Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#182) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Bírom az ilyen vitaindító cikkeket! :DDD Miközben alap, hogy a ph fórumain, még abból is világháború lesz, hogy hogyan is helyezkedik el két porszem egymás mellett. :DDD
Mellesleg én sem hiszek az emberek által generált klímaváltozásban. Viszont abban igen, hogy baszott nagy pénz van mögötte.
És bírom az ilyen jellegű kommenteket, hogy akik úgy gondolkodnak, hogy nem az ember áll a dolog mögött, akkor az hülye, meg börtönbe kéne tenni az ilyet, meg nem szülök a klímaváltozás ideje alatt (mondja ezt egy 40 éves munkanélküli nő, itt a ph-n... beszarok..., hát te ott az első hsz-esek között tényleg jobb, ha nem is szaporodsz... Biztos a szabadkőműves termék Májli Szájrus énekesnő ihlette). Az ilyen sztárok csak azért léteznek, hogy ikonok legyenek egyes emberek szemében (főleg a fiatalokéban) és ezáltal követik, azt amit mond, amit tesz. Ha ő nem szül a klíma miatt, akkor más 10 millió picsa sem fog, ez már nyert ügy, mert akkor ugye ennyivel kevesebb ember lesz, ezáltal csökken a klímaváltozás.
Meg ez a 7 milliárdan vagyunk téma... Tényleg??? beszarok... mikor volt időd megszámolni?
Miközben a fejlett országokban egyre később és egyre kevesebb gyerek születik, és ez tapasztalat, nem pedig média duma. Max a fejletlen országokban van sok szaporodás, de ott meg azért valamivel alacsonyabb az átlagéletkor is.
Meg a tudósok egy csoportja, kimutatták a tudósok, egy híres tudós azt mondja, elismert tudós mondja típusú bejelentésektől kapok agyfaszt. Milyen tudós? Ki által kinevezett és elismert tudós??? Ezek mögé a legjobb beültetni a hazugságot... Mert ha egy elismert tudós azt mondja, akkor az úgy is van... Persze-persze :W Ki által van elismerve, ki/kik azok a tudósok? Miért nincsenek megnevezve? Vagy ha megvan, pont a hazugságokat terjesztő emberek által van elismerve...
Előző este elhintik az ilyen baromságokat a híradóban, másnap mindenki egyszerre skandálja ezt (így mivel mindenki egy követ fúj, meg is nyugszik mindenki, hogy akkor nem vagyok hülye, hisz mindenki azt vallja, amit én hallottam.
Nah ezt hívják tömegmanipulációnak (és még tudnék mesélni valójában, hogy is működik a világ, de ezt meg nyilván klímaváltozásban hívő emberek nem hiszik...

De nyilván én is hülye vagyok, mert nem hiszek abban a sok trutymóban, amiket ránk zúdítanak és lelkiismeret-furdalást keltenek az emberekben. Miközben mások ebből élnek egyre gazdagabban. Pedig én nem csinálok mást, csupán megnézem az érem másik oldalát is, azt amit a tömegek nem is hisznek, hogy létezik. Én elfogadom, hogy a sok ember naivsága miatt hisz abban, amiket elhitetnek velük, de akkor arra kérem ezeket az embereket, hogy fogadják el, hogy van, aki másként látja a világ működésének alapjait.

Mint ahogy eddig most is javaslom a kétkedőknek Platón barlang filozófiáját, 10 perc, nem több... Ennyit megér a másik oldal is.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.