Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) HuaweiU8500 válasza szimike79 (#15519) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nagyobb lesz mint 4,3". Viszont jo hir, h nem lesz sokkal nagyobb hazban mint az XV:
http://www.xperiablog.net/2013/02/06/upcoming-xperia-sp-c530x-pictured-alongside-the-xperia-v/

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#15952) szimike79 válasza HuaweiU8500 (#15951) üzenetére


szimike79
őstag

Már láttam, egész jó kis cucc lesz. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#15953) dobobazsy


dobobazsy
őstag

gpu megjelenítésnek van valami előnye/hátránya? mintha folyamatosabb lenne a menü mióta bekapcsoltam.

(#15954) petymeg


petymeg
addikt

Ez ugyanaz lenne? [link]

Én a V-t néztem ki magamnak, csak kivárok, hogy vannak e hibái, mint az S-nek volt a sárgulás.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#15955) HuaweiU8500 válasza dobobazsy (#15953) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

a benchmarkban is latszik, viszont a stock android idojaras widget FC-zol.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#15956) szimike79 válasza petymeg (#15954) üzenetére


szimike79
őstag

Igen, ugyan az. De ezt lehet érdemes lenne megvárnod hardveresen jobb lesz mint a V.
Találtál már egyéni avatart?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#15958) petymeg válasza szimike79 (#15956) üzenetére


petymeg
addikt

Nincs még avatarom, amit kineztem, az foglalt...

Nekem a V nagyon tetszik, ez az SP nem annyira, meg nem tudom, hogy víz és porálló e?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#15959) HuaweiU8500 válasza szimike79 (#15956) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Miben lesz jobb? A kamera kisebb, es nem is vizallo, es jo fel evvel kesobb jon mint a V. Raadasul az SP kozepkategorias lesz, a V sztem feljebb pozicionalt. Es az arlejtes miatt az arak is erdekesen alakulhatnak, mint pl XS vs. XP eseteben.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#15960) szimike79 válasza HuaweiU8500 (#15959) üzenetére


szimike79
őstag

Azt aláírom nem csepp és porálló. Kameráról nincs infóm. Viszont a kijelző valamivel nagyobb lesz min 4,3", de készülékméret alig. Az adreno 320 is jobb mint a 225, Xperia Z ben is az van. A plusz 200 mHz nem sok, de az is számít. Memória nem tudom mennyi lesz. Ami viszont nem utolsó szempont, az Xperia SP esélyes, hogy hivatalosan is kapható lesz itthon, míg a V nem.
Az ár kérdéses lesz, mert a V nem lesz hivatalosan nálunk, így relatíve drága lesz. A Xperia SP-nél kérdéses, hogy milyen áron vezeti be a Sony. A kategória besorolása szerintem felső közép.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#15962) toth87


toth87
tag

volna egy pár kérdésem tudnátok segíteni ? :)

többen is irták hogy kaptak az xperia s-hez bőrtokot,,,,sajna én nem :( (t-mobilos)

akkor irták páran azt az nfc-t tag-et vagy mit,,na én azt sem kaptam :(

volt aki irta hogy gyárilag van az s-en fólia,,,az enyémen is volt,de volt rajt valami instrukció a hátlap levételéröl,ugyhogy lekaptam,,,,

kaptam viszont mellé egy fóliát,amit fel is raktam,ha gyárilag is volt rajt akkor az enyémen most kettő lehet ?

irtak olyat is hogy kaptak törlökendőt,,,hát az enyém egy 3-5 cm-es kis valami sárga kendő

ha én szeretnék olyan nfc tag-et venni,azt lehet valahol ? és mit tud az ?

tudom hülye kérdések csak szeretnék képbe lenni,,,,bocs hogy ilyen láma vagyok :) köszi a segitséget előre is.

[ Szerkesztve ]

(#15963) petipetya válasza toth87 (#15962) üzenetére


petipetya
nagyúr

NFC:

Nekem most 4db van és a profilokat állítgatom át vele, mivel nekem szinte minden nap mindig más időben történik a felkelés, munka és lefekvés:

- 2db noname: Ezek többféle színben is kaphatóak, nekem a kulcscsomómon vannak. A fekete állítja át utcai profilra a telót, míg a narancs az otthonira (fontos a szín, így a komor fekete lett az utcai, míg a vidám narancs az otthoni - ezáltal nem kell gondolkodnom azon, hogy melyik-melyik).

- 2db Xperia: Ezeket is fel lehet kulcstartóként használni, de nekem a hozzáadott öntapadós cucc segítségével a fejem közelében van az éjjeliszekrényen. Egy sötétkétet és fehéret küldtek. Tudni kell, hogy az Xperia Smart Tag eleve be van programozva, ám ezt könnyedén felül lehet írni. Értelemszerűen a kék kapcsolja éjjeli profilra, míg a fehér reggel visszakapcsolja az otthoni profilba a telefont - mindehhez alig kell kinyújtanom a karomat.

