Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12501) dobobazsy válasza fatal` (#12500) üzenetére


dobobazsy
őstag

kár. én magamtól nem merem bepróbázni így ezt :DD nem tudom elindulna-e utána a telefon. :(

(#12502) fatal` válasza dobobazsy (#12501) üzenetére


fatal`
titán

CWM backupból visszatoltam a RealICS-t (már az új kernel van fent), gond nélkül elindult.

(#12503) dobobazsy válasza fatal` (#12502) üzenetére


dobobazsy
őstag

hmm, akkor lehet megpróbálom holnap :) köszönöm az infót! :R

egyébként változás van? ;]

(#12504) rootmin


rootmin
tag

Hmm, ezt valaki próbálta már? :)

JellySandwich
Elvileg a következő build már zárt BL-re is lesz. :C

[ Szerkesztve ]

(#12505) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok!
Olyan 2-3 hónapja nyitottam a BL-t és azóta már sok ROm járt a telefonon és kernelből sem volt hiány. Most pedig nem tudom, hogy nyitott vagy zárt. Hogyan tudnék utána nézni? ROM/kernel cserekor vissza "záródik"? :B

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#12506) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Az mitől függ,hogy egy telón nyitott,vagy zárt a bootloader? Csütörtökön vettem egy 3 hónapos használt,gyári független mini pro-t,és nyitott a bootloader(ezt service menüben írja). Nemrég Neo-m volt,szintén gyári független,elvileg még sosem volt rajta főzött rom,azon meg zárt volt a BL. És ez nekem most jó,hogy nyitott a BL-em? Még garis,nem akarom piszkálni. Ha majd főzött romot akarok rá tenni,akkor előnyöm lesz hogy nyitott,vagy hátrány?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12507) pepe091 válasza Foose (#12506) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Reméljük akitől vetted, elárulta Neked, hogy ezzel ugrott a gari.

(#12508) Foose válasza pepe091 (#12507) üzenetére


Foose
addikt

Nem. Használt gsm boltban vettem. Gari papírját is adta. Szóval ha nyitott a BL-em,akkor ugrik a gari? Hmmm.... Az is lehet,hogy az eladó gsm-es sem tudta,hogy nyitott a BL,nem néznek ilyesmiket amikor megvesznek egy telót. (legalábbis én úgy értelmezem,hogy azt írja service menü,hogy nyitott. Valami bootloader allow: yes Ilyesmit ír)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12509) pepe091 válasza Foose (#12508) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Eredeti Sony gari vagy GSM-s? Mert ha eredeti Sony akkor tuti ugrott a garancia, ha GSM akkor lehet, hogy ők adnak rá attól függetlenül..

(#12510) Foose válasza pepe091 (#12509) üzenetére


Foose
addikt

Pfff.... Budapesti gsm üzlet szerintem,aminek a pecsétje van rajta,meg a gari paíron széééép színes felirattal is rajta van a gsm üzlet neve. Strong & Unique a neve,ez van a gari papír tetején,a pecsét meg valami Saturn arena,Kerepesi út 9.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12511) Bergo válasza Isten88 (#12486) üzenetére


Bergo
tag

Köszi az infot sikerült a root :) ha feltenném a 4.0ást amit felajánl a frissítő akkor a root jog megmarad?

Amúgy a 4.0 kb hány %ba Magyar?

(#12512) ko9 válasza rootmin (#12504) üzenetére


ko9
addikt

Ezt már én is portoltam egyszer magam részére, de hihetetlenül s... (inkább nem írom le). Nézegetem és próbálgatom folyamatosan az Arc/ArcS ROMokat, most van szvsz 1 amit megérné átportolni, most azt használom.
Arcon jól működő ROMok azért nem biztos hogy jók ide, mert a optimalizációs szkriptek más értéket kívánnak - már csak a kijelzőfelbontás, és a grafikai elemek miatt is - csak ezt épp egyik újokos fejlesztő se fogja fel, és ugyanazokat rakja bele...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12513) Bergo válasza pepe091 (#12489) üzenetére


Bergo
tag

Látom te itt nagyon segítőkész vagy! Örök hála érte!

(#12514) dobobazsy válasza fatal` (#12502) üzenetére


dobobazsy
őstag

felpakoltam énis a kernelt, és működik a teló továbbra is :C
bár még változást nem tapasztaltam :N

(#12515) vbakter


vbakter
csendes tag

Sziasztok!
Frissítettem hivatalos Voda 4.0.4-re. Eddig még nem nagyon látom előnyét, de egy két zavaró hátrány már feltűnt:
- Ha 15% alá merül a töltöttség, már nem írja ki a képernyőzár fölött, hogy pontosan mennyin áll, csak azt hogy csatlakoztassam a töltőt... Eddig erre nem kellett külön alkalmazás.
- Használtam egy Launcher Dock nevű alkalmazást, ami a kedvenc kapcsolataim gyors elérését biztosította. Na ez ICS óta nem nagyon megy. Úgy tűnik nem tud hozzáférni a kapcsolatokhoz, mert amikor egy telefonszámot akarok egy menüponthoz hozzárendelni, azt írja, hogy nincsenek kapcsolataim. Használja ezt a progit valaki rajtam kívül?

