Hirdetés

2019. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Victoryus

Victoryus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Köszönöm! Jó kis részletes leírás! :R
Magyar nyelven nekem se megy a telepítő Vorke z6+-on!

(#2) -szabi- válasza Victoryus (#1) üzenetére

-szabi-
(őstag)
LOGOUT blog

Engem is meglepett mikor nyelvválasztásnál megállt az egész.
Miután 2-3 alkalommal is megtörtént inkább hagytam angolul.

(#3) ztsoft

ztsoft
(senior tag)

Szia!

Jó leírás lett. Csak egy kis kiegészítést tennék a kiíráshoz. Az SD kártya készítéséhez a LibreELEC USB-SD Creator is használható CE alatt. Ráadásul nem csak Windows alatt használható, mint az általad említett program.

Szükséges partíció 512MB méretű fat32 formátumú a másik rejtett.

Nos, a másik nem rejtett partíció, hanem Ext4-es formátumú.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#4) -szabi- válasza ztsoft (#3) üzenetére

-szabi-
(őstag)
LOGOUT blog

Szia

Jogos a rejtett partíciós részt frissítettem.
Boot lemez készítéséhez mindig a rufus-t használom.
A bejegyzés is windowsos megközelítésű.
Egyszer kellett volna CE-t linux alatt kiírnom kártyára, de hiába találtam többféle leírást nem működött, végül fél óra keresgélés-próbálkozás után meguntam és elkértem a gyerek windows-os gépét arra a két percre.
Részemről ez a vonal felejtős így a rufus megfelel. ;)

üdv

(#5) solo18

solo18
(újonc)

Sziasztok!

Nagyszerű ez a leírás, köszönöm szépen!

Egy dolog nem akar összejönni sajnos:
"IV. FILMEK ÉS SOROZATOK HOZZÁADÁSA" résznél
Synology NAS-t használok és szeretném, hogy a szerveremen lévő filmek (a megadott mappából) médiaadatai is letöltésre kerüljenek.

A leírás szerint megadtam a NAS elérési útját (Video forrás hozzáadása), rámentem az OK-ra és ennyi. Nem jelent meg a tartalommegadás ablak. A Beállítások/Médiatár/Videók menüpontban az előbb beállított forrásra hosszan kattintva nem jelenik meg a lista, amiben a "Tartalom változtatása" is kellene, hogy szerepeljen.

Amennyiben ugyanígy hozzáadom a NAS-t és utána egy külső vinyót is (egy név alatt 2 forrás) és ez után megyek az OK-ra, akkor már előugrik a Tartalommegadás ablak. Beállítom, hogy A' könyvtár tartalma" a "Filmek" legyen, de ekkor csak a vinyón lévő filmeknek szedi le a információját.

Tudnátok segíteni ez ügyben?

Köszönöm.

(#6) -szabi- válasza solo18 (#5) üzenetére

-szabi-
(őstag)
LOGOUT blog

Szia

NAS-ról még nem csináltam megosztást.
Sajnos nem tudok benne segíteni.
Ha itt nem kapsz választ esetleg az Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikban.

üdv

(#7) KTU

KTU
(PH! addikt)

Köszönöm a leírást!

Ha valaki tudna segíteni.
A találati lista elrendezés alapértelmezett beállításait merre lehet módosítani?
Köszönöm.

MONESE_reg._ kapsz +10 £-t ___ CURVE_reg._ kapsz +5 €-t ___ kód nélkül nincs bonus, Win-Win helyzet___Írj privát üzenetet.__Esetleg Telegramon:_https://t.me/KTUKTU

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.