Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= SONY XPERIA Z5 COMPACT =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) kali válasza csszorsi (#748) üzenetére


kali
legenda

elállhatsz, visszaveszik - vagy postázod a visszáru nyomtatvánnyal -, a kérdés az, hogy tart addig az akció, vagy sem, amíg az elállás átfut a rendszeren és törlik a hűséget...stb., tehát visszaállítják a vásárlás előtti állapotot, mert ahogy neked van x időd az elállásra, úgy nekik is tart egy ideig, amíg adott telefonszámra ismét lehet rendelni.

(#752) csszorsi válasza kali (#751) üzenetére


csszorsi
csendes tag

igen igen de mivel új előfizuval rendeltük így már meg is történt a rendelés :) csak így él az akció (féltem h lemaradok róla) most meg attól parázok, hogy lesz 2db z5c-m ha nem veszik vissza a másikat.hűségem hosszabbítását törlik csak mert márciusban lejárt volna így is , addig fizetem a régit is

[ Szerkesztve ]

(#753) Shade45 válasza Tobaja (#749) üzenetére


Shade45
senior tag

Nagyon elegáns és kellemes készülék!

Fura mód van néhány olyan beállítási lehetőség ami hiányzik, de az SP-ben megvolt, viszont a gyártói szoftvertámogatás jónak tűnik. Remélem az új szoftverekkel nem rontani fognak a telefon használhatóságán!

Mindent összevetve, ajánlott készülék a P8, de vannak apró hibák és hiányosságok!

(#754) kali válasza csszorsi (#752) üzenetére


kali
legenda

ja, hogy olyan új előfizetéssel rendelted, amin ahhoz semmit sem kell (most) visszaállítani, akkor úgy tiszta sor az új rendelés.
itt a leírás, az 5. pontban lényeg, ahol a visszáru nyomtatvány hivatkozását is megtalálod; link

(#755) iTomi81


iTomi81
tag

Kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Mennyire jó az ujjlenyomat érzékelője? Van annyira jó mint a samsung s6 vagy az iphone 5s? Illetve be lehet e állítani a led jelzést viberhez és messengerhez?

(#756) csszorsi válasza kali (#754) üzenetére


csszorsi
csendes tag

már csak ezt a mondatot nem tudom értlemezni :D " A felek eltérő megállapodása hiányában a Vásárló nem gyakorolhatja az elállási jogot szolgáltatás nyújtására vonatkozó szerződés esetében, ha az elállási határidő lejárta előtt a vállalkozás a teljesítést a fogyasztó beleegyezésével megkezdte. "
Keresem hogy mibe köthetnek bele, mert a készülék makulátlan abba nem nagyon :)
Mint nyuszika meg a róka esete a fűnyíróval...

(#757) kali válasza csszorsi (#756) üzenetére


kali
legenda

bizonyos szolgáltatásokra vonatkozik, alapesetben nem kizáró tényező.

(#758) dedike válasza Tobaja (#745) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem ennyi pénzért ne sokat gondolkozz rajta! Kompakt, független, és féláron van. (Más, teljes körű garanciát nyújtó forgalmazókhoz képest is vagy 40% az árelőnye.) :)

Jó szerencsét!

(#759) Samott


Samott
addikt

Megorulok, adjatok mar egy linket erre a telekomos dologra. Nalam 185e forintra irjak...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#760) kali válasza Samott (#759) üzenetére


kali
legenda

előfizetéssel kell venni, abból is a havi díjas konstrukciók (új, vagy meglévőre hosszabbítás) valamelyikével.

[ Szerkesztve ]

(#761) csszorsi válasza kali (#760) üzenetére


csszorsi
csendes tag

én úgy értelmeztem csak új előfizura .... meglépőt már bebuktam mert arra már nem tart ki az akció amig átfut a rendszeren a visszárum :(

(#762) kali válasza csszorsi (#761) üzenetére


kali
legenda

meglévőre is lehet, próbáltam, mert van szabad előfizetésem is, amin nincs hűség; link

(#763) balint82


balint82
senior tag

Fehér van valakinek?Mennyire kopik?Nem túl csajos?:) Köszönöm a gyors válaszokat.

Google Pixel 4a

(#764) ricsike81


ricsike81
aktív tag

tmobilnal független. azt nem tudom hogy a rom t-s vagy gyári. infó erről valakinek ?

(#765) kali válasza ricsike81 (#764) üzenetére


kali
legenda

a készülék független, a firmware szolgáltatós.

(#766) ricsike81 válasza kali (#765) üzenetére


ricsike81
aktív tag

hogyan tudom frissíteni ha szolgáltatós a firmware?