A műveletek során a csengetés módja, fényerősség, wifi és mobilnet állítódik át. Érdemes tudni, hogy az nfc csak feloldott képernyőzár mellett működik (biztonsági funkció), így elkerülhető a véletlen átállítódás.

Mindezekben az NCF Task Launcher volt a segítségemre. Ebben azt is be lehet állítani, hogy repgép módban is bekapcsolva maradjon az nfc. Ez azért jó, mert az éjszakai mód repgép módba teszi a telót, ám reggel könnyedén visszakapcsolom a tag segítségével otthonira, mivel az nfc ugyanúgy aktív rajta.

"nincs rá lezsóidő"

(#15964) Snike


Snike
aktív tag

Köszi a tippeket! :)
a böngészöben napközben 6-8 oldalt is megnyitok egyszerre,
másfelöl megfigyeltem, hogy újrainditásor több a memoria,

viszont lenne egy újabb kérdésem:
program telepítésekor erre kér jogosultságot a program:

ez micsoda, minek neki?
-telefon állapotának és azonosságának olvasása-

köszönöm a válaszokat! :)

PS5, mert az jó! :)

(#15965) Szendwich


Szendwich
tag

Valaki kiprobalta a Wisepilot for XPERIA-t, vagy rogton mindenki torolte?

(#15966) Zaji válasza Szendwich (#15965) üzenetére


Zaji
őstag

Én töröltem. Nekem a Google Navigációja teljesen megfelel.
Használtam már külföldön is, ott sem volt problémám vele.

(#15967) HuaweiU8500 válasza Szendwich (#15965) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Mire kipróbáltam lejárt a tesztidőszak, és felkínálta a megvásárlást... ment a kukába, ugyanigyj árt az office progi is

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#15968) oszy


oszy
veterán

az NCF Task Launcher-el írtad át a Xperia TAG-ot? mert nekem is van egy fekete és egy piros.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#15970) aurora65 válasza Szendwich (#15965) üzenetére


aurora65
tag

A Google playről letölthető a Waze ingyenes és szerintem zseniális navigációja![link] Offlineban nekem a Navigon a kedvencem![

[ Szerkesztve ]

(#15977) skylaner válasza toth87 (#15962) üzenetére


skylaner
senior tag

Igen, most 2 fólia van a telefonodon :DDD
Alsó érintő gombok rendesen reagálnak :) ?

(#15978) toth87 válasza skylaner (#15977) üzenetére


toth87
tag

néha reagálnak csak :) de amikor azt a gyári instrukciókkal ellátott fóliát leszedtem,amin az volt hogyan kell az akksi fedelet leszedni,utánna nem láttam már fóliát :( ti kaptatok hozzá börtokot,törlökendöt,meg nfc-t ??

(#15979) nillasd


nillasd
csendes tag

Sziasztok!
Vettem 1 hete a fullhallgatot(sony mdr ex10) a telefonhoz es mar az elso perctol az volt az erzesem hogy eleg halk...aztan bedugtam egy 3gsbe es sokkal hangosabb a iphonba....nem tud valaki erre valami megoldast? :D

(#15980) szimike79 válasza toth87 (#15978) üzenetére


szimike79
őstag

T-s csomagban nincs bőrtok, se nfc tag. Csak HDMI kábel, és kijelzővédő fólia. A kijelzőn pedig a gyári utasításos alatt ott van a rendes kijelzővédő fólia, csak nagyon jól fel van rakva, alig észrevehető. Így most két fólia van a telódon.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#15981) skylaner válasza toth87 (#15978) üzenetére


skylaner
senior tag

Ha jobban megnézed akkor látszik a gyári fólia. A telefon szélétől talán 1mm-el beljebb kezdődik.
Én Vodánál vettem anno. Nem kaptam hozzá semmit a töltőn és a fülhallgatón kívül.

(#15982) petymeg válasza szimike79 (#15960) üzenetére


petymeg
addikt

Nem annyira drága a V már 110 körül meg lehet venni. Szerintem egyáltalán nem túlárazott.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#15983) rErEaT


rErEaT
senior tag

Ha valakit érdekel, sikerült beállítanom a böngészőt, hogy ne "desktop" ként sorolja be hanem androidos teló ként a KA25ben az alábbi link segítségével.

Előbb kiválasztod pl az iPhone-t vagy akármi mást és után megint az Android-ot és már működik is.

[link]

Nem tudom kinek segítek vele és kinek nem, de néha jól jöhet, vagy ha pl valaki KA romot akarja használni:)

[ Szerkesztve ]

(#15984) rErEaT


rErEaT
senior tag

Téves!

