Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Nyugdíjas válasza TazLeacher (#24) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én mostmár számozok, nemérdekel :D

2. Igaz-igaz. Mondjuk nekem most 3 éves szerződésem van,de ahogy később irod, ha a tulajnak gyorsan kell valami váratlan miatt a lé, akkor az para helyzet. Nem nagy esély van ilyenre, mert ez a lakás ezért van neki, de a váratlan helyzetnek pont ez a lényege, hogy váratlan ugye :D Tehát ez való igaz, hogy itt van egy kis rizikófaktor. Ondiádörhend -ahogy az angol mondaná- ha saját akkor meg ha valami gebasz van gyorsan eladni megint egy külön kinszenvedés. Megint ondiádörhend aki bérel annak ilyen lehetősége meg nincs is.

3. Dohányzás-házillat ügyben valóban kicsit tulságosan csak a saját személyes helyzetemet néztem. Bár a mostani tulajom egy malamutot nem,de egy macskát simán megengedne, nekem kutya meg nem is kell, nem vagyok kutyás :)

4. Hát ezügyben eddig szerencsém volt, ezisigaz. Sőt! Igazából annyira még nem voltam kényszerhelyzetben, hogy ne legyen időm megfelelően gépesitett, viszonylag uj lakást keresni. Persze itt már megint feltételezem, hogy ennél rosszabbul nem lehet járni Pedig lehet. Hiába no, én egy ilyen optimista gyerök vagyok :D De félreértés ne essék a legtöbb pontban általánosan tényleg igazad van, el kell ismernem.

6. Szerződés lejárta előtt már lehet tapogatózni, hogy meghosszabbításra kerül-e. Persze költözni sosem öröm,de én aszondom 2-3 évente nekem belefér. Persze gyerekkel más a helyzet, ebben még nem gondolkodom,de, mint sokminden mással kapcsolatban nyilván ingatlan ügyben is meg fog változni a szemléletem, ha lesz egy gyerkőc. vagy több... :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.