Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) 0Balazs válasza cracky86 (#13349) üzenetére


0Balazs
csendes tag

Azt meg tudnád még mondani, hogy a Light flow nevű programot hogy tudom beállítani, hogy sötét képernyőnél működjön? Mert az nem lett jó így sem, hogy felraktam a régebbi verziót :((

(#13352) cracky86 válasza 0Balazs (#13351) üzenetére


cracky86
tag

Ahol írtam az előbb, ott semminél ne legyen pipa, és a háttérfolyamat korlát se legyen bekapcsolva! ha igy van állítva akkor az már nem a rendszer hibája szerintem, hanem taskkiller tilt le, vagy maga a program offolja le magát.

(#13353) 0Balazs válasza cracky86 (#13352) üzenetére


0Balazs
csendes tag

Hát most nem nyúltam hozzá, de most sem megy sajnos.
Tudtok esetleg másik appot, amivel a színes ledet lehet beállítani, hogy mikor hogy jelezzen?

(#13354) pepe091 válasza 0Balazs (#13353) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A keresés Csodákat művel.
Valószínű, hogy lezárt screennél az SMS nem fog működni, ICS hiba.

(#13355) Isten88 válasza pepe091 (#13354) üzenetére


Isten88
senior tag

Roottal CWM-ben már javítható, nemrég jött fel témába ismét. :)

(#13356) pepe091 válasza Isten88 (#13355) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tudom, de gondolom nincs root nála, CWM meg főleg.. :)

(#13357) e-newsee


e-newsee
addikt

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem van. USB OTG kábelnél mindegy milyen, csak micro usb <-> usb aljzat legyen, vagy gyártótól függ? Én erre gondoltam. Fogom tudni ezt használni a telefonnal?

USB-OTG

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#13358) tmp0124


tmp0124
tag

MW600 bluetooth headset vásárláson gondolkodom mini pro-hoz.

Jelenleg is érvényes, hogy hívó fél számát kiírja, nevét nem, lejátszott zenék címét szintén nem? Vagy ICS-vel javítottak ezen?
Azt sem tudom hanggal vezérelhető-e a telefon. Vajon a headseten keresztül bejövő híváskor be lehet játszani a hívó fél nevét, illetve lehet-e hívást kezdeményezni hangparanccsal?

(#13359) pepe091 válasza e-newsee (#13357) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Erre én is kíváncsi lennék, ha valaki tudja a választ, ne habozzon! :)

(#13360) Isten88 válasza e-newsee (#13357) üzenetére


Isten88
senior tag

Hali!
Az OTG az szabvány kábel, mint a microUSB kábel, vagy mint a miniUSB kábel. Az egér tuti, hogy megy rajta, a billentyű is, (a kettő egyszerre nem, mert nagy az áramfelvétele,) de pendrive-ra kötve rootolt és mókolt teló kell, hogy felismerje.

(#13361) e-newsee válasza Isten88 (#13360) üzenetére


e-newsee
addikt

Hogy hogy az egér és billentyűzet megy rajta? A telefonon? Egy mini pro-n? Amúgy pont a pendrive miatt rendeltem meg mégis, de nem vagyok rootolt. Lehet még valami hasznosra használni? Mondjuk egy ezer éves infrával tv-t távirányítani? Tudom, hülye kérdés, de régebben olvastam hasonlót. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#13362) pepe091 válasza Isten88 (#13360) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Most kérdeztem utána ennek, azt mondták nem kell root. Fájlkezelő simán látja root nélkül.
Ha rádugod, akkor elvileg itt lehet elérni fájlkezelőben: /mnt/usbdisk

(#13363) mrlujoak válasza e-newsee (#13361) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igaz "csak" mini, de igen.[link]

szerk: A feltöltőt kérdezte egy user, miszerint kell-e root. A válasz nem, nem kell...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13364) szente válasza e-newsee (#13361) üzenetére


szente
addikt

Elvileg gamepadot is lehet rá mókolni.

Amúgy az egér+bill aktív hubbal se megy? A többi droidos kütyühöz azt szokták ajánlani, ha több cuccot akarsz ráaggatni.