Csak addig jó amíg böngészek, utána ha leállítom és újra bekapcsolom a böngészőt akkor megint visszaáll az eredeti szarra:(

(#15985) asdf2


asdf2
tag

XZXperience JB kinézet, és XTX dolgait tudja elvileg.:) UB&LB-re felmegy.:)

(#15986) toth87 válasza asdf2 (#15985) üzenetére


toth87
tag

xperia s-re hogy fog kinézni amúgy a jelly bean ? nagyban eltér a mostanitól ? ikonok,menü stb ?

(#15987) toth87 válasza szimike79 (#15980) üzenetére


toth87
tag

mostmár nem szedem akkor a le a másik fóliát :) igy biztos még védetebb :)

[ Szerkesztve ]

(#15988) rErEaT válasza toth87 (#15986) üzenetére


rErEaT
senior tag

[link]

Ennyit tudni róla.

(#15989) toth87 válasza rErEaT (#15988) üzenetére


toth87
tag

íjjjjj ez nem valami sok,,azt hittem már közzé tették hogy milyen lesz :(

(#15990) rErEaT válasza toth87 (#15989) üzenetére


rErEaT
senior tag

Maximum rá tudsz keresni, hogy a V hogyan néz ki, szerintem kinézete ugyan az lesz:)

(#15991) mmarta válasza rErEaT (#15984) üzenetére


mmarta
senior tag

Nálam, ha elindul a gyári böngésző a Google kereső oldalát hozza be, mert ez van gyárilag beállítva. Itt a kereső alatt tudom beállítani, hogy a nézet mobil vagy normál legyen.

(#15992) rErEaT válasza mmarta (#15991) üzenetére


rErEaT
senior tag

Ez oké, csak a KA romban valami olyan mértékben el lett rontva, hogy még az sem működik, párszor rámentem de semmire se reagált így ment a levesbe

(#15993) HuaweiU8500 válasza toth87 (#15989) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Kb ennyit változott a J is, elsőre csak az akku % látszik, meg a lehuzhato menü. Új dolgok az Xperiaban, meg a power management. Antutu kicsit jobb, quadrant kb ugyanannyival rosszabb.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#15994) szimike79 válasza petymeg (#15982) üzenetére


szimike79
őstag

Annyira nem vészes. De konkrétan arra gondoltam, hogy hivatalosan nem kerül forgalomba, így a szolgáltatói árak nem nyomják lejebb a független árat.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#15995) kennyke válasza mmarta (#15388) üzenetére


kennyke
aktív tag

szia,

ez a téma engemis érdekelne. ha visszazárom, akkor pl. a sony pc comp. rendesen látja? pl. ha frissítés érkezik, engedi telepíteni?

(#15996) Geri89


Geri89
aktív tag

sziasztok! ilyen mobil vásárlását tervezem, és lenne néhány kérdésem:
1. ha telenor függő készüléket veszek az jár vmi hátránnyal a függetlenhez képest?
2. a telenoros alapcsomag mit tartalmaz?
3. a teló akksija mennyire bírja? az itteni tesztben az üzemidőt eléggé lehúzták, az ICS-vel ez javult?
4. a gyári sw mennyire jó? úgyértem, hogy nagy hátrány a zárt bootloader?

előre is köszi :-)

(#15997) oszy válasza Geri89 (#15996) üzenetére


oszy
veterán

1. Szerintem nem jár igazi hátránnyal.
2. Telefon, töltő-adatkábel, hdmi kábel, papírok
3. 1 napot simán kibír. Persze használattól függ. gondolom ha egésznap wifi, bt meg nyomkodás a telefonáláson kívül, akkor lemerülhet hamarabb is.
4. Nekem minden gyári és nem tervezem babrálni :) majd más ad erre tippet! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#15998) #03372544 válasza Geri89 (#15996) üzenetére


#03372544
törölt tag

Úgy tudom a függő telefonok Bootloader-ét nem lehet nyitni, de cáfolja meg valaki ha nem így van.

(#15999) szimike79 válasza #03372544 (#15998) üzenetére


szimike79
őstag

Jól tudod, a szolgáltatós készülékek bootloader-e nem nyitható.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#16000) asdf2 válasza #03372544 (#15998) üzenetére


asdf2
tag

Minden egyes alkalommal megcáfolom, hogy az enyém T-s függő, és fel lehetett oldani.:) Egyébként nem volt példa rá rajtam kívül, ha jól tudom, úgyhogy kernelt nem tudsz cserélni így. Érdemesebb neki függetlent venni, ha akarja piszkálni, bár csak annyit érdemes, hogy idle órajelet letolni. (Nálam 384MHz helyett 30MHz, +2 órát bírja.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.