Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) stefi68


stefi68
addikt

Valószínű, hogy lesz egy külön nyelvi csomag (a legjobb megoldás), amit külön fel kell telepíteni, legalábbis az újonnan bekerülő szövegből ezt lehet sejteni...., de hogy mikor azt senki nem tudja :N

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#102) keselyü57


keselyü57
tag

Miért inaktív a beállításoknál az ikon effektus? Ha jól gondolom itt lehetne beállítani gömb nézetre az alkalmazás fiók ikonjait. (Galaxy Ace) :F

(#103) TRob1 válasza keselyü57 (#102) üzenetére


TRob1
veterán

Állítsd át a görgetést vízszintesre.

¤ R'n'R ¤

(#104) keselyü57


keselyü57
tag

Köszönöm, SZUPER!!!!!!!!!!! :Y :C

(#105) nexusking


nexusking
aktív tag

Nekem nem települ.
Rajta van az alap verzió, elindítom a telepítést, ésazt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve. :O

(#106) keselyü57


keselyü57
tag

Tudja valaki, hogy a Go Launcher EX 2.59-es verzió elérhető végre magyar nyelven is. A honlap szerint igen, de jó lenne biztosra menni. :K

(#107) TRob1 válasza keselyü57 (#106) üzenetére


TRob1
veterán

Ezt kérdeztem már tegnap stefitől, de nem válaszolt. :(

(#105) nexusking:

Távolítsd el a fennlévőt, de előtte csinálj benne egy mentést. (Vagy inkább próbáld előbb ki ezt az újat a marketről, hogy van-e benne már magyar)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#108) stefi68 válasza keselyü57 (#106) üzenetére


stefi68
addikt

Nincs benne a honlapon lévőben a magyar nyelv :N

(#107) TRob1: láttam a leveled, de semmi időm nem volt ma (tegnap sem), már én is várom, hogy bekerüljön végre a hivatalosba, azért nem kezdtem bele a "maszek" verziók gyártásába, de hát még mindig nem valósult meg.
Szerintem már hamarosan...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#109) nexusking válasza TRob1 (#107) üzenetére


nexusking
aktív tag

Most raktam fel a legújabbat, de nincs magyar, viszont az volt a gond, hogy úgy próbáltam telepíteni, hogy közben rajta volt az eredeti. Most már jó. :)

(#110) TRob1


TRob1
veterán

NEWS!!!

GoLauncherEx 2.60 a Marketen, és letölthető a HIVATALOS MAGYARÍTÁS is hozzá!!! (Köszönjök GoDev, és persze nagy köszönet stefi-nek, hisz főleg neki köszönhető)

¤ R'n'R ¤

(#111) siofok


siofok
őstag

Szia!azt sztném kérdezni,hogy a dokk ikonokat kji lehet cserélni,vagy azt csak a fizetős változatban?Előre is köszönöm!! ;)

OnePlus nord 2t

(#112) TRob1 válasza siofok (#111) üzenetére


TRob1
veterán

Persze hogy ki lehet, és nincs is fizetős változata. :D
1) Teszel fel vmi témát, és megváltoznak.
2) Hosszan nyomsz rá, és csere.

¤ R'n'R ¤

(#113) siofok válasza TRob1 (#112) üzenetére


siofok
őstag

értem,köszi!

OnePlus nord 2t

(#114) Nunder


Nunder
őstag

Annyi kérdésem lenne, hogy a legfrissebb GO-ban, hogy lehet betenni, a gömb alakú képernyőváltó animációt? Ha rábökök a véletlenszerűre, akkor időnként bedobja, de a felsoroltak között nem szerepel.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#115) TRob1 válasza Nunder (#114) üzenetére


TRob1
veterán

Pedig ott van.
Beállítod a Görgetési irányt vízszintesre az Alkalmazásfiók beállításokban, majd az Effektus beállításokban ott lesz a Vízszintes görgetés effektus-ban a Henger és az Átlósan csúsztat között. :DDD
(perpill v2.62-n tesztelve)

¤ R'n'R ¤

(#116) Nunder válasza TRob1 (#115) üzenetére


Nunder
őstag

Ez idáig nagyon szép, de az asztalváltási effektre is szükségem lenne ilyen alakban. :)

Mivel a menüt függőlegesen használom, ezért nem jelent meg eddig.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#117) TRob1 válasza Nunder (#116) üzenetére


TRob1
veterán

Na ott még nem találkoztam vele :( (Pedig 2.61 óta kellene lennie asszem)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#118) Nunder válasza TRob1 (#117) üzenetére


Nunder
őstag

Ezért is tartom piszkosul érdekesnek, mert ha randomra állítom akkor gömb is van és henger is. De egyik sem szerepel a választhatók között. Ki érti ezt? :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#119) TRob1 válasza Nunder (#118) üzenetére


TRob1
veterán

Próbáld ki a legújabb betát, és ha ott sincs, írd meg sztem a fórumába (hozzátéve azt is, hogy az előző 2-ben se működött ahogy kell)

¤ R'n'R ¤

(#120) TRob1 válasza Nunder (#118) üzenetére


TRob1
veterán

Nah, a mai, 2.63-as verzióban be lehet állítani. :D

¤ R'n'R ¤

(#121) Nunder válasza TRob1 (#120) üzenetére


Nunder
őstag

És tényleg, most már működik is :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#122) pyth


pyth
tag

Most akkor van magyar nyelv az új verziókban? Nekem azt írja hogy nincs találat...