(#13365) mrlujoak válasza szente (#13364) üzenetére


mrlujoak
veterán

(#13363) -ban nézd meg a videót ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13366) szente válasza mrlujoak (#13365) üzenetére


szente
addikt

Na, akkor legalább már ketten is megerősitettük a dologban. :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#13367) Bergo


Bergo
tag

(#13368) Bergo


Bergo
tag

Mutatom mi a kül a normál és az otg kábel közt. 1 változtatást igényel de nem annyira egyszerű mert nincs az a láb bekötve.

(#13369) e-newsee válasza szente (#13364) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem mondtam,. hogy nem megy, mert még nem érkezett meg a kábelem. Szerintem hétfő, kedd környékén.
Csak nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy mini pro képernyőjén megjelenik egy egér kurzor. De végülis előfordulhat. A droid az droid. :)
A videókat pedig köszi mindenkinek, de majd csak otthonról tudom megnézi majd, mert itt a cégnél az tiltva vagyon. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#13370) bogil99 válasza dokee78 (#13337) üzenetére


bogil99
aktív tag

Erre a "szépségre" gondoltam:

És onnan a térerő indikátor fölül is hiányolom a "H" bötűt ha a 3G be van kapcsolva. Ezekkel lehet valamit kezdeni? Ha igen, akkor hogyan?

Internet és MMS beállításokat nem sikerült letölteni (WiFi-n)

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13371) bogil99


bogil99
aktív tag

Bocs a dupláért. A "H" betű megjött (nem tudom mitől) a letöltés továbbra sem.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13372) Isten88 válasza e-newsee (#13361) üzenetére


Isten88
senior tag

Az egér és billentyű megy rajta, kipróbáltam, múködött/működik. :) Viszont pendrive-ot alapból sehogy sem akarja felismerni, máshogy meg nem próbálkoztam vele, annyira nem érdekelt.
Régebben valamelyik programban (LiveWare-ben asszem) látta Generic Disk-ként, de mountolni nem tudta.

(#13364) szente: Aktív USB HUB-bal tuti megy, de amit Én rendeltem régebben HUB-ot, az hibás, így el is ment a kísérletezgetéstől a kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#13373) Mr.Pear


Mr.Pear
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e rá telepiteni a 4.0.4-et a Mini pro-ra az eredeti 2.3.4 helyett? Miben jobb, illetve miben tud többet a 4.0.4-el?
Illetve, ha ráteszem és mégse tetszik, akkor hogy tudom vissza rakni a 2.3.4-et ugy, hogy a gari megmaradjon?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm. :R

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#13374) bogil99


bogil99
aktív tag

A net problémák kipipálva, egy korábbi romot visszaraktam abból kiolvastam a beállításokat.
Kicsit beteg ez a ROM 2G-n vagyok és H betűt ír ki! hehe most átváltott E-re..
A kékségre valami megoldás esetleg?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13375) agoka07 válasza Isten88 (#13360) üzenetére


agoka07
senior tag

Nekem is van OTG-m viszont bármit csatlakoztatok rá, mintha nem kapna áramot, nem égnek a led-ek. :(

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#13376) 0Balazs válasza pepe091 (#13356) üzenetére


0Balazs
csendes tag

Hali.

Tudom, hogy a kereső csodákat művel. Próbáltam már többet, nekem mindet lelövi ha kikapcsol a képernyő.
Semmi jelzés nincs olyankor, nem csak sms. Valami ötlet? Nektek működnek ezek? A Light flow és a Light Manager tűnik nekem a legjobbnak.

Mi az a CWM? :)

(#13377) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Elveszítettem a töltő és adatkábelemet :O
Budapesten tud valaki egy megbízható helyet ahol be lehetne szerezni? Köszi a segítséget!

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#13378) Dency01


Dency01
aktív tag

Ma nyomkodnám a telefont és nem reagál a kijelző :SS Sima gombok működnek.
Nyomtam egy szoft javítást pc companionnal de így is szar.
Lehet még valamit tenni érte vagy szervíz lesz?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#13379) szente válasza Dency01 (#13378) üzenetére


szente
addikt

Ilyet akkor szokott csinálni, ha véletlenül sima Mini SW kerül rá.

