Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#322) neduddki válasza lapa (#319) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csak a kedvedert felhivtam JJ-t aki 2od magaval csinal egy kompett "tsz-t" hat aszongya amivel foglkaozik abbol mindieg van annyo hoy vetni tugyon /ellenbn a szokszazmillios gepparkot megenne a fene, az oreg mtz mukodne egyedul.../
/ennek elelben mar tenyegl 20 eve/ az oreeg parasztok nemestekkecsegbe hogy nem vot a botban csavazott vetomag

udv

neduddki

mod: felen akinek allatelep van anak amra kompett novenytermesztesi uzletagas is, mert ha meg ken venni akkor az mar tul sok ba kerulne ugy nem erne meg
a tiltas utan a 90es evekben rengetegen visszakotoztk tanyara /max telen jonnek be/ es aktiv mezogazdasaga kezdetek, de mar akkor se a lo es a okor vot a celszerszam hanem a ijjen-ojjan mtz-k
az unio mezogazdasagi bejovetelvel ellnebn kezdtek a soktizmillios gepk megelenei, van esmeros akinek van egy 60millios csodaja, de meg csak ektten vezettek o meg a fia, megis ertem hogy vigyaznak ra
soakt nem vagyok otthon, de amit a 90es evekben lattam, hogy lepukkant aratogepkkel probalkzonak az mostanara az en szeme alol eltunt

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.