Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok

Ha valaki esetleg szeretne egy ilyen kis csodát venni és ide csak információkért ugrott be akkor ajánlom figyelmükbe az én [készülékemet]

Ps4, p30 pro

(#11902) petipetya válasza Pepeninho (#11901) üzenetére


petipetya
nagyúr

Miért adod el?

"nincs rá lezsóidő"

(#11903) Peetyaa válasza petipetya (#11900) üzenetére


Peetyaa
tag

Nekem ott egy hang van aztán ennyi. De az sem az amin jelenleg szól. :F

(#11904) dunc válasza Peetyaa (#11903) üzenetére


dunc
nagyúr

Csinálj egy Notifications mappát (ha nincs) oda másold be a hangokat ami szeretnél ,majd állítsd be a hangoknál.

[ Szerkesztve ]

(#11905) Peetyaa válasza dunc (#11904) üzenetére


Peetyaa
tag

Akkor leírom hogy csinálom hátha azzal van a bibi.
Rádugom a gépre a telót, Notifications mappában egyetlen egy hang van, az sem az ami jelenleg szól. Viszont ha a telefonba nézem, beállítások - Hang - Alapértelmezett értesítés, ezen belül már van rengeteg hang, viszont egyik sem változtatja meg az sms hangot. Van egy olyan sanda gyanúm hogy rossz helyen járok...

(#11906) Maxentius válasza S_xperia_S (#11897) üzenetére


Maxentius
addikt

Nagyon úgy tűnik, köze van a hibásan működő appoknak a WebKit-hez. A FB, az alap böngésző (szerencsére a Chrome nem), Wikipedia app és a Pulse (olyan cikket olvasva, ahova valamilyen webes tartalom van beágyazva) mind kilép szinte azonnal a megnyitásuk után.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11907) dunc válasza Peetyaa (#11905) üzenetére


dunc
nagyúr

Sms beállításnál az alapértelmezett hangra van állítva ?

(#11908) Peetyaa válasza dunc (#11907) üzenetére


Peetyaa
tag

T-mobile-os hangot használja. Jelenleg nem az van beállítva, de mikor az volt sem láttam semmit.

(#11909) Viper26 válasza szimike79 (#11898) üzenetére


Viper26
nagyúr

Frankó haverjai lehetnek. :DDD

iPhone 15 Pro | AW S9

(#11910) mmarta válasza S_xperia_S (#11897) üzenetére


mmarta
senior tag

Igen van gondom, le is került a telóról. Az ébresztő nem keltett, még jó hogy a párom ébresztett. Van amikor riaszt, van amikor nem. Megbízhatatlan.
Emaillel nem volt gondom, pop3-on használom a gmailt, így külön gmail alkalmazás nem kell. 3 különböző email címet tudok a beépített levelezővel használni pop3/smtp-vel. Működött rendesen.

Böngésző nekem is kilépett, de nem kínlódtam mással, mert eddigre meguntam a vacakolást és visszaraktam a Dualt :DDD

(#11911) Viper26


Viper26
nagyúr

Megváltam a telótól, köszi mindenkinek mindent, és további minden jót Nektek! :R

iPhone 15 Pro | AW S9

(#11912) petipetya válasza Viper26 (#11911) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vagy inkább a telefon adott túl rajtad. Manapság nem Mi birtokoljuk a technikát, hanem pont fordítva. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#11913) ADAM1337 válasza Viper26 (#11911) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mi volt a csere oka ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11914) Viper26 válasza ADAM1337 (#11913) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hiányzott a Nexus vonal, én többet nem várok frissítésre. :))

iPhone 15 Pro | AW S9

(#11915) Gabó75 válasza Pepeninho (#11901) üzenetére


Gabó75
senior tag

Csak nem térsz vissza az Atrix 2-höz?:-) Mi lesz az utód?

(#11916) szimike79 válasza Viper26 (#11909) üzenetére


szimike79
őstag

Az hagyjál, de kb 10 perc használat után összetűzésbe keveredtem egy iP5-tel. :D

Szóval elhagyod az SXS hajót, pedig nem is süllyed. Melyik Nexus lesz az áldozat?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11917) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Aki offolna is

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11918) Aryan


Aryan
senior tag

MIUI romot rakott fel, használ valaki SXS-en? Kamera,hdmi tökéletesen működik a romba. Zárt BL-re raknám fel.

Kinézet miatt akarok cserélni romot, ma megnéztem a HTC 8X bemutató videót, lehet hogy elkurvolok ;] és egyszer még lesz windows mobile-om.

(#11919) Pikkolo^^ válasza Aryan (#11918) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Új windows mobile-d nehezen lesz, windows phone annál inkább.

(#11920) Pepeninho válasza petipetya (#11902) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem telefonálok vele. an céges telefonom, azt használom. Inkább egy tabletet veszek helyette.

Ps4, p30 pro

(#11921) Pepeninho válasza Gabó75 (#11915) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem, nem térek vissza. Nincs szükségem jelenleg új telefonra. Tableten gondolkodom. Azt jobban kihasználnám a jelenlegi körülményeim között.

Ps4, p30 pro

(#11922) Aryan válasza Pikkolo^^ (#11919) üzenetére


Aryan
senior tag

sorry, elírás :B

(#11923) Maxentius válasza #93966848 (#11810) üzenetére


Maxentius
addikt

Bármilyen romra felpakolható SXS gyári billentyűzet ITT. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11924) theomo


theomo
tag

Sziasztok. Egy eredeti systemui.apk-t tud nekem küldeni valaki privátba? Az sda-ról feltettem a módosított %-os és lehúzható eszköztárt tartalmazó systemui-t, de elfelejtettem az eredetit elmenteni, pedig még jól jöhet.
Köszönöm előre! :R

Teomo

(#11925) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

CM10.0 - M2
- latest cm 10.0
- Fix Browser and Facebook crash (S, Acro S, ION, T)
- Fix Hotspot (2011 devices except play)
- Zram start on boot (all 2011)
- YouTube fix (all 2011)
- Fmradio update (all 2011 except play)
- Impoved wifi (T)
- Full resolution camera (all devices)

na halad ez... :K (még nincs fent)

ami jó lenne a működne rendesen az AP az S-en, (addig USB-n osztok meg)

Sony Xperia™ S

(#11926) ADAM1337 válasza S_xperia_S (#11925) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A cm10 az ugye csak ICS ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11927) S_xperia_S válasza ADAM1337 (#11926) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

Nem, a CM10 az JB, a CM9.1 az ICS

Sony Xperia™ S

(#11928) #19784448


#19784448
törölt tag

sziasztok! ha minden jól megy szombaton már én is (remélhetöleg boldog) tulajdonosa leszek 1 ilyen telcsinek. gondoltam addig elöre letöltök minden app-ot, játékot hogy akkor már ne keljen. valaki játszik, játszott a real racing 2 -vel? melyik verzió jó az S hez? esetleg apk+datát nem tudna valaki linkelni? napok óta böngészem a google-t de nem találok semmi pontosat. egyszer már kérdeztem de süket fülekre talált vagy aki éppen akkor fórumozott nem játszik vele. nagyon megköszönném ha valaki segitene!

(#11929) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Nem nagyon volt időm mostanság a telefonra. Valami nagy újdonság?:)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11930) Maxentius válasza S_xperia_S (#11925) üzenetére


Maxentius
addikt

Az a FB fix kéne már nagyon, de nincs kedvem külön rárakni, mert macerás állandóan flashboot-tal szerencsétlenkedni. :D A kamera nem érdekes, mert azt a Camera360 tök jól pótolja. Aminek viszont örülnék, hogy remélem nem a 3.0.50-es kernelt rakják bele, hanem a 3.0.8-ason hagyják, mert azzal szívnak nagyon az xda-sok...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11931) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Üdv Mindenkinek!
Páromnak vettünk egy Xperia S-t.
Az lenne a kérdésem, hogy gyárilag 4.0.4-es szoft van rajta. Most felajánlotta, hogy van frissítés, 6.1.A.2.45-re. Frissíthetem nyugodtan, vagy maradjon a gyári rajta?
Köszi

(#11932) Treck válasza urbanjozsi (#11931) üzenetére


Treck
aktív tag

Frissitheted nyugodtan. A .45-os is gyari, kulonben nem is ajanlotta volna fel :)

http://google.treck.hu

(#11933) ptamas88


ptamas88
tag

most érkezett meg hongkongból a 2 db Smart Tag :)) nekem is voltak gondjaim az elindítással mert odaérintettem a telóhoz de rezgett egyet és ennyi, semmi nem történt...sok sok fórumozgatás és olvasgatás után végül feladtam h a sonys program működjön, ezért marketen rákerestem és leszedtem a Smart Tag Maker appot és miután ezzel felismertettem a Tageket a következő odaérintésre már bejött a Sony-s smart connect app is és azóta működik :DD ezt azért írtam le mert olvastam már itt h másnak se ment :)

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#11934) korpicschess válasza ptamas88 (#11933) üzenetére


korpicschess
veterán

Így-így. Külsős appok is simán felismerik. ;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11935) ADAM1337 válasza ptamas88 (#11933) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez amúgy mehetne az 1.hsz-be kipótlásnak a későbbiekre nézve.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11936) ptamas88 válasza korpicschess (#11934) üzenetére


ptamas88
tag

én arra tippelek amúgy hogy ezen nem hivatalos sony xperia smart tagek, csak sima smart tag és az a progi amit írtam pont arra jó hogy így a telefon xperia-s tag-nek érzékeli, de lehet hülyeséget írok mindenesetre örülök hogy nem kell így külön progi a használathoz.

ADAM1337 : hát lehet tényleg hasznos lenne ha esetleg valaki még ebbe a hibába botlik :)

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#11937) Maxentius válasza ADAM1337 (#11935) üzenetére


Maxentius
addikt

Lehet szépen gyűjtögetni a hasznos infókat, amíg meg nem jön a Jelly Bean hivatalosan is. :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11938) mmarta válasza ptamas88 (#11936) üzenetére


mmarta
senior tag

A Sony hivatalos smart progija a Sony Xperia™ SmartTags.
Az első ICS, azaz a 4.0-val került fel a telóra a LiveWare csatlakoztatóval. A LiveWare-t felváltotta a Smart Connect, így már nem szükséges a Sony Xperia™ SmartTags, mert a Smart Connect felismeri és be lehet állítani a tag-et mit csináljon.

Én 2 db-ot kaptam a telóhoz és kezdettől működik mindenféle hókuszpók nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#11939) ptamas88 válasza mmarta (#11938) üzenetére


ptamas88
tag

na igen csak nagyon sokan írták külföldi fórumokon, hogy tudják, hogy ígyvan, de akkorsem csinál semmit a telefon. nekem is ugyanez volt a hiba, aztán miutát ez a külső alkalmazás felismerte a taget, a smart connect is csak azután jelent meg. de sztem tényleg abból fakadhat ez hogy te kaptad őket a telóhoz én meg ebay-ről rendeltem

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#11940) Peetyaa


Peetyaa
tag

Sziasztok! Feltenném újra a kérdésemet talán tud valaki megoldást. Még mindig az sms hang! Szóval, beállítások - hang - alapértelmezett értesítés, és bármit beállítok, akkor is a t-mobilos dallam szól! Néztem ezt a notifications mappát, de nem volt benne semmi még az sem ami egyébként szólt. Aztán körbe néztem rendesen telón, és a File Manager programmal találtam egy olyat hogy system - media - audio - notifications és itt már benn van az összes hang amit egyébként betudok állítani, csak itt meg nem lehetséges. Aztán átmásoltam a létező összes notifications mappába egy hangot, ami jelen esetben a Cricket nevü hang volt, majd újra beállítások - hang - alapértelmezett értesítés, kiválasztom a Cricket nevű hangot, de ugyan úgy a t-mobilos dallam szól! :F Bármilyen ötletet szívesen fogadnék, és előre is köszi!

(#11941) dunc válasza Peetyaa (#11940) üzenetére


dunc
nagyúr

Csinálj egy alapra állítást .

(#11942) Peetyaa válasza dunc (#11941) üzenetére


Peetyaa
tag

És azt hogy?

(#11943) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

ti az alap kamera app-ot használjátok?...csak azért mert nekem elég sokáig zoom-ol fényképezés előtt...az előző telomon (htc desire s) zöld lett a négyszög ha megfelelő volt a zoom de itt nincs ilyen és sose tudom mikor állította be magát...érdemes lenne leszedni vmi kamera app-ot? melyiket javasolnátok?

előre is köszi a segítséget!

(#11944) korpicschess válasza baandii (#11943) üzenetére


korpicschess
veterán

Mármint a fókuszálásra gondolsz. Folyamatosan fókuszál, legalábbis nálam, be lehet állítani, így sokkal gyorsabb minden.
Kamera gomb azért van, hogy normálisan lehessen használni, nem véletlenül 2 állású.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11945) dunc válasza Peetyaa (#11942) üzenetére


dunc
nagyúr

Beállítások ,Bizt. mentés és visszaállítás ,Gyári beállítások visszaállítás ,jelöld be a belső tárhely törlését is.
(minden adat törlődik )

(#11946) Peetyaa válasza dunc (#11945) üzenetére


Peetyaa
tag

Ez sem segített. Most már kibaszom :W

(#11947) mmarta válasza Peetyaa (#11946) üzenetére


mmarta
senior tag

Tippek:
- A notifications mappába (SD-n) neked kell bemásolni azokat a hangokat, amelyeket használni szeretnél.

- Ha bemész a Walkman lejátszóba, saját zene, zeneszámok között ott kell lennie amit be szeretnél állítani, ha hosszan nyomsz rá a felbukkanóban ott van a Beállítás csengőhangként.

- Ha van rootod, akkor a system\media\audio mappban keresd meg a t-mobilost és töröld ki, ide másold be, amit használni szeretnél. Itt csak *.ogg kiterjesztésűek vannak, tehát lehet át kell konvertálni, ha mp3-ban van a tied. A többieknél nézd meg a permission-t és állítsd be.
Lehet egy reboot sem ártana utána.

(#11948) gergo001 válasza Peetyaa (#11940) üzenetére


gergo001
csendes tag

Szia.Az a baj,hogy nem itt "beállítások - hang - alapértelmezett értesítés" hanem az üzenetek-beállítás(jobb alsó gomb)-értesítés hangjelzése opciónál kell megadni az SMS hangot.Szerintem így menni fog.

(#11949) Peetyaa válasza gergo001 (#11948) üzenetére


Peetyaa
tag

És megy is! :DD Annyira biztos voltam benne hogy valami tök egyszerű probléma van... Ezer hála mindenkinek aki próbált segíteni!!! :R

(#11950) dunc


dunc
nagyúr

Hátlapot (feketét ) hol lehet venni Magyarországon ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.