HofiZoli: Én nem bajlódnék azzal, hogy direkt ehhez a típushoz valókat szerezzek be. Ugyan úgy működik vele akármilyen droidos töltővel és adatkábellel. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#13380) HofiZoli válasza szente (#13379) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Köszönöm a választ! :R

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#13381) Isten88 válasza HofiZoli (#13380) üzenetére


Isten88
senior tag

Hali! Azért arra figyelj, hogy (5V az ugye alap, de) legalább 850 mA-t le tudjon adni, hogy normális sebességgel tudjon tölteni. Ha többet le tud adni, nem baj, az sem, ha kevesebbet. Többet nem tud felvenni, ha kevesebbet kap, akkor meg értelemszerűen lassabban fog tölteni. :)

(#13382) HofiZoli válasza Isten88 (#13381) üzenetére


HofiZoli
senior tag

EZT találtam.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#13383) Isten88 válasza HofiZoli (#13382) üzenetére


Isten88
senior tag

A kábel az szinte mindegy szerintem, de ezresért már 2 méter hosszúságút is adnak kiszállítással vagy kockaboltokban. :)

[ Szerkesztve ]

(#13384) Edge


Edge
veterán

Sziasztok!

nagyon nagy a topik, kerestem is benne de nem leltem amit akartam, van egy xperia mini pro és sokszor csinálja azt hogy az akku úgy 40-50% között van és kiírja hogy a telefont dugjam töltőre és utána azonnal kikapcsol, csak akkor hajlandó működni ha töltőre dugom és ott elkezdi tölteni magát és bekapcs után ismét 50%-on van az aku kijelzés.
Mit lehetne tenni? azt már csináltam hogy feltöltöttem 100%-ra, majd kikapcsolt állapotban töltőre dugtam akku nélkül majd bekapcsoltam és betettem az akut hogy rátöltsön, egy darabig ez segített de úgytűnik nem szűnt meg a probléma, még mindig csinálja.
gingerbread és ics alatt is ezt csinálja.
plz help, thx :R

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#13385) Isten88 válasza Edge (#13384) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Ha rootolt, akkor CWM-ben töröltesd a battery stats-ot, vagy keresd a batterystats.bin a fájlrendszerben. és azt töröld.
Régebben Nekem is előjött ez a probléma, Én úgy oldottam meg, hogy lemerítettem annyira, hogy a telefon kikapcsolja magát, kiszedtem az akksit, vártam egy kicsit, visszatettem, megpróbáltam bekapcsolni. Ha bekapcsolt és 1%-ot írt, akkor azt hiszem sikerrel jártam - régen volt már. Rádugtam töltőre és onnantól jó volt a kalibrációja, ha jól emlékszem. Ha nem kapcsol be, dugd tötlőre, és úgy nézd meg. Ha 1-2%-ot ír ki, akkor onnantól egy ideig megint jó lesz - asszem. Viszont hagyd fent töltőn ekkor még 100% után is egy fél órát, mert ekkor még - a kijelzett - 100% fölött is tölthet.

(#13386) Dency01 válasza szente (#13379) üzenetére


Dency01
aktív tag

De ez még a szoftver újra rakás előtt történt. Egyik napról a másikra.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#13387) Bergo válasza agoka07 (#13375) üzenetére


Bergo
tag

Agoka a telefon valószínűleg feszültséget venne fel és nem adna le (Sajna nekem még nincsen OTG kábelem de venni fogok egyet mindenképp) Ha jól tudom van erre egy app amivel le lehet tiltani a telcsi áramfelvételét.
Ha meglesz az OTG kábelem többet tudok majd mondani szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#13388) Mr.Pear


Mr.Pear
tag

Bocsi, hogy még egyszer leirom de:

Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e rá telepiteni a 4.0.4-et a Mini pro-ra az eredeti 2.3.4 helyett? Miben jobb, illetve miben tud többet a 4.0.4-el?
Illetve, ha ráteszem és mégse tetszik, akkor hogy tudom vissza rakni a 2.3.4-et ugy, hogy a gari megmaradjon? :U

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#13389) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! SUS-al lehet 2.3.4-ről 4.0-ra frissíteni? (az ismimnek akarom megcsinálni,speciel tegnap eltűnt a play áruház appja,nem tudom hogy) :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13390) Mr.Pear válasza Foose (#13389) üzenetére


Mr.Pear
tag

Lehet:)
De ha csak annyi, akkor a netröl is le lehet tudtommal tölteni a play.apk-ot, legalábbis a market.apk-ot biztosan.