(#123) TRob1 válasza pyth (#122) üzenetére


TRob1
veterán

Eltűntek a nyelvi csomagok. :Y

¤ R'n'R ¤

(#124) pyth válasza TRob1 (#123) üzenetére


pyth
tag

Eltűntek? Én nem is láttam soha... ;)

(#125) TRob1 válasza pyth (#124) üzenetére


TRob1
veterán

De sokan igen. Annyi biztos, hogy minimum 10001 ember, amiből 236 ember értékelte, átlag 4,8-ra. ;)

¤ R'n'R ¤

(#126) TRob1 válasza pyth (#124) üzenetére


TRob1
veterán

De hogy te is "láthasd" :)) :

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#127) pyth


pyth
tag

Oké! Akkor én miért nem találom? Ilyen bamba lennék? Kérlek segíts :R

(#128) TRob1 válasza pyth (#127) üzenetére


TRob1
veterán

Mert mint mondtam, tényleg eltűnt... legalábbis én sem találom most.
De nekem alapból úgy volt 1ébként, ahogy feltelepítettem a Launcher-t, szólt hogy van nyelvi csomag... viszont akkor még megtalálható volt marketen. Most nemtom mi a helyzet. :(

¤ R'n'R ¤

(#129) TRob1 válasza pyth (#127) üzenetére


TRob1
veterán

Hello!

Nemtom mi lett a GoLauncherrel nálad, de nézz rá erre a linkre, lehet telepíteni? Persze ha még kell...

Nekem ezt mutatja:

¤ R'n'R ¤

(#130) pyth


pyth
tag

Köszi a segítséget, de nálam halott a link. Azt írja ki h az url nem található a szerveren. Próbáltam a telón és pc-n is. Esetleg ha más is ránézne a linkre, megköszönném!

(#131) TRob1 válasza pyth (#130) üzenetére


TRob1
veterán

Android appz fórumban is ezt mondta vki, erre más vki meg megköszönte a magyarítást (nála működött)
De most van jobb, kiszedtem a telefonomból, ezzel valszeg menne: Hungarian package for GO Launcher EX.apk Próbáld ki és írj!

¤ R'n'R ¤

(#132) pyth válasza TRob1 (#131) üzenetére


pyth
tag

Pont erre gondoltam én is hogy esetleg az apk-t át tudná-e küldeni valaki.... Már fel is tettem és oké a dolog! Hálás köszönet érte! :R Azért szeretném tudni hogy mi a bánatért nem ment ez nekem. Csak a "jófiúk" tudják letölteni? :)
Még egyszer köszönöm!

(#133) TRob1 válasza pyth (#132) üzenetére


TRob1
veterán

Azért, mert még mindig nem tették vissza a Marketre az elérhetőségét vmiért (a többi nyelv már ott van)
De van 1 ilyen oldaluk, és ha katt a Download-ra, akkor nekem a nemrég linkelt képen látható oldal jön be (hogy vkinek miért müxik innen, másoknak meg nem, az rejtély)
Mind1, az a lényeg hogy megoldódott. :D

ui: Szívesen.

¤ R'n'R ¤

(#134) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehet egyből elérni a hívásnaplót? Ne a kapcsolatokat nyissa meg a telefonkönyv ikonra kattintva, hanem a hívásnaplót.
Köszönöm előre is!

(#135) fPApi


fPApi
őstag

Én tabletre töltöttem le, minden OK, viszont beállítottam a dock ikont 3-asra, de nem látok semmit. Mi ez a dock?

(#136) mate0314 válasza fPApi (#135) üzenetére


mate0314
aktív tag

vízszintesen tudod a dockot görgetni! (ami lent van és a menü gomb meg ezek vannak rajta!)

[ Szerkesztve ]

(#137) fPApi válasza mate0314 (#136) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi! Közben addig próbálkoztam, hogy én is rájöttem.

(#138) eeew1


eeew1
csendes tag

Sziasztok! HTC desire s típusú telefonom van. Tudtok valami programot javasolni, amivel új mappát tudok létrehozni a menüben, és alkalmazásokat is húzhatok bele. Ez a Go Launcher Ex nekem nem jön be! Csak a mappa funkciójára lenne szükségem!

(#139) Dmiki


Dmiki
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem: leszedtem a legújabb ex et. Minden frankó, kivéve, hogy néha gondol egyet és beakad a térerő (nem változik) és elmegy a net. Megszűnik minden sim el kapcsolatos dolog. Nem is tudom használni egész addig még újra nem indítom az exet. Ötlet?

(#140) kittus0413


kittus0413
újonc

Miért van az, hogy ezt letöltöttem, egy pár napig jó is volt, de amikor egyszer kikapcsoltam és vissza akkor csak egy fekete háttér jelent meg?! Mit csináljak most? Csak hívni tudok, és utána is lefagy. HELP PLS!! :O :(

(#141) dipo2221


dipo2221
újonc

heló
én nekem nem sikerül feltennem a magyarítást :) valami leírást tudnátok adni hogy hogy kell hát ha én rontottam el valamit...
előre is kösz :)

(#142) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Remek munka!!! Hálás köszönet minden percért,amit ránk áldozol!!! :R :R

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#143) VIPowER


VIPowER
senior tag

Ebben a képen lévő beállításokat hol találhatom?

(#144) VIPowER válasza VIPowER (#143) üzenetére


VIPowER
senior tag

Opsz, az alsó 3 gombot el is feledtem.
Olyan sötét mint az elmém mostanában. :D

(#145) apaszka


apaszka
veterán

Köszönöm a képnézegetőt!
Nagyon ügyes vagy! :C :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.