addikt

Uzem ido miatt nallam 2.telefonnal tuti jo lesz,vegre nyugdijazom a szegeny 3310esemet :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) Füleske


Füleske
addikt

Most a teszkóban 4k - ért kapható az Alcatel ot-506 , 600 Ft -os simmel, t - mobilosan . :K
Akit érdekel...

(#18) Ateszpapa válasza amanoba (#7) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A Tescoban mától kapható kemény 3990Ft-os áron Dominó kártyával, ami fel van töltve 600Ft-tal. :)

Vettem egyet simán megéri. :)

Hupsz fentebb már írta a kolega. :)
Én csak az újságból tudtam meg, ki sem volt rakva a boltban a raktárból hozta az emberke.
505-ős az volt kint ugyanennyiért, de azt ne vegyétek meg.
Csak az 506-ost érdemes. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Fancy-boy válasza Ateszpapa (#18) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Melyik Tescoban voltál?
A rádió kiírja, hogy éppen milyen számot hallgatsz? Úgy tudom az 505-ben volt ilyen funkció.

Nézegettem a videókat a készülékről, és mintha gyengébb lenne a kijelzője/fényereje mint az 505-nek.

(#20) Füleske válasza Fancy-boy (#19) üzenetére


Füleske
addikt

Nem írja ki hogy milyen számot hallgatsz. A csatorna nevét írja ki. De ha ez ilyen akkor az 505 is ilyen lehet szerintem.
A fényereje brutál így is , alapon is sok szerintem. Én legalábbis lejjebb vettem.

(#21) Fancy-boy válasza Füleske (#20) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Idéznék az 505 Minimal Music topicból:

"Ebben a telefonban a legjobban a rádiót bírom: valamelyik csatornán kiírja, hogy milyen számot hallgatsz"

Ezek szerint ezt a funkciót kivették? Vagy lehet eddig olyan csatornákat hallgattál, ahol nem írja ki.

(#22) Füleske válasza Fancy-boy (#21) üzenetére


Füleske
addikt

Esetleg errefelé (Győr) nincsenek ilyen csatornák. Amit befogott 40 csatorna az egyik se írja ki hogy milyen szám megy épp.

(#23) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

A bécsi úti tesco-ban vettem.

A rádió ahogy eddig néztem nem írja ki a szám címeket, csak a telefon, sms elérhetőségét a rádiónak.
De az is rádiófüggő.

Sajna a rádió érzékenysége eléggé Khm..fura.
Sokszor torzul el az adás, pedig az utcán vagyok, de ettől eltekintve egész jó ezért az árért ügye ezek elviselhetőek.

Nálam a fényerő a minimumon van, így is nagyon fényes.

(#24) Fancy-boy válasza Ateszpapa (#23) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszönöm a válaszokat!

Azért kár, hogy kiszedték ezt a lehetőséget. :N
Gondolom azért mert más rendszer van rajta. Az 505-nek" Alcatelesebb" volt a menüje.

[ Szerkesztve ]

(#25) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ma hozzájutottam én is egyhez. Ami viszont rossz hír, hogy piros szegélyű, tehát nem fekete. :O
Azt hittem a T-nél csak fekete van. Ráadásul vidéken vettem. így most több mint 100km kellene lemennem, hogy becseréljem egy feketére.
Bár lehet, hogy valamelyik pesti Tescoban is visszavennék.

(#26) Ateszpapa válasza Fancy-boy (#25) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Piros? :Y

Amit a t-nél adnak, az olyan, mint a 506-os tesztjében is van...Ha
T-mobilost vettél ott kéne folytatni, ez Telenor topic.

(#27) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ez a telefon is ugyanúgy kiírja, hogy éppen milyen szám megy a rádióban, mint az 505.
Tehát NEM vették ki ezt a lehetőséget belőle.

A megoldás annyi, hogy a rádió beállításaiban arra kell rámenni, hogy "Állomásadatok", azon belül pedig a "Rádió kiírást" választani.

Nem mindegyik állomás támogatja ezt a funkciót, de például a Petőfi vagy a Rádió1 kiírja az éppen aktuális előadót/szám címét.

[ Szerkesztve ]

(#28) Füleske válasza Fancy-boy (#27) üzenetére


Füleske
addikt

És tényleg , én is találtam két csatornát.

(#29) Fancy-boy válasza Füleske (#28) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Na ugyi. :))
Ennyi pénzt bőven megér.

(#30) energivampir válasza callmeakos (#1) üzenetére


energivampir
csendes tag

Függetleníteni lehet-e usb kábelen?

(#31) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Már a SPAR-ban is lehet ilyesmit venni...és viszik is:)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.