(#12516) fatal` válasza Foose (#12506) üzenetére


fatal`
titán

Service menüben nem azt írja, hogy nyitható? (Bootloader unlock allowed: yes)

(#12514) dobobazsy: Nekem gyorsabbnak tűnik de keveset nyomogattam még.

Más: Gyári ROMból tud valaki adni kapcsolatok és üzenetek apk-t? A RealICSben az NXT van, de nem tetszik és bugos is.

[ Szerkesztve ]

(#12517) Foose válasza fatal` (#12516) üzenetére


Foose
addikt

De. Írtam is, hogy valami ilyesmit ír. (nem emlékeztem pontosan) és akkor ez most mit jelent pontosan?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12518) fatal` válasza Foose (#12517) üzenetére


fatal`
titán

Azt, hogy nyitható a bootloader, de zárva van. Ha No lenne, nem is tudod kinyitni (a hivatalos módon). De bolti garinál teljesen mindegy, általában amúgy sem sokat ér szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#12519) Foose válasza fatal` (#12518) üzenetére


Foose
addikt

Aham, szóval akkor zárt a BL-em. És akkor még reménykedhetem a gariban :) Köszi!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12520) pepe091 válasza Foose (#12519) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így már igen. Csak eddig biztosra állítottad, hogy nyitott a bl. De akkor megnyugodhatsz, él a gari, bár mivel ez bolti, sokra nem biztos hogy mész vele. :D

(#12521) Foose válasza pepe091 (#12520) üzenetére


Foose
addikt

Hát ez marha bíztató... :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12522) bostone


bostone
addikt

Létezik a legújabb ics-re scrollingozható toolbar?

(#12523) fatal` válasza bostone (#12522) üzenetére


fatal`
titán

Hogy micsoda? SystemUI, quickpanellel? Működnek a 431-re valók.

(#12524) bostone válasza fatal` (#12523) üzenetére


bostone
addikt

Az, igen az. :D Kösz!
Kell wipe vagy valami?

[ Szerkesztve ]

(#12525) fatal` válasza bostone (#12524) üzenetére


fatal`
titán

Nem kell semmi.

(#12526) Isten88 válasza fatal` (#12516) üzenetére


Isten88
senior tag

(#12527) fatal` válasza Isten88 (#12526) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. Van még egy végtelen nézet nevű (nem jut eszembe az apk neve), azt is ki tudod szedni?:)

Ezeket törölheted, lejöttek. :)

(#12528) Isten88 válasza fatal` (#12527) üzenetére


Isten88
senior tag

com.sonyericsson.infiniteview-2be308745618d1c1e054c2b3bd8276d9.apk
Szólj, ha leszedted, törlöm ezt is majd. Ez mire jó? :D

(#12529) fatal` válasza Isten88 (#12528) üzenetére


fatal`
titán

Kapcsolatra ha rányomsz ez indul el. Egyszer véletlen töröltem, onnantól contacts app crashelt. :D

Köszi, törölheted.

(#12530) Isten88 válasza fatal` (#12529) üzenetére


Isten88
senior tag

Szívesen. :)

(#12531) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Nem rég vettem a telefont frisitettem 4.0.4-re gyárira és az lenne a gondom hogy a Gameloft játékok nagy része nem akar müködni rendesen . Feltelepités után elindul lehet is játszani vele egy nagyon rövid ideig aztán kidob alkalmazás leál felirat jelenik meg . Van erre valami megoldás ?? Több fajta verziot ki probáltam már ! Speciális verziuó kell rá ? Csak a Gameloft játékoknál tapasztaltam eddig ! Köszi a választ elöre is !

(#12532) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok

a barátnőmnek vennék egy ilyet, android még sosem volt neki, két ősrégi sony-t használ

az lenne a kérdésem mi a legújabb frissítés rá, mindenféle nyitás stb nélkül... a készülék független

(honnan látom egyébként, hogy nyitották e a telefont? mert használtan veszem)

köszi a válaszokat

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#12533) Simba86 válasza Remiel (#12532) üzenetére


Simba86
senior tag

a lehető legjobb szándékkal mondom: hagyd neki úgy a telefont, ahogy van, tökéletesen megfelel gyári állapotban is a mindennapos használatra...
tapasztalatból mondom, h felesleges a barátnő telefonját buherálni, ő úgyse használja ki a "fejlesztések" előnyeit, akkor meg csak időpocsékolás...

persze vannak kivételek, amikor a gyári szoftver iszonyat gagyi és rosszul optimalizált(pl zte blade), akkor megéri felrakni egy frissebb romot, de ennél nem ez a helyzet... ;)

persze a végső döntést te hozod meg, én csak leírtam a véleményem :)

(#12531) feltételezem az a gond velük, h NEM hivatalos forrásból szerezted be, innentől kezdve pedig max a gugli segíthet... :U

