Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    Tehát összegezzük!
    1 hónap és 3 nap után a nevemre került a motor. Hogy mennyibe került? Mondjuk úgy, hogy az ismert költségeket túl annyiba, hogy amikor 4 szem közt közölték akkor hirtelen fázni kezdtem. :D
    Ez annyit jelent, hogy nem kellett időpontot kérni, nyíltak a kapuk, hirtelen előre kerültél a sorban. Az meg, hogy így is 3 óra volt az már a rendszer miatt volt, az emberi tényezőn túl.
    Hozzátenném az egész történetben egyetlen elem van amin mosolyogtam, méghozzá, hogy az utolsó gépjármű üzintézős sorszámot nekem adta a gép mára és ez du 2 tájt történt (itt nem volt kiskapu).
    Mi a tanulság? Mindent magad intézel, ismerd a kiskapukat (telefonszámokat) és legyen a zsebedben pénz!
    Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor a szervizes kedvezmény éppen annyival enyhítette a végösszeget, hogy azt mondom üsse kavics!

    :R

    Ja és, hogy miért nekem bukott el a motor 7 év alatt? Mert új a rendszer és fennakadt ez a kis hiba is. Ha január előtt történik ez akkor nálam is a rossz adattal, de átírják.
    Miért kell szemle? MErt a pult mögött az ügyintéző nem döntheti el, hogy átírja az adatot, nem szakértő. Ezért kell fényképezni stb stb stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés