Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Isten88 válasza 5oultrain (#4900) üzenetére


Isten88
senior tag

Enyém is lötyög, de ez kevésbbé zavaró. Nekem az a baj, hogy (ha állítva van), akkor összecsukott állapotban a bal oldalánál kopog a két rész. Nem illeszkedik egymásba rendesen. Volt már emiatt szervízben is. Raktak rá új kijelzőrészt, de ugyanúgy lötyög tovább. Januárban várhatóan megy ciripmentesítésre és hátha sikerül ezúttal harmadik körben megoldani a kijelző lötyögését is a ciripmentesítéssel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#4902) jose999 válasza 5oultrain (#4900) üzenetére


jose999
senior tag

Ennyire "lötyög" az enyém is, szerintem ezért kár megpróbálni gariztatni :((( Totál stabilan nem is állhat a mechanika miatt...

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4903) vacs válasza Gaberiellb (#4742) üzenetére


vacs
veterán

" Van egy kis probléma a telómmal:
A kijelző alatti vissza gomb nem mindig működik:
ha pl belépek a menübe akkor néha nem tudok kilépni, mert nem reagál a gomb, kicsit várok ekkor egy érintést érzékel, megint várok, majd megint egy érintést érzékel. Így kb 1 perc alatt tudok teljesen kilépni a menüből. Programoknál is ugyan ezt csinálja.
Beadtam szervízbe, de ott nem produkálta a hibát, ezért nem is csináltak vele semmit. Napokig működik hibátlanúl, majd gondol egyet és megbolondúl. A legfrissebb szoft van rajta, SEUS-al telepítettem. "

Itt van a hibáról egy saját készítésű videó is (gyenge minőségű, mert nem volt kéznél jobb kamera).

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#4904) Crob válasza 5oultrain (#4900) üzenetére


Crob
tag

mindegyik lötyög egy minimálisan, az enyém is már vagy 5 slide után elkezdte, ez van, megszoksz vagy megszöksz, a szerviztől ne várj semmit max egy barátságos mosolyt (vagymég azt se) mivel működik egyébként megfelelően gondolom... :U

(#4905) Gaberiellb válasza vacs (#4903) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

tyűű, ez tényleg nem jooo. factory reset volt már? Frissítés 2.3.4-re? Mondjuk a frissítés nemhiszem, hogy játszik bár lehet. Ha fr-se segít mindenképp szervíz és addig nyomkodd amíg nem produkálja, addig haza se menj :DD Vannak kötsög szervízesek, megfogdossa: ahh ez jóó hát működik, azt visszaadja téged meg hazaküld. Jó nyomkodást, ez sztem hw hiba lesz. Üdv :W :R

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4906) Dancii válasza 5oultrain (#4900) üzenetére


Dancii
csendes tag

5oultrain: Köszi a vidit, ennyire lötyög kb az enyém is..
Úgytűnik ezzel akkor együtt kell élnünk.

Crob, jose999: belátom igazatok van. énis ezért vaciláltam..nekem is pár nyitás után elkezdte, csak megijedtem hogy nálam van csak hiba

Isten88: az enyém is kopog, nemcsak állítva, de engem az nemzavara annyira. Nézőpont kérdeése, mindegyikünknek másak az igényei.

Összességében megvagyok elégedve nagyon a kicsikével, működésileg tökéletes.
Most így egy kicsit megkönnyebbültem hogy nincs akkora baj.
Ilyenkor mindig a HTC Desire Z flipjére gondolok..azon azóta is le vagyok ülve, mióta először láttam..

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#4907) ko9 válasza Crob (#4904) üzenetére


ko9
addikt

Ez szervíz... Nekem se reagál néha a másik oldali gomb (2.3.4-es update óta), de nem ennyire vészes, másodjára mindig megy... Lehet csak rosszul nyomom meg...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4908) ko9


ko9
addikt

Csak hogy élinkítsem egy kicsit az életet, nemrég csináltam egy Screenshotot a telómról:

:B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4909) ithomas válasza ko9 (#4908) üzenetére


ithomas
őstag

Hekker állat :C
És funkcionálisan ez mennyire teljes? :)

Real eyes realize real lies!

(#4910) ko9 válasza ithomas (#4909) üzenetére


ko9
addikt

Most a Phone appot csináljuk (át kell méretezni, csak az SE valami olyan hülyeséget rakott bele, ami miatt APKTool nem akarja se szétszedni normálisan, se összerakni),és valami apróság miatt mindig fektetett kijelző van. A szenzorok működnek, tippünk szerint a hw_keyboard-ot érzi mindig kinyitottnak.
Ha ezek megvannak kirakjuk a Bétát :R

Most épp portolok egy másik ROMot, megpróbálom Stock kernelre, bár nem igérek semmit...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4911) BRIKLY válasza ko9 (#4910) üzenetére


BRIKLY
veterán

bootloader nyitás nélkül hajladó vagyok vállalni a tesztelést,csak hogy legyen egy sima mini is.:R ha jól tudom így nem tudok belőle téglát csinálni. ma neki ugrok a root-nak. recovery-t lehet rá tenni?( kéne egy backup)

(#4912) ko9 válasza BRIKLY (#4911) üzenetére


ko9
addikt

Lehet, 2 kattintás. A Mini fórumba nem rég linkeltem egy progit hozzá.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4913) BRIKLY válasza ko9 (#4912) üzenetére


BRIKLY
veterán

köszi. elkerülte a figyelmem, mert akkor még a root-ra se mertem vállalkozni, de most már tudom, hogy amig a bootloader zárva, addig nem lehet téglázni,mert seus visszahozza. jól tudom ugye?:)

(#4914) ko9 válasza BRIKLY (#4913) üzenetére


ko9
addikt

Igen jól tudod :)
Tudnál küldeni e Dialerről egy screent? Nem akarom visszarakni most a gyári ROMot :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4915) BRIKLY válasza ko9 (#4914) üzenetére


BRIKLY
veterán

erre gondolsz? :)

(#4916) ko9 válasza BRIKLY (#4915) üzenetére


ko9
addikt

Igen, köszönöm :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4917) MyckY válasza ko9 (#4916) üzenetére


MyckY
senior tag

Majd arra a recovery-re fel lehet rakni a 4.0-át amihez nem kell kinyitni a bootloadert?

(#4918) ko9 válasza MyckY (#4917) üzenetére


ko9
addikt

Az a Recovery ha talál egy /format system parancsot, tönkrevágja az egész partíciót. Vagyis nem :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4919) MyckY válasza ko9 (#4918) üzenetére


MyckY
senior tag

Értem köszi akkor várom a hivatalos frissítést :-D

(#4920) Onga


Onga
csendes tag

Áhh, én holnap kapom meg, de ki kellett próbálnom, mert 3 napon belül cserélik, és nagyon jó. A kamerát nem értem miért szidja mindenki, ez egy mobil, nem egy fényképezőgép, ahhoz képest pedig szerintem korrekt. Tücsköt én nem hallottam, viszont van egy dolog, amit nem tudok. Az állapotsávon elég kevés dolog van, mármint én próbálgattam Galaxykat, és azokon mindenfélét ki-be lehetett kapcsolni(Wi-fi, Blotooth, stb.). Ez beállítás kérdése, vagy az SE. úgy gondolta, hogy nekik ez nem kell?

(#4921) ko9 válasza Onga (#4920) üzenetére


ko9
addikt

Utóbbi. ICS-ben már lesz.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4922) fatal` válasza Onga (#4920) üzenetére


fatal`
titán

Utóbbi, ez csak a touchwizen van, egyelőre. És sajnos az elixir2 sem kompatibilis a romunkkal. :(

(#4921) ko9: Gyárilag?:)

[ Szerkesztve ]

(#4923) ko9 válasza fatal` (#4922) üzenetére


ko9
addikt

Hát az Arc-os gyári ICS-ben van. Gondolom akkor ebbe is lesz...
Bár most jut eszembe, hogy Gyári - Google-s Launchert használok. Abban van.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4924) fatal` válasza ko9 (#4923) üzenetére


fatal`
titán

Aham, akkor nem tudni. Na mindegy, elvileg az Elixir2 ICS-től mindegyik telóval működni fog, úgyhogy különösebben nem érdekel, max kirakom azt.

A Samsung Touchwizében ez az egyetlen dolog, ami tetszik, amúgy szvsz fos az egész. :D

(#4925) ko9 válasza fatal` (#4924) üzenetére


ko9
addikt

Őőő... Próbáld már ki kérlek ezt: [link]
Bemásolod a /system/app-ba Root Explorer-rel, majd adsz neki egy 644-es permissiont ([link]), majd teló restart. Ha minden jól megy akkor az elején választhatsz Launchert, és ezt válaszd. Kíváncsi vagyok, hogy menne-e.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4926) trita


trita
tag

Boldog karácsonyt mindenkinek!! :C :R :))

Rita

(#4927) MyckY válasza ko9 (#4925) üzenetére


MyckY
senior tag

Nem működik

(#4928) fatal` válasza ko9 (#4925) üzenetére


fatal`
titán

Ha nem gond, akkor holnap este próbálnám. :) Bár lehet még este megpróbálom. Ez mi egyébként?

Boldog karácsonyt minden Mini Pro tulajnak! :)

(#4929) ko9 válasza fatal` (#4928) üzenetére


ko9
addikt

Hagyd, írták, hogy nem megy. Csodálkoztam volna ha megy - amúgy a gyári ICS Launcher.

Kellemes karácsonyt Mindenkinek!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4930) fatal` válasza ko9 (#4929) üzenetére


fatal`
titán

Kár, hogy nem megy, megnéztem volna pedig. :) Na mindegy, kibírom májusig, addigra talán az összes app is kompatibilis lesz, meg lesz rá root. :D

(#4931) Dancii


Dancii
csendes tag

Sziasztok!

Csak futólag olvastam itt a ciripeléses meg dobolásos problémáról a videófelvételnél, akartam visszaolvasni, de nem találtam meg pontosan mit is jelent..

Az enyémen ha videót veszek fel, halkan hallani egy szabályos, ritmusos kopogásszerű hangot, ezt értitek dobolás alatt? Ez hardveres vagy szoftveres gond?
Engem különösebben nemzavar, meg van egy jó fényképezőm, szóval lehet hogy talán sosem fogok vele videót készíteni, mégis kiváncsi vagyok azért :)

Köszi előre is ha valaki tud segíteni :)

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#4932) fatal` válasza Dancii (#4931) üzenetére


fatal`
titán

Igen ezt és hardveres gond.

Engem sem zavar, nem használom a kamerát igazából. Meg csak akkor hallani, ha a csöndet videózod, ami azért elég ritka. :)

(#4933) szente


szente
addikt

Bolcsi Karcsit ;]

(#4934) ko9


ko9
addikt

Tesztert keresek gyári kernelen alapuló Custom ROM-ra! Nyitott bootloader nem szükséges!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4935) fatal` válasza szente (#4933) üzenetére


fatal`
titán

Én nem kérek Karcsit, de egy jó nő jöhet. :D

(#4936) szente válasza ko9 (#4934) üzenetére


szente
addikt

Jelen! ;)

hunfatal: Nő van, Karcsi meg még nem volt... :DDD :O

(#4937) rocky666


rocky666
csendes tag

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a billentyűzár animációját hogy lehet beállítani? a probléma az hogy ma vettem egyet és frissitettem hiszen felajánlotta és a téma eredetileg az volt hogy ugy kapcsol be a billentyűzár mint a régi tvket mikor kikapcsolod, de a frissités után csdak simán elsötétül. ezt lehet vhol állítani? vagy van valami megoldás hogy visszaállítsam csak ezt a részt? előre is köszönöm üdv

(#4938) szente válasza rocky666 (#4937) üzenetére


szente
addikt

Az újabb ROM-oknál eltűnt ez az animáció,talán valami lock screen progival helyettesíteni lehetne...

(#4939) Gaberiellb válasza rocky666 (#4937) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Szia! Én úgy tudom ez a 2.3.3-ba volt benne, és a 2.3.4-be érthetetlen módon már nincs. :( Üdv.

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#4940) fatal` válasza rocky666 (#4937) üzenetére


fatal`
titán

Nem lehet, kivették belőle valamiért, senki nem érti miért. De nem billentyű, hanem képernyőzár. :)

[ Szerkesztve ]

(#4941) MyckY válasza rocky666 (#4937) üzenetére


MyckY
senior tag

Ez elveszett a frissítés által és nem lehet tudtommal elő hozni

(#4942) Isten88 válasza rocky666 (#4937) üzenetére


Isten88
senior tag

Itt van egy megoldás rá, most szenvedek épp vele, nem tudom, hogy mennyi sikerrel jár majd, de próbálkozni lehet...
A program: Screen Off and Lock.

(#4943) rocky666 válasza Isten88 (#4942) üzenetére


rocky666
csendes tag

Hali!
Köszi.... ez még csak fél megoldás de alakul....a programikonra kapcsolva a képernyő zár olyan módon kapcsol be mint a frissités elött (régi tv módban), de ha csak simán gomb megnyomásával csinálom akkor nem alkalmazza, remélem sikerül tovább jutnod vele várom a megoldást és köszi mégegyszer

(#4944) ko9 válasza Isten88 (#4942) üzenetére


ko9
addikt

Szólj kérlek ha sikerült :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4945) MyckY válasza Isten88 (#4942) üzenetére


MyckY
senior tag

Na most valaki nagyon okos megtudja nekem mondani ha custom romot rakok a telefonomra azzal független lessz mert zte blade-nél így volt :D

(#4946) ko9 válasza MyckY (#4945) üzenetére


ko9
addikt

Nem, itt nem ROMban van hanem Trim Area-ban.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#4947) MyckY válasza ko9 (#4946) üzenetére


MyckY
senior tag

értem köszi

(#4948) Predator2


Predator2
addikt

gyártói garanciás mini pro-t vettem elméletileg
de amikor a *#*#service#*#*-ot beírom és megnézem a rooting status:

Bootloader unlock allowed: Yes

magyarul nekem ugrott a gyártói garim anélkül h bármit is csináltam a telóval? csak a 2.3.4. ment rá amit a teló maga telepített fel

a másik kérdésem h:
hová telepíti a telefon a progikat/játékokat? mert vettem egy kártyát és szeretném ha mindent oda mentene és oda is telepítene ez megoldható? illetve hogy?

és még valami:
amikor a kihajtható billel akarok írni és mondjuk számokat akarok begépelni:
akkor azt nem lehet megoldani h ne keljen mindig a sarokban lévő kék kockát nyomkodni hozzá? úgy értem h egyszer megnyomnám beírom a számsort megint kék kocka és visszaváltana betűkre... vagy sokat kérek?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4949) Predator2


Predator2
addikt

a kérdésem utolsó részét vegyétek semmisnek >>megtaláltam :W

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4950) Isten88 válasza Predator2 (#4948) üzenetére


Isten88
senior tag

"Bootloader unlock allowed: Yes" - "Bootloader nyitási lehetőség engedélyezve: igen.". A bootloader nincs nyitva, csak engedélyezett a nyitása.
A telefon memóriájába (elvileg ~420MB) telepíti a telefon a progikat. Át lehet helyezni egy részüket SD-re (amelyiknél engedélyezve van). Ennek a menete: menü, beállítások, alkalmazások, alkalmazások kezelése. Rámész egy alkalmazásra és ott át is tudod tenni SD-re. De itt megjegyezném, hogy ha leválasztod a telefonról az SD-t, majd visszacsatlakoztatod, akkor az SD-n lévő alkalmazások az utolsó helyekre fog kerülni a menüben, mintha frissen telepített lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.