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#13391) Foose válasza Mr.Pear (#13390) üzenetére


Foose
addikt

Nem csak emiatt,megérett a frissítésre majdnem 2 év után. Azt tudom hogy lehet letölteni,de akinek kellene,annak nincs fájlkezelő a telóján,csak alap szinten használja a telót. Bár nem tudom olyan link van-e valahol,hogy gyári böngivel rögtön letölti,és esetleg a böngiből lehet telepíteni?) És azt hogy lehet? (SUS-al frissíteni... Valahol van erről help?)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13392) Bergo válasza Mr.Pear (#13388) üzenetére


Bergo
tag

A 4.0.4 is gyári eredeti szoftver ahogy a 2.3.4
Ezen az oldalon megnézheted a fejlesztéseket [link]
De ha megnézel a youtube oldalán egy videot a 4.0áról az látványosabb.
A Flashtool progival vissza tudod tenni a 2.3ast ha a 4.0 nem jönne be. Ez nem jár garanciavesztéssel.

(#13393) Mr.Pear válasza Bergo (#13392) üzenetére


Mr.Pear
tag

Láttam már élőben is nagyjából, de nem tudom, hogy ez csak külsőleg más, illetve kicsit a menü szerkezetében, vagy tudásilag is érvényesül pár újdonság?

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#13394) Mr.Pear válasza Foose (#13391) üzenetére


Mr.Pear
tag

Milyen help-re gondolsz?
Simán elinditod a SUS-t, kiválasztod a telót a listán, csatlakoztatod a telót, ahogy mutatja az ábrán és nemsokára elindul a frissités. :)

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#13395) Bergo válasza Mr.Pear (#13393) üzenetére


Bergo
tag

Amúgy én is ugyan így voltam vele mint te :D
Egy hónapig ezen gondolkodtam hogy megéri-e váltani de a végén elszántam magam és kb 2 hete van fent nekem a 4.0 :D használhatóság szempontjából nekem mindegy is volt hogy 2.3 vagy 4.0 de ez újabb és szebb is és most meg már 2.3ast nem tenném vissza :D Szerintem nem véletlen fejlesztették ki a 4.0át :D ott belül biztosan jobb ha én nem is veszem észre :D

(#13396) Foose válasza Mr.Pear (#13394) üzenetére


Foose
addikt

Ja hogy akkor rögtön frissíti a legújabb sw-re... :U Vágom :D Eddig csak PCC-t használtam,bár akkor is csak a 587-es frissítés miatt.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13397) Mr.Pear válasza Foose (#13396) üzenetére


Mr.Pear
tag

Nagyjából igen, csak időnként a továbbra kell nyomni, de majd ugyis látod. Egyértelmü. :)

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#13398) Bergo válasza Mr.Pear (#13397) üzenetére


Bergo
tag

Én a flashtool progit használtam telepítésre. Ott a rom betöltése után (mert ott nekünk kell leszedni amit fel akarunk rá telepíteni) kiírja mit kell csinálni.
Persze nem teljesen pontosan mert az xperia mini pronál nem a vissza billt kell nyomni csatlakoztatáskor hanem a hangerő le billt :D

[ Szerkesztve ]

(#13399) Foose válasza Mr.Pear (#13397) üzenetére


Foose
addikt

Persze persze,csak amikor egyszer elindítottam,rögtön csinálta volna a dolgokat,nem úgy mint a PCC. Kicsit el voltam tévedve :B
(#13398) Bergo Nem tom ezt most kinek írtad,de én speciel csak frissítést akarok csinálni 2.3.4-ről egy mini pro-n 4.0-ra... (semmi romolás) Lefele billt? Amikor a saját telómon akartam buherálni én a vissza gombot nyomtam,mert azt írta. Nem is sikerült :D Akkor azért? Pedig más leírásokban is vissza gombot írnak...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13400) Mr.Pear válasza Foose (#13399) üzenetére


Mr.Pear
tag

Szerintem ugy értette, hogy a flashtool-nál kell a lefelé gomb, a SUS-nál meg a vissza, legalábbis, amikor egyszer ujra kellett raknom a 2.3.4-et SUS-al akkor a visszát kellet nyomni.

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.