Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= SONY XPERIA Z5 COMPACT =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#644) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok.

Egy kis élmény beszámoló a készülékkel kapcsolatban.
Nos ezelőtt 3 nappal jeleztem hogy gazdagítom a csapatot egy független Graphite Black Sony Z5 Compact készülékkel. Iphone 6 volt előtte, tehát őt váltotta. Volt azért elvárás vele szemben, de szinte mindent megugrotta. Kezdjük a legelső résszel ami szinte "szembetűnő" a külső, Én véleményem szerint eddig legszebb Sony Z1C után amit kézben tarthatok. Jó ránézni, markáns, igazán jót tett a matt hátsó rész. Kijelző igen élénk színekkel rendelkezik, betekintési szöge is remek. Belső nos első telepítés, mikor a Gplay store szedi le az adatokat, teszi fel a telefonra, nos akkor éreztem hogy azért melegnek meleg, de nem vészes egyáltalán. Fürge, gyors, stabil jellemzi a Sony UI és a hardvert. Az új lenyomat érzékelő meg sokkal, de sokkal pontosabb és gyorsabb mint az IP6 volt. Akkumulátorról nem tudok még érdemben nyilatkozni, mert mikor megvettem akkor töltöttem fel. Most tettem már fel tölteni megint. (2 nap 13 óra és 4 óra 12 perc kijelző után) egyszeri töltéssel azért ez nem rossz. :)
Nos a kamera, kicsit vegyesek az érzések, de egyáltalán nem kiábrándító. Az intelligens automatában készült képekből 10 ből 5 használható a többi olajfestmény. Viszont manuális állítgatással nagyon is jól szuperál. Hangzás fenomenális, szinte orgia van még a gyári fülessel is (MH750). Ha még kapna valami értelmesebb fülest mi lenne itt. :)
Ára nos igen SONY márka név megkéri a részt, de viszont rengeteg extrát tartalmaz a készülék, szinte első látásra beleszerelmesedik a készülékbe.
Én eddigi tapasztalatok (android téren is) alapján a készüléket szívesen ajánlom a baráti vagy közeli ismerőseim körében.

Röviden ennyi. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.