Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28876) Delerium válasza Jadro (#28871) üzenetére


Delerium
senior tag

Kicsit hosszabb TAA elemzés után azt tudom mondani, hogy nincs nagy változás a bétához képest.

Amit a legjobb használni az a TAA-SMAA éles renderelés, lágyon mindent elmos de ugyanúgy villognak a dolgok. Persze akinek van hardver annak nem lesz gond 2-3-400%-kos felbontás renderen játszani, ott valószínűleg szép lesz a kép de 400-on mondjuk amúgyis az lenne.

Városon kívül még oké a, nem feltűnő a dolog de ahogy beérek egy városba és van sok lámpaoszlop, vezeték, ablak, ház ott teljesen összeomlik a TAA és nem tud mit kezdeni vele. Sajnos a Snowy mod jobb, de ahogy írta Patreonra az 1.50 updatere lehet sokat kell várni.

Mindezek mellé nekem elég sokszor droppol framet, beesik 25-re, VGA és proci használat szintén esik nagyjából 40-50%-kot, memóriát meg eszi, frissen indított gép és már a loadingnál 11 giga kell neki :D

Nagyon gondolkodom egy budget PC-n, az árakat nézve valami Intel ARC VGA-val, de ez még a jövő.

Jelenleg 100% renderen, Full HD, SSAO ki, minden más ultra vagy high, kivéve a tükrök teszteltem. Elfogadható az eredmény, jobb mint volt, de a jó nem ilyen.

"I fight for the Users"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.