(#767) kali válasza ricsike81 (#766) üzenetére


kali
legenda

a módszer firmware verziótól és régiótól függetlenül azonos, legfeljebb abban van/lehet eltérés, hogy mikor adják ki egyikre vagy másikra, valamikor a független érkezik korábban, máskor meg a szolgáltatós.

(#768) Samott válasza kali (#760) üzenetére


Samott
addikt

Koszonom, igy mar ertem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#769) iTomi81


iTomi81
tag

Egy kis segítséget kérnék. Van a telefonban automata fényérzékelő? mert a youtube videon nem látom az opciót a beállítások között?

(#770) Viktor77 válasza iTomi81 (#769) üzenetére


Viktor77
titán

Cikk, utolsó oldal, legalul.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#771) iTomi81 válasza Viktor77 (#770) üzenetére


iTomi81
tag

Bocsi melyik cikk?

(#772) Viktor77 válasza iTomi81 (#771) üzenetére


Viktor77
titán

Amelyiknek a topicjában hozzászóltál? :)

(Jobb felül. )

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#773) iTomi81 válasza Viktor77 (#770) üzenetére


iTomi81
tag

Aham megvan. De akkor miért nem látom sehol az állítási lehetőséget? Tudna valaki egy képet ide tenni hogy hol van ez a beállítás?

(#774) csszorsi


csszorsi
csendes tag

Na sikerült, bevették a telót tőlem, bár furcsa, mert amit visszakaptam példányt abba az van, hogy
"Csak a csomag kézhezvételétől számított 8(!)napon belül postára adott hibátlan terméket áll módunkban visszavásárolni."
Erről mondjuk nem szólt semmit az ügyintéző és végülis személyesen adtam át nekik 10.napon . Semmit nem kérdezett, csak lekörmölte az adatokat és ennyi., pedig már rákészültem, hogy küzdenem kell, hogy vegyék vissza :P
átfutási időről sem tudott tájékoztatni, mindenesetre addig nem mertem megerősíteni a rendelésem az új készülékre új előfizetőként, így az hétfőre marad, remélem Jézuskára ideér :C és most már nem fognak rámverni még valamit a régiebbi z5c vel...(jó ltt volna ha várok 1 hetet és a meglévőre veszem meg akkor :( , nem tudtam, hogy erre is van lehetőség :( )

[ Szerkesztve ]

(#775) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! A kijelzőt csak gombbal lehet bekapcsolni, vagy "duplakoppal" is? Nem találtam ezzel kapcsolatban infót, a tesztben sem említették.

(#777) LackoZzZ válasza zaskar (#775) üzenetére


LackoZzZ
csendes tag

dupla koppal is kapcsolhato a kijelzo... belehet allitani..

(#778) kali válasza csszorsi (#774) üzenetére


kali
legenda

az még a régi nyomtatvány, van már olyan - amely oldalt linkeltem, onnan az tölthető le -, amin a 14 szerepel.
nem kell indokolni a 14 napon belüli elállást.
kíváncsi vagyok, hogy meddig tart ez a z5c akció, illetve mennyi készülék van készleten, elég lesz vagy sem.

(#779) iTomi81


iTomi81
tag

Valaki le tudná írni hogy hol tudom beállítani pontosan az automata fényerőt? Hogy ne kelljen nekem folyton kézzel állítani? Please!!!!

(#780) Tikakukac


Tikakukac
titán

Na ki mit mondd (őszintén, nem fanboykodva :DDD ) 90 ropiért merjek ebbe fejest ugrani?

Ami viszont kicsit tahó: 1 év gari. Az úgy elég khm...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#781) Armahun válasza iTomi81 (#779) üzenetére


Armahun
addikt

A beállítások megjelenítés menüpontjában ott van sorba betűvel, hogy alkalmazkodó fényerő. Ez legyen bepipálva.
Ez után is tudod a csúszkával finomítani a fényességet, de a külső fényviszonyok alapján a készülék fogja állítani.
Ha nem felelnének meg a gyári értékek, akkor külső alkalmazás pl LUX segítségévek külön be lehet állítani, hogy milyen világos legyen a kijelző különböző fényviszonyokban.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#782) kali válasza Tikakukac (#780) üzenetére


kali
legenda

annyiért teljesen jó vétel egy z5c, ami ráadásul független, magára a készülékre pedig két év jótállás van, a tartozékokra csak egy.
iphone 6s plus készülékemről írva - így eléggé nem fanboyos?!?! :)

(#783) Tikakukac válasza kali (#782) üzenetére


Tikakukac
titán

Tuti?

Nekem is most volt 2 szifonom egymás után, csak kezdett felhúzni az iOS :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#784) iTomi81 válasza Armahun (#781) üzenetére


iTomi81
tag

Köszönöm a választ. És tapasztalatod alapján jól állítja magától a fényerőt mindenhol és gyorsan alkalmazkodik a változásokhoz?