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#12534) Remiel válasza Simba86 (#12533) üzenetére


Remiel
őstag

félreértettél, én nem akarok vele semmit sem csinálni, csak az érdekel mi a legújabb sw hivatalosan... így is meg fog vele izzadni mire megtanulja mit tud egy okostelefon, mert eddig csak sima készülékei voltak

a nyitást azért kérdeztem honnan lehet tudni, hogy lássam nem csinált e vele valamit akitől veszem

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#12535) Isten88 válasza Bergo (#12511) üzenetére


Isten88
senior tag

Nem tudom, viszont ha nem marad, azt is 5 perc rootolni. :)

(#12536) kliszi válasza kliszi (#12531) üzenetére


kliszi
senior tag

Azt találtam a googleban hogy másnak is van ilyen gondja a Gameloft játékokkal hogy ha két ujjal játszol rögtön kidobb az alkalmazás . Gyári 4.0.4 androidnál van ez . Megoldást sehol nem találtam . Valakinek van ötlete ? Külföldi forumokon sem nagyon találtam semmit . Másnak is van ilyen gondja ? Jó lenne valami megoldás !!

(#12537) kliszi válasza kliszi (#12536) üzenetére


kliszi
senior tag

Privibe is irhat valaki akinek van valami ötlete !

(#12538) ricsike81


ricsike81
aktív tag

tudtok olyan alkalmazast hogy ivnak a telefon mondja a hivo fél nevét.

(#12539) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Lehet valamit kezdeni azzal,hogy ne csak 3 másodpercig világítson a billentyűzet világítása?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12540) Isten88


Isten88
senior tag

(#12538) ricsike81: Hazudsz, Én pl. nem tudok.

(#12539) Foose: Szia. Nekem 6-8 mp-ig világít, de eddig még nem találtam erre külön beállítási lehetőséget, ha jól emlékszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#12541) rutyika68 válasza ricsike81 (#12538) üzenetére


rutyika68
őstag

Küldtem privit! :F

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#12542) rutyika68 válasza ricsike81 (#12538) üzenetére


rutyika68
őstag

TalkBack

Itt, ismertető.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#12543) Foose válasza Isten88 (#12540) üzenetére


Foose
addikt

Hümm.. Lehet hogy az energiagazdálkodás játszik közre? (meddig világítson a kijelző)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12544) Bergo válasza Isten88 (#12535) üzenetére


Bergo
tag

Köszönöm a választ :)
És vissza lehet tenni a 4.0ás után esetleg a 2.3ast ha az jobban tetszik?

(#12545) Isten88


Isten88
senior tag

(#12543) Foose: Elképzelhető. Viszont ha kellene a bill világítása, nyomd meg a jobb alsó gombot, azt a kék kis négyzetet. Bármit megnyomsz, egyből kivilágít, azt a kék kis négyzet gombot meg bármikor megtalálod, és nem nagyon piszkál bele a szövegbe sem. :)

(#12544) Bergo: Downgrading to Gingerbread-ig görgess le. :)

(#12546) bostone válasza Isten88 (#12540) üzenetére


bostone
addikt

Ezt a választ valahová le kell menteni, betegre röhögtem magam. :C

(#12547) Foose válasza Isten88 (#12545) üzenetére


Foose
addikt

Igen,én is ezt a megoldást választottam... Köszi!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12548) Foose


Foose
addikt

Létezik,hogy Telenoros netet használva jobban merül a telóm? Tegnap T-mobile-os kari volt a telóban,net bekapcsolva,és ha neteztem,akkor pl egy oldal betöltésénél a térerő mellett ugye ott volt hogy milyen üzemmódon van. Akkor egy H betű volt,azaz hsdpa gondolom. De ha befejezte az oldal töltését,akkor rögtön átváltott a kis piktogram 3g-re. Ugyanebben az esetben Telenoros netet használva amíg el nem bontom a netet,folyamatosan H van a térerő mellett. Most jól értelmezem,hogy a T-s karival ha nem tölt épp semmit,akkor hsdpa-ról átvált sima 3g-re,míg Telenorral marad folyton hsdpa-n? Úgy érzem mintha jobban merülne az akksim amikor a Telenoros karit használom. Vagy ennek a hsdpa/3g-nek nincs köze a merüléshez? Ne nevessetek,ne hurrogjatok,ezt tapasztalom...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#12549) Zoli133 válasza Foose (#12548) üzenetére


Zoli133
őstag

Szerintem, jobb a környéken a T-s lefedettség, könyebben talál hálózat, ami kevesebb energiát igényel a HSDPA/3G váltás legjobb tudomásom dzerint lefedettség/telefon beállításon múlik (te esetedben szerintem nem sok köze van a használom-e részhez hanem inkább mit talált.)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12550) Foose válasza Zoli133 (#12549) üzenetére


Foose
addikt

Aham,értem. Asszem. :) Bár mondjuk ez még érthető amit írsz,de létezik hogy ez befolyásolja az akku üzemidőt? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.