(#785) kali válasza Tikakukac (#783) üzenetére


kali
legenda

furcsán van írva, de korábban úgy szerepelt, hogy 1 év teljes körű és 1 év korlátozott, utóbbi csak a készülékekre, tartozékokra nem.

(#786) iTomi81


iTomi81
tag

Abban még tudnátok segíteni hogy a viberhez és a messengerhez milyen színekre lehet beállítani az értesítő ledet?

(#787) Tikakukac válasza kali (#785) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát azért nagyon nem mindegy basszus :N

Gondolom nem szürkés a telefon, elviekben 2-nek kéne lennie, de ez így fura, minden Sony telóra 2 évet ír mindenre kiterjedően, Z5 és Z5c pedig 1 év. Muhaha, ezek szerint sikerült szifon szintre süllyeszteni a gari időt :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#788) kali válasza Tikakukac (#787) üzenetére


kali
legenda

amennyiben úgy lenne, úgy a sony csökkent, mert a gyártó nem teheti meg, ő köteles a gyártói adni tovább, de 1 + 1 év lesz az a készülékre.

(#789) Tikakukac válasza kali (#788) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor első körben telefonálás lesz, mert valaki már megint nem végezte el a dolgát rendesen :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#790) csszorsi válasza kali (#778) üzenetére


csszorsi
csendes tag

igen, olyat is vittem kitöltve :)
azt látom, hogy csak hétvégi ajánlat, de arra kíváncsi leszek visszateszik e 183 ezerre ....
Z3c hogy áll ennek tükrében?jelenleg drágább mint a z5c? mindjárt meg is nézem

(#791) iTomi81


iTomi81
tag

Bocsi bocsi most tanakodom hogy megrendeljem e a telekomnál a telefont vagy sem. Annyi biztos hogy az ára az magáért beszél. Eredetileg Samsung Galaxy S5 mini-t néztem, de így... Vélemény? Miért kerül függetlenül majdnem 200e-Ft-ba ez a telefon? Abban még tudnátok segíteni hogy a viberhez és a messengerhez milyen színekre lehet beállítani az értesítő ledet?

[ Szerkesztve ]

(#792) Tikakukac válasza kali (#788) üzenetére


Tikakukac
titán

Megkérdeztem, 1+1 év, csak valaki nagyon nem akart magyar órára bejárni és értelmesen fogalmazni.

Na akkor eldöntjük milyen szín legyen mert így érdekel. Fehér mondjuk kicsit háát, nem sok tokban néz ki jól.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#793) kali válasza Tikakukac (#792) üzenetére


kali
legenda

akkor jól tudtam/sejtettem, néztem közben a telekom kapcsolódó jótállási leírását, ott is van némi fogalmazási kanyar, de az a lényeg, hogy a gyakorlatban minden stimmel.
irigysárga! :DDD

(#794) Tikakukac válasza kali (#793) üzenetére


Tikakukac
titán

Tök random néztem az oldalra basszus, laktárssal izéltünk, hogy tizenév Tkomság után is rohadt drága lenne egy 5s, 6 meg nagy, más meg nincs. Aztán 92k-s Z5c mondom ok, akkor androidnak adok 1 esélyt. Ha nem akkor nem, de örülnék neki, rohadtul hiányzik a szabadság.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#795) kali válasza Tikakukac (#794) üzenetére


kali
legenda

nem olyan régen akciós volt az 5s is a szolgáltatónál.
a z5c (is) független a telekomnál, így ha nem jönne be, akkor is nyerőben eladhatod.

(#796) Tikakukac válasza kali (#795) üzenetére


Tikakukac
titán

Mennyiben ment az 5s?

Igen ennyi szerencséje van a telónak, így tényleg kipróbálom aztán lesz valami. Zenfone C van nálam addig míg az átállás megy, hát ennél minden jobb lehet :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#797) iTomi81


iTomi81
tag

Mindig olvasni más márkánál hogy a kijelző Gorilla Glass....1-2-3-4. Ennél melyik van vagy egyáltalán ilyen van?

(#798) Quasi_modo válasza Tikakukac (#794) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

, laktárssal izéltünk
Nem biztos hogy tudni akarjuk.

valami

(#799) kali válasza iTomi81 (#797) üzenetére


kali
legenda

a sony esetén az egyfajta scratch-resistant glass.

Tikakukac; 110 e ft és attól lefelé.

(#800) Tikakukac válasza Quasi_modo (#798) üzenetére


Tikakukac
titán

Jahj már, hogy mindent ki kell szedni szövegkörnyezetből :N

kali: Na bakker az is pedig igencsak árában volt. Hát mindegy, most marad ez úgyis droidot akartam, ha nem begyere akkor lesz egy szifon apróból aztán